DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Torcida prekinula 'Ajdukov trening
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 03 Aug 2004 01:40    Post subject: Torcida prekinula 'Ajdukov trening Reply with quote

Evo - opet nas kopirate... Samo sto nisu stangle pale po vugla ili autima?

Da podsetim, Hajduk je igrao kvalifikacioni mec za LS protiv Shelbourna iz irske 3:2 u...Splitu. Pa si ispusili 4:2 od Robijevog Zagreba u...Splitu opet. Nesto me podseca na neka nasa "davna" desavanja.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 03 Aug 2004 07:48    Post subject: Reply with quote

Zakljucajte ovo. Nije tema ovog foruma jer nema apsolutno nikakve veze(osim slicnosti sa nekim dogadjajima) sa nama
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Jataganac
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Oct 2002
Posts: 125

PostPosted: 03 Aug 2004 07:57    Post subject: Reply with quote

Cuo sam.Prekinuli su trening i kada se pojavio onaj italijan Fiorentini otisla deca na spavanje jebote...
Back to top
View user's profile Send private message
DELIJA 28
Guest





PostPosted: 03 Aug 2004 08:13    Post subject: Reply with quote

Boli me kurac!
Back to top
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 03 Aug 2004 08:18    Post subject: Reply with quote

Draganče tebi tamo baš dosadno...
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 03 Aug 2004 08:24    Post subject: Reply with quote

Tima wrote:
Zakljucajte ovo. Nije tema ovog foruma jer nema apsolutno nikakve veze(osim slicnosti sa nekim dogadjajima) sa nama


zasto da se zakljuca? Iako je ovo nas forum, nigde nije zabranjeno da se razmenjuju utsici sa drugim navijacima i, u ovom slucaju, prenose desavanja iz ostalih hool ekipa... pa bila to i Torcida.
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 03 Aug 2004 10:05    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
Tima wrote:
Zakljucajte ovo. Nije tema ovog foruma jer nema apsolutno nikakve veze(osim slicnosti sa nekim dogadjajima) sa nama


zasto da se zakljuca? Iako je ovo nas forum, nigde nije zabranjeno da se razmenjuju utsici sa drugim navijacima i, u ovom slucaju, prenose desavanja iz ostalih hool ekipa... pa bila to i Torcida.


Zato ,sto postoji Crazy North pa tamo komentarisite o svemu sto nije vezano za Nas...
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 03 Aug 2004 10:40    Post subject: Reply with quote

Tima wrote:
Zakljucajte ovo. Nije tema ovog foruma jer nema apsolutno nikakve veze(osim slicnosti sa nekim dogadjajima) sa nama

Mislim da ne treba zakljucati, mozda premjestiti na Crazy north.
Jedan nas je na njihovom forumu otvorio topic poslije dogadjaja u Vrscu, taj topic nije bio zakljucan. Cak sta vise neki clanovi njihovog foruma (vjerovatno oni stariji i iskusniji) su se saosjecali sa nama!!!!
E sad mozda je problem sto neko njihov nije otvorio ovu temu.

Na kraju ti Tima to najbolje znas, posto si uvazen clan njihovog foruma Wink
Back to top
View user's profile Send private message
песнаја
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 519

PostPosted: 03 Aug 2004 11:20    Post subject: Reply with quote

z warsaw wrote:
Zato ,sto postoji Crazy North pa tamo komentarisite o svemu sto nije vezano za Nas...


i posle tvog krajnje neargumentovanog posta, ja sam i dalje pri misljenju da ovaj deo foruma nije samo za nase navijacke price...
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 03 Aug 2004 11:35    Post subject: Reply with quote

radovan wrote:
Tima wrote:
Zakljucajte ovo. Nije tema ovog foruma jer nema apsolutno nikakve veze(osim slicnosti sa nekim dogadjajima) sa nama


Na kraju ti Tima to najbolje znas, posto si uvazen clan njihovog foruma Wink


Nisam vise. Od pre mesec dana vise ne idem tamo jer su mi skinuli avatar. A juce sam dobio PM da sam i banovan. Ko ih jebe ako me ne zele necu ni ici. A sto se tice teme slazem se da treba pisati o svemu ali tema totalno nema veze sa nama. Mozda u neki drugi podforum ali ne ovde
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 03 Aug 2004 11:42    Post subject: Reply with quote

Ti si jos dobro prosao! Meni su skinuli jednu Zahvalnicu (Republika Srpska Radovanu Karadzicu), Radovana Karadzica, a neznam mozda su me i banovali posto nisam bio dugo tamo.
Back to top
View user's profile Send private message
NN
Ветеран


Joined: 16 Mar 2004
Posts: 1744
Location: kod kriticara

PostPosted: 03 Aug 2004 14:38    Post subject: Reply with quote

pesnaja wrote:
z warsaw wrote:
Zato ,sto postoji Crazy North pa tamo komentarisite o svemu sto nije vezano za Nas...


i posle tvog krajnje neargumentovanog posta, ja sam i dalje pri misljenju da ovaj deo foruma nije samo za nase navijacke price...




Sasvim Sam bio jasan,nemam nista protiv Torcide i komentara ali mislim da treba premestiti na neko"drugo"mesto...
Sutra je tekma,ako bog da uskoro opet, izazovna Holandija i od svih tema vezanih za Nas ,"vi" Ste zainteresovani o prekidu treninga Hajduka...?!
Twisted Evil
_________________
...пушите нам курац, видимо се у затвору!
Back to top
View user's profile Send private message
Hajduk Split
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2003
Posts: 49

PostPosted: 03 Aug 2004 17:27    Post subject: Reply with quote

Tima je imao srpsku zastavu u avataru na torca forumu jako dugo. Treba li boljeg dokaza o toleranciji i snoshljivosti. A radovan je primjetio i suosjećanje nekih članova torca foruma sa kolegama navijačima u Vršcu. Dakle......." ima neka tajna veza........." Very Happy
_________________
.....i nikad ti necemo.....okrenut ledja mi......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 03 Aug 2004 17:56    Post subject: Reply with quote

Hajduk Split wrote:
Tima je imao srpsku zastavu u avataru na torca forumu jako dugo. Treba li boljeg dokaza o toleranciji i snoshljivosti. A radovan je primjetio i suosjećanje nekih članova torca foruma sa kolegama navijačima u Vršcu. Dakle......." ima neka tajna veza........." Very Happy

E ccccc puke ...koji ste vi rvati ljudi!!!!
Brate (u jebote sta mi bi Very Happy )..... druze, primjetio je radovan i neke druge stvari ali nije htio o njima da pise. Bilo je vise frke oko posta na vasem forumu (ali je ostao otkljucan), nego oko ovog posta (koji je i dalje otkljucan).
Niste ni vi cvjecke, muslimani su cvjece ali vase Wink

A kad smo vec kod tolerancije....zasto ste banovali timu, zasto ste sklonili mojih par avatara etc.
Mojne druze da pricamo o toleranciji kad dobro znamo i ti i ja da izmedju nasa dva naroda (a jos manje izmedju nase dvije navijacke grupe "skupine")nema puno tolerancije. Eto mozda su dva dobra primjera ta dva topica o kojima sam pricao.
Back to top
View user's profile Send private message
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 03 Aug 2004 18:11    Post subject: Reply with quote

Hajduk Split wrote:
Tima je imao srpsku zastavu u avataru na torca forumu jako dugo. Treba li boljeg dokaza o toleranciji i snoshljivosti. A radovan je primjetio i suosjećanje nekih članova torca foruma sa kolegama navijačima u Vršcu. Dakle......." ima neka tajna veza........." Very Happy

Bili ste jako dugo i vise nego tolerantni. Onda ste mi prvo skinuli avatar a onda posto se nisam celih mesec dana pojavljivao i banovali. Voleo bih samo da znam zasto sam banovan. Mozda zato sto vam je bilo krivo jer se nisam pojavljivao
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop