DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

BRAVO DELIJE!
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 25 Aug 2004 19:41    Post subject: BRAVO DELIJE! Reply with quote

Jedino svetlo i lepo sto se veceras desilo jesu Delije koji su pevali (a i culo se na TV ko je hteo da cuje) i na 0:5. JEDINO LEPO i zato svaka cast momcima koji su bili u Ajndhovenu, prisustvovali velikoj bruci, ali i pored toga, ostali PRAVI i pokazali ovim p.......a od igraca kako se VOLI svoj klub!
SVAKA CAST
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
gisska
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2003
Posts: 8

PostPosted: 25 Aug 2004 20:00    Post subject: Reply with quote

Svaka cast!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Nibe
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Jun 2004
Posts: 168

PostPosted: 25 Aug 2004 20:25    Post subject: Reply with quote

majke mi svaka cast kako su navijali iako je ih je bilo manje od onih pede*a pokazali su kako su navija za zvezdu i majku SRBIJU za razliku od onih cobana glupih koje necu da spominjem!
Back to top
View user's profile Send private message
SerbianEagle
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 300

PostPosted: 25 Aug 2004 20:32    Post subject: Reply with quote

Svaka cast. Nadam se samo da ce ovih dana biti napravljena neka akcija. Da nisam bio u Maju, isao bih sutra u Bgd.
_________________
Muslin = izdajnik!
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 25 Aug 2004 21:12    Post subject: Reply with quote

Kao sto vec rekoh u "sportskim pricama" od Zvezde izgleda ostadose samo najbolji navijaci na svetu.Bravo momci,na prenosu je lepo grmelo
Back to top
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 25 Aug 2004 21:31    Post subject: Reply with quote

Toliko sam se iznervirao da sam zaboravio da cestitam.Stvarno momci svaka vam cast!!!
Back to top
View user's profile Send private message
petar-DELIJE024
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 668
Location: у сред среде

PostPosted: 25 Aug 2004 21:35    Post subject: Reply with quote

Za navijanje kapa s glave !!! SVE CHESTITKE !!!
_________________
У борби истине и лажи, правде и неправде, неутралност значи помагање зла!
Back to top
View user's profile Send private message
ACO
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Jun 2004
Posts: 20
Location: Köln

PostPosted: 25 Aug 2004 22:29    Post subject: Reply with quote

sad sam se vratio sa utakmice i svaka cast momcima iz beograda! neverovatna atmosfera, pevali su do ruznog kraja. a najbolja je bila ona fora "I love zvezda yes I do", hehehhehe Very Happy
Crvena Zvezda, prosecni klub sa najboljim navijacima na svetu.
_________________
ZVEZDA JE ZIVOT, OSTALO SU SITNICE
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 25 Aug 2004 23:06    Post subject: Reply with quote

ACO wrote:
Crvena Zvezda, prosecni klub sa najboljim navijacima na svetu.

Apsolutno nema više ništa da se doda.Svaka čast momcima koji su bili,tako se navija.Ako me je nešto utešilo,to je bilo navijanje svih 90min,za razliku od onih klovnova koji se oglase na svakih 10...I još jednom:
Quote:
Crvena Zvezda, prosecni klub sa najboljim navijacima na svetu.
Back to top
View user's profile Send private message
casual_life
Guest





PostPosted: 25 Aug 2004 23:14    Post subject: Reply with quote

evo sad sam stigo iz eindhovena pa da vam pricam kako je meni bilo

navijanje okej kao i pevanje ma da bilo je i dosta indijanci koji ni neznaju reci i ne prate nikako tako da je bilo tesko bas glasno nesto pevati ali vidim da ste vi ipak nesto culi...
na poluvreme istukli su jednog lika tako eto 15 na njega...neznam zasto ali sam primetio da je lik nosio dres repke (kosarka) DJORDJEVIC pa...i eto posle toga jos jedna tuca...sve to je trajalo 5-10minuta
i bas u to vreme se kezman "pozdravljao" sa psv-ovcima tako da ga nismo bas psovali kako treba ali okej...

ali kao sto sam rekao ipak je mnogo indijanaca bilo nazalost i jebiga 5-0 nije bas neki rezultat
ali mentalitet tribine je bio pravi bas kao sto kazemo : CRVENO BELI MI SMO SA VAMA I KAD JE RADOST I KADA JE BOL... navijali smo do kraja i pokazali smo ko je pravi navijac i ko nije

to je bilo sve...avatni stella rossa ali i UEFA sad Crying or Very sad
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: 25 Aug 2004 23:16    Post subject: Reply with quote

због навијача сами одгледао текму до краја...свака им част!
могу да замислим како је холанђанима било глупо воде 5-0 а са трибина се чује само НА ЦЕЛОМ СВЕТУ МИ ЈЕ СВЕ...
Back to top
{RedStar}
Guest





PostPosted: 25 Aug 2004 23:35    Post subject: Reply with quote

Super Navijanje
Back to top
delije-holland
Guest





PostPosted: 25 Aug 2004 23:47    Post subject: Reply with quote

Utisak sa tekme:
NIKO NIKAD NA SVETU NIJE VIDEO OVAKAV NAVIJACKI SPEKTAKL KAKAV SMO MI PRIREDILI VECERAS JER SU DELIJE POKAZALE DA SU NAJVERNIJI I NAJVATRENIJI.
Pozdrav za sve DELIJE sa sinocne utakmice?
Jednom DELIJA,zauvek DELIJA.
Back to top
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 26 Aug 2004 00:00    Post subject: Reply with quote

Evo i ja stigoh sa utakmice pa da napisem par recenica.

Tribina na kojoj smo se nalazili depresivno deluje, blago receno. Jako je strma (kao Pionir, mozda i gore), a sve je zacinjeno sa mrezom koja je kompletno pokriva. No, ni to nije mnogo uticalo na optimizam vecine na tribini pre pocetka meca. I pored zvanicnog saopstenja da su sve karte prodate za MM sektor, mislim da je bar 100-200 ljudi manje bilo.

Kop je bio u donjem delu sektora, po celoj duzini. Iznad su se nalazili raznorazni, od navijaca do simpatizera. Ja nisam video ex-Yu obelezja sem posle utakmice (jedan klinac je imao neki dres).

Koreografija (zastavice i baklje) na samom pocetku je bila OK. Sto se navijanja tice, drzali smo se do poluvremena, a onda je palo prozivanje Kezmana dok se PSV zvanicno oprastao od njega. Pocetak drugog poluvremena je doneo pad u navijanju i pomalo odsustvo sinhronizacije (navijanje je prvo vodio "levi" deo kopa, a u 2. poluvremenu "desni" deo, gledano prema terenu). Taman kada smo poceli da zvucimo mocno, pao je treci gol, ali nas to nije pokolebalo... samo se jos jace pevalo. Posle cetvrtog, ista slika (tj. zvuk). Do samog kraja se nije posustajalo, ali su ljudi od recimo 80tog minuta poceli da napustaju tribinu, tako da je na samom kraju igrace "pozdravilo" par stotina nas (uglavnom kop). Onda je usledilo mucno cekanje da nas puste sa tribine (tj. da nam otvore tunel) - cekamo i cutimo. Crying or Very sad Niko ne peva. Par redara mahalo pokazujuci pet prstiju, ali se nismo mnogo obazirali na to.

BTW, otisao sam na sajt PSVa i vec pisu o tome da je sve delovalo kao da je PSV pobedio "mali klub iz holandske prve lige". Tek toliko da se zna sta me (nas) sutra ocekuje na poslu ovde. Tipicno za ove *****...
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
konstantin
Guest





PostPosted: 26 Aug 2004 04:53    Post subject: Reply with quote

Већ дуги низ година су Делије много изнад клуба...
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop