DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Navijacki bojkot revansa protiv Zenita
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ghost_italy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2003
Posts: 66
Location: il paese dei balocchi

PostPosted: 17 Sep 2004 20:08    Post subject: Reply with quote

Bojkot, ne bojkot, gledalaca ce biti minimalan broj i u buducnosti sve manji. Dzajki nece nista biti i Zvezda ce sve vise tonuti (ne , dno jos nismo dotakli).

Ko bude prozivao igrace najveci je debil.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ULTRA KOBAS
Guest





PostPosted: 17 Sep 2004 20:27    Post subject: Reply with quote

nema bojkota ja ne znam kako vi ali ja bih za Zvijezdu zivot da. vec sam se cuo sa prvom ekipom i planiramo vec parolu za upravu na revansu u fazonu UPRAVA radi svoje NAVIJACI vole Zvijezdu. Bice jedno iznenadjenje na revansu zastava duga 30 metara na kojoj ce biti...
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 17 Sep 2004 20:32    Post subject: Reply with quote

SmileSmileSmileSmile ULTRA KOBAS!!!!....SmileSmileSmileSmile
Do jaja nick..SmileSmileSmile Samo bih ja stavio Z mesto S...
Sorry, offtopic, ali nisam mogao da iskuliram...SmileSmile
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 17 Sep 2004 20:57    Post subject: Reply with quote

Zabole me za Dzaju,Ljupka,upravu,vrh severa i ostalih "vaznih" faktora u ovom(najnajgorem trenutku u istoriji fk-a) Evil or Very Mad

Ja dolazim 100% na tekmu(iz svabije sam) jer ipak vise VOLIM nego sto MRZIM (ili ti da pljujem)!!!!

PET KOMADA,PET KOMADA,TO JE NASA NADA Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
ciganshtura
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2002
Posts: 118

PostPosted: 17 Sep 2004 21:13    Post subject: Reply with quote

Kako stvari stoje jedina nada da se nesto konkretno cuje sa tribina je revans sa zenitom, na toj tekmi ce sever biti koliko-toliko puni bice dovoljno da samo neko iz mase zapocne "dzajo odlazi" i verujem da ce 90% posto ludi prihvatiti i onda "vodje" mogu da ga pljuge
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
andrija
Guest





PostPosted: 17 Sep 2004 21:30    Post subject: Reply with quote

Predsednik crveno-belih Dragan Džajić u intervjuu ruskom dnevnom listu Gazeta
Moje ćerke su najverniji navijači
Zvezde zato su i doputovale sa nama
Ne znam ko bi mogao da me nasledi, teško je odrediti ko je najtalentovaniji. Doveli smo ovde devet učenika naše fudbalske škole da malo vide sveta
Predsednik Crvene zvezde Dragan Džajić dao je, na dan utakmice protiv Zenita, ruskoj dnevnoj novini Gazeta veliki intervju, u kojem je pričao o našem najtrofejnijem klubu. Prenosimo veći deo objavljenog teksta.

Nova pokoljenja ruskih navijača praktično ne znaju vaše ime. Da li vas pamte u Srbiji?
- Svakako. Ja nikuda nisam odlazio iz fudbala. Stariji navijači pamte moje golove, koje sam postigao u dresu Crvene zvezde i reprezentacije Jugoslavije. Navijači mlađih naraštaja znaju me kao fudbalskog funkcionera u jednom od najpopularnijih klubova u zemlji.

Zašto ste izabrali posao funkcionera, a ne trenera?
- Ne bih želeo da budem na mestu čoveka kome bi dali da trenira igrača sa navikama Dragana Džajića. Ako bismo govorili ozbiljno, taj trenerski posao nikada me nije privlačio. Dvadeset godina sam proveo u Crvenoj zvezdi u svojstvu tehničkog direktora, a dve poslednje godine predvodim klub kao predsednik.

Predsednik Crvene zvezde - da li je to predstavljačka dužnost?
- Ne, ja sebe smatram glavnim menadžerom. Aktivno učestvujem u pronalaženju sponzora, u rešenju svih pitanja koja su povezana sa životom kluba.

Da li prihodi od prodaje fudbalera imaju velik udeo u budžetu kluba?
- Oni predstavljaju lavovski deo naših prihoda. Kada ne bismo prodavali svoje lidere, ne bismo preživeli. U Crvenoj zvezdi imamo odličnu fudbalsku školu, koja svake godine popunjava prvi tim. U Sankt Peterburg je došlo devet naših učenika. Dobro je za njih što su malo izašli iz zemlje.

Od koga ste dobili više para, od Spartaka za Nemanju Vidića ili od Lila za Milivoja Vitakića?
- Od ruske ekipe. Pri tom, ne mnogo. Ako dozvolite, cifru ne bih navodio. Spartakovci su tražili da to bude poslovna tajna. Suma transfera Vitakića je, u principu, bila objavljena u francuskoj štampi, ali ne bih hteo ni o njoj da pričam.

Da li danas u Srbiji postoji naslednik napadačke slave Dragana Džajića?
- Ako govorite o direktnom nasledniku, ne postoji. Moja žena mi je podarila dve ćerke. One su najpredaniji navijači našeg kluba, ne preskaču nijednu utakmicu, evo i u Sankt Peterburg su doletele. Najzad, smatram sve fudbalere Crvene zvezde svojim fudbalskim sinovima. Zato mi je i teško da odgovorim ko je od njih najtalentovaniji. Možda Nikola Žigić, visoki napadač, koji vlada zavidnim šutem glavom.

Da li postoji krajnji san predsednika Crvene zvezde?
- Neću biti originalan ako kažem da želim da svake godine vidim svoju ekipu na spisku učesnika Lige šampiona. Još bolje, da pobedimo u tom takmičenju, kao 1991. Ali to je, verovatno, neizvodljiv san. Ako bismo govorili o realnom, hteo bih da prođemo Zenit i uđemo u takmičenje po grupama ovogodišnjeg Kupa UEFA - zaključio je Džajić.

Nekoliko sati posle ovog razgovora, ispostavilo se da je i san o eliminaciji Zenita bio nerealan.
Back to top
CrvenoBeli
Guest





PostPosted: 18 Sep 2004 00:03    Post subject: Reply with quote

mislite da ce prazan stadion da otera dzaju? hoce u qurcu, nije njemu stalo do navijaca i punog stadiona. On dobija pare od prodaje igraca a za navijace njega boli racku!!!


prazan stadion nije odgovor, pun stadion uz protest jeste!
Back to top
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 18 Sep 2004 00:08    Post subject: Reply with quote

Quote:
Da li postoji krajnji san predsednika Crvene zvezde?
- Neću biti originalan ako kažem da želim da svake godine vidim svoju ekipu na spisku učesnika Lige šampiona. Još bolje, da pobedimo u tom takmičenju, kao 1991. Ali to je, verovatno, neizvodljiv san. Ako bismo govorili o realnom, hteo bih da prođemo Zenit i uđemo u takmičenje po grupama ovogodišnjeg Kupa UEFA - zaključio je Džajić.



icon_w00t icon_zid
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 18 Sep 2004 04:14    Post subject: Reply with quote

plasticman wrote:
radovan wrote:

Doslo mi je da se napijem ali ne smijem imam neki kasalj vec 2 mjeseca (da, od PSV-a) doktor mi zabranio da pijem.


Jbte, pustice lek za sidu u komercijalnu prodaju ali ti ces i dalje biti bolestan....
Grudobolja? Mlad si, izvuci ces se...Wink



uvej je nosio neko kamenje po dzepovima Laughing Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: 18 Sep 2004 06:51    Post subject: Reply with quote

sa vecinom likova se slazem, ato je da nesto mora da se desi na, ako ne utakmici protiv hajduka, onda na revansu protiv zenita. pod to "nesto" podrazumevam skandiranje protiv uprave. bilo bi lepo kada bi neki transparent osvanuo na severu, ali je to malo verovatno.
a sto se tice tima, nisu oni krivi sto ne znaju, naucice oni, imozda se i ostvari sto je nas "dragi" predsednik rekao sinoc, a to je da udjemo u lsh. naravno daje to moguce, ali je potrebno dase ovaj CEO! tim zadrzi te 2 godine do ulaska u lsh, ato je, priznacete, nemoguce! o5 ce se prodati naj igraci na kraju sezone, i o5 ce doci neki novi klinci, 19 20 godina. i o5 cemo pusiti 4 5 komada dok oni malo ne porastu, i o5 cemo gubiti u 3. kolima kvalifikacija, kao i u uefa kup ligi sampionatu itd.. uefa.
Back to top
Delija_do_groba
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Mar 2004
Posts: 18
Location: Ludnica

PostPosted: 18 Sep 2004 07:37    Post subject: Reply with quote

Lepo je neko rekao da dzaji neznaci nista dali ce biti prazan stadion ili ne,ali mislim da su tu igraci koji jos uvek nekako mogu da sacuvaju obraz!mislim da treba uraditi nesto protiv upave i sve ali mislim da treba pomoci i ovim momcima da urade i nesto na terenu! Odlazak sa severa na istok ili zapad to nikada ! treba ostati na severu i pokazati sta zelimo a to je Jaja&co da odu, a druga zelja nam je musiln, ali razmislimo i o tome da li bi se covek OPET vratio nakon toga sto je dva puta OTERAN iz zvezde! Ali bilo kako bilo jedina nada za "bolje sutra " nam je pun SEVER na revansu.A onaj ko je pominjao sranja, to samo moze nama da skodi, bice veliki broj pohapsenih,povredjenih zbog Dzaje i sta time dobijamo, NISTA jedno veliko NISTA ! zato navijanje,neki trans, coreo i to je prava stvar !
_________________
SAGAPAO KOIKKINO ASTERI -- ORTHODOXIA I THANATOS

ΟΡΘΟΔΟΞΙΑ Η ΘΑNATOΣ
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 18 Sep 2004 08:44    Post subject: Reply with quote

plasticman wrote:
radovan wrote:

Doslo mi je da se napijem ali ne smijem imam neki kasalj vec 2 mjeseca (da, od PSV-a) doktor mi zabranio da pijem.


Jbte, pustice lek za sidu u komercijalnu prodaju ali ti ces i dalje biti bolestan....
Grudobolja? Mlad si, izvuci ces se...Wink


Very Happy Plasticni uvijek si bio duhovit..
nego donesel ti rakije iz tazbine? Daj malo da oblozim grlo (spolja naravno)?
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 18 Sep 2004 15:06    Post subject: Reply with quote

@radovan-e....Ma koja crna rakija...Jedva sam se oporavio od skupljanja sljiva, tako da nisam ni pomisio na rakiju....Sorry, offtopic..SmileSmileSmile
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 18 Sep 2004 15:16    Post subject: Reply with quote

ako bi covek sudio po delije.net-u gotovo sigurno cemo imati zanimljiv dan sutra i to ne zato sto su izbori Laughing , u svakom slucaju doci ce i taj dan, videcu mu ledja..., i ne zaboravite noc je najcrnja pred svitanje... Wink
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Кежуал
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2004
Posts: 228
Location: Србија

PostPosted: 18 Sep 2004 15:18    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
ako bi covek sudio po delije.net-u gotovo sigurno cemo imati zanimljiv dan sutra i to ne zato sto su izbori Laughing , u svakom slucaju doci ce i taj dan, videcu mu ledja..., i ne zaboravite noc je najcrnja pred svitanje... Wink



icon_notworthy icon_notworthy icon_notworthy
_________________
"Михајло Пјановић може да се пореди са Митром Мирићем.
Затаји,али кад експлодира,нација је на ногама!"
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop