DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Jos malo o dresovima
Goto page Previous  1, 2
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 05 Aug 2004 07:41    Post subject: Reply with quote

a da vas podsetim da su nam sponzori do jaja sta je Wiener Stadtiche??Ili jos bolje SHARP koji je potpisao ugovor sa nama tek kada je upropastio Mancester...a tek PILS LIGHT???...BEOBANKA????....dobro grobari su cak i nas zajebali sa SUPERFUND,a tek su sada do jaja IMLEK,glodarske kravice 2,8 posto mlecne masti (slucajno to im je prosek primljenih golova u derbiju).Najace bi bilo da mi stavimo ZORKA SABAC,zamislite ovaj natpis na dresevima uz Zorku do pobede!!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ghost_italy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2003
Posts: 66
Location: il paese dei balocchi

PostPosted: 05 Aug 2004 12:05    Post subject: Reply with quote

zvezda wrote:
a da vas podsetim da su nam sponzori do jaja sta je Wiener Stadtiche??Ili jos bolje SHARP koji je potpisao ugovor sa nama tek kada je upropastio Mancester...a tek PILS LIGHT???...BEOBANKA????....dobro grobari su cak i nas zajebali sa SUPERFUND,a tek su sada do jaja IMLEK,glodarske kravice 2,8 posto mlecne masti (slucajno to im je prosek primljenih golova u derbiju).Najace bi bilo da mi stavimo ZORKA SABAC,zamislite ovaj natpis na dresevima uz Zorku do pobede!!

Nije bitno ko je sponzor, vec koliko placa. Sto se mene tice moze da pise i "Stepin Vajat" na dresu ako cemo da dobijemo vise love od Sharpa (pardon, ne MI, nego Dzaja Rolling Eyes ).
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Zile-RSFC
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 14:07    Post subject: Reply with quote

Meni samo nije jasno dokle ce da na utakmicama unistavaju onako dresove jer lepe ime i broj preko celih ledja(doduse lepe i sponzora ali na ne tako velikoj povrsini). Zasto jednom lepo ne naruce garniture sa brojevima pa da lice na nesto. Kada pogledate dres bez broja i sponzora, pa i nije tako los.
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 05 Aug 2004 23:44    Post subject: Reply with quote

To sa Stepinim Vajatom i nije tako losha ideja..;0
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
gisska
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Nov 2003
Posts: 8

PostPosted: 08 Aug 2004 19:51    Post subject: Reply with quote

Za dresove se vidi da su svapski. Pravljeni su kao za robote, geometrijsko remek delo... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
nenadnyc
Guest





PostPosted: 08 Aug 2004 21:50    Post subject: Dreosvi moja ideja Reply with quote

Sto se tice dresova mislim da nas "marketing" nezna sta to znaci u punom smislu.Imao sam sansu da budem ukljucen na nedavnoj turneji Manchester Untd USA tour 2004, a radio sam na drugim timovima koji su gostovali u USA.Zeleo bih da im prenesem znanje i ideje koje sam stekao sa Champions World inace organizatorom, ali isto tako posto kod njih nema mesta marketing CZ posto "oni sve znaju" ili "kod nas nije kao na zapadu", resio sam da napravim nesto na svoju ruku pa mi treba maximalan odziv/misljenje svih vas. U stavri ja bi napravio navijacke majice sa printom napred i nazad i to prosto napred RED STAR, Beograd Champions League 2004 a pozadi na cirilici Crvena Zvezda osvajac 1991 u normalno crvenoj boji.Takodje bi napravio original repliku dresa koju mozete da kupite u Adidas radnji u BGD-u ali po pristupacnoj ceni posto sam bio u fabrici gde to moze da se poruci i uradi ali je minimum 400 kom.Dres bi bio istovetenog kvaliteta sa usivenim logo kao i original sa ADIDAS logom na rukavima i sponsorom SHarp za evropu.Moja je namera da se organizujemo i da distribuiramo dresove preko internet sajtova i da se nudi pogotovo u evropi na gostovanjima jer mislim da bi ljudi voleli da lupe nesto tako ili slicnokao sto to rade Man Untd,Liverpoll Boca Jnrs<Celtic FAN-ovi sa kojima sam ramenjivao iskustvo.Ovih dana sam u BGD-u i treba da ponesem suvrnire CZ za 5 ljudi koji su svi stranci akoji nas cene i culi su za nas.Eto to je moja marketinga koju mislim da treba da sami zazivimo posto od ljudi iz ofice-a nema nista oni su samo tu da sede i poziraju.
Back to top
marko_australija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2004
Posts: 43

PostPosted: 09 Aug 2004 10:49    Post subject: Reply with quote

sefe, sad ce nekoliko manijaka da ti ocita lekciju kao:

" a zasto bas ti da pravis te dresove?" ili " ma jedi ***** americka ***** nama netrebaju gastosi koji misle da su nasli rupu na saksiji" i naravno "ja tu repliku sigurno necu kupiti"

Laughing Laughing Laughing
_________________
Bubba Gump Shrimp Industries
Back to top
View user's profile Send private message
killacream
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Feb 2004
Posts: 42
Location: Delijska

PostPosted: 09 Aug 2004 11:32    Post subject: Reply with quote

nenade, uradi to opusteno, ovde niko nece kurcem mrdnuti samo cemo svi sedeti za monitorom i kenjati kao o losim dresovima, bla truc
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 10 Aug 2004 20:33    Post subject: Reply with quote

To je odavno trebalo da bude uradjeno, a moram priznati da sam i sam nesto slicno mislio.
Ostavlja se pitanje upotrebe imena i grba CZ. Mada, da postoji zakon ko u normalnim zemljama, lova bi isla klubu. Ovako ide odredjenim "pojedincima".

Javi mi se na PM imam ideju kako da se organizujemo.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop