DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Koferi se vama smese....
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 19 Sep 2004 18:41    Post subject: Koferi se vama smese.... Reply with quote

Kao sto se i ocekivalo, usledila je reakcija na sve ono sto se u zadnjih par nedelja desava u klubu. Danas je u prvom planu bila istaknuta originalnost kao i resenost da se (konacno) digne glas (za pocetak) i uputi opomena onima koji su svakako najodgovorniji za postojece stanje.

Kao sto danas "neko" rece, nakon ovoga (ukoliko se budu pravili mutavi) usledice ultimatumi, konkretne akcije i sl.


cekamo njihov potez...
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djape
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Mar 2003
Posts: 32
Location: beograd

PostPosted: 19 Sep 2004 18:46    Post subject: Reply with quote

da se citiram sa drugog topica:

umeren bojkot, bez glasnog UPRAVA NAPOLJE
nisam primetio ultra boys-e i brigate...
slucajno ili ne?

molba moderatorima da preusmere svu pricu o desavanjima pre i za vreme tekme na jedan topic
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 19 Sep 2004 19:11    Post subject: Reply with quote

“Kako bre to igrate,
Uprava sta je sa vama?
Dosta vise ove bruke,
Koferi se smese vama!”

Shvatite to kako hocete……kao sminku ( sto kiki rece)……iskrenu prozivku……opomenu…..ili nesto peto.
Taj stih se pjevao od nekog 10 minuta pa do kraja prvog poluvremena uz sjedenje. U drugom pred kraj uz parolu “sad ste vi na potezu” ili tako nesto (zaboravih ...)

Ja sam bio na istoku, iznad mene su bili neki likovi koji su svo vrijeme vrijedjali pojedine igrace, a ponajvise Krivokapica I Perovica. Iznad njih je bio Dudic mladji, I mogu vam reci da mu u najmanju ruku nije bilo prijatno.
“Radovane napusis mi se qurca I ti a I ovaj iza mene (Dudic mladji)” na sta je citav istok (200 ljudi) prsno u smijeh.


Na kraju uz gore pomenuti stih I zvizduke igraci su ispraceni sa stadiona. Oni jadnici po meni snose najmanju odgovornost.



Quote:
molba moderatorima da preusmere svu pricu o desavanjima pre i za vreme tekme na jedan topic

slazem se, mozda otvoriti topic Zvezda-Hajduk..
Back to top
View user's profile Send private message
Boba
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 299
Location: ..цирка испред драгстора..

PostPosted: 19 Sep 2004 19:32    Post subject: Reply with quote

Ovako prepricano, zvuci kilavo, nasminkano, umereno i beskrvno. Daj boze da gresim, pa da me demantuju.. Nigde ni jedno ime nije spomenuto, istaknuta je neodredjena parola : 'vi ste na potezu' (ko je to vi, igraci, uprava, ekonom?)...izgleda mi da ce sve fino da se slegne i da ce stvari dalje ici svoji utabanim 'u naredne dve godine' tokom...[/b]
_________________
...а онда је кудрави гаучос кренуо кривудавим стазама кокаинских ноћи...
Back to top
View user's profile Send private message
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 19 Sep 2004 19:48    Post subject: Reply with quote

za Bobu:

veruj mi nije to bas tako naivno bilo..

ovih dana svi pricaju o "placenicima" na severu, o tome kako guse parole i uzvike gde se proziva uprava, itd.

danas je deo prve ekipe izostao jer se vracaju iz Rusije, ali ovaj deo koji je danas bio na tribini jasno je pokazao koliko im je "svejedno"..

(raz)misli o tome...



_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 19 Sep 2004 19:50    Post subject: Reply with quote

Boba wrote:
Ovako prepricano, zvuci kilavo, nasminkano, umereno i beskrvno. Daj boze da gresim, pa da me demantuju.. Nigde ni jedno ime nije spomenuto, istaknuta je neodredjena parola : 'vi ste na potezu' (ko je to vi, igraci, uprava, ekonom?)...izgleda mi da ce sve fino da se slegne i da ce stvari dalje ici svoji utabanim 'u naredne dve godine' tokom...[/b]

Ako iz ove pesme:
Kako bre to igrate
uprava sta je sa vama

dosta vise ove bruke
koferi se smese vama
ne mozes da zakljucis ko je prozvan onda ti nemas gram mozga...
Verovatno igraju redari i ekonomi, a uprava je sastavljena od penzionisanih generala 503. padobranske brigade koji su veliki broj godina u klubu i trebaju da odu... Razmisli malo, sigurno da trebaju redare na atletskoj stazi da menjaju jer su oni krivi za lose rezultate kluba...
Sto se tice tekme, mislim da je ovo sasvim dovoljna opomena, pa ko razume shvatice, a ko ne razume letece... Ali videcemo vec u sredu sa kojim intenzitetom ce se nastaviti akcija...
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 19 Sep 2004 19:58    Post subject: Reply with quote

Nisam ishao....Nisam hteo...Bash me je boleo qrac da idem...
Ici cu sledeci put....
Akciju, naravno podrzavam....
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
RedLeo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Aug 2004
Posts: 84
Location: Belgrade

PostPosted: 19 Sep 2004 19:59    Post subject: Reply with quote

Pobogu ljudi vi kao da ne znate kako će sve da izgleda!
Govori tiho i nosi psa sa sobom!
_________________
Док срце куца у нама ти ЗВЕЗДО ниси сама...
Back to top
View user's profile Send private message
Boba
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 299
Location: ..цирка испред драгстора..

PostPosted: 19 Sep 2004 20:03    Post subject: Reply with quote

Boba wrote:
Daj boze da gresim, pa da me demantuju...


Ja iz ove price nisam cuo nicije ime, a inace 'uprava' je prozivana i ranije i to puno ostrije nego danas. Ako je ovo samo pocetak onda ok. Inace zvuci kao mlaka pretnja. A o merenju mozga ne bih raspravljao.
_________________
...а онда је кудрави гаучос кренуо кривудавим стазама кокаинских ноћи...
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 19 Sep 2004 20:33    Post subject: Reply with quote

Netreba niko od vas da dodje koji niste bili danas, ali zaista vi nam netrebate jer vi niste ni navijaci, ni simpatizetri ni nista vi ste obican sljam koji stalno izmislja nesto da bi mogao nekoga da pljuje.

Prvo ste pricali kako treba svi da dodjete na tekmu i da vicete mimo prve ekipe protiv uprave, onda ste pricali za prvu ekipu kako su placenici i kako nece dici glas protiv uprave. A em niste dosli, em vam se sada ne svidja ovo nego vi bi nesto drugo bedni crvi, da bedni crvi jel ni jedna bolja rec za vas ne postoji pa za vas su zeka i bjeka pojam postenja i casti koliki ste vi olos, zaista ne volim da pljujem nekoga preko interneta ali eto vise nemogu da se suzdrzavam kada gledam sta piste, sramota !!!

I samo da znate i vama se smese koferi, babe jedne, vi kao volite zvezdu samo sto se to nikako ne primecuje, bas bi voleo da mi neko od vas objasni kako iskazujete tu ljubav ???
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 19 Sep 2004 20:41    Post subject: Reply with quote

Jeli moze neko da mi objasni.....
koje mi to poteze da ocekujemo od uprave?
Ajd od igraca da ocekujemo bolju igru to kapiram...ali uprava....jedina stvar koju oni mogu (u ovom trenutku) jeste da podnesu ostavke. Ili cekamo sledeci prelazni rok da vidimo neka pojacanja pod uslovom da niko ne ode?
Back to top
View user's profile Send private message
Delija_do_groba
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Mar 2004
Posts: 18
Location: Ludnica

PostPosted: 19 Sep 2004 20:45    Post subject: Reply with quote

Svaka cast na akciji i na svemu sto je danas odradjeno !

a ovim predhodinm postom je sve receno!Nema se vise sta reci,jer nazalost stvar je takva kako je Tufi objasnio !
_________________
SAGAPAO KOIKKINO ASTERI -- ORTHODOXIA I THANATOS

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ Η ΘΑNATOΣ
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 19 Sep 2004 21:20    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
Netreba niko od vas da dodje koji niste bili danas, ali zaista vi nam netrebate jer vi niste ni navijaci, ni simpatizetri ni nista vi ste obican sljam koji stalno izmislja nesto da bi mogao nekoga da pljuje.


Chekaj chekaj tufi , za dosta toga shto si napisao si u pravu i ne bih ti mogao nishta zameriti ! ali ovo da vishe niko ne treba da dodje ko nije bio danas , sa tim se uopshte ne slazem ... u pravu si samo za ovo da se odnosi za nekog ko zivi u bg ili blizini , pa da mu nije frka da dodje do mare , ali taj npr nije zeleo .

E sad sasvim druga je scena za nas koji zive dalje ka npr ja u subotici , mada ni u tome ne vidim neki problem da se dodje do bg ALI ,
pljuj po onima koji su vecheras mogli da dodju ali nisu jer ih je npr mrzeli ili chak nisu hteli , a ne po onima koji opravdano nisu bili na tekmi , kao ja je li . Ako bash ocesh i da znash i svi vi da znate zashto nisam bio na tekmi reciicu vam sada . Od maja od kako mi je umro cale ( koji je bio finansijski mozak svega ) , keva i ja maltene jedva sastavljamo kraj sa krajem ! i sad otkud meni lova da dodjem do bg , da kupim pivo , neshto da pojedem , i ajd za ulaz bi se snashao nekako sa oretacima u bgd-u ...
kevina mizerna plata i ta moja neka porodichna penzija pokriju sve i malo mi ostane za zivot ! a vec me je sramota da stalno pozajmljujem lovu od prijatelja ... inache dok je cale bio ziv nije bilo tekme na kojoj nisam bio , svi sportovi na koje se ishlo organizovano ! jebesh ga sad se to nazalost naglo promenilo , i ja tu ne mogu nishta da promenim ,trenutno ..

Nije fazon da kazesh da smo svi shljam jer nismo bili na tekmi vecheras ... ewo ja sam ti sad reko zashto nisam bio na prethodnoj i na ovoj tekmi pa sad ti zakljuchi da li nisam bio na tekmi jer mi puca kurac ili zato shto stvarno nisam mogao !!
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
Irriducibili
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 121

PostPosted: 19 Sep 2004 21:22    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
Jeli moze neko da mi objasni.....
koje mi to poteze da ocekujemo od uprave?
Ajd od igraca da ocekujemo bolju igru to kapiram...ali uprava....jedina stvar koju oni mogu (u ovom trenutku) jeste da podnesu ostavke. Ili cekamo sledeci prelazni rok da vidimo neka pojacanja pod uslovom da niko ne ode?


Pa kad ovi vec ne znaju da igraju,jer su previse mladi (i perspektivni Evil or Very Mad ) nek se jebu sa onim sto ih je doveo i nek odu u pizdu materinu (evo ti odgovor)...pa nek "stvaraju tim" u Bezaniji ako oce!

Eeee...kad smo pre 2-3 (mozda vise) godine govorili kako nam je tim los i nemamo igrace za L.S. ...kako sad da nazovemo ovo? Pa i "katastrofa" je blaga rec.

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Смрт демократској окупацији - слобода раси и нацији!
Back to top
View user's profile Send private message
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 19 Sep 2004 21:27    Post subject: Reply with quote

petar-delija024 ta moja poruka se nije ni odnosila na one koji objektivno nisu mogli da doju, nego na sve ove bukace i seronje koji stalno seru a nista niakada nisu uradili za klub koji navodno vole.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop