DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Sta se to desava sa nasim sportskim drustvom?

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Delije Kosovo
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Jun 2004
Posts: 8
Location: Kos. Mitrovica/Srbija

PostPosted: 23 Jun 2004 20:14    Post subject: Sta se to desava sa nasim sportskim drustvom? Reply with quote

Izuzev fudbala i kosarke gde delije dolaze u velikom broju na utakmicama, na mecevima koje igraju rukometasi, vaterpolisti i odbojkasi sve je manje delija, a i klubovi su sve siromasniji pa me je situacija u vaterpolo klubu naterala na postavim ovaj topik. Nesto mora da se menja, mi smo ipak navijaci sportskog drustva koje je najtrofejnije u zemlji. Sta je to sto bi trebalo mi kao navijaci da uradimo da poboljsamo stanje u ovim klubovima? Ovo je bila uspesna godina za razliku od nekoliko prethodnih, no vec sada nesto smrdi posebno u fudbalskom i vaterpolo klubu. Kosarkaskim klubom sam nekako najzadovoljniji odbojkaski klub nam je siromasan, a ni rukometni klub iako je osvojio titulu nije u najboljem stanju. Od raspada SFRJ u SCG dominira sportsko drustvo pakistan, sto nikako nije dobro jer je vec mnogo groblja u zemlji, pa nezelimo vise mrtvih.U svim sportovima imamo neke velikane koje je nase drustvo napravilo, a nijedan od njih preterano ne ulaze u klub koji voli, tipican primer je Aleksandar Sapic i vaterpolo klub. Jedina nada da nase drustvo ponovo ima timove koji ce osvajati trofeje i najpopularnijih evropskih takmicenja smo mi navijaci, bar ja tako mislim, a sta vi mislite.?
_________________
Kosovo je srce Srbije!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website AIM Address
Älvkungen
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Sep 2003
Posts: 82
Location: Stockholm

PostPosted: 24 Jun 2004 11:22    Post subject: Reply with quote

Uzgred, ko je predsednik SD Crvena Zvezda? Stekic jos uvek, ili...?
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 24 Jun 2004 18:33    Post subject: Reply with quote

sta se desava? Pa pazi ovako, pored "malo" kradje, nista narocito Very Happy . Kao i prethodnih godina..... rasprodaja.... ajmo narode sezonsko snizenje....Vidic za Dz braco Rusi........ al' nema veze pravimo mladi tim za ligu sampiona!!!!!
ma kurac liga sampiona ale ale ale
Jebiga tako nam stanje u drzavi!
Back to top
View user's profile Send private message
ilegalac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Dec 2002
Posts: 568
Location: тешка илегала

PostPosted: 25 Jun 2004 06:08    Post subject: Reply with quote

Älvkungen wrote:
Uzgred, ko je predsednik SD Crvena Zvezda? Stekic jos uvek, ili...?


Todorov je predsednik SD,inace bivsi "batinas" SPS bande.Strasno!!!
_________________
Српски момци најбољи младићи, на гроб Дражи хтели би отићи,
ал' се не зна скотови га крију, ти што нашу продаше Србију...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop