DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Bojkot!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bum tras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2003
Posts: 38

PostPosted: 27 Aug 2004 06:57    Post subject: Bojkot! Reply with quote

Pojedinci ili navijaci iz unutrasnjosti ne mogu da ucine nista bez podrske Bgd ekipa, zato pitam Bgd ekipe: KOGA VOLITE VISE, ZVEZDU ILI DZAJICA!?

Kao pojedinac ne mogu nista, ali mogu da bojkotujem sve fudbalske Zvezdine utakmice, dok uprava ne ode, a sa njima i Dzajic i Ljupko.

Necu da placam iz svog dzepa ljude koji unistavaju svojim potezima Zvezdu i necu da bodrim iz sveg glasa, dok se oni zadovoljni smeskaju u svojim lozama. Ni igraci nisu zasluzili ovakve navijace. Ni dres nisu oznojili posteno.

Da vidim kako bi reagovali kad bi na sledecu evro utakmicu bio poluprazan stadion.

U Zvezdi je, na zalost, potreban novi 5.oktobar, svidelo se to nekome ili ne.
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 27 Aug 2004 07:36    Post subject: Reply with quote

Slazem se sa tobom za sve osim za bojkot utakmica,meni je zvezda a u srcu,boli me dupe za Dzajica,znam da on upropastava moj voljeni klub,ali i sam si pitao koga vise volimo CZ ili DDZ moj odgovor je CZ,i zato necu da prestanem NIKADA DA BODRIM ZVEZDU,verujem da ce se svaki pravi navijac sloziti sa mnom.SA ZVEZDOM DO SMRTI.

DZAJO ODLAZI............!!!!!

pozdrav,
Filip
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 27 Aug 2004 07:40    Post subject: Reply with quote

Sta su ti igraci krivi?
Pa oni da su mogli bolje oni bi i uradili bolje!
Kakav crni bojkot!
Nego u nedelju svi protiv Zemuna, da bodrimo taj mladi i perspektivni tim.
Poruku treba poslati upravi, ali ne i igracima. Njih treba podrzati. Njima fale 2,3 iskusnija igraca da ih drze psihicki stabilne.
Sad treba da stvorimo frku na pocetku prvenstva gdje smo vec izgubili jednu utakmicu, pa da opteretimo ograce da izgube jos jednu!?! Ako to budemo uradili onda nista od prvog mesta ove sezone, i nista od plasmana u CL (nadam se) naredne sezone.
Treba da ispadnemo i u kupu UEFA? Pa to nam je jedinstvena prilika da prezimimo u evropi!
Ponavljam, upravu treba pritisnuti ne igrace! Igracima treba podrska!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 27 Aug 2004 08:45    Post subject: Reply with quote

i pored svega sto se mene licno tice bojkot ne dolazi u obzir, ali se nadam da su sada svima neke stvari jasnije, samo da podsetim, ona prica bile su sankcije i rat je stara sto godina pa bi tako zamolo sve koji bi da traze opravdanje da to ovoga puta ne rade, barem ne na taj nacin.jos jedna stvar, ako prodjemo ovo 1. kolo kupa uefa, nije zasluga kluba sto cemo provesti zimu u evropi, vec ce to biti zasluga uefa sto je promenila sistem takmicenja.

ne mogu da opisem kako se osecam, ne mogu da dodjem sebi, u kom smo mi kurcu jebote.

trenutno ne verujem da ce se bilo sta promeniti, do promena mozda moze da dodje, ako sever bude zalegao za to, a nisam siguran da je raspolozenje bas tako radikalno, ne mislim na vecinu navijaca, vec na...ali ipak se nadam ...
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bum tras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2003
Posts: 38

PostPosted: 27 Aug 2004 08:48    Post subject: Reply with quote

Ljupkova izjava posle utakmice da "ne treba zaliti za porazom", dovoljno govori sve o tome koliko ga (ni)je pogodila ova bruka, koje se, sa svojih 16 god. "navijackog staza" i ne secam da se dogodila.

Uprava, Dzaja i Ljupko ce biti odusevljeni sto smo mi i dalje za njih, tako sto cemo puniti utakmice i bodriti njihovu koncepciju Zvezde i sto se porazi i razocarenja odbijaju od nas kao od zid.

Znam da ce igraci najvise ispastati zbog bojkota, ali da bi odstranio "glavu koja smrdi", moras nesto zrtvovati jedno vreme. Bolje sad, nego pred kraj sezone, da spasemo sto se spasiti moze. Bojkot nije opravdan ako cemo Zvezdu gledati kratkorocno, od sezone do sezone, ali ako cemo reci konacno DOSTA JE, onda predlozite bolji nacin resavanja od bojkota.
Pa u finalu kupa sa Hajdukom '91 sever je bojkotovao 42 min., samo zbog nekih izjava tadasnje uprave.

Nisu igraci krivi sto su oni mladi i sto su vecito svake godine uvek "perspektivni".

Pitanje Zvezda ili Dzaja se odnosi na one koji mogu, a mozda i nece da nesto ucine, jer im odgovara da Dzaja i dalje vodi Zvezdu, pa makar da je ovakva kakva jeste, jer im je on garant i dalje sadasnjih privilegija koje imaju.

Oni koji ne misle da treba nesto menjati, neka procitaju i ostale reakcije u drugim topicima, gde je vecina ljudi popizdela na ovo sto se godinama vec desava sa klubom.

Pa majku mu, KAD AKO NE SAD!?!?!?
Back to top
View user's profile Send private message
Lucky
Guest





PostPosted: 27 Aug 2004 08:56    Post subject: Reply with quote

A šta bi sa onim "I kada dodje tuga, ja Zvezdo biću s tobom...."???? icon_zid Nisu nama ništa ovi mladi momci skrivili, nisu onu krivi ljudi što ih je neko doveo da igraju iako su nesposobni za život a ne za fudbal.Moj recimo predlog je d dodjemo na utakmicu u subotu SVI, damo podršku mladim fudbalerima prvih 15 minuta da vide da smo uz njih a zatim napustimo stadion uz povike "UPRAVA NAPOLJE " i "Dzajo prevaro došao ti je kraj" i laganom šetnjom do uprave napravimo miran protest koji bi trebao da potraje dok sva gamad na čelu sa Bosketom ne podnesu ostavke!!MAKAR MORALI DA STOJIMO NOĆIMA ISPRED UPRAVE, ONI MORAJU OTIĆI!!!!!!!



I KADA DODJE TUGA, JA ZVEZDO BIĆU S TOBOM,KUNEM E SEVEROM SVOJIM, SLAVOM I SVETIM BOGOM!!
Back to top
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 27 Aug 2004 09:01    Post subject: Reply with quote

pazi slazem se ja da treba menjati, samo mislim da bi dzaju & co. bole kurac za to, zasto to kazem? pa koja nam je poseta inace, pa nas stadion i izgleda kao da bojkotujemo tekme, koliko nas ima na prevnstvenim tekmama-tuga jedna!!! kad dodje10000 svi odusevljeni ko da je pun stadion, eeeeeeejjjjjj CRVENA ZVEZDA igra kod kuce pred nas 2000-3000, sta reci, oni da imaju obraza bilo bi ih sramota i zapitali bi se zasto je nekadasnjeg svetskog sampiona zadesilo to da ne moze da popuni ni jednu celu tribinu svog stadiona.
NE mislim da svi koji su popizdeli i kojima ovaj klubn znaci nesto u zivotu treba da dodju na sledecu tekmu i upute jasnu poruku, opet sa druge strane od svega nece biti nista ako prvi ljudi tribine ne budu to hteli, a kakvo je rsapolozenje vecine? -pa to je vise nego ocigledno.
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 27 Aug 2004 09:04    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
pazi slazem se ja da treba menjati, samo mislim da bi dzaju & co. bole kurac za to

trebalo je da pise ...boli ku..c... izvinjavam se, hocu da pisem brzo, a neznam jebiga Wink
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bum tras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2003
Posts: 38

PostPosted: 27 Aug 2004 09:06    Post subject: Reply with quote

Ako raspolozenje na severu nije da se nesto menja, ponavljam, ja kao pojedinac jedino sto mogu je da se ne slozim sa ovakvim stanjem i da mi severna stolica ne vidi vise djon. Ne zelim da ucestvujem u propadanju mog kluba i jos da svojim prisustvom to podrzavam tako sto cu navijati i ciniti da se uprava oseca udobno i lepo sto smo mi i dalje tu i ulepsavamo im dan. Radije bi napravio napravio atmosferu stadiona, van stadiona, ispred njihovih kancelarija.

Nema me na severu dok ne vidim ledja Dzaji i Ljupku. Dzaji svaka cast za istorijske zasluge, treba dati stadionu njegovo ime i DOVIDJENJA! Pregazilo ga je vreme. Zar smo losiji i gori od misheva!? Ne, nego imamo goru i losiju upravu. Pa zar u Ligu sa decom i trenerom koji forsira bunker sa igracima koji to ne znaju i koji su neuigrani, a proslogodisnji prvotimci mu skupljaju prasinu na klupi?

Kako mogu da navijam sa razocarenjem, nezadovoljstvom i gorcinom u grlu, kad zelim rezultate i napredak za moje (i nasa) odricanja?
Trazim(o) li puno?

UPRAVA NAPOLJE!!!
Back to top
View user's profile Send private message
SY-X
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 124
Location: GT/Cuprija

PostPosted: 27 Aug 2004 09:24    Post subject: Reply with quote

Mislim da bi najlaksa i najbolja varijatna bilo skupljanje potpisa sirom Srbije. To je lako izvodljivo : U svakom vecem pa cak i manjem gradu imate grupu Delija. Odemo na trg, postavimo se i gradjani ce potpisivati. Pa onda te potpise uz prisustvo novinara predati Dzaji ili upravi. Medije obavestiti da pocinje kampanja protiv Dzaje i sto je najvaznije treba imati nekoga ko ce doci. Prvo moramo imati coveka koji ce nam reci : OK skinite Dzaju dolazim. Sta ce nam 5.oktobar kada nemamo spremne kadrove. Ali naci ce se valjda. Mislim da je to izvodljivo. Prva Ekipa igra normalno veliku ulogu ali u Eindhovenu su i oni skoro plakali, Tima je bio totalno odsutan posle tekme.

ps. pored Dzaje mora da ode cela uprava pa zatim Marketing i normalno Dule Savic - svi tri p.m.
_________________
let the metal flow...

www.assignment-music.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bum tras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2003
Posts: 38

PostPosted: 27 Aug 2004 09:26    Post subject: Reply with quote

Ovaj topic je i postavljen samo zbog bgd ekipa, bez kojih se nista nece uraditi, ako to oni i ne zele.

Molim sve one koji kazu "da ce biti bolje" da mene i ostale postede natripovanog optizmizma.

Sta je sa onom nasom parolom, MI MOZEMO SVE!?

Mi koji nismo u Bgd ekipama i koji nismo iz Bgd-a, mozemo za pocetak da izvrsimo pritisak na njih da nesto ucine, jer cemo ih mi uvek podrzati.

A ako ne zele, najmanje sto mogu je da se vise ne pojavim pored njih na utakmicama, pa nek navijaju sa svojim istomisljenicima.
Back to top
View user's profile Send private message
Djoleale
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Oct 2003
Posts: 47
Location: 3EMYH

PostPosted: 27 Aug 2004 09:27    Post subject: Reply with quote

Evo da ne misle svi da je zbog blama protiv PSV-a Dzaja lopov ja cu da bojkotujem vas bojkot. Ja cu u nedelju na tekmu a vas ko beje.

Izgleda da su grobari posle Tuznog fronta i Glodara 1970 p.n.e. dobili i trecu frakciju 100% Anti Dzaja.
_________________
Због ње сам се родио, за њу сам се борио...
Back to top
View user's profile Send private message
bum tras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2003
Posts: 38

PostPosted: 27 Aug 2004 09:31    Post subject: Reply with quote

SY-X wrote:
Mislim da bi najlaksa i najbolja varijatna bilo skupljanje potpisa sirom Srbije. To je lako izvodljivo : U svakom vecem pa cak i manjem gradu imate grupu Delija. Odemo na trg, postavimo se i gradjani ce potpisivati. Pa onda te potpise uz prisustvo novinara predati Dzaji ili upravi. Medije obavestiti da pocinje kampanja protiv Dzaje i sto je najvaznije treba imati nekoga ko ce doci.


Ja sam ZA ovaj predlog u potpunosti.
Posto imamo predstavnika u upravnom odboru, valjda ta osoba zna ko je kakav. Ako su svi isti, zamoliti Pixija da batali fsscg i da preuzme da vodi ono sto mu je sudjeno.
Back to top
View user's profile Send private message
bum tras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2003
Posts: 38

PostPosted: 27 Aug 2004 09:39    Post subject: Reply with quote

Djoleale wrote:
Evo da ne misle svi da je zbog blama protiv PSV-a Dzaja lopov ja cu da bojkotujem vas bojkot. Ja cu u nedelju na tekmu a vas ko beje.

Izgleda da su grobari posle Tuznog fronta i Glodara 1970 p.n.e. dobili i trecu frakciju 100% Anti Dzaja.


Izgleda da na severu imamo i frakciju zvanu "sundjeri"...koji su spremni da trpe i upijaju sve sto se desava sa klubom.
Da li su Dzaja i upravi lopovi, to ne znam i to ne tvrdim, ali tvrdim da su nesposobni i da svojom politikom vodjenja kluba direktno ugrozavaju njen opstanak, a napreda da i ne spominjemo.

PSV je povod, koji je prelio casu, a ne jedini razlog.
Problem nije od pre 2 dana, vec od pre nekoliko godina.

To sto ne razumes o cemu se prica ovde nije nas problem, a ti lepo pravac na tekmu da zadovoljno pevas i mases upravi.
Back to top
View user's profile Send private message
Lucky
Guest





PostPosted: 27 Aug 2004 10:05    Post subject: Reply with quote

Pazi i ja mislim da treba da se skupimo u sto vecem broju ali samo i ISKLJUCIVO SAMO zbog toga da bi napravili u tom broju neku akciju.... Ovako... posto ima likova koliko vidim, koji jos uvek veruju u Dzaju-prevaru, sumnjam da cemo ikad ista uraditi! Sever pocinje da mi lici na jednu tuznu pricu koja ce se ne daj boze zavrsiti neslavno.....
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop