DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Odgovor/Son Of Serbia : molim Moderatore da ne zakljucavaju

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Son Of Serbia
Guest





PostPosted: 31 Jul 2004 00:39    Post subject: Odgovor/Son Of Serbia : molim Moderatore da ne zakljucavaju Reply with quote

Moderatorima :
Zelim ovu prozivku koja se desila na moj racun da iskoristim u svoje ime.
Cak , i neka sluzi kao los primer drugima , mada znam da taj balavac sigurno vise nije ovde na forumu ili je cak promenio nick.
Hvala na razumevanju !

Za autonomasHa, FCV NS :

kao prvo ,moram da priznam da mi laska cinjenica sto te je ulazak u ovaj, tebi isuvise kompleksan, forum inspirisao bas moj "komentar" ! Stvarno mi prija , keve mi. Uz to, sto se jos neki autonomas javlja na ovu temu - pa stvarno sam iznenadjen.
kao drugo, jednostavno ne mogu da odlucim, citavsi tvoje nebuloze koje se vise granice sa Frojdovim radovima o psihoanalizi ( znam da polako postaje tesko za tebe ), da li da se smejem ovim recenicama ili da placem uz pomisao da si koristio motive iz nekog loseg romana kojeg si kupio negde na buvljaku,mislivsi da ces onako mentalno zaostao da imponujes devojkama.
kao trece, nisam cepidlaka pa da u ovom slucaju pocnem da citiram tvoje prilozeno shtivo. Ali, narav mi ne dozvoljava da ne iskoristim priliku i izdvojim par primera koji bi sigurno koristili pojedinim psiholozima , psihijatrima a i socijolozima za buduce naucne radove.
Dakle, citat br. 1:
"...Ta zvezda ne izgleda kao zvezde na nebu tj. nije jedna mala tackica. Ova zvezda je petokraka. Dosta je velika i nalazi se u centru grba vaseg voljenog kluba, ne razumem kako dosad to nisi uocio..."
-Smatram da ce svi ljudi zdravog razuma , procitavsi ove tri recenice, uociti jedan veliki hendikep tog autora : ovoj osobi je izvrsena amputacija mozga.
citat br. 2:
"....LAZAR NIKADA NIJE BIO CAR! Cak ni despot, ni kralj. On je bio VLADAR iz prostog razloga, sto nije hteo da bude car...."
- Dakle, za sve one koji nisu ucili srpsku istoriju : sem toga, sto Sveti Car Lazar nikada nije bio car ,on takodje nije bio ni despot niti kralj. Alo, ljudi, pobogu ! On je bio VLADAR !!! Kako to da niste znali ? Covek je jednostavno u ono vreme izrazio zelju da bude samo VLADAR !
Pa bre autonomasu, sto brukas te tvoje Madjare ? Pa da imas nesto u toj tvojoj zakrzljaloj glavi, valjda bi znao da je Lazar bio KNEZ ! a kad sam rekao Car Lazar, stavio sam pridev "sveti" jer je on od nase srpske pravoslavne crkve ( kojoj ti , hvala Bogu ne pripadas )priznat kao Svetac. I to Car tu ostaje. e bruko jedna klinacka i balava ! (... da ne pominjem ono o Simeonu ! )
citat br. 3 (kulminacija ):
"...Po cemu ti je zvezda veci simbol Srpstva nego Vojvodina, Sartid, Ofk Beograd...??? Nemoj misliti da u Vojvodini samo Srbi navijaju za zvezdu i partizan. Na vasoj tribini u ns ima i madjara, slovaka, pa bogami i ROMA..."
- Hvala dragom Bogu da su uz Zvedu i pripadnici i drugih nacijonalnosti kao sto je to tradicija vec decenijama ! A ta poredjenja sa Vojvodinom, OFK-om , molim te mi reci koju gudro konzumiras kako bih ti eventualno poslao par brojeva telefona iskusnih lekara specijalizovanih na podrucju narkotika. Zao mi je tih Madjara koje si naveo , sto ih ti obruka sada ni krive ni duzne.

Blizim se kraju svog izlaganja i samo jos sledece da ti dam za ubuduce:

Nikad, ali nikad vise da si prozivao osobe na ovom forumu! To je jedna od prvih zakona kojih treba da se pridrzavas. Posto ne navijas za ovaj klub u cije ime se izgradilla ova internet stranica , zamolio bih te u buduce da se malo pristojnije ponasas. Ipak su ovo Delije, autonomasu !
Malo si se zajebao sa ovim, em sto se lozis na sasvim normalne stvari , em sto sam te sa tvojim "slabim proracunom" pred svima u forumu ostavio na razmatranje.
Jos jedno za kraj : ako zelis da se vidimo skorije, ja sam od ponedeljka u Beogradu a sigurno cu da skocim i do tvog mesta . Nadam se ipak da si u gradu (NS , kao sto pises )a ne u nekoj vukojebini gde bih s kerovima morao da te trazim.
Samo mi posalji mail , nacicemo se zasigurno pa da se ti i ja lepo ispricamo i o politici i o srpskoj istoriji.

Zasta mi je sada ovo sve trebalo,i sam se pitam. Dosao u 02.30 iz grada i pravo na komp !
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: 31 Jul 2004 06:23    Post subject: Reply with quote

E nek si mu rekao!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes icon_jump icon_jump icon_jump icon_killed icon_killed
Back to top
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 31 Jul 2004 06:36    Post subject: Re: Odgovor/Son Of Serbia : molim Moderatore da ne zakljucav Reply with quote

Son Of Serbia wrote:
Moderatorima :
Zasta mi je sada ovo sve trebalo,i sam se pitam.


I ja se pitam.

Za ovakve stvari postoje privatne poruke, pa i mailovi kao sto si i sam naglasio..

Ajd, mozete vi to izmedju sebe da raspravite i bez da ostali korisnici Foruma "uzivaju" u nenavijackoj diskusiji...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop