DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Portugal 2004 vase misljenje.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: 11 Jun 2004 08:44    Post subject: Reply with quote

Ma kakvi crni Rusi , Azerbejdzan ce dar-mar da napravi na euru.
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: 11 Jun 2004 18:23    Post subject: Reply with quote

Jer neko zna kako je Srbija prošla u odbojci protiv Kine???
Kod nas na telextexu piše 2:3 za Kinu...
Zna neko 100%?
Back to top
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 11 Jun 2004 18:45    Post subject: Reply with quote

Da, pukli su 2:3 i NEMOJ da ti se ponovi da na navijackim pricama postavljas sportska pitanja, niti da pricas o reprezentaciji SCG ..

O jebote, zar je toliko tesko shvatiti neka osnovna pravila na ovom forumu, pa makar bio i Hrvoje...


Ajd sad..
nastavljamo pricu o Euro2004...
Ko se javlja za rec?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: 11 Jun 2004 19:28    Post subject: Reply with quote

Che wrote:
Da, pukli su 2:3 i NEMOJ da ti se ponovi da na navijackim pricama postavljas sportska pitanja, niti da pricas o reprezentaciji SCG ..

O jebote, zar je toliko tesko shvatiti neka osnovna pravila na ovom forumu, pa makar bio i Hrvoje...


Ajd sad..
nastavljamo pricu o Euro2004...
Ko se javlja za rec?

Ok,neće se ponovit....
Ode mi 50€ zbog toga Crying or Very sad
Back to top
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 11 Jun 2004 20:05    Post subject: Reply with quote

Gledao sam malopre na HRT1 da u Portugaliju ide oko 10.000 rvata, pa ukoliko ne lazu kao RTS, onda je to "ljucki dobra brojka". Vizuelno su prepoznatljivi, imaju par - od nas ukradenih pesama (Zivela,Kraljevina Srbija), dovoljan broj ljudi iz prvih ekipa torcide, bbb i armade bice tamo, da prognoziram da ce biti dobri.
Englezi ,naravno, uvek za respekt.
Ostali - nista, mozda Grci...
Zao mi je samo sto nema mojih omiljenih - SKOTA - niko kao oni ne bodre svoju repku, secam se, gube od jbnog Maroka na SP 1:4 i pevaju do kraja tekme...

p.s. i pored svega nmoram da pohvalim nase gastose koji su bili na finalu EP U21 - bili su dosta dobri, i moze biti kao neka priprema za ono sto je sigurno - SRBIJA .

p.s. posebno onaj deo:"I ko ne skace, Srbin nije, ole, ole"
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Splićanin
Guest





PostPosted: 11 Jun 2004 21:07    Post subject: Reply with quote

mislim da nece biti nereda ni na jednoj tekmi. ipak ce biti nevidjene mjere predostroznosti i pandura vise nego komaraca. a na ulici ili u kafani se moze uvjek dogodit neki fajt.
Back to top
Splićanin
Guest





PostPosted: 11 Jun 2004 21:12    Post subject: Reply with quote

Delije Valjevo wrote:
Gledao sam malopre na HRT1 da u Portugaliju ide oko 10.000 rvata, pa ukoliko ne lazu kao RTS, onda je to "ljucki dobra brojka".


svi mediji u hr barataju otprilike istim brojkama. a danas je bilo u novinama da će engleza biti oko 60 000 u portugalu. a oko 2500 huligana je htjelo također u portugal al su im navodno oduzeli putovnice, sprječili ih,...
Back to top
ghost_italy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2003
Posts: 66
Location: il paese dei balocchi

PostPosted: 11 Jun 2004 21:21    Post subject: Reply with quote

Splicanine mislim da bi bio red da na ovom forumu menjas avatar! Nisam protiv komsija na forumu, ali avatar je provokatorski!
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Splićanin
Guest





PostPosted: 11 Jun 2004 21:28    Post subject: Reply with quote

ghost_italy wrote:
Splicanine mislim da bi bio red da na ovom forumu menjas avatar! Nisam protiv komsija na forumu, ali avatar je provokatorski!


nije mi namjera provokacija nego normalna diskusija. nisam nikog ni vrijeđao niti ću. dajte malo tolerancije ako već nemaš ništa protiv komšija.
Back to top
ghost_italy
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Aug 2003
Posts: 66
Location: il paese dei balocchi

PostPosted: 11 Jun 2004 21:57    Post subject: Reply with quote

Splićanin wrote:
ghost_italy wrote:
Splicanine mislim da bi bio red da na ovom forumu menjas avatar! Nisam protiv komsija na forumu, ali avatar je provokatorski!


nije mi namjera provokacija nego normalna diskusija. nisam nikog ni vrijeđao niti ću. dajte malo tolerancije ako već nemaš ništa protiv komšija.


Problem je bio samo avatar, ali sada je sve ok Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Splićanin
Guest





PostPosted: 11 Jun 2004 22:08    Post subject: Reply with quote

ghost_italy wrote:
Splićanin wrote:
ghost_italy wrote:
Splicanine mislim da bi bio red da na ovom forumu menjas avatar! Nisam protiv komsija na forumu, ali avatar je provokatorski!


nije mi namjera provokacija nego normalna diskusija. nisam nikog ni vrijeđao niti ću. dajte malo tolerancije ako već nemaš ništa protiv komšija.


Problem je bio samo avatar, ali sada je sve ok Wink


no hard feelings Smile
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: 11 Jun 2004 22:50    Post subject: Reply with quote

Hrvati stvarno navijaju za sve svoje reprezentacije bez premca.

Posebno u fudbalu imaju jako dobar prateci materijal (dresovi, shalovi, zastave), folklor, pjesme, koreografiju itd.

Imamo mi tu dosta da nauchimo.
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: 12 Jun 2004 01:43    Post subject: Reply with quote

A PROVALITE OVO :


____________________________________________________________

Kanabis da, alkohol ne!

Portugalska policija dozvoliće engleskim navijačima da pre meča, koji će njihova reprezentacija u nedelju igrati protiv Francuske, konzumiraju marihuanu. Alkohol je strogo zabranjen, ali s obzirom da se pretpostavlja da lake droge deluju smirujuće, organi reda će zatvoriti oči pred "pušećim" fanovima. Čak je isključena i mogućnost konfiskovanja droge.
- Kada ljudi piju, gube kontrolu, a kada puše kanabis nije tako. Pod uticajem alkohola ljudi se biju. Ovi drugi će se rukovati i pevati zajedno- izjavio je Alan Bafri iz alijanse za legalizaciju kanabisa.
Holandska policija koristila je slične metode tokom EP-a iz 2000. godine. Tom prilikom engleski navijači su bili toliko naduvani, da nisu imali snage da izazivaju nerede.
- Ako ljudi budu pravili probleme pod uticajem droge, tek tada će policija reagovati. Ako do toga ne dođe, zašto bi smo sami pravili gužvu?- rekao je portparol lisabonske policije. U nedelju će se oko i na stadionu nalaziti oko 600 policajaca. Svi navijači za koje se bude sumnjalo da su pod uticajem alkohola, biće podvrgnuti alko-testu i ukoliko rezultat bude bio pozitivan, biće im zabranjen ulazak na tribine.
Back to top
ASR
Guest





PostPosted: 12 Jun 2004 10:03    Post subject: Reply with quote

Za Hrvate,iskreno mislim da kada budu igrali protiv Engleza,bice vise shlihta nego ono kao akcije.Cisto sumnjam da ce te krenuti na njih,vama su oni za respekt itd.Mozda gresim.
Ajde saljite neke informacije iz Portugala.
Back to top
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 12 Jun 2004 14:32    Post subject: Reply with quote

Branko Savic wrote:
A PROVALITE OVO :


____________________________________________________________

Kanabis da, alkohol ne!

Portugalska policija dozvoliće engleskim navijačima da pre meča, koji će njihova reprezentacija u nedelju igrati protiv Francuske, konzumiraju marihuanu. Alkohol je strogo zabranjen, ali s obzirom da se pretpostavlja da lake droge deluju smirujuće, organi reda će zatvoriti oči pred "pušećim" fanovima. Čak je isključena i mogućnost konfiskovanja droge.
- Kada ljudi piju, gube kontrolu, a kada puše kanabis nije tako. Pod uticajem alkohola ljudi se biju. Ovi drugi će se rukovati i pevati zajedno- izjavio je Alan Bafri iz alijanse za legalizaciju kanabisa.
Holandska policija koristila je slične metode tokom EP-a iz 2000. godine. Tom prilikom engleski navijači su bili toliko naduvani, da nisu imali snage da izazivaju nerede.
- Ako ljudi budu pravili probleme pod uticajem droge, tek tada će policija reagovati. Ako do toga ne dođe, zašto bi smo sami pravili gužvu?- rekao je portparol lisabonske policije. U nedelju će se oko i na stadionu nalaziti oko 600 policajaca. Svi navijači za koje se bude sumnjalo da su pod uticajem alkohola, biće podvrgnuti alko-testu i ukoliko rezultat bude bio pozitivan, biće im zabranjen ulazak na tribine.

bice oblacno ovih dana u portugalu Laughing Very Happy Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop