DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Jos malo o dresovima
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ghost_italy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2003
Posts: 66
Location: il paese dei balocchi

PostPosted: 03 Aug 2004 13:12    Post subject: Jos malo o dresovima Reply with quote

Posto je nervoza pred sutrasnji mec sve veca, a neko je vec otvorio 1000 topic o (ne)marketingu voljenog nam kluba, evo da potegnem po 1000 put i temu o dresovima. Naime, adidas ove godine ni ne razmislja da nam napravi novu garnituru dresova (sto se u Italiji npr. dogadja i klubovima 2.lige i nesto je sasvim normalno) i eto ja se po milijarditi put nerviram. Pa jebote, nismo Zvezda iz 1991, ali nismo ni Partizani Tirana da se tako odnose prema nama. Evo cak i glodari ucestvuju na turniru svog sponzora (kappa) i sigurno ce ima promeniti dresove ove godine. Veliki klub se prepoznaje po sitnicama, detaljima, a mi to nismo vec godinama. Osim toga, da ne povlacim vec prezvakanu pricu da od toga moze i klub da zaradi prodajom svake godine drugacijih dresova. Mozda bi stoka seljacka na zapadu konacno skinula yu dresove kad bi imala priliku da kupi zvezdine itd. Milan (kao poslednji primer) je pre 2 dana napravio citavu manifestaciju oko pretstavljanja novog dresa u Njujorku

O novim Juventusovim dresovima se prica danima, pisu novine, televizija

a mi i dalje peremo stare i pazimo da nam se ne podere ili izgubi koji dres pri pranju pa da nemamo iste dresove za celu ekipu.
Mislite o tome (brze ce vam proci vreme do sutrasnjeg meca Laughing Laughing Wink )
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 03 Aug 2004 14:32    Post subject: Reply with quote



Imamo i mi takve, zar ne Laughing

Vec mi se slosilo...
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ghost_italy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2003
Posts: 66
Location: il paese dei balocchi

PostPosted: 03 Aug 2004 14:50    Post subject: Reply with quote

Godra Red United wrote:


Imamo i mi takve, zar ne Laughing

Vec mi se slosilo...

Mocno bi izgledali Shocked
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Renegade
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 36

PostPosted: 03 Aug 2004 15:35    Post subject: Reply with quote

I ja se dugo premišljam da pokrenem sličnu temu, ali mi pri pomisli pripadne muka. Al' sad kad je već otvorena tema ne mogu da se suzdržim.

U evropi klubovi obično pred svaku sezonu dobijaju novu opremu. Znači ne samo dresove već i opremu za trening, za slobodno vreme i sl.

U Engleskoj je malo drugačije. Tamo većina klubova dobija opremu na svake dve godine, ali tako da se jedne menja "home kit" a sledeće "away".

E sad, gde je tu naša Zvezda?
Na vrlo niskim granama. Em se oprema dobija svake prestupne godine, em i ta što se dobije ne valja. Da l' smo prokleti ili šta je, ja ne znam. Voleo bih da vidim šta piše u ugovoru sa adidasom ako takav akt uopšte postoji u pisanoj formi. Mnogo se iznerviram kad vidim da na šortsu i na štucnama nemamo grb. Pa Banatski Dvor ima grb na gaćama (uhlsport) i Napredak (joma). Video sam u adidas shopu je pre bio šorts, 1500 din. Kupio bih ga ja ali šta će mi običan kad nema grb. Kako da znam da je zvezdin?

Ni sa kappa-om nije bilo idealno. One dresove smo nosili 3 (tri) sezone za redom. Ni glodari ne prolaze mnogo bolje. Sve kaskaju po jednu godinu za betisom, verderom itd.

A i naš ekonom pravi egzibicije.

Evo malo fotografija kako izgleda novi model adidasa promovisan na euru koji sada nose svi (sem naravno zvezde koja je, je li, brend pa ima zasebnu liniju, trt)

Djurgården:


Club Brugge:


River Plate:
Back to top
View user's profile Send private message
Boba
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 299
Location: ..цирка испред драгстора..

PostPosted: 03 Aug 2004 16:35    Post subject: Reply with quote

Ne znam koliko ste upoznati sa ovim, ali Vladimir Cvetkovic je svojevremeno izjavio da je kappa zaduzila Crvenu zvezdu kad je bilo najteze, i da ce dok je on u Zvezdi, Zvezda nositi kappinu opremu...
Mislim da je obecanje ispunjeno.Ma koliko neki mozda ne gotivili cveleta...Kappa je bila...avion..
fali nam kappa...vrlo moguce je i Cvele...
_________________
...а онда је кудрави гаучос кренуо кривудавим стазама кокаинских ноћи...
Back to top
View user's profile Send private message
Renegade
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 36

PostPosted: 03 Aug 2004 16:51    Post subject: Reply with quote

Znam za tu izjavu. Bio je u pravu. Jedne iste smo nosili sve dok je on bio u zvezdi. Samo me zanima kako su nas to zadužili. Ili su može biti zadužili Cveleta...
Back to top
View user's profile Send private message
Jordan
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2003
Posts: 148
Location: Aleksinac

PostPosted: 03 Aug 2004 22:48    Post subject: Reply with quote

Mi smo u njabolje vreme, kada je kappa razvijala novi model dresova, prisli na adidas. Odlican marketinski potez.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Interceptor
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Aug 2003
Posts: 48
Location: Sto sa najvise pica

PostPosted: 04 Aug 2004 05:09    Post subject: Reply with quote

Po stoti put. Mi imamo dil sa Sportlajnom, sto znaci, da ako Sportlajn sutra raskine saradnju sa Adidasom i postane generalni zastupnik, recimo za Reebok, eto nama Reebok dresova.
_________________
Crveno-bela dusa
Back to top
View user's profile Send private message
ghost_italy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2003
Posts: 66
Location: il paese dei balocchi

PostPosted: 04 Aug 2004 06:28    Post subject: Reply with quote

Interceptor wrote:
Po stoti put. Mi imamo dil sa Sportlajnom, sto znaci, da ako Sportlajn sutra raskine saradnju sa Adidasom i postane generalni zastupnik, recimo za Reebok, eto nama Reebok dresova.

Pa to je kao opravdanje sto nas se tretira kao treceligasa sa zapada Rolling Eyes
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
duff beer
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Oct 2002
Posts: 84

PostPosted: 04 Aug 2004 06:33    Post subject: Reply with quote

Boba wrote:
Kappa je bila...avion..
fali nam kappa...vrlo moguce je i Cvele...


definitivno i jedno i drugo
Cvele vrati se.....
Back to top
View user's profile Send private message
Interceptor
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Aug 2003
Posts: 48
Location: Sto sa najvise pica

PostPosted: 04 Aug 2004 06:52    Post subject: Reply with quote

ghost_italy wrote:
Interceptor wrote:
Po stoti put. Mi imamo dil sa Sportlajnom, sto znaci, da ako Sportlajn sutra raskine saradnju sa Adidasom i postane generalni zastupnik, recimo za Reebok, eto nama Reebok dresova.

Pa to je kao opravdanje sto nas se tretira kao treceligasa sa zapada Rolling Eyes


Niko ne kaze da je to opravdanje, ali je svakako problem kojim bi neko morao da se pozabavi. Znam samo da se marketing sigurno nece pozabaviti tim problemom.
_________________
Crveno-bela dusa
Back to top
View user's profile Send private message
SerbianEagle
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 300

PostPosted: 04 Aug 2004 21:28    Post subject: Reply with quote

A otkud sad ovaj Nike dres sa zelenim SHARP natpisom?
_________________
Muslin = izdajnik!
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 04 Aug 2004 23:50    Post subject: Reply with quote

Eto to je problem kada dilujemo sa zastupnikom, a ne direktno sa snabdevacem. Zato i nemamo posebnu garnituru, jer bi to bilo isto kao kada bi ja otisao kod poslovodje u Robnoj Kuci i narucio 30 komplet garnitura dresova u tim-i-tim bojama. Zavisis od njega kakav ce dil napraviti, umesto sam da sredis povoljnije uslove.

Cvele je mozda znao kako da pregovara sa sponzorima, ali me njegova bliskost sa proslim rezimom i dalje mnooogo ljuti. Mada kada vidim kako radi "del Boske", sve bi mu oprostio - iako nisu imali istu funkciju.

Nike ili Umbro - trebali bi njih nas marketing da lobira.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 04 Aug 2004 23:56    Post subject: Reply with quote

SerbianEagle wrote:
A otkud sad ovaj Nike dres sa zelenim SHARP natpisom?

Jasc paint shop pro, Photo Shop..... etc. Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
DelijeBT
Guest





PostPosted: 05 Aug 2004 00:33    Post subject: Reply with quote

Quote:
Jasc paint shop pro, Photo Shop..... etc.
hvala boga sta je phot paint shop Laughing
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop