DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

za pg ekipe - tuce na zeljeznicku

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 07 Sep 2004 22:19    Post subject: za pg ekipe - tuce na zeljeznicku Reply with quote

Posto se za Zetu ide uglavnom vozom i busom moram da kazem svima da se spremaju ovi varvari ( icon_hogar ) da naprave sacekusu na z. stanici a samim tim i a.stanici e sad bilo bi lijepo da mi fino dogovorimo gossip prvo se malo ubijemo icon_beer pa podjemo i jebomo im mater separatisticku

(ne raspravljaj se snjim icon_argue nabodi ga bash nabodi ga nabodi ga)
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 08 Sep 2004 06:00    Post subject: Re: za pg ekipe - tuce na zeljeznicku Reply with quote

Podgorica FxCxRxSx wrote:
Posto se za Zetu ide uglavnom vozom i busom moram da kazem svima da se spremaju ovi varvari ( icon_hogar ) da naprave sacekusu na z. stanici a samim tim i a.stanici e sad bilo bi lijepo da mi fino dogovorimo gossip prvo se malo ubijemo icon_beer pa podjemo i jebomo im mater separatisticku

(ne raspravljaj se snjim icon_argue nabodi ga bash nabodi ga nabodi ga)
ej brate prvo da te pohvalim za lokaciju bas je do jaja!pa cuo sam da varvari se pale od ove godine kao usli u prvu ligu pa prave neka tkz. sranja!ali oni nas da biju teze malo i da nama naprave sacekusu to malo teze ali treba im je**ti kevu onu crnogorsku!oni nas da biju ma nece smeti pisnuti nece ih ni biti znaci samo opusteno ali ipak treba biti oprezan!!!!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 08 Sep 2004 17:43    Post subject: Reply with quote

super bi bio vas razgovor kad ne bi vredjali crnogorce bez razloga...

Inace sacekusa moze ali mislim da bi to izgledalo jadno. bash
Back to top
RS_4ever
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Aug 2004
Posts: 37
Location: gol linija

PostPosted: 08 Sep 2004 21:31    Post subject: Reply with quote

erbelgrade wrote:
super bi bio vas razgovor kad ne bi vredjali crnogorce bez razloga...

Inace sacekusa moze ali mislim da bi to izgledalo jadno. bash


kada psujem(o) crnogorce mislim(o) na one najgore separatiste koji sve zaboravljaju i odma bi EU a ima ih saka jada 1/4 BGD,a samo se slazu po pitanju zajednicek vojske jer smo jaci.Mamu im Evil or Very Mad
_________________
SA ZVEZDOM DO SMRTI
ZVEZDA SRBIJA NIKAD jugoslavija
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop