DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

desilo se desilo...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dacha od Bosne
Guest





PostPosted: 01 Sep 2004 09:15    Post subject: Reply with quote

Kiki, sto se tice CSKA ok ali se ne bih slozio sa tobom sto se tice Dinama i Rosenborga. Sjeti se da su ti timovi pobjedjivali mnogo jace timove od Zvezde u to vrijeme. A da se kojim slucajem desilo i pored takve igre da smo otisli u LS, kovali bi ga u zvijezde. Pa ni Grcka nije igrala lijep fudbal, sta vise degradirajuci, pa je osvojila Euro. Zasto? Zato sto nisu odmah otpustili Rehagela kada na samom pocetku nije imao izrazite rezultate nego su mu pruzili priliku na duze staze. Dzajki je pruzeno i suvise pa cijenim da je vrijedno pokusati sa nekim drugim. UO je imao dovoljno vremena da nesto uradi pa nije. A Muslina su i pored rezultata odmah najurili jer je htio promjene.
A otkud znas da Piksi ne bi bio bolje (barem privremeno) rjesenje od Dzajke? Za Dzajku znamo sta je napravio, za ovoga ne. Mozda bi vrijedilo pokusati. Ja nisam rekao da su to savrsena rjesenja ali su mozda nasa bolja, trenutna, stvarnost.
Da li je DOS bio savrseno rjesenje? Nije. Ali ipak su Delije bile te koje su podrzale takvu politiku samo da Sloba ode. Pa zasto se ne bi desilo slicno i u fk? Mozda je bolja prelazna struktura od ove postojece. Kada pogledas DOS ono barem nema sankcija i kojekakvih drugih stvari koje su bile za vrijeme Slobe. Pa mozda vise nece biti petardi i tamnomutnih radnji ako Dzajka ode.
A i sta bi falilo dati Muslinu sansu od kojih4-5 godina pa da vidimo sta ce napraviti.
poz
Dacha
Back to top
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 01 Sep 2004 09:45    Post subject: Reply with quote

Ono sto ja znam je da Zvezda mora da se rekonstruise u celini (od cistacice do direktora), a to se ne postize privremenim resenjima. Ne znam, da li bi Piksi ili neko drugi bio bolji, jedino sam se pobunila sto je neko (mozda ti) rekao da bi odmah dotrcali japanski sponzori. Ja u to, jednostavno, ne verujem.
Ne zameram ja Muslinu sto smo ispali od Dinama i Rozenborga, vec sto smo na svakoj, ali svakoj evropskoj utakmici igra na isti nacin - daj gol (nekako), a onda se povuci. To nam je proslo samo jednom (Odenze), a i sam znas koliko smo srece imali sa Nemanjinim golom.
O sukobu (i pozadini istog) Muslin - Dzajic suvise malo znamo da bismo mogli da donosimo zakljucke - to je bar moje misljenje. Jedino sto mogu sigurno da tvrdim je da je sukob nastao zbog para, a ne zbog dobrobiti Zvezde.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 01 Sep 2004 20:53    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Dacha od Bosne wrote:
To je covjek sa kojim se barem rezultatski osim Leverkuzena nismo brukali.

CSKA Kijev (postoji li taj klub jos?), jadna i kukavicka igra protiv Dinama iz Kijeva i Rozenborga. Uopste, Muslini i Evropa, brrrr.
Pa nece Japanci doci samo zato sto je Piksi na celu kluba, svasta. Njima je najbitniji poslovni interes. Piksi moze da bude od pomoci ukolko se dvoume izmedju ulaganja u Zvezdu i jos jedan slican klub. Uostalom, po cemu zakljucujes da se Piksi u pare razume vise od Dzajica?
Dzaja je bio do jaja sportski direktor, ali mu ocigledno mesto predsednika (nekoga ko nabavlja pare u odsustvu tehnickog, tj. finansijkog direktora) ne lezi bas najbolje (nabavljanje para mimo prodaje igraca).
Mislim da je jedan od razloga otezanja donosenja Zakona o sportu koji bi omogucio privatizaciju (pored toga sto u poslanickim klupama sede potpuni idioti) upravo pitanje Zvezde i Partizana. Zasto? Zato sto se kod ostalih kupuje samo njihova imovina, a kod ova dva kluba pored imovine (kolika god bila) i ime. Nekada je Zvezdino ime imalo mnogostruko vecu vrednost od njene imovine. Koliko god se navijaci drugih klubova osecali ljuto zbog toga, cinjenica je da svi idu na jednu stranu, a Zvezda i Partizan na drugu. Mislim da se jos nije naslo resenje za taj problem pa se odugovlaci (u to treba ukljuciti i razne mutne igre), a najvise ispastaju navijaci (pravi, nepravi, simpatizeri, derbijasi, huligani...).


Kuku lele opet se ova pojavila. Par komentara na ovaj post jer je to i dopuna moje price o privatizaciji. Zakon o sportu se ne donosi jer onda vlasti ne bi mogle da reketiraju klubove (prvenstveno Zvezdu i Partizan). Ovako sve je u magli i sve moze a kad bi se znalo sta je cije onda nekih stvari vise ne bi moglo da bude. Zakon (osim nas iskrenih zaljubljenika u klubove) nikom ne treba i ne odgovara. Ovako celnici mogu da rade sta hoce jer su klubovi i njihovi ali u drugu ruku i nisu.
Ne mislim ni da bi Muslin bio neko extra resenje za klub (umesto Dzaje) bez donosenja i primene zakona o privatizaciji u sportu. Mislim da bi bilo samo sjahao kurta i uzjahao Murta ne zato sto mislim da je Muslin los nego ponovo zbog nerazjasnjenih odnosa i mogucnosti za malverzacije.
I jos jedan odgovor Andrejsirac-u. Ja nisam rekao da ja ne vidim resenje problema vec sam samo rekao koji je po meni jedini nacin za rasplet ovakvih mesetarenja po klubovima. A taj rasplet ce kad tad doci. Ja se nadam sto pre
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 02 Sep 2004 02:27    Post subject: Reply with quote

Tima wrote:
... Sta ako oni uloze velike pare (koje realno mogu da se vrate tek posle niza godina) a u medjuvremenu se donese zakon o sportu i klub ode na licitaciju (koliko god to grubo i "strasno" zvucalo do toga ce morati da dodje) oni ostaju bez svojih ulozenih para. ...
Znaci po meni je rsenje u zakonu o sportu (kad se donese) i posle toga privatizacija. I onda onaj ko bude kupio Zvezdu ulaze pare i Zvezda se vraca svom imenu. Verujte mi nema drugog resenja


Nisi i niste u pravu - i ima drugih resenja! Cinjenica je da zakon o sportu nije donesen, iako se o njemu prica vec dve godine. Steta sto nemamo vise Djikija, bilo bi lako izlobirati da se to uvrsti u dnevni red Skupstine pod hitno.
Ali, postoji zakon o privatizaciji i on daje uvid na koji bi nacin "aukcija" mogla da se odvija. Ta dva gore pomenuta zakona ne mogu da budu jedan naspram drugoga, odnosno nikakvih dramaticnih odskakanja nece biti. Ako neko ulozi "velike" pare (sponzor, donator, bilo ko -nije bitno), kakav god zakon se doneo, taj novac NECE biti otudjen, jer novi vlasnik kluba-firme preuzima sve obaveze, dugovanja i potraznje osim ako nije pod stecajnim postupkom. Niko - jer je to protivzakonito - nece reci "e sve sto je dosada ulozeno, to ne vazi, dosao je novi vlasnik - novi zakon"...proslo je doba Slobe i Zajma za "preporodu" Srbije.

A ovi sto "muzu" danas, za njih nema izgovora, kao ni za "oficijelnu grupu" jer to znate. Od kluba se otima na najprljaviji nacin i neko konacno treba tome da stane u kraj. Moze da se nadje privremeno resenje do "zakona o sportu". Ako je moglo u KK, moze i u FK.

A Tadic je pre neki dan - na doceku olimpijaca - rekao kako je potrebno da se usvoji taj zakon, pa idite lobirajte poslanike. Koji qrac Dule Savic sedi u odboru DSS, pa jos i na njihovoj listi za opstinske izbore, a ne bori se za klub i njegove interese (ako je klubu, tj. lesinarima u njemu, to uopste u interesu) - a klub mu sve dao - slonovskom kitom ga jebem neobavestenog?!

Ko igrac mi je bio idol, kao i Dzaja, a sada su me totalno razocarali.'Bem ti sve.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 02 Sep 2004 08:02    Post subject: Reply with quote

Dobar igrac ne podrazumeva dobrog menadzera. Dzaja je i kao menadzer (nije bitno ime funkcije) pokazao da zna posao.
Jedini problem je sto je on pokazao svoje umece pre 15 godina. U uslovima trzisne ekonomije i cestog menjanja vlasti (koliko god to bilo tuzno - kod nas nikad nije zanemarljivo ko je na vlasti), niko od predratnih direktora ne moze da se snadje.
Kruna problema je cinjenica da nikog ne boli kita kakve Zvezda ima rezultate. To je najbitniji argument postojanja privatne svojine - ako si vlasnik, bolji rezultat znaci da si bogatiji, ako si zaposleni u firmi - brze napredujes, imas vecu platu. U ovakvim uslovima, kada svi imaju jasan razlog da njihova firma bude uspesna, ona to i postaje, a ako sefa boli kurac, boli i cistacicu.
Nazalost, stalo je samo nama, a mi smo mali, mali...
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
mArkan
Guest





PostPosted: 02 Sep 2004 15:17    Post subject: Reply with quote

U sustini se slazem sa nasim velikim vodjom Timom icon_notworthy . PRIVATIZACIJA uz taj Zakon o Sportu, su kljuc naseg izlaska iz mracnog tunela. Tek onda kada nasem predsedniku ili vlasniku(vlasnicima), bude stalo do profita i postizanja rezultata zbog ulaganja sopstvene love, mi cemo ponovo imati Evropsku Zvezdu kojoj san nece biti ulazak u LS vec njeno ponovno osvajanje. O ovome sam vec izneo svoje misljenje na strani Sportske price.

Sta bi nam falilo da i mi imamo nekog svog "Abramovica" Question . Samo moramo biti veoma pazljivi kada pricamo o privatizaciji. Na celo Zvezde mora doci covek koji dobro poznaje svet biznisa i koji ce klub graditi za uspehe na duge staze. Znaci ne neki sabanoti koji ce hteti samo da udvostruci svoju lovu preko noci (to vec imamo).

Neki bi vidim samo da smene Dzajku a neka dodje ko hoce. Pa da i taj neko muze nasu Zvezdu narednih 5-10 godina??? To bi bila katastrofa. Mora se naci dobro i trajno resenje posle Dzajke. Ko god dosao, mora ugovorom garantovati odredjene stvari, kao npr. postizanje odredjenih uspeha u odredjenom periodu (titule, ulazak u LS...), zatim dovodjenje adekvatnih pojacanja, trenera, renoviranje stationa, itd.. Da se u proslogodinji tim ulozilo svega 7-8 milki sada bi zeljno iskecivali nasu prvu tekmu u LS (ovo podrazumeva ne prodavanje Vidica i Mladenovica, uz dovodjenje 2-3 iskusna dokazana fudbalera i ovih mladih sto ih je i Dzajka doveo). Znaci pare pare pare, volim samo pare...
Back to top
Zola
Guest





PostPosted: 02 Sep 2004 20:06    Post subject: Reply with quote

Quote:
Ko god dosao, mora ugovorom garantovati odredjene stvari, kao npr. postizanje odredjenih uspeha u odredjenom periodu (titule, ulazak u LS...), zatim dovodjenje adekvatnih pojacanja, trenera, renoviranje stationa, itd


Cekaj, stani! Imam i ja svoje uslove. Taj neko ko hoce da zameni Dzajica, hocu da mi obeca da ce mi svakog dana kupovati po dve pljedze kod Mare (ne mislim na stadion), i hocu da zamrzne cene semenki na stadionu, kao i da one budu apsolutno ujednacene.
Mislim, stvarno... Taj "novi gazda" treba po tebi sve te uspehe i titule ne samo da obeca, nego se i ugovorom na to obaveze? I dok se takav ne pojavi, mi strpljivo cekamo, a Dzaja senluci? Zasto je Dzajic toliko dobar, pa ga ne treba dirati sa fotelje osim ako ne dodje cika Abramovic sa digitroncem oko ruke (koji je vidim svima omiljen, a i njemu i njegovim parama ce doci kraj, pojavice se jednom neka druga garnitura u Rusiji, neki ljudi kojima ce on ici uz dlaku, i tri tacke). Zasto mi se cini da kad neko u Srbiji kaze "trajno resenje" misli da ce to resiti problem zauvek? Ako Dzajic bude najuren (ma ne mora da ide daleko, neka sedi na nekoj pocasnoj fotelji, bas me briga), jos lakse ce svaki sledeci neuspesni gazda biti oteran. A promene, mnogo duboke promene, su nam stravicno potrebne. Nas FK je u velikim govnima. Tim je svake godine slabiji i slabiji. Poslednji put smo bili iole blizu (realno) ucescu u Ligi sampiona 2000. (Dinamo Kijev). A iz tog tima danas je ostao samo Markovic, mada bi i on otisao da nije lomio kljucnu kost. Pa koji to klub, koji drzi do bilo kakve ozbiljnosti (necu da kazem ugleda, mi samo mislimo da je on Zvezdi ostao, jer na Zvezdu napolju (s pravom, sto se rezultata tice) gledaju kao potpuni raspad od tima), u roku od 4 sezone promeni ceo igracki kadar? Gde su pojacanja, svih ovih godina? Ko je ozbiljno ocekivao da ce kombinovani tim Uba i Bezanije uci u Ligu sampiona? Kakva je to strategija? Ma nema strategije, postoji samo Dzajicev dzep. I jos neki dzepovi, ali ti ljudi se ne eksponiraju.

Nista ja novo ovde nisam rekao, ali izgleda da neke stvari moraju da se ponavljaju dok ih svi ne nauce. S tim u vezi, eno ga gore Dragancetov post, pa ko opet ne vidi resenje ovog sranja, moze opet da ga procita.
Back to top
mArkan
Guest





PostPosted: 03 Sep 2004 15:26    Post subject: Reply with quote

Pazi, nemoze niko da garantuje osvajanje titule ulazak u LS, itd., ali taj neko mora da ima plan i viziju kako da dodje to titule i LS i tog plana se mora pridrzavati. Ako prodaje najbolje igrace svake sezone onda je jasno da nam prica bajke ko Dzaja. Zato sam rekao da u to sve moramo uci veoma pazljivo. Mozda je i najbolje resenje da budemo akcionarsko drustvo, pa da na izborima biramo predsednika svake 4-5 godine. Kandidati bi pored finansiskih uslova i ulaganja morao da prikaze jasan plan i program, kako i sta se planira u periodu njegove "vladavine". Znaci ulazak u LS, osvajanje titula itd. Ako covek stvarno ulozi u tim i dovede pojacanja a usput zadrzi najbolje igrace, ja mu ne bi zamerio na nekom neuspehu, jer je bar covek probao da stvori nesto. Unda je ocigledno problem u tome da su drugi jednostavno bolji i jaci, ali uveren sam da kada bi se jednom ulozila prava lova u neku od ovih nasih perspektivnih i talentovanih generacija, da bi imali uspeha i u Evro takmicenjima! U slucaju da akcionari i mi navijaci nismo zadovoljni njegovim vedjenjem kluba mozemo ga smeniti na narednim izborima.
Back to top
Champions_Bg
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2004
Posts: 65
Location: Београд

PostPosted: 04 Sep 2004 11:20    Post subject: d Reply with quote

ALO BRE LJUDI
PA VREME JE AKO BUDEMO IGRALI PROTIV ZETE KECA (NEDAJ BOZE!!!!)
MISLIM DA BI TREBALI DA URADIMO DA ISTERAMO DZAJU
PA POGLEDAJTE TALIBANE ONI SE PODIGLI PROTIV UPRAVE BRE!!!
A MI SAMO JAKI NA FORUMU... DAJ NECHEMO VALJDA DOVEKA TRPETI ONU PREVARU KOJI SKUPLJA PARE ZA JOSH JEDAN FERARI U SVOJOJ KOLEKCIJI...DOKLE BRE LJUDI AMAN VISHE!?!
VERUJTE MI TREBA TO URADITI I DOVETI NEKOG STRANCA BRE NEMCA,ENGLEZA,ILI SPANCA,GRKA BILO KOGA SEM GOSN DZ.-a I EKIPICE

BRE AJMO DELIJE DA ISTERAMO GOVNA IZ ZVEZDE
DOKLE CEMO SE JEBATI SA NUJIMA DOKLE BRE NISMO PICKE EJ ZAR VAM NIJE MESHNO DA NESMEMO PROTIV UPRAVE
MAJKE MI

HVALA NA RAZUMEVANJU POZDRAV!
POSLUSHAJTE ME MISLIM DA SAM UPRAVU...

_________________
але...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dacha od Bosne
Guest





PostPosted: 04 Sep 2004 20:36    Post subject: Reply with quote

dragance wrote:
Eto kako se zavrsila diskusija sa "oficijelnom grupom":cuti sto duze mozes, javi se samo reda radi (da ne bude bas toliko ocigledno da im odgovara trenutna situacija) i ne nastavi diskusiju, za koju sam iskreno mislio da moze da pokrene nesto. Avaj, prevario sam se.

Ajde, pokazite mi da nisam u pravu sa ovim misljenjem.


Bojim se da se ipak nisi prevario.
Za mnoge je bolje status nikakvo nego li pokusaj da se ucini nesto ka boljem.
Jadno, zaista jadno.
poz
Dacha
Back to top
Vucko Nis
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 30
Location: Niš

PostPosted: 04 Sep 2004 22:07    Post subject: Reply with quote

Quote:
Dacha od Bosne
dragance ::
Eto kako se zavrsila diskusija sa "oficijelnom grupom":cuti sto duze mozes, javi se samo reda radi (da ne bude bas toliko ocigledno da im odgovara trenutna situacija) i ne nastavi diskusiju, za koju sam iskreno mislio da moze da pokrene nesto. Avaj, prevario sam se.

Ajde, pokazite mi da nisam u pravu sa ovim misljenjem.


Bojim se da se ipak nisi prevario.
Za mnoge je bolje status nikakvo nego li pokusaj da se ucini nesto ka boljem.
Jadno, zaista jadno.

Nikako ne mogu da shvatim šta pokušavate da uradite sa ovim glupim temama. Ovaj forum je toliko upropašten sa nekim takozvanim navijačima koji vide stadion samo na TVu, neki samo na internetu, a želeli bi da dovode igrače, da smenjuju trenere, da renoviraju stadion a sada i direktore menjaju. Kome se ne sviđa uprava neka ide da je menja a ne da piše trebalo bi ovo, trebalo bi ono... Zašto bi vam se neko pravdao kada većina vas koji pišete iz ko zna koje zemlje nema pojma o dešavanju u zemlji a kamoli o dešavanjima u upravi kluba. Ovde na internetu vas ima milion a koliko na Zvezda - Borac, Zvezda - Zemun, koliko će vas spremnih da menjate Džaju ići u Golubovce u subotu?
Nismo ušli u tu ligu šampiona pa šta, nije ni prvi ni poslednji put.
_________________
Džabe nas hapsite, pamet nije prelazna!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
SY-X
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 124
Location: GT/Cuprija

PostPosted: 04 Sep 2004 23:57    Post subject: Reply with quote

Ova zadnja recenica ti je sasvim izpravna i nije poslednji pogotovo ako dalje nastave da vode klub kao sada...
_________________
let the metal flow...

www.assignment-music.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dacha od Bosne
Guest





PostPosted: 05 Sep 2004 03:36    Post subject: Reply with quote

Vucko Nis wrote:
Quote:
Dacha od Bosne
dragance ::
Eto kako se zavrsila diskusija sa "oficijelnom grupom":cuti sto duze mozes, javi se samo reda radi (da ne bude bas toliko ocigledno da im odgovara trenutna situacija) i ne nastavi diskusiju, za koju sam iskreno mislio da moze da pokrene nesto. Avaj, prevario sam se.

Ajde, pokazite mi da nisam u pravu sa ovim misljenjem.


Bojim se da se ipak nisi prevario.
Za mnoge je bolje status nikakvo nego li pokusaj da se ucini nesto ka boljem.
Jadno, zaista jadno.

Nikako ne mogu da shvatim šta pokušavate da uradite sa ovim glupim temama. Ovaj forum je toliko upropašten sa nekim takozvanim navijačima koji vide stadion samo na TVu, neki samo na internetu, a želeli bi da dovode igrače, da smenjuju trenere, da renoviraju stadion a sada i direktore menjaju. Kome se ne sviđa uprava neka ide da je menja a ne da piše trebalo bi ovo, trebalo bi ono... Zašto bi vam se neko pravdao kada većina vas koji pišete iz ko zna koje zemlje nema pojma o dešavanju u zemlji a kamoli o dešavanjima u upravi kluba. Ovde na internetu vas ima milion a koliko na Zvezda - Borac, Zvezda - Zemun, koliko će vas spremnih da menjate Džaju ići u Golubovce u subotu?
Nismo ušli u tu ligu šampiona pa šta, nije ni prvi ni poslednji put.


Vucko, ljudi koji su svoju mladost i grla ostavljali na severu, kada, pretpostavljam, tebe tamo nije ni bilo, imaju prava da govore o ovim temama. Prema tome, ako ti ovi komentari smetaju, zaobidji ih.
poz
Dacha
Back to top
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 05 Sep 2004 11:47    Post subject: Re: d Reply with quote

Champions_Bg wrote:
ALO BRE LJUDI
A MI SAMO JAKI NA FORUMU... DAJ NECHEMO VALJDA DOVEKA TRPETI ONU PREVARU KOJI SKUPLJA PARE ZA JOSH JEDAN FERARI U SVOJOJ KOLEKCIJI...DOKLE BRE LJUDI AMAN VISHE!?!
VERUJTE MI TREBA TO URADITI I DOVETI NEKOG STRANCA BRE NEMCA,ENGLEZA,ILI SPANCA,GRKA BILO KOGA SEM GOSN DZ.-a I EKIPICE
HVALA NA RAZUMEVANJU POZDRAV!
POSLUSHAJTE ME MISLIM DA SAM UPRAVU...


Samo bih te ispravio. Nije jos jedan ferari vec covek mora da zavrsi cetvrtu (3. , 4. , ili petu svejedno) jubilarnu kucu
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 05 Sep 2004 11:52    Post subject: Reply with quote

[quote="Vucko Nis"]
Quote:
Dacha od Bosne
dragance ::
Nikako ne mogu da shvatim šta pokušavate da uradite sa ovim glupim temama. Ovaj forum je toliko upropašten sa nekim takozvanim navijačima koji vide stadion samo na TVu, neki samo na internetu, a želeli bi da dovode igrače, da smenjuju trenere, da renoviraju stadion a sada i direktore menjaju. Kome se ne sviđa uprava neka ide da je menja a ne da piše trebalo bi ovo, trebalo bi ono... Zašto bi vam se neko pravdao kada većina vas koji pišete iz ko zna koje zemlje nema pojma o dešavanju u zemlji a kamoli o dešavanjima u upravi kluba. Ovde na internetu vas ima milion a koliko na Zvezda - Borac, Zvezda - Zemun, koliko će vas spremnih da menjate Džaju ići u Golubovce u subotu?
Nismo ušli u tu ligu šampiona pa šta, nije ni prvi ni poslednji put.


Ja ne mislim da su stotine hiljade navijaca koji ne idu svake nedelje na utakmice i gostovanja nebitni i da ne treba da kazu svoju rec. Takodje ne mislim da mi koji iz nedelje u nedelju pratimo klub i u Beogradu i na strani imamo monopol na Zvezdu. Naravno da cemo imati privilegiju da "malo vise" odlucujemo o stanju na tribini i u klubu ali to ne bo trebalo da znaci da drugi ne mogu da kazu svoje misljenje. Pa mozda nas 100-200 (ili vise - svejedno je) ne vidimo mozda najbolje stvari upravo zbog toga sto smo svaki dan tu i sto imamo kontakte i sa igracima i sa ljudima iz uprave. Mozda se sa strane i bolje vidi
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop