DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Crvena Zvezda-Young Boys
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
acafcrs
Guest





PostPosted: 04 Aug 2004 08:06    Post subject: Reply with quote

Stvarno ih treba istamburati za sve ove godine
Back to top
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 04 Aug 2004 08:31    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
[kiki jel ides?
jel imas kartu?

Naravno da idem i naravno da nemam Laughing . Ja tome pristupan filozofski - necu da se nerviram Cool . Taktika je da se ceka do 7, pola 8 i da se cuje: Sever po ceni Very Happy , mada ko zna, mozda ti se i pridruzim u cirkanju ispred Severa; ispijacu koka kolu Mr. Green .
Ne ocekujte prenos na RTS-u, bar ovoj zemaljskoj verziji. Preko satelita bi trebalo da ide (RTS ili Pink), cini mi se da je tako uvek bilo.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Diksi
Guest





PostPosted: 04 Aug 2004 08:52    Post subject: Reply with quote

[quote="pozerBeograd"]Aaa oslobodili ste se jednog pozera sa severa,idem na istok.Necu onim tapkarosima da platim vise pa makar bilo i 10 din princip je princip :D Protiv PSV se budim u 6 da idem po kartu.[/quote]

Izvini brate, ali ti ili ne citas pazljivo o tome sta se pise na ovu temu ili si retko kad morao zapravo da kupis kartu za tekmu. Odma` da ti kazem da ti ni to ustajanje u cik zore nece pomoci. Imaces priliku da cujes tapkarose jos dobrano pre 10h a sever ce puci a da se red ne pomakne ni metar. Zato ti savetujem da na vreme odlucis da li ces da dajes za Sever po ceni Zapada ili ces zaista ici na Zapad. Ili da cekas do pred sam pocetak tekme za "Sever po ceni"!
Back to top
Jordan
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2003
Posts: 148
Location: Aleksinac

PostPosted: 04 Aug 2004 09:17    Post subject: Reply with quote

Ma bice i mnogo pre tekme "Sever po ceni" jer mislim da su se malo zeznuli u racunici. Pa nije YB real pa da tapkaju karte tri dana pre tekme. Osim ako nisu sve pokupili.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
marko_australija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2004
Posts: 43

PostPosted: 04 Aug 2004 09:25    Post subject: Reply with quote

ja ne mogu da shvatim kako tapkarosi uspeju da izvucu zive glava kada se karte vec rasprodaju...sta sprecava grupu navijaca koji su zapicili iz nisa ili nekog drugog grada ( gossip ) da ih nalupaju i otmu im sve karte ako na blagajni nema??? bash
_________________
Bubba Gump Shrimp Industries
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 04 Aug 2004 09:41    Post subject: Reply with quote

marko_australija wrote:
ja ne mogu da shvatim kako tapkarosi uspeju da izvucu zive glava kada se karte vec rasprodaju...sta sprecava grupu navijaca koji su zapicili iz nisa ili nekog drugog grada ( gossip ) da ih nalupaju i otmu im sve karte ako na blagajni nema??? bash


pa verovatno zato sto beograd nije divlji zapad vec jedan civilizovani grad Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
bum tras
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jan 2003
Posts: 38

PostPosted: 04 Aug 2004 09:54    Post subject: Reply with quote

marko_australija wrote:
ja ne mogu da shvatim kako tapkarosi uspeju da izvucu zive glava kada se karte vec rasprodaju...sta sprecava grupu navijaca koji su zapicili iz nisa ili nekog drugog grada ( gossip ) da ih nalupaju i otmu im sve karte ako na blagajni nema??? bash


Za tebe i slicne komentare:
Kad bi to uradio ubrzo bi se oko tebe iznenadjenog stvorile prve Bgd ekipe i bez puno price, poceli da skacu po tebi.

Jos uvek mi nije jasno da ljudi ne kapiraju da su velika vecina tapkarosa u stvari pripadnici Bgd ekipa ili rade za njih.

Na tebi je da platis njihovu cenu ili da kalkulises do pocetka utakmice, sacekas kartu po ceni, ali i rizikujes da mozda i ne nabavis kartu.
Back to top
View user's profile Send private message
Autokomanda
Guest





PostPosted: 04 Aug 2004 10:16    Post subject: Ko nije kupio kartu A? Reply with quote

Hoce li neko nekad regulisati probleme oko kupovine karata za Zvezdine utakmikce? Pun mi je qrac vishe riknjavanja po redovima...[/b]
Back to top
pozerBeograd
Guest





PostPosted: 04 Aug 2004 10:29    Post subject: Reply with quote

Diksi wrote:
pozerBeograd wrote:
Aaa oslobodili ste se jednog pozera sa severa,idem na istok.Necu onim tapkarosima da platim vise pa makar bilo i 10 din princip je princip Very Happy Protiv PSV se budim u 6 da idem po kartu.


Izvini brate, ali ti ili ne citas pazljivo o tome sta se pise na ovu temu ili si retko kad morao zapravo da kupis kartu za tekmu. Odma` da ti kazem da ti ni to ustajanje u cik zore nece pomoci. Imaces priliku da cujes tapkarose jos dobrano pre 10h a sever ce puci a da se red ne pomakne ni metar. Zato ti savetujem da na vreme odlucis da li ces da dajes za Sever po ceni Zapada ili ces zaista ici na Zapad. Ili da cekas do pred sam pocetak tekme za "Sever po ceni"!

Muzli su mene oni redovno,ali od prosle godine i utakmice sa Rozenborgom puklo vise.Jbg ne mogu kad vidim desetine navijaca na severu kako tapkaju kartu e do kurca sve.Radije cu se penzionisati na istoku nego nekome da placam vutru.
Back to top
fcrs83
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 277
Location: Beograd Srbija

PostPosted: 04 Aug 2004 10:31    Post subject: Reply with quote

Ja cenim da klupskih propusnica nema jer uprava ceka da vidi sta ce biti sa ulaskom u LS. Ako kojim ludim slucajem udjemo propusnice ce vredeti vise, a pretpostavljam da ce se prodati i vise od hiljadu komada...
Sto se tice karata za ovu utakmicu isto je kao i za Odenze. Cas ima karata za Sever, cas nema... Znaci pustali su ih selektivno... Prodje 'iljadu komaTa, a ondaK sacekaju malo pa puste opet 'iljadu i tako sve do pocetka utakmice... Ako ovakva prodaja bude i za PSV (ako prodjemo ove pacere) onda ce sve biti uredu, ali sam siguran da ce biti trebovanja za sve gradove, varosi, sela, nedodjije u zemlji, van nje, bivsoj republici Makedoniji... Sto se tice tapkarosa vidjao sam par puta kako im likovi otimaju karte, ali treba se paziti ni tapkarosi nisu naivni... Cesto karte stekuju, a kod sebe drze tri-cetiri najvise... Takodje kada smo igrali protiv Lacia gledao sam kako tapkaros izvlaci noz kada su ga napali trojca da mu uzmu karte...
Ja cekam klupske propusnice jer se prosle godine pokazale dobro... Znaci uzmete klupsku propusnicu i imate pravo prvenstva kod kupovine karata za vece meceve... Problem resen...
Pozdrav
Back to top
View user's profile Send private message
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 04 Aug 2004 10:35    Post subject: Reply with quote

Nisam citao sta pise, ali znajte da severa jos ima, mada ne previse. Tapkarosa sam jednog video, ali ipak karata ima. Za zapad, istok i jug ce biti kao salate, ali severa tesko kasnije.
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 04 Aug 2004 10:37    Post subject: Reply with quote

posto su ove price oko karata uvek iste i nista se ne menje, necu nista pisati o tome, jer sve je receno.ono na sta hocu sve da vas/nas podsetim jeste da se danas navrsilo punih devet godina od pocetka ustaske akcije oluja i slobine prodaje srpske krajine i prekodrinskih srba.kada se to desavalo sever nije ostajao nem vec je znao da saucestvuje sa svojom bracom i da slobi poruci sta o njemu misli.

eto tako posle devet godina neki su se vratili na ognjista, mnogi nisu, ali veliki deo tih ljudi je sve vreme uz zvezdu, najbrojniji (svakako) i najcuveniji oni iz knina, ali i drugih mesta, pa bi ih ovom prilikom pozdravio, nadam se da cemo se i danas na utakmici svi setiti i tih ekipa i tih tuznih dana.
mozda nisam o ovome trebaqo ovde da pisem, ali sam morao.
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
C_R_N_I
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Aug 2004
Posts: 6
Location: marakana-sever

PostPosted: 04 Aug 2004 10:42    Post subject: Reply with quote

Dali neko moze da mi kaze dali je prodat sever i od prilike koliko je prodato karata.
Unapred hvala.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 04 Aug 2004 10:49    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Branko Parac wrote:
[kiki jel ides?
jel imas kartu?

Naravno da idem i naravno da nemam :.

Opet lazes (da nemas kartu)
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 04 Aug 2004 11:09    Post subject: Reply with quote

bum tras wrote:
Jos uvek mi nije jasno da ljudi ne kapiraju da su velika vecina tapkarosa u stvari pripadnici Bgd ekipa ili rade za njih.

Pa da..Onaj matori, sa zguzvanom alko facom je iz BB i zaduzen je za postavljanje korea a onaj mali klempavi retardirani je zaduzen za pirotehniku, a onaj debeli procelavi je zaduzen za `opravku megafona ( ako rikne )
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop