DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Jel skidate filmove, igre i.t.d sa neta?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sale_
Guest





PostPosted: 01 Aug 2004 14:50    Post subject: Jel skidate filmove, igre i.t.d sa neta? Reply with quote

Ja imam odlicnu liniju u Svedskoj, i skidam obicno sa torrent.
Kako je kod nas, jel ima dobrih linija, ili jos uvek usrani 56kb/s Razz
Back to top
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 01 Aug 2004 15:55    Post subject: Reply with quote

Ne mi ovde ni nemamo internet. I sta je to uopste skidanje?
Back to top
View user's profile Send private message
Sale_
Guest





PostPosted: 01 Aug 2004 16:09    Post subject: Reply with quote

Daj ne zajebavaj, lepo sam pitao. Posto neznam kakve su internetveze kod nas, mozes lepo da odgovoris, koje su najjace veze u Srbiji. Ja imam 10mbit. I ako imate dobre veze, mogu da dam dobre adrese gde ja skidam, i vi meni Smile
Back to top
Recoba20
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 10
Location: Beograd

PostPosted: 01 Aug 2004 16:26    Post subject: Reply with quote

@Sale
Prijatelju, 90% stanovnistva koje koristi net, ima dial-up pristup netu. Uz to trebas imati u vidu da je vecina telefonskih centrala je predratna, sto znaci da vecu brzinu od 33.6 Kbps mogu postici samo oni koji su na digitalnim centralama ali ni kod njih ne ide brze od 56 Kbps, eventualno ako neko ima ISDN pa ide i do 112 Kbps. Sve u svemu, ovde se ta situacija nece popraviti za narednih 10 godina tj. dok god Telekom drzi monopol. Malo je onih srecnika koji imaju kablovski net, Wi Fi pristup, satelitski internet. DSL je ovde samo misaona imenica, za koju masa ljudi nije cula.
Jedna od stvari koja me tera iz ove zemlje je los pristup netu.

Kako gore kod vas u Svedskoj? Jebiga, hladno al' standard. Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop