DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Bojkot!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 13 Sep 2004 11:03    Post subject: Reply with quote

Boba wrote:
Branko, ti ces posle Zenita opet na odmor. Onda nam se za dve nedelje vrati, pa opet brani lik i delo druga D.DZ. koga su upropastile nepravedne i nicim izazvane sankcije, ratovi, pljuskovi meteora..mars u konjunkciji sa jupiterom,secha amazonije....
Dajte ljudi i plavuse su ukapirale....

Sto je najgrdje na kraju ce budale kao ja i otici na taj Zenit..

Juris na vetrenjace..


ne nemam običaj ovako da se ovde ponašam ali da ti jebem ja mamu nenormalnu malo znaš jer ako nisi čuo da neko ko radi ode na godišnji odmor onda si balavi bolid pizda li ti materina balava.
to što ti pišeš znači da ništa od onoga što smo mi preživeli nisi preživeo ili si debelo uživao u tome...tebi je bilo lagodno i udobno a!

ni ja nisam zadovoljan ali nisam ni ko pola ovde diskutanata da sedim kuci i da prdim po internetu kako ovo ili ono ne valja.

uostalom znate gde sam na severu pa lepo u buduće ko hoće nešto da diskutuje neka se lepo pojavi tamo gde treba a ne da nas tuži helsinškom odboru savetu evrope ili nekom drugom.

dakle pravac Marakana pa se tamo vidimo
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 13 Sep 2004 11:06    Post subject: Reply with quote

ujedno ovo je moj poslednji post dok se neke stvari ovde ne poprave jer mi je pun kurac da sa nekima trošim vreme.

oćete titule oćete ligu šampiona a setite se utakmice samo u Avgustu.

ma mrš bre
Back to top
View user's profile Send private message
Boba
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 299
Location: ..цирка испред драгстора..

PostPosted: 13 Sep 2004 13:35    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
Boba wrote:
Branko, ti ces posle Zenita opet na odmor. Onda nam se za dve nedelje vrati, pa opet brani lik i delo druga D.DZ. koga su upropastile nepravedne i nicim izazvane sankcije, ratovi, pljuskovi meteora..mars u konjunkciji sa jupiterom,secha amazonije....
Dajte ljudi i plavuse su ukapirale....

Sto je najgrdje na kraju ce budale kao ja i otici na taj Zenit..

Juris na vetrenjace..


ne nemam običaj ovako da se ovde ponašam ali da ti jebem ja mamu nenormalnu malo znaš jer ako nisi čuo da neko ko radi ode na godišnji odmor onda si balavi bolid pizda li ti materina balava.
to što ti pišeš znači da ništa od onoga što smo mi preživeli nisi preživeo ili si debelo uživao u tome...tebi je bilo lagodno i udobno a!

ni ja nisam zadovoljan ali nisam ni ko pola ovde diskutanata da sedim kuci i da prdim po internetu kako ovo ili ono ne valja.

uostalom znate gde sam na severu pa lepo u buduće ko hoće nešto da diskutuje neka se lepo pojavi tamo gde treba a ne da nas tuži helsinškom odboru savetu evrope ili nekom drugom.

dakle pravac Marakana pa se tamo vidimo


Laughing Laughing sta, sad ja tebe treba da psujem? Napisao sam stotine postova na ovom forumu i nikada nikoga, ne da nisam opsovao, nego nisam ni uvredio. Nauzivao sam se u porazu protiv PSV-a kazes...verovatno ce biti da si u pravu. U stvari svi koji stenjemo preko neta, zbog stanja u Zvezdi (i ako hoces citavom nasem sportu) , jer nemamo gde drugde javno, mi u stvari uzivamo u celoj stvari. Logicno...
Ja sam hteo da prestanem da pisem na ovom forumu kao i ti sada Branko, ali znas, skupilo se dosta mojih fanova i molilo me da ne podnosim ostavku...i tako vec dvaput... Laughing
e da..jos samo ovo,eee da sam makar balav, kako ti kazes..evo pristajem odmah..lakse bi mi dosta toga padalo, izmedju ostalog i ovo sa Zvezdom..
_________________
...а онда је кудрави гаучос кренуо кривудавим стазама кокаинских ноћи...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 14 Sep 2004 06:00    Post subject: Reply with quote

Izgleda da ćete uskoro tražiti drugo mesto za proseravanja...ti i tvoji fanovi.
Back to top
View user's profile Send private message
padobranac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2003
Posts: 61
Location: Melbourne

PostPosted: 14 Sep 2004 08:41    Post subject: Reply with quote

ala me smoriste

Evo vec dva sata se borim sa ovom temom i eto stigo do kraja i nista pametno ne rekoste. Kakav ku..c bojkot? Kome to sta znaci? Izvini Branko na prozivu ali ja tebe ne mogu uhvatiti ni za glavu ni za rep. Mjenjas cesto misljenja. Ili se salis na nacin koji ja ne razumijem. U glavnom ja cu i dalje navijati za Zvezdu i nadati se boljem jer ja nisam u poziciji nesto vise da uradim. To da nas uprava farba godinama je opste poznata stvar i da tu treba nesto da se mjenja ne moras da budes neki genije to da shvatis. Ali bojkot nije nacin
Toliko
_________________
I love the smell of jet fuel in the morning
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 14 Sep 2004 08:53    Post subject: Reply with quote

glava i rep

promene DA
promene na Srpski način NE
etiketiranje samo jednog čoveka u klubu za sva zla koja su se desila NE
njegovim odlaskom da li verujem u boljitak NE
da sam razočaran posle ovoliko godina u milionsku armiju naših navijača OOO DA
šta i kako dalje NE ZNAM A I VEĆINA OVDE NE ZNA JER ZELE SAMO DA ODE DŽAJA I NIŠTA DRUGO. A KOGA UMESTO NJEGA NIKO NEMA POJMA
broj redovnih na utakmicama 1000
kvalitet igrača od 1 do 10 u proseku po ličnom mišljenju 3-
odnos kluba prema svemu ovome JEBE IM SE
jesam li popizdeo JESAM

eto pa izvinite ako sam nekoga uvredio ako sam nekoga prozvao...puko sam
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 14 Sep 2004 09:49    Post subject: Reply with quote

Mojne Branko da se nerviras, sezona je tek pocela Wink - a bice, dugacka, duuugacka.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
padobranac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Nov 2003
Posts: 61
Location: Melbourne

PostPosted: 14 Sep 2004 10:03    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
glava i rep

promene DA
promene na Srpski način NE
etiketiranje samo jednog čoveka u klubu za sva zla koja su se desila NE
njegovim odlaskom da li verujem u boljitak NE
da sam razočaran posle ovoliko godina u milionsku armiju naših navijača OOO DA
šta i kako dalje NE ZNAM A I VEĆINA OVDE NE ZNA JER ZELE SAMO DA ODE DŽAJA I NIŠTA DRUGO. A KOGA UMESTO NJEGA NIKO NEMA POJMA
broj redovnih na utakmicama 1000
kvalitet igrača od 1 do 10 u proseku po ličnom mišljenju 3-
odnos kluba prema svemu ovome JEBE IM SE
jesam li popizdeo JESAM

eto pa izvinite ako sam nekoga uvredio ako sam nekoga prozvao...puko sam


I na kraju ispada da se u SKORO svemu slazemo. Nisam za etiketiranje ali Dzajke jede govna. Ne samo on nego cijela uprava. To da niko od nas nema viziju kako i sta poslje njega/njih nije razlog da oni i dalje ostanu tu gdje su a nasa Zvezda dalje da propada.
Redovan nisam jer mi to kilometri ne dozvoljavaju (2000 u najboljem slucaju a 20000 u ovom losijem) ali otkad sam u ovom boljem slucaju na svakom sam derbiju i tako cu da i nastavim. Ljudi koji me znaju znaju i to da sam blize da ne bi prosla Zvezdina tekma bez mene.
_________________
I love the smell of jet fuel in the morning
Back to top
View user's profile Send private message
stancho pansa
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Feb 2004
Posts: 49
Location: Belgrade

PostPosted: 14 Sep 2004 20:50    Post subject: Reply with quote

Uopste nije pravo pitanje koga umesto Dzaje i da li ce time nesto biti bolje, vec pitanje odgovornsti i to KRIVICNE, MATERIJALNE, pa tek na kraju i MORALNE. Da se ispita kako se poslovalo svih ovih godina, da se pokazu racuni, da se pokazu ugovori, da se vidi kako je i gde ulagan novac, da se jednom predstave ti bilionski troskovi za sezonu zbog kojih prodajemo po pola tima,jednom recju sve da se rascisti. Tacno da je jedan jedini navijac putovao o trosku kluba, zanima me po kom osnovu na to ima pravo? Zanima me zasto je samo u NIN-u u broju od pre oko 2 meseca izasla istraga finansijske policije da jedan od dva nasa najveca kluba ima crni fond od 30 miliona evra, da jedan od dva najveca kluba ima lanac kockarnica, da je jedan od dva najveca kluba suvlasnik nacionalne avio-kompanije...Ili je mozda NIN neozbiljan list...A mozda su za sve krive sankcije......Mislim da iko ko je posten ovoga ne bi trebalo da se plasi.
_________________
Studenti Botswana su uz vama!
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 15 Sep 2004 06:42    Post subject: Reply with quote

Sa ovim postom ću završiti svoje učešće na forumu.

Juče gledajući utakmicu Seltik i Barsa od komentatora i gostiju sam čuo podatak da Juventus i još neki klubovi na kraju sezone prodaju svoje najskuplje igrače. Povedeni tom logikom Seltik je prodao Larsona i dobio nekoliko drugih igrača.

E sad ako je ovo istina, Bekam ,Ronaldinjo, Zidan, Figo itd. su prodati baš kad su bili na ceni. Nisu čekali još dve godine pa da ih onda prodaju.

Ovim ne branim nikoga niti sam u zabludi da smo mi na nivou tih klubova samo da napomenem da se takve stvari dešavaju.

Borusija prodaje pola tima...

A ja vas još jednom pozivam i molim svako ko može neka dođe na tribinu jer smo potrebni svom klubu. Ako se nastavi ovakva letargija tonućemo još više i više a onda...ko zna.

Ajde pozdravljam vaš sve...pa kako drugačije nego uz pesmu

DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

I TE NOĆI KADA IZDAHNEM
ZADNJE PIVO ZA TEBE POPIJEM
I NA NEBU TOM NA KOJE IDEM JA
SIJA MOJA ZVEZDA CRVENA
Back to top
View user's profile Send private message
nebo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2004
Posts: 13
Location: ljubljana

PostPosted: 15 Sep 2004 17:38    Post subject: Bojkot! Reply with quote

Prodaju i drugi,samo je razlika u tome,sto oni i dovode pojacanja.A mi samo prodajemo,a dovodimo igrace,koji su dzabe a mnogi od njih nemaju pojma,kao ovogodisnja pojacanja za ligu sampiona,Bisevac,Stancic.
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 15 Sep 2004 22:03    Post subject: Reply with quote

"izgleda da cete ti ti tvoji fanovi uskoro traziti drugo mesto za proseravanja..." Da li to znaci da od sada, ko se ne slaze sa praksom d.dz. ima da dobije ban? ili ce neko da nas bejzbol palicom "ubedi" kako je sve u redu?

Vidim pominjes Larsona i Seltik. Mala napomena da je covek u klubu proveo 7 godina i da mu je Seltik nudio dozivotni ugovor, sto je i sam pominjao, jer ima status ikone u klubu. Covek je sam trazio da ode u toplije krajeve pred kraj karijere (dobro, moze on jos godinu - dve ladno). Ajde mi nadji jednog igraca u poslednjih 20 godina - ne 10 - koji je bio lider tima i ostao u Zvezdi duze od 4 godine, ne 7.Tu ne racunam one koji su igrali za omladince, petlice, itd. samo prvi tim.

A sto se tice ponovnog trubljenja "ko umesto njega" i "nije samo dzaja kriv". Tacno, sve to treba isterati i dovesti nove ljude od prvog do poslednjeg. koga? nije toliko ni bitno. Ako dzajka nije krao, kriv je onda sto je dopustio da se krade. Samo pola sata bi bilo dosta da se utvrdi da nedostaje jedno 30 "meleona" najmanje. Drugi klubovi kupuju, ulazu...
Neka dodje komple uprava KK CZ, a umesto bivsih igraca KK koji su SAMO CLANOVI UO (ne i direktori), dovesti /ostaviti ostale bivse igrace koji su zainteresovani.

Ako je Sloba ukrao taj novac, onda neka klub tuzi drzavu i neka se bar to obelodani. Ali ne - svi su oni zamrsili brkove, banda ona najgora. A onda pljunu po koju sicu da se nadje za zastitnike lika i dela.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 15 Sep 2004 22:34    Post subject: Reply with quote

Inace, bojkotom se nista ne resava. Ali zato kada masi pukne film, pa se Marakana napuni i krene protiv uprave, ima svasta da bude. Nece ih spasiti ni "prva ekipa", ni zandarmerija.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 16 Sep 2004 01:43    Post subject: Reply with quote

dragance wrote:
Inace, bojkotom se nista ne resava. Ali zato kada masi pukne film, pa se Marakana napuni i krene protiv uprave, ima svasta da bude. Nece ih spasiti ni "prva ekipa", ni zandarmerija.

Laughing утопија


ето да додам и ја нешто: бојкот није решење.
да џаја оде: није једино решење
да ли треба да оде: ако има образа, да. нека обелодани шта смета клубу да напредује, зашто годинама таворимо на маргини европског фудбала
ко уместо њега: било ко, као што сам већ рекао негде, и ја могу да будем председник клуба који ће да пукне петарду од ПСВ, да га избаци ЦСК из Кијева, Жерминал из Екерена и бла, бла трућ.... Sad
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 16 Sep 2004 05:03    Post subject: Reply with quote

dragance wrote:
"izgleda da cete ti ti tvoji fanovi uskoro traziti drugo mesto za proseravanja..." Da li to znaci da od sada, ko se ne slaze sa praksom d.dz. ima da dobije ban? ili ce neko da nas bejzbol palicom "ubedi" kako je sve u redu?
.


neće tebe ni nikoga prva ekipa da ubeđuje palicama kvalitet foruma je otišao u kurac...a i da oćemo gori si od grobara Laughing pravac Novi Zeland ko će do tamo da te juri Wink Laughing Cool

prijateljski savet : ne širi dezinformacije o tome kako prva ekipa nekoga štiti da se ne bi zamerio ljudima koji imaju mnogo kraći fitilj.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

View previous topic :: View next topic
Page 10 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop