DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Koferi se vama smese....
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 20 Sep 2004 09:45    Post subject: Reply with quote

Fazon je u tome da su za stanje u zvezdi najvise krivi oni koji od nje Zive, tu ne mislim na navijace, igrace, na Dzaju, Muslina, Ljupka, vec ljude koji dovode uz pomoc novinara te "talente" i uz pomoc Zvezdinog imena zaradjuju na njihovoj prodaji milione, namerno nesposoban marketing.. Kompletna uprava treba da se menja jer ocigledno nisu sposobni da naprave tim za Evropu ili ih to uopste ne zanima! Nasi najveci "uspesi" na evropskoj sceni u poslednjih 12 godina bili su upravo sa klincima iz Zvezdine skole (!!), to su bili jedini svetli trenutci u tom periodu (Harts, Kajzer, Barsa i Kjevo, Lazio), dok su treneri bili smenjeni zbog navodno losih rezultata u prekorumpiranoj ligi, boli me racku sto smo bili sampioni ove godine, kada smo prsli na evropskoj sceni. Nasa liga se osvaja uz veliku pomoc sudija, tu nije samo Partizan aktivan po tom pitanju, i ta sampionska titula je sasvim dovoljna za neke ljude kako bi prodali svoje "talente", pre nego sto se obrukaju u Evropi. Zato te price muslina i ostalih "dobrotvora" su suvisne, svi znamo sta treba da se smeni, a to je kompletna politika i uprava kluba, gore od ovoga vise i ne moze da bude.. Prethodi nam tezak period, nasa ekipa je uz zvezdu pa makar oni igrali u ligi bez briga, svi znamo da to nije potrebno i svi znamo gde nam je mesto..
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 20 Sep 2004 10:24    Post subject: Reply with quote

Ultra klan wrote:
Nasi najveci "uspesi" na evropskoj sceni u poslednjih 12 godina bili su upravo sa klincima iz Zvezdine skole (!!), to su bili jedini svetli trenutci u tom periodu (Harts, Kajzer, Barsa i Kjevo, Lazio), dok su treneri bili smenjeni zbog navodno losih rezultata u prekorumpiranoj ligi, boli me racku sto smo bili sampioni ove godine, kada smo prsli na evropskoj sceni. Nasa liga se osvaja uz veliku pomoc sudija, tu nije samo Partizan aktivan po tom pitanju, i ta sampionska titula je sasvim dovoljna za neke ljude kako bi prodali svoje "talente", pre nego sto se obrukaju u Evropi. Zato te price muslina i ostalih "dobrotvora" su suvisne, svi znamo sta treba da se smeni, a to je kompletna politika i uprava kluba, gore od ovoga vise i ne moze da bude.. Prethodi nam tezak period, nasa ekipa je uz zvezdu pa makar oni igrali u ligi bez briga, svi znamo da to nije potrebno i svi znamo gde nam je mesto..


Po meni do sada najkonstruktivniji post koji je napisan i treba ga izdvojiti.
Back to top
View user's profile Send private message
marko_australija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2004
Posts: 43

PostPosted: 20 Sep 2004 10:25    Post subject: Reply with quote

mozda nemam pravo da kritikujem odavde ali stacu evo moram, pa me onda ljudski svi ispljujte:

kao prvo, dobro je da smo makar nesto uradili

ali zvuci smesno nazivati ovo "AKCIJOM", kad se posle debakla 5:0 i 4:0 peva pesmica sat vremena i onda se kaze "sad je vas potez"

i sad su se izgleda vecina ljudi ispraznili do sledeceg malo tezeg meca (svi osim hajduka) i sledeceg poraza...itako opet u krug...
neverovatno kako ova situacija lici na proteste protiv slobe 90tih
_________________
Bubba Gump Shrimp Industries
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 20 Sep 2004 10:28    Post subject: Reply with quote

poki, ako se osecas prozvanim onda i trebas da budes prozvan, nevidim zasto se warsava, Ultras London, Ultra Klan ili neko drugi nije nasao prozvanim, zato sto se nije odnosilo na njih i njima slicne i oni su to sasvim lepo skapirali.A ti si se ocigledno pronasao i zato me se mani vise.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jordan
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2003
Posts: 148
Location: Aleksinac

PostPosted: 20 Sep 2004 10:35    Post subject: Reply with quote

Pa potez uprave je "Dostanic". A ako misle da je to dovoljno varaju se. Nadam se da tako misli i veci deo vodecih grupa grupa jer samo oni mogu nesto da urade. Mi mozemo da kritikujemo i da "organizujemo" akcije iz "soba" a oni te akcije treba da odrade.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 20 Sep 2004 15:21    Post subject: Reply with quote

djape wrote:
Tufi wrote:

A sto se tice samo price o danasnjim parolama i pesmi evo vam jos jedna zanimljiva info da su je mnogi veoma traljavo pevali i da su neki (koji nemilice trose tastaturu pljujuci sve i svakoga) bili vise zainteresovani za caskanje sa istomisljenicima nego da podrze pesmu.Sem samog kopa nisam primetio da kada je pocelo pevanje da je neko sa leve ili desne strane severa prisao i poceo da navija.

Mozda posle vrlo mlake reakcije navijaca na akciju placene prve ekipe protiv uprave mogu da postavim i pitanje da li su zaista simaptizeri protiv uprave ili je to saka ljudi koja pljuje, mala saka ?


licno, svako ko je dosao na tekmu zasluzuje respekt, jer ljudima je muka od iste price godinama+los fudbal. vidim da si mnogo besan na one sto nisu dosli, ali i na one koji jesu a nisu pevali svo vreme. mozda je rekcija bila mlaka jer je pesma bila neodredjena, a i gde je vecina vodja bila? da oni malo povedu protest i tako pokazu licnim primerom sta misle i time se konacno odrede da li su uz dzaju i komp ili ne...


ne, znamo zasto nema cele ekipe, to je vec pet puta receno, a i ko je bio cuo je na licu mesta, ali to za reakciju jeste tacno, da je bila mlaka, ne zato sto ljudi nece akciju, vec zato sto pesma jeste neodredjena (za moj ukus-o ukusima ne vredi raspravljati, jel tako?), plus nova je melodija, a nije ni najprostija, ne znam da li se slazete (ko je pevao zna), jeste receno da sledi jos toga u sredu, ali mislim da su ljudi hteli vise, opet ponavljam za pocetak je dobro, ako se stvarno planira jos akcijanja, i opet ponavljam OVE IGRACE NECU PROZIVATI, podrzacu ostale akcije kao sto i jesam ali igrace necu da prozivam, jer nije njihova krivica ako nisu dovoljno dobri za zvezdu,a ipak su u njoj, to je valjda svima jasno.
ne bih ponavljao tufijeve reci jer mislim da su previse jake, ali ne i netacne, ko moze da dodje, a nece ko ga jebe, akcija je prizeljkivana i cekana, sad kad je krenulo, kako tako , ajde brate svi na stadion, pa ucestvuj u promenama, daj deo sebe toj prici, pa i ako se nekom ne svidja tok akcije, samo na stadionu mozete da uticete na bilo sta, kako tako.
sreda je bilzu, pa ...
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Булбулдер Г16
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Mar 2003
Posts: 66

PostPosted: 20 Sep 2004 15:53    Post subject: Reply with quote

Samo jedan vrlo zanimljiv detalj sa jučerašnje utakmice. Na zapadu posle gola Jankovića za 4-0 grupa od jedno 5-oro ljudi počinje da skandira:"Dzajo odlazi!". Čak se čulo i na snimku utakmice, ali niko im se nije pridružio. Kada su videli da nema vajde ljudi prestali. Svi ovde traže neku odgovornost od vodja a kada sami treba da nešto učine nema ih nigde. I da se razumemo ja sam uveren da su vodje na platnom spisku Džajinom, i da nisu ludi da seku granu na kojoj sede. To jest, dok ne vide da je grana trula i da će i oni pasti. Zato ako ste za to da se ruši uprava dodjite na stadion, odštampajte transparent protiv uprave radite šta god želite samo nemojte da čekate da to drugi urade za vas. Tako smo čekali 15 godina da srušimo Slobu, sve dok se nije okupila takozvana kritična masa. Znači ako hoćete promene, na Marakani mora biti najmanje 30000 ljudi, ovako sa 1000 ljudi ne možete smeniti nikoga a kamoli nekog poput Dzaje.
_________________
"Немој те никад издати нас!"
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 20 Sep 2004 16:44    Post subject: Reply with quote

Bulbulder G16 wrote:
Samo jedan vrlo zanimljiv detalj sa jučerašnje utakmice. Na zapadu posle gola Jankovića za 4-0 grupa od jedno 5-oro ljudi počinje da skandira:"Dzajo odlazi!". Čak se čulo i na snimku utakmice, ali niko im se nije pridružio. Kada su videli da nema vajde ljudi prestali. Svi ovde traže neku odgovornost od vodja a kada sami treba da nešto učine nema ih nigde. I da se razumemo ja sam uveren da su vodje na platnom spisku Džajinom, i da nisu ludi da seku granu na kojoj sede. To jest, dok ne vide da je grana trula i da će i oni pasti. Zato ako ste za to da se ruši uprava dodjite na stadion, odštampajte transparent protiv uprave radite šta god želite samo nemojte da čekate da to drugi urade za vas. Tako smo čekali 15 godina da srušimo Slobu, sve dok se nije okupila takozvana kritična masa. Znači ako hoćete promene, na Marakani mora biti najmanje 30000 ljudi, ovako sa 1000 ljudi ne možete smeniti nikoga a kamoli nekog poput Dzaje.

i ovo bi bio kraj price doci ili ne na stadion. svaka cast icon_notworthy
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 20 Sep 2004 16:59    Post subject: Reply with quote

Bulbulder G16 wrote:
Samo jedan vrlo zanimljiv detalj sa jučerašnje utakmice. Na zapadu posle gola Jankovića za 4-0 grupa od jedno 5-oro ljudi počinje da skandira:"Dzajo odlazi!". Čak se čulo i na snimku utakmice, ali niko im se nije pridružio. Kada su videli da nema vajde ljudi prestali. Svi ovde traže neku odgovornost od vodja a kada sami treba da nešto učine nema ih nigde. I da se razumemo ja sam uveren da su vodje na platnom spisku Džajinom, i da nisu ludi da seku granu na kojoj sede. To jest, dok ne vide da je grana trula i da će i oni pasti. Zato ako ste za to da se ruši uprava dodjite na stadion, odštampajte transparent protiv uprave radite šta god želite samo nemojte da čekate da to drugi urade za vas. Tako smo čekali 15 godina da srušimo Slobu, sve dok se nije okupila takozvana kritična masa. Znači ako hoćete promene, na Marakani mora biti najmanje 30000 ljudi, ovako sa 1000 ljudi ne možete smeniti nikoga a kamoli nekog poput Dzaje.

A izvini sta ti mislis, to sto sianpisao post da treba da dodje 30000 ljudi na maru da ce odmah na sledecoj tekmi da se stvore, pa da li si ti normalan, a kao sto vidis vodje su odlucile da seku granu na kojoj sede, mozda su je vec i isekli...
Back to top
View user's profile Send private message
делија013
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Mar 2004
Posts: 129

PostPosted: 20 Sep 2004 17:23    Post subject: Reply with quote

Na Muslinovu izjavu odgovorio je i Dzaja:

http://www.novosti.co.yu/vest.php?vest=32457&rubrika=Sport
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 20 Sep 2004 17:39    Post subject: Reply with quote

Bulbulder G16 wrote:
Samo jedan vrlo zanimljiv detalj sa jučerašnje utakmice. Na zapadu posle gola Jankovića za 4-0 grupa od jedno 5-oro ljudi počinje da skandira:"Dzajo odlazi!". Čak se čulo i na snimku utakmice, ali niko im se nije pridružio. Kada su videli da nema vajde ljudi prestali. Svi ovde traže neku odgovornost od vodja a kada sami treba da nešto učine nema ih nigde. I da se razumemo ja sam uveren da su vodje na platnom spisku Džajinom, i da nisu ludi da seku granu na kojoj sede. To jest, dok ne vide da je grana trula i da će i oni pasti. Zato ako ste za to da se ruši uprava dodjite na stadion, odštampajte transparent protiv uprave radite šta god želite samo nemojte da čekate da to drugi urade za vas. Tako smo čekali 15 godina da srušimo Slobu, sve dok se nije okupila takozvana kritična masa. Znači ako hoćete promene, na Marakani mora biti najmanje 30000 ljudi, ovako sa 1000 ljudi ne možete smeniti nikoga a kamoli nekog poput Dzaje.

U pravu si delimicno, ali posle Slobe stvari su ostale vise manje iste (u kurcu) jer se nisu menjale u korenu, u principu drugi ljudi u slicnim kombinacijama, jer znaju da celoj drzavi treba jos 10-ak godina da se podigne na neki normalan nivo (uz mukotrban rad), logicno ti ljudi ne mogu da ostanu toliko dugo na tim pozicijama tako da svako radi "svoj posao!" , tako da na zalost u takvom kaosu tezko je pronaci neka pravna resenja..
Slicno je u Zvezdi, kazu da riba smrdi od glave, ali ovde je veliki problem je u ostatku ribe.. Ako se neko seca bilo je izjava Binica (cini mi se), kako je kintu od prodaje postbarijske generacije Milosevic uzeo kako bi pokrio plate nekim radnicima i na taj nacin smirivao situaciju u Srbiji.. Dzaja moze da ode ali ljudi koji zaradjuju milione na njen racun sigurno ne zele tako lako da se odreknu svog dela kolaca, uvedeni su novi zakoni o navijacima koji gode njima (interesantno zar ne!) tako da za ovu akciju ne mozemo da ostavimo na vodjama, vec su za to potrebne mase navijaca (svih nas)..
Zvezda je u kurcu, umesto da se radi na planu, kako bi se Zvezda uz pametan marketing, pametne investicije i pametan rad povrati na elitno mesto evropskih velikana. Tu su takodje milioni u pitanju ali za razliku od ovog perioda (12 godina), zaradjeni sa uspehom, koje svi podrzavamo!
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 20 Sep 2004 19:03    Post subject: Reply with quote

Акција је почела, и дај Боже да се на самом почетку и не заврши.

ја лично сам мислио да ће реакција после овог задњег дебакла бити блага или никаква, и пријатно сам изненађен дешавањима на северу у недељу.

сада, ако Звезда направи и низ од 200 утакмица без пораза, не треба стати са овом акцијом, јер, кад-тад, нешто ће морати да се промени.
Back to top
View user's profile Send private message
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 20 Sep 2004 19:31    Post subject: Reply with quote

Znam da je delija 013 postavio link, ali ovo nisam izdrzao a da ne "dovucem" ovde..

prica ide/nastavlja se ovako:

DRAGAN DžAJIĆ, predsednik Crvene zvezde, iritiran intervjuom Slavoljuba Muslina, žestoko, kao nikada u karijeri, osuo je drvlje i kamenje na trenera Metalurga iz Donjecka. Svakako, pitanja nisu bila ni potrebna, jer, DŽaja je osuo lavinu. Monolog počinje i završava se ovako:
o Za 42 godine,koliko sam u Crvenoj zvezdi, nikada veći smrad od čoveka i trenera nije prekoračio prag našeg kluba kao đubre - Slavoljub Muslin!
o Takav prevarant, neradnik i neprijatelj sporta nije viđen na ovim prostorima. Način na koji pravda odlazak iz Crvene zvezde nije svojstven ni najnemoralnijim ljudima. Jedino bih voleo da me tuži, pa da sve svoje reči ponovim i na sudu!
o Ne ulazeći ko su njegovi mentori i sufleri, koji su bliski klubu, a u sprezi s njim, hoću i da ovo navedem: on mora da ljubi pete svim članovima kluba, sebe izuzimam, koje pljuje na tako ružan i prizeman način.
o Takvim lažima i prevarama, kojima pokušava da obmanjuje javnost, može da se služi samo đubre od čoveka.
o Perfidni pokušaji, kojima pokušava da organizuje mase, samo govore o malignom stavu prema našoj sportskoj javnosti.
o On sada deli savete iz "velikog kluba", pošto ne može da radi u "malim", a ispao je iz Kupa Ukrajine, u Kupu UEFA primio je tri gola na svom terenu... Videćemo da li će u Donjecku i leto sačekati. Uostalom, da li se, osim Crvene zvezde, zadržao u nekom klubu duže vreme.
o Koliko voli Crvenu zvezdu pokazao je i na način na koji je otišao, a na ovaj način se očigledno brani, jer mu se opasno drma klupa u Metalurgu.
o Slavoljube Muslinu, sram te bilo, ja dobro znam kakav si šljam. Zahvaljujući Zvezdi, i isključivo njoj, napravio si ime, ispoštovali smo sve što si zamislio, čak i onda kada si ucenjivao, zašta, takođe, postoje dokazi.
o Javnost, koju pokušavaš da obmanjuješ, ne zna kakvi su tvoji treninzi od 60 minuta. Kaži, da li si i jednu noć proveo sa igračima u karantinu.
o Voleo bih da novinari pitaju Nemanju Viidića da li sam ja želeo da napusti "Marakanu" ili je Slavoljub Muslin tražio da on ode iz kluba.
Dragan DŽajić je sve izgovorio u jednom dahu, a zatim završio rečima:
- Ovo je, zasada, od mene. Spreman sam i da nastavim priču o čoveku čije ime više ne želim ni da prozborim!
__________________________________________

ZAAMISLI OVO!!! Exclamation Shocked Shocked Twisted Evil
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 20 Sep 2004 19:58    Post subject: Reply with quote

A moglo se neshto drugo ochekivati od takvog olosha i tekve lopine ko shro je D.Dz. !? nego , valja se u sredu u 14h ici na tekmu , onaj ko god moze treba da dodje da se peva protiv uprave , a i zajebancija do yaya !

sad ako nakupim neku fucking kintu dodtle vidimo se na mari , a ako ne nastavljam i dalje da shtedim pa se vidimo na nekoj drugoj.

Poz
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Homer
Guest





PostPosted: 20 Sep 2004 20:01    Post subject: Reply with quote

Stvarno je ovaj Dzajic konjina, ako ima sta da kaze protiv Muslina neka fino objasni sta je problem bio sa njim(mada mi svi znamo), nego da ga vrijedja ovdje ko da mu nije donio duplu krunu prosle godine.Treba budalu izbaciti iz kluba!!!
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop