DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Revans u Vrscu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DOBERMAN_BGD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Oct 2003
Posts: 8

PostPosted: 04 Jun 2004 21:26    Post subject: Reply with quote

Znalo se da ce do ovoga da dodje,dzukci su cekali priliku gde smo mi nemocni,a u tom Vrscu gde su vecinom mirni vojvodjani nisu mogli da odole.
Klinci nemojte da se cudite i da se plasite,ovo je samo povratak na staro,kad smo im u krvi skinuli Milosevica i njegovu bagru smirili su se.90-ih,dok je Srbija bila okupirana od komunisticke bagre postojalo je samo jedno mesto gde nisu vladali,od cega su se kolena od straha odsecala svakom zandaru.Jedino mesto(sem studija b)gde Milosevic nije bio na vlasti bio je sever nase Marakane.
A kada sam pre par meseci video njusku onog jadnika koga su stavili za "ministra" policije bilo mi je jasno da se to vreme vraca.
Tek sam umro od smeha veceras kada sam gledao izjavu onog jadnika na BK,oni pre su imali bar malo stila a ovo su klosari.
A jos nesto ce se videti sada,da li smo se i mi promenili,da li smo i dalje ono sto smo bili ili ne...
Back to top
View user's profile Send private message
djoMla
Guest





PostPosted: 04 Jun 2004 21:27    Post subject: Reply with quote

Onaj trafikant mora podneti ostavku pod hitno. Pa ovo sve više liči na period Miloševićeve vladavine. Panduri su osetili da sa ovim nazovi legalistima na vlasti njihovo vreme ponovo dolazi. Vođstvo policije treba posmenjivati i hitno napraviti čistku u pandurskim redovima. Ovo je sramota, to nisu ljudi nego ubice, to su isti oni koji su na Miloševićev mig tukli ljude po ulicama Srbije tokom devedesetih. Da li nam se vraća policijska država? Treba hitno nešto preduzimati! Pozdravljam potez zvezdine uprave!
Back to top
delijaRS-BN
Guest





PostPosted: 04 Jun 2004 21:27    Post subject: Reply with quote

Opet ljudi osim policije treba saznati i ko su ta dva debila koja su se potuka i zapocela sve ovo. I oni su krivi za ovo sto se dogodilo. Pa morali su da znaju da murija samo ceka i mali razlog da intervenise.
Back to top
Sone
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Oct 2002
Posts: 75
Location: Београд-Србија

PostPosted: 04 Jun 2004 21:37    Post subject: Reply with quote

Ma oni su samo cekali priliku da iskale svoj bes.
Back to top
View user's profile Send private message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 04 Jun 2004 21:46    Post subject: Reply with quote

delijaRS-BN wrote:
Opet ljudi osim policije treba saznati i ko su ta dva debila koja su se potuka i zapocela sve ovo. I oni su krivi za ovo sto se dogodilo. Pa morali su da znaju da murija samo ceka i mali razlog da intervenise.


Alo bre momak, STA I O CEMU TI BRE PRICAS???!!!

Sta god da su radila ta dva tipa, da su se nozevima klali,nije razlog a daleko je od odpravdanja za ovakvu intervenciju smradova, ALOOO BREEE, KAPIRAS!!!!! U normalnim drzavama policija takve izvede sa tribina diskretno i bez JURISA, RAZUMES. Krivo mi je sto nisam danas otisao u VRSAC, nista verovatno ne bih mogao da uradim, ali bih bar podelio NESRECU MOJE BRACE, jebem ti Yugo i ko ga je napravio majku mu jebem kada ga je napravio pokvarenog..... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Zato nemoj vise srati na ovom forumu, ... evo slusam saopstenje jebenog MUP-a...pa da ne poverujes svojim usima...JEBEM IM FAMILIJU ZLIKOVACKU, MAJKU IM JEBEM SMRDLJIVU..... psujem, znam, ...ali ne mogu ovo da iskuliram.... po njima nema povredjenih.... "Navijaci Zvezde napadali zandarmeriju ... Evil or Very Mad Twisted Evil pa ovo je stvarno neverovatno.... SRBIJOOOOO... A ti Delijo BN, moras VEROVATI SVOJIMA, a ne NOVINARIMA, iako sam i ja jedan od njih..SVOJIMA, a tvoji smo valjda MI< DELIJE SEVER
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
6. Zvezdina zvezda
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 87
Location: Београд

PostPosted: 04 Jun 2004 21:55    Post subject: Reply with quote

Samo da kazem da je nakon praznjenja tog dela hale tu ostala masa patika i drugih odevnih predmeta koje su ljudi pogubili gazeci jedni preko drugih. Povod za ono, nikako nije mogao da bude minoran incident na tribini, vec nesto potpuno drugo. Zvezda ne sme da predje preko ovoga veceras nikako. Ovo nije bila samo spontana intervencija policije. Pohvalio bih Ziku Andjelkovica koji je, uz Ilica i Zezelja, dosao posle do nas koji smo ostali nekako iza kosa i obecao da nece da nastavi utakmicu bez obzira na posledice. To obecanje je i odrzao i SVAKA MU CAST !!! Posle ko se kako snasao, video sam dosta likova sto stopira po Vrscu, a sto rece Budimir one koji su u autobusu cekalo je jedno 12-15 marica posle Panceva. Kako su prosli, znacemo sutra. Ako je istina da i panduri prate forume - JEBEM LI VAM MRTVU MAJKU.
_________________
Ћићми, Ћићми, Ћићми ...
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 04 Jun 2004 22:02    Post subject: Reply with quote

Delije Valjevo wrote:
jebem ti Yugo i ko ga je napravio majku mu jebem kada ga je napravio pokvarenog.....

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
E brate svaka ti cast na ovome...SmileSmileSmileSmile
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 04 Jun 2004 22:06    Post subject: Reply with quote

Quote:
Kasno uveče načelnik RJB MUPa Srbije Miroslav Milošević saopštio je da 21.lice privedeno , a "17 lakše povredjeno" prilikom intervencije Žandarmerije u hali "Milenijum".On je istakao da je policija za svoju akciju dobila pohvale predtsvanika i jedne i druge uprave kluba, kao i da je policija obezbedila sve uslove da se utakmica nastavi. Milošević je takodje rekao da se "Crvena zvezda odlučila na prekid meča, pošto su navijači pretili Živoradu Andjelkoviću smrću u slučaju da ne povuče ekipu sa terena".

Pa ovo stvarno...u stvari NO COMMENT Evil or Very Mad
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
Forever Ultras
Guest





PostPosted: 04 Jun 2004 22:07    Post subject: Reply with quote

delijaRS-BN wrote:
Opet ljudi osim policije treba saznati i ko su ta dva debila koja su se potuka i zapocela sve ovo. I oni su krivi za ovo sto se dogodilo. Pa morali su da znaju da murija samo ceka i mali razlog da intervenise.


Kada budes umeo da razdvojis POVOD od RAZLOGA onda ces shvatiti da toga nije bilo da bi se desilo nesto drugo sto bi iskoristili za onaj masakr. Ja na tekme idem od 1988. i od tada nisam video ovakvo razbijanje navijaca, nikada...

poz,
budimir
Back to top
fcrs83
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 277
Location: Beograd Srbija

PostPosted: 04 Jun 2004 22:13    Post subject: Reply with quote

Izvestaj policije je friziran i cenzurisan u svakoj drugoj reci. Doduse to je praksa odavno. Videcemo sta ce povodom svega ovoga napisati i objaviti novinari... Takodje videcemo sta ce reci uprava kluba... U svakom slucaju ako se sada ovo ne resi u korist navijaca, slede jos gore stvari u to sam siguran... Moramo odluciti gde je cemo podvuci crtu njihovom nasilju. Danas su se brutalno izivljavali nad nasim navijacima, sta je sledece? Pucace na nas? Jel treba neko da pogine da bi neko shvatio sa kakvim debilima i ludacima se ima posla! Ne znam ja kojem narodu sluzi ova policija, ali jedno sam siguran da mom narodu ne sluzi sigurno...
Back to top
View user's profile Send private message
Irriducibili
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 121

PostPosted: 04 Jun 2004 22:13    Post subject: Reply with quote

Delije Valjevo wrote:
evo slusam saopstenje jebenog MUP-a...pa da ne poverujes svojim usima...JEBEM IM FAMILIJU ZLIKOVACKU, MAJKU IM JEBEM SMRDLJIVU


"...jedan navijac je zadrzan u bolnici zbog laksih povreda.." u kerovskom izvestaju na Pinku!!!!! Shocked Shocked Shocked

Al su bili opasni...onako obuceni,po ribama i deci!!!!
Picke bre najvece...kompleksaske!!!!
_________________
Смрт демократској окупацији - слобода раси и нацији!
Back to top
View user's profile Send private message
Ћира.Петровгр
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Dec 2002
Posts: 75
Location: ЗРЕЊАНИН

PostPosted: 04 Jun 2004 22:15    Post subject: Reply with quote

dugo se nisam javljao na ovom forumu , tu sam redovno , citam sve , ali jednostavno nisam postovao ... ali ovo sto sam veceras doziveo u Vrscu to nisam nigde ....

uzas .. tuzno ... jadno ... sramotno ....

Svako dete zna , ceo grad to zna .... da ste PICKE vi , da su vam,vodje sve MURIJA .....

tukli su sta god su stigli , decko pored mene je iznet sa tribine , devojka je na 3 metra pala dole , preko nje copor ljudi ... pa ono je gore nego Zvezda - Torpedo ... ono je strasno ... idem da skinem krvavu majcu ... da se sredim ... cujemo se ujutro ....
Svako dete zna , ceo grad to zna .... da ste PICKE vi , da su vam,vodje sve MURIJA .....

Izvestaj sa Sportske centrale

Prekid u Vrcu!

Hemofarm - Crvena zvezda 56:55 (24:25, 32:30)

Drugi polufinalni susret koarkake Super lige Srbije i Crne Gore izmeu Hemofarma i Crvene Zvezde prekinut je pred poetak drugog poluvremena.

Posle dosta prepirki i diskusije izmeu rukovodstva dva kluba, a zatim i sa delegatom i arbitrima susreta, tim-menader gostiju Neboja Ili je potpisao protokol sa utakmice posle ega je sudija Jovi odsvirao kraj mea, odnosno ozvaniio prekid.

Susret je prekinut kada je andarmerija u poluvremenu pokuala da umiri brojne pristalice "crveno-belih" koji su doli u Vrac da bodre svoje ljubimce, a poto im to nije polo za rukom, reili su da sve njih izbace van dvorane.

Dolo je do velikog okraja na tribinama, a iz protesta celokupno rukovodstvo i koarkai kluba sa Malog Kalemegdana, predvoeni Nebojom Iliem i ivoradom Anelkoviem, napustilo je "Milenijum".

UPDATE:

Kako Sportska centrala nezvanino saznaje iz pouzdanih izvora Vrakoj bolnici se za pomo obratilo 18 osoba od kojih e tri osobe najverovatnije biti zadrane u bolnici. Sve osobe su van ivotne opasnosti i bez teih telesnih povreda.
_________________
Jа сам године , провео са тобом
Теби дао све , за Tебе живео !
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 04 Jun 2004 22:28    Post subject: Reply with quote

delijaRS-BN wrote:
Opet ljudi osim policije treba saznati i ko su ta dva debila koja su se potuka i zapocela sve ovo. I oni su krivi za ovo sto se dogodilo. Pa morali su da znaju da murija samo ceka i mali razlog da intervenise.

e retarde retardirani.

-Prica se da je jedan lik iz zandarmerije prosle godine u incidentu u vrscu zaginuo kad je pao sa nekakve ograde ispred, tj da je podlegao povredama posle. Verovatno je to razlog sto se ovo desilo danas. Psi su se ocigledno svetili.
Osveta je slatka kad se servira na pravi nacin, ko se zadnji smeje najsladje se smeje Evil or Very Mad .
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fan_Bg
Guest





PostPosted: 04 Jun 2004 22:36    Post subject: Reply with quote

Ja onaj Pink mrzim iz dna duse ali za sada imaju najbolji snimak gde se lepo vidi kako policija gura navija u sendvici,neka devojka se neosvescuje a oni samo biju...najsmesnije od svega sto na snimku nema ni N od nekakvog napada na policiju
Back to top
Forever Ultras
Guest





PostPosted: 04 Jun 2004 22:37    Post subject: Reply with quote

CURVA SUD wrote:
delijaRS-BN wrote:
Opet ljudi osim policije treba saznati i ko su ta dva debila koja su se potuka i zapocela sve ovo. I oni su krivi za ovo sto se dogodilo. Pa morali su da znaju da murija samo ceka i mali razlog da intervenise.

e retarde retardirani.

-Prica se da je jedan lik iz zandarmerije prosle godine u incidentu u vrscu zaginuo kad je pao sa nekakve ograde ispred, tj da je podlegao povredama posle. Verovatno je to razlog sto se ovo desilo danas. Psi su se ocigledno svetili.
Osveta je slatka kad se servira na pravi nacin, ko se zadnji smeje najsladje se smeje Evil or Very Mad .


Moram priznati i da sam ja nacuo ovu pricu u povratku, od decka kojeg smo povezli do BG...

poz,
budimir
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop