DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Revans u Vrscu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 06 Jun 2004 13:55    Post subject: Reply with quote

Vreme prolazi,strasti se malo stishavaju.....ali,nadam se da se sve ovo nece zavrshiti tek tako i ostati samo na prici...
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
mr.proper
Guest





PostPosted: 06 Jun 2004 14:41    Post subject: Reply with quote

nazalost,kao i obicno sve ce ostati samo na prici!!!!
...a kad bi samo neko zakotrljao...

u.s.r.bgd. r.s.k. per sempre
Back to top
Misa_Bgd
Guest





PostPosted: 06 Jun 2004 19:14    Post subject: Reply with quote

Komandant Zandarmerije,Goran Radosavljevic Guri,mrtav ladan izjavio:"Mi smo ovakvu akciju uvezbavali dan ranije bas u ovoj hali u Vrscu". Shocked Shocked Shocked
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 06 Jun 2004 19:22    Post subject: Reply with quote

Oni to stalno uvezbavaju,pogotovu pre tekmi visokog rizika,tako da to nije nista ni cudno ni novo...
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 06 Jun 2004 21:39    Post subject: Reply with quote

Polako, polako, vezbacemo i mi ubuduce, malo vise nego do sada... Posebno cemo da vezbamo skakanje po zandarmerijskim glavama... Onako ruznim i glupavim... Samo nemamo modele za vezbanje jer naravno takvih glupana i ruznih likova nema van zandarmerije, pa cemo da objavimo konkurs da se prijave za uvezbavanje...
Bez sale, ne znam za druge, ali ovo nikad necu zaboraviti, osveta ce ih stici kad tad, u kom vidu, e to cemo da vidimo...
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 06 Jun 2004 23:15    Post subject: Reply with quote

nisam bio u vrscu,ali sam odlepio kad sam video snimke na tv,a definitivno sam prso kad sam video izvestaje sutradan.to je za neverovati sta ljudi pisu,ali sam siguran da iza toga stoji murija,kao sto je njena krivica za incident 100000%.isto vazi i za kup u ns.cekace nas i ubuduce,i bice ih sve vise i vise,i bice sve brutalniji i brutalniji,ali ne smemo se povuci pred maloumnom iskompleksiranom stokom(za one "plave andjele" sto citaju:jebem vam sve zivo i mrtvo pizda vam materina bolesna).trebalo bi nesto hitno uciniti povodom toga,pogotovo sto oni cine sve da preko medija zadobiju javnost,a ako u tome uspeju,onda ce nas gaziti do kraja.ne smemo dozvoliti da se ovo zaboravi,treba iskoristiti ovu frku i medijsku paznju koja prati ovaj incident
Back to top
Тха_Маддог
ДЕЛИЈА


Joined: 27 May 2004
Posts: 189

PostPosted: 06 Jun 2004 23:31    Post subject: Reply with quote

Ljudi,ovo ne da se ne smije zaboravit,nego ne
smije ni ostat nekaznjeno! Exclamation Exclamation Exclamation Oni obraza nemaju,ne samo
murjaci nego i tzv. vrh KSSCG (zna se ko u njemu sve sjedi...) Evil or Very Mad
Ovo je prevr$ilo svaq mogucu mjeru a na nama je da ne dopustimo
da se lako izvuq majq im njihovu....
RED STAR 4EVER!!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 07 Jun 2004 05:55    Post subject: Reply with quote

NS_ganCi wrote:
nisam bio u vrscu,ali sam odlepio kad sam video snimke na tv,a definitivno sam prso kad sam video izvestaje sutradan.to je za neverovati sta ljudi pisu,ali sam siguran da iza toga stoji murija,kao sto je njena krivica za incident 100000%.isto vazi i za kup u ns.cekace nas i ubuduce,i bice ih sve vise i vise,i bice sve brutalniji i brutalniji,ali ne smemo se povuci pred maloumnom iskompleksiranom stokom(za one "plave andjele" sto citaju:jebem vam sve zivo i mrtvo pizda vam materina bolesna).trebalo bi nesto hitno uciniti povodom toga,pogotovo sto oni cine sve da preko medija zadobiju javnost,a ako u tome uspeju,onda ce nas gaziti do kraja.ne smemo dozvoliti da se ovo zaboravi,treba iskoristiti ovu frku i medijsku paznju koja prati ovaj incident


Проблем је у томе што је јавност на њиховој страни, а не на нашој...Уобичајено срање Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Dzontra Volta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2003
Posts: 53
Location: Zemun

PostPosted: 07 Jun 2004 06:36    Post subject: Reply with quote

Procitajte na SC tekst pod naslovom "Istorija se pise srcem". Ako neko moze neka prenese ceo tekst. Katastrofa! A neko ovde rece da nasi moderatori imaju dobru saradnju sa njima. Pa neka im upute onda koju kritiku.
Mene samo plasi nastavak sukoba sa murijom. Ne zbog njih nego sto su nam prve utakmice u sledecoj sezoni evropske. UEFA nas sigurno vec ima na tapetu, u slucaju veceg sranja sleduje nam izbacivanje. Bojim se da ne bude samo neke namestaljke i namernih provokacija.
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 07 Jun 2004 06:42    Post subject: Reply with quote

Bas tako!
Back to top
View user's profile Send private message
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 07 Jun 2004 07:53    Post subject: Reply with quote

Nisam hteo da se mesam u sve ovo, bar ne na Forumu, jer u Vrscu nisam bio, ali na toj istoj Sportskoj centrali neko je konacno uputio konkretna pitanja policiji u tekstu koji se ne tice sportskog aspekta citave price.

Nazalost, jos uvek nemamo "odobrenje" da pustimo oba teksta na nas sajt (to se tice i ostalih clanova Foruma jer vas molimo da imate u vidu saradnju koju sa SC imamo, najvise kada je rec o fotkama i drugim vidovima pomoci), jer ti ljudi moraju od necega da zive (clanarine, jelte.. a ona nije skupa, 50 dinara SMS porukom i 15 dana ste clan). Ipak, dobro je videti da na jednom mediju moze neko da hladne glave upita neke stvari, kako upravu KK, tako i Zandarmeriju.

Moj stav, jelte.. mozda se neko nece sloziti, al, sta da se radi.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 07 Jun 2004 08:27    Post subject: Reply with quote

Che,u pravi si ( da ne kazem kao i obicno Wink ) ali ta sportska centrala je samo kap u moru...samo jedan site na netu..Net jeste medij ali kod nas josh uvek nije u tolikoj meri da moze da "utice" na nesto...Dzontra je takodje u pravu i to 100%.Tako nesto uopste nije iskljuceno.To mozemo da sprecimo ali nekako mora da se organizuje tribina..
Ali ako neko misli a verovatno ih ima i ovde i na drugim mestima,da ce se pandurima svetiti za ovo kroz,mozda neki drugi vid "tuche",mislim da treba da zaboravi na to...


Che---Posto saradjujete sa SC, trazi odobrenje za te textove da ih objavite ovde posto je ipak ovo vezano za nas
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 07 Jun 2004 09:26    Post subject: Reply with quote

Hoceli neko da prevede ovo na srpskom jeziku sta ovo znaci.pozitivna ili negativna kritika???????

inace je preduzet tekst sa Sportske Centrale.


Da će do incidenata i prekida doći znali su mnogi još davno pre početka utakmice. KK Crvena zvezda, koja je ranije obećavala i učešće u Evroligi, eliminisana je iz evropskog takmičenja od anonimnog letonskog kluba, a domaće finale joj je bilo pred izmakom posle poraza od Hemofarma na domaćem terenu. Bio je potreban dobar alibi za definitivno opravdanje kod armije navijača.

Dramatična konferencija za novinare u petak uveče trebalo je da ubedi javnost kako je KK Crvena zvezda odluku o povlačenju sa terena donela upravo zbog svojih navijača. Pričalo se o ugroženim životima 12-godišnjaka, a svako drugo pitanje odbacivano je uz obrazloženje da je neumesno - dok se lekari bore za živote teško povređenih.

Na kraju se ispostavilo da, srećom, teže povređenih nije bilo, pa se postavlja pitanje koga je to Anđelković branio teranjem svoje ekipe sa terena?
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 07 Jun 2004 10:00    Post subject: Reply with quote

evo ti pa sam protumaci

Kao da su dezertirali
Skandal u Vršcu od petka uveče, svoje rezultatsko razrešenje dobio je već u subotu ujutro, kada je komesar Efes Super lige Slobodan Jelić odlučio da prekinuta utakmica Hemofarm - Crvena zvezda bude registrovana službenim rezultatom 20:0 u korist vršačke ekipe.

Ubrzo pošto je ova odluka objavljena, počele su polemike koje, kaže Jelić, nimalo ne doprinose smirivanju situacije:
- Nemojmo da prevrćemo i izvrćemo stvari. Hajde da ne izjavljujemo nešto što ne stoji. Nadležnost delegata i sudija je teren, a ne tribine. Ono što se dešavalo na tribinama mora da se razdvoji od onoga što se dešavalo na terenu - izjavio je Jelić za "Glas".

- Čitam po novinama patetične izjave tipa "bolje život nego utakmica". Pa, normalno da je ljudski život važniji od utakmice! To niko i ne spori. Ali, ne radi se ovde o tome. Ovde je u pitanju odluka Crvene zvezde da ne nastavi utakmicu u trenutku kada su svi bezbednosni uslovi omogućavali da se odigra drugo poluvreme.

Posle intervencije policije, uslovi u dvorani bili su potpuno regularni. Preostala je samo vršačka publika koja je mirna, nije incidentna. Tačno je da bi Zvezda bila hendikepirana u drugom poluvremenu jer ne bi imala podršku svojih navijača, ali nije to toliki hendikep da se napušta utakmica! A pogotovu posle onakvog prvog poluvremena, u kojem smo videli fantastičnu košarku, u NBA stilu, sa mnogo koševa, mnogo atrakcija, uzbuđenja...

- Zašto u Ljubljani prošle godine nisu napustili teren - nastavlja Jelić. - I tamo su ostali bez podrške kada je policija isterala Zvezdine navijače a u dvorani ostali samo Zadrani. I tamo je policija tukla Zvezdine navijače i maltretirala ih još od granice. I nikome nije palo na pamet da ne nastavi utakmicu.


Dame bez podrške

Ženska ekipa Crvene zvezde prošle godine nije otputovala u Podgoricu na finale, i ta utakmica isto je registrovana službenim rezultatom, 20:0 za Budućnost - podseća Jelić. - Ali, rukovodstvo Zvezde tada se ogradilo od ženskog kluba. A sada glume maltene heroje. Umesto da priznaju da su pogrešili i da su u Vršcu doneli pogrešnu odluku, oni izigravaju zaštitnike.




Čak su i izgubili taj meč. A svi smo tada navijali za Zvezdu. Šta je bilo u Zagrebu ove godine!? Brutalno je pretučen direktor Crvene zvezde, i nikom ništa. Zašto su onda u Vršcu napustili teren?

Verovatno su imali velike razloge, ali mi ih u ovom trenutku ne znamo. Saznaćemo ih kada budemo završili istragu. Ali, ne smete da napuštate teren. To je kao dezerterstvo u vojsci. Da je bilo više sportskog, odnosno košarkaškog sluha, utakmica bi sigurno bila odigrana do kraja.

Da li je postojao zakonski okvir za neku drugu presudu, osim ove da utakmica bude registrovana 20:0 za Hemofarm?
- Mogao sam ja da donesem i drugačiju odluku. Mogao sam da glumim patetičara i da pričam kako nije u redu da se utakmica odlučuje za zelenim stolom. Ali, time bih otvorio Pandorinu kutiju.

Ova odluka je po propisima, koji moraju da se poštuju da bi postojao red. Znate, postoji pravilo da ekipa mora da odigra utakmicu i ako su svi igrači bolesni. To deluje surovo, ali kada je donet, taj propis sprečio je mnoge manipulacije, jer bi u suprotnom svako mogao da odlaže utakmicu lekarskim uverenjima.


Isto je i sa ovom odlukom, da nismo registrovali utakmicu u korist Hemofarma, svako bi mogao da povuče ekipu sa terena! Čak tvrdim da je ovom odlukom najviše oštećen Hemofarm, jer je bačena senka na njihov uspeh. Oni nisu zaslužili da se na ovakav način plasiraju u finale, jer su odlično igrali, mnogo su se trudili, mnogo su uložili u ovoj sezoni.

Iz Zvezde traže da se ispita ko je dao odobrenje da se isprazni deo tribine sa Zvezdinim navijačima, kada to nisu tražili ni sudije ni delegat. Da li su te primedbe na mestu?

- Pa, policija može da uhapsi i sudiju, i igrače, i delegata! Policija može da uhapsi ili protera iz dvorane svakoga ko narušava javni red i mir. Znate, najgora je ona laž koja je bliska istini. A oni u takvim izjavama upravo zamenjuju teze na taj način.

Tačno je da sudije mogu da procene da jedan deo publike, ili sva publika, narušava utakmicu, jer baca predmete u teren, ili vređa igrače i slično, i sudije onda mogu da zatraže od policije da isprazni jedan deo tribina ili celu dvoranu. Ali, policija ima pravo da uhapsi, privede, protera svakoga ko narušava javni red i mir.

Policiji za takvu akciju nisu potrebna nikakva odobrenja, ako proceni da je ugrožena opšta bezbednost. Ali, ne sme se mešati akcija policije sa sportskim aspektom. Ponavljam, posle akcije policije postojali su svi bezbednosni uslovi da se utakmica nastavi, ali Zvezda je napustila teren i morao sam da registrujem taj meč službenim rezultatom - zaključuje Jelić.
M. ZARKOVIĆ

ja koji nisam bio za GY ligu sad im u zivotu ne bi zaigrao ovu zandar ligu
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 07 Jun 2004 10:14    Post subject: Reply with quote

Che wrote:
Nisam hteo da se mesam u sve ovo, bar ne na Forumu, jer u Vrscu nisam bio, ali na toj istoj Sportskoj centrali neko je konacno uputio konkretna pitanja policiji u tekstu koji se ne tice sportskog aspekta citave price.


Dzaba kad je na delu za clanove, sto znaci da to hiljade ljudi koji su posetili SC od postavljanja teksta to nisu videli...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop