DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

STRAVA U VRSCU!!!!!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 04 Jun 2004 21:22    Post subject: STRAVA U VRSCU!!!!! Reply with quote

TEKST SA DELIJE CAFFE



--------------------------------------------------------------------------------

Ovako, pisacu o svemu sto se desilo tamo vrlo detaljno jer o tome treba da se pise. Ako budemo zataskavali stvari ovo ce se sve ponoviti mozda u gorem obimu. Pocelo je medjusobnim koskanjem dvoje (!) ljudi koje su naravno ostali razvadjali. Da se razumemo, to je bilo toliko naivno i to nije bio razlog ali je posluzilo kao povod policiji da intervenise. Njihov medjusobni obracun na nikakav nacin nije mogao da ugrozi bilo koga jer su bili u sredini kopa. I kada je sve vec jenjavalo zandari su krenuli na nas. E sada, treba da znate da smo sa svih strana, cak i odozgo bili okruzeni zandarmima u onim kiborg oklopima. Na sve to oko hale i u hali bilo je pa ja mislim sigurno, (necu preterati) preko 600 (!) zandara u punoj ratnoj opremi.. Ja mogu da ispricam svoju licnu pricu sta se dalje desavalo a ona ce pokusati da vam odslika kako je sve preslo. Stajao sam u sredini tribine nekoliko ljudi od zandara na samoj tribini (to inace po novom zakonu i pravilima ne bi smeli da rade, da budu sa nama na istoj tribini). Krenuli su ne prema tom nazovi incidentu vec su krenuli da nas isteruju iz hale sa svih strana pritom nam ne ostavivsi izlaz kuda mozemo da se povucemo. Nemojte da mislite da smo bili pi*ke i da smo mogli ikako da im se suprotstavimo, bilo ih je nekoliko puta vise i tukli su redom bez pitanja. Meni je prisao pandur koji je stajao nedaleko pored mene, i iako sam potpuno mirno gledao bez komentara sta se desava, pukao me pendrekom po sred glave. Ostavio mi je prijatan oziljak iznad oka, koliko sam uspeo da pogledam pre nego sto sam seo ispred ekrana.. Mladic i devojka koji su stajali pored mene bili su baceni na pod i sutirani i udarani, dete (ne starije od 10 godina pored njih) takodje.. Treba da znate da je pod bez sedista ali da od izvadjenih sedista stoje siljci na koje su se nabijali ljudi koji su padali. Nekako su nas saterali u sredeinu tribine i tukli sa svih strana, udarci su padali sljudi su padali, krvavi od siljaka molili su da prestanu... Stoka pandurska se na to nije obazirala. Devojka iznad mene je imala naocare, pandur ju je udario preko lica i zabio ih u faci... Strasno... Svuda su bila isprepletana tela, ruke noge, patike, lomili su se... Negde sam cuo jedan stravican zvuk iznad mene kada su odozgo krenuli da nas biju, nikada necu saznati da li je taj zvuk bio zvuk kada puca kost... I sada sam se najezio dok ovo pisem.. Dok smo se povlacili, ispred mene nije bilo nikoga, nisam heroj ali sam pokusao da jednog klinca makar malo zastitim i stradala su mi ledja puno. Verujem da bi to uradio svako od vas koji pise i na to nisam ponosan.. Kako smo stali, jer nismo imali kuda, postali su jos besniji, udarali su nas i govorili: Napolje stoko! Odozgo je krenu talas i pao sam, krenuli su da me gaze a deo noge mi se zabio u ekser. Godra i Capocrimi su mi videli patike nakon toga kada smo izasli, bile su pune krvi.. Nekako sam preskocio ogradu, onu belu, nakon sto sam uspeo nekako da se pridignem, a tu je u tom hodniku nastao pakao, tukli su nas sa obe strane, terajuci nas, svaki kordon, na suprotnu stranu. Nije imalo sansi da se branimo, ljudi su padali, oni koji su izasli prolazili bi kroz "topli zec", batinali su ih sa svih strana. Decko kojega smo kasnije povezli kolima, izasao je medju prvima i ima krvavu glavu... Sacekali smo pod udarcima oko 5 minuta i onda su nas pustili napolje. Uspeo sam nekako da se domognem svojih kola kada sam izasao. Srecom, svi koji smo dosli zajedno manje-vise dobro smo prosli. Pod tim podraumevam da imam sve ekstremitete bez lomljave i da nisam ostao bez oka... Ne mogu sve da vam opisem sto sam video, negde nema reci, ona devojka sa slomljenim naocarima, ono dete koje pandur drzi za kosu dok ga drugi udara pendrekom... Boreci se protiv slobinog rezima doziveo sam svasta (ovo je vec licno) ali nikada nisam video ovakvo premlacivanje... Preko mobilnog su nam javili da je uprava povukla igrace sa terena. Sto se mene tice, mene ova Efes-turska-"srpska"-Danilovic-Divac liga vise ne zsanima. Radije jadranska ili bilo sta. Ovo vise nema smisla. O kradjama do tog trenutka necu, posle ovoga nije im mesto...

Daj boze da je onaj decko ziv i da ona devojka moze da vidi ikada vise. Jocicu, ministre policije, ne zanima me tvoja ostavka (mada nije zgorega), zanima me da oni PSI koji su tukli decu i devojke, ne ostanu bez posla ili im se odbije od plate, vec da idu u zatvor ili ludnicu!! Stoko pandurska kako vas nije sramota? Vi od nasih para, od nasih poreza plate primate, majku vam JEBEM! Za ovo neko MORA da odgovara...

Nemam vise snage...

poz,
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Prki
Guest





PostPosted: 05 Jun 2004 00:16    Post subject: Reply with quote

da li ima slika
Back to top
Prki
Guest





PostPosted: 05 Jun 2004 00:17    Post subject: Reply with quote

Prki wrote:
da li ima slika


molim te uslikaj patike. hocu da ih postavim likovima na b92... stoci kojoj ne mozesh da objasnish nishta.
ali nisu svi stkoka Wink
Back to top
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 05 Jun 2004 06:14    Post subject: Reply with quote

www.mup.sr.gov.yu/
muprs@mup.sr.gov.yu
evo pametnijeg mesta za kaljenje besa, mislim na one koji kao ja nisu bili na tekmi, a vi koji ste bili pisite sve sta se desavalo, ako mozete
Valjevo hvala na izvestaju
nedajte se pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Ћира.Петровгр
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Dec 2002
Posts: 75
Location: ЗРЕЊАНИН

PostPosted: 05 Jun 2004 10:29    Post subject: Reply with quote

http://www.b92.net/galerija/pics/2004/06/146225032740c19bd2d8666775670374.jpg


evo onog momka ( deteta ) sto je povredjen


Ale,svako dete zna,ceo grad to zna,da ste picke vi,da su vam,vodje sve murijaaaaaaaaaaaa
_________________
Jа сам године , провео са тобом
Теби дао све , за Tебе живео !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 05 Jun 2004 15:30    Post subject: Reply with quote

Vazno je da je uprava i igraci hemofarma posle svega pozdravili ostatak ljudi(zandarmeriju)koji su ostali u hali sa aplauzom.


RASPAMET BRE STOKU!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 05 Jun 2004 16:33    Post subject: Reply with quote

Žandarmerija: "Nije bilo prekomerne upotrebe sile"

U izjavi za BK televiziju, komandant Žandarmerije MUP-a Srbije, Goran Radosavljić "Guri" je o intervenciji u hali "Milenijum" u Vršcu, između ostalog, rekao:

- Žandarmerija je potpuno ispoštovala zakonske propise, najpre pokušavajući da spreči ugrožavanje javnog reda i mira, a potom, kada je od strane navijača u tome onemogućena, morala je da pribegne pražnjenju dela tribina. Na našim snimcima, kojima i inače dokumentujemo svaki događaj ovog tipa, vidi se da su navijači imali gde da izađu kada je pražnjenje počelo. To smo i uvežbavali dan ranije, kao što uvek spremni dočekujemo sportske događaje i incidente koji se tamo mogu desiti. Svakako ćemo preispitati ponašanje pripadnika Žandarmerije na osnovu novih pregleda snimaka, ali svi izveštaji jasno ukazuju na to da prekomerne primene sile nije bilo. Prema našim podacima u vršačkoj bolnici više nema zadržanih ljudi, a svi koji su tamo potražili pomoć posle utakmice prošli su sa lakšim povredama. Da bi se ovakvi događaji sprečili, Zakon o sprečavanju nasilja na sportskim priredbama mora da se poštuje na svim instancama. Policija je samo jedna od njih, zaključio je Radosavljević.

Nije bilo prekomerne upotrebe sile?????????????????????????????PICKE RASPALE.


IDITE NA KOSOVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 05 Jun 2004 16:55    Post subject: Reply with quote

c c c c...... Shocked Rolling Eyes
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Тха_Маддог
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2004
Posts: 189

PostPosted: 05 Jun 2004 22:53    Post subject: Reply with quote

KATASTROFA!Ne znam $to da kazem na
ovo divljanje murije... Evil or Very Mad Na ovaj nacin jedino mogu da izbace
Zvezdu iz trke za titulu...milsim da su se ipak prevarili Exclamation
Ovo se ne smije zaboravit ni muriji ni klo$arima iz Vr$ca...
Back to top
View user's profile Send private message
Irriducibili
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 121

PostPosted: 06 Jun 2004 00:10    Post subject: Reply with quote

"...Na nasim snimcima...prema nasim podacima...nema prekomerne sile.."
I dobar je i onaj doktor:...ovde se mogu prepoznati tragovi...p..p...nagnjecenja..." Od cega,kao?

Mamicu vam jebem...ne moze to tako,pisacete i vi krv!!!
_________________
Смрт демократској окупацији - слобода раси и нацији!
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 08 Jun 2004 18:43    Post subject: Reply with quote

evo i jedne slicice sa glodarskog sajta.

i mi da se slozimo oko necega


_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ultra-vires
Guest





PostPosted: 08 Jun 2004 18:47    Post subject: Reply with quote

Odlicno ilustrovano!
Back to top
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 09 Jun 2004 12:58    Post subject: Reply with quote

http://www.kk-crvenazvezda.net/download/vrsac.wmv
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tima
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Dec 2002
Posts: 167

PostPosted: 09 Jun 2004 19:51    Post subject: Reply with quote

Cira.Petrovgrad wrote:

evo onog momka ( deteta ) sto je povredjen
[[/b]

Nije dete nego devojka koja ima 27 godina
_________________
Зашто плавуша навија за Партизан?
Зато што је глупа.

Зашто је плавуша глупа?
Зато што навија за Партизан
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 09 Jun 2004 20:25    Post subject: ТЕОРИЈА ЗАВЕРЕ Reply with quote

НАкон свих наших прича дал је требало или не, ко је у праву, ко није и сл. ево шта пише штампа. Ово сам прочитао у данашњим новостима:

Quote:
ДИРИГОВАН ИНЦИДЕНТ
Према постојећем видео запису један од навијача Звезде разговарао је са неким мобилним телефоном. Одмах потом у 20:58 уследио је договор са групом навијача окупљених око њега. Тучу у ломљаву која је уследила затим, памтиће љубитељи кошарке у Миленијуму до краја живота


У подужем тексту којег нема у интернет издању (бар га ја нисам нашао) помиње се да су инцидент изазвали навијачи Звезде, па је мурија (јебем им семе пандурско!) морала да интервенише. Инспектори вршачког мупа интензивно утврђују идентитет коловођа туче (хм, да ли су проверили у бригади краљевачке жандармерије, тамо би нашли многе! Evil or Very Mad ). Пар сати после текме је ухапшен В.В. 24 год. из БГД'а (има у новинама пуно име ал нећу због поштовања према дечку да га овде пишем) и одређен му је притвор од 30 дана због насилничког понашања на утакмици. На основу снимка је идентификован и други "иницијатор туче" и за њим је расписана потерница. Ако га неко зна нека му пренесе ово.

Што се тиче пандурских снимака... Пазите се, имао сам прилику да пре неког времена дођем у посед пандурског снимка инцидента са ножем против војводине Evil or Very Mad ... Људи, џаба и капе и шалови и фантомке....на снимку сам могао да видим квалитет зуба мамлаза што је избо оног дечка...Памет у главу и пазите шта радите. Само један детаљ у вези тих снимака. Снимци видео камером су валидни као долазни материјал само ако су благовремено одобрени од истражног судије...Ето, да знате и то Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop