DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Porto vs Monako

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 27 May 2004 05:17    Post subject: Porto vs Monako Reply with quote

Jel ste gledali u ovom slucaju slusali?

Kako zvuce ovi Francuzi i Portugalci.
Bogami ja sam cuo dosta dobrog navijanja na momente a i repertoar mi je veoma poznat.

Dobro da se ne lazemo Monakovi su sedeli odpevaju nesto i sednu dok su Portugalci mogu vam reci po meni dobro zvucali.

Na pocetku su me odusevili kako su jedinstveno odpevali ono sto mi vezbamo godinama.
onu Bokinu obradjenu.

ajd da cujem sta vi mislite
Back to top
View user's profile Send private message
dinamovac
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 45

PostPosted: 27 May 2004 05:42    Post subject: Reply with quote

kaj su i oni kopirali od vas Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 27 May 2004 05:48    Post subject: Reply with quote

Budala se uvek sama javi

to da mu napisete u podnicku

ko je rekao da je nas neko kopirao?
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 27 May 2004 07:27    Post subject: Reply with quote

Мени се посебно дојмила кореографија на почетку Laughing Скоро као талибани Twisted Evil

...А овај усташа?!? у подник да му ставите јебо му ја матер ето Razz
Back to top
View user's profile Send private message
RioT
Guest





PostPosted: 27 May 2004 08:08    Post subject: Reply with quote

Ma nisu nista zvucali posebno,sa obzirom da je bilo finale lige sampiona Rolling Eyes .Za navijace Porta nema sta da se kaze oni su bili na nivou,ali Monakovi Shocked Shocked
Back to top
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 27 May 2004 10:06    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:

ko je rekao da je nas neko kopirao?


Verovatno dinamovac misli da se radi o nekom Bokiju, a ne Boki juniors. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
duff beer
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Oct 2002
Posts: 84

PostPosted: 27 May 2004 10:33    Post subject: Reply with quote

RioT wrote:
.Za navijace Porta nema sta da se kaze oni su bili na nivou,ali Monakovi Shocked Shocked


NAVIJACI MONAKA?!?!
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 27 May 2004 10:51    Post subject: Reply with quote

Ambasador wrote:
Branko Parac wrote:

ko je rekao da je nas neko kopirao?


Verovatno dinamovac misli da se radi o nekom Bokiju, a ne Boki juniors. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


zato sam ja i rekao da budalu ne treba traziti.sama se javi.

Monakovi imali samo jedan repertoar tj samo pune tribine, dinamovac smiri se nisu nas kopirali i to nije neki nas bend vec pesma a ja sam opisno rekao da bi ljudi razumeli o cemu pricam, dok su portugalci bar po meni imali repertoar koji se moze cuti na nasoj tribini i opet moje misljenje je da su dobro zvucali ili je to do stadiona.
koreo ne bih komentarisao
Back to top
View user's profile Send private message
Irriducibili
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 121

PostPosted: 27 May 2004 12:41    Post subject: Reply with quote

Branko Parac wrote:
Monakovi imali samo jedan repertoar tj samo pune tribine, dinamovac smiri se nisu nas kopirali i to nije neki nas bend vec pesma a ja sam opisno rekao da bi ljudi razumeli o cemu pricam, dok su portugalci bar po meni imali repertoar koji se moze cuti na nasoj tribini i opet moje misljenje je da su dobro zvucali ili je to do stadiona.


Super Zmajevima Very Happy je bio dobar repertoar,al samo kad se setim vriske kod prvog gola i jacine pevanja pesama u tiku tekme...mislim da ima razlike,na onu brojnost i,sto kaze Riot,za takvu tekmu moglo je i bolje...

Monakovi opusteno mogu da se porede sa onima iz Valensije...nule su velike...Marsejevi nisu lose zvucali,al opet i oni su mogli malo jace...neorganizovanost! Wink
_________________
Смрт демократској окупацији - слобода раси и нацији!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 27 May 2004 13:30    Post subject: Reply with quote

RioT wrote:
Ma nisu nista zvucali posebno,sa obzirom da je bilo finale lige sampiona Rolling Eyes .Za navijace Porta nema sta da se kaze oni su bili na nivou,ali Monakovi Shocked Shocked

slazem se, ali od monakovih nisam nista ni ocekivao, a portovi solidni, mada je trebalo bolje, normalno repertoari ne mogu da im se porede, najvatreniji monakov navijac je bio princ Laughing
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
RioT
Guest





PostPosted: 27 May 2004 18:01    Post subject: Reply with quote

duff beer wrote:
RioT wrote:
.Za navijace Porta nema sta da se kaze oni su bili na nivou,ali Monakovi Shocked Shocked


NAVIJACI MONAKA?!?!


Neznam ja kako si ti ovo prokomentarisao,hteo sam da kazem da su Monakovi ocajno navijali.Ma chak se na kraju mecha vidi kako se na njihovoj tribini vrte neke zastavice,kao u fazonu "nema veze,vazno je da smo lepo proveli i da je bila lepa utakmica"-i kez Laughing na licu.Pa svaki iole pravi navijac nebi se probudio iz kome neznam ni ja koliko da njegov tim izgubi u finalu LS-a Exclamation
Back to top
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 27 May 2004 18:15    Post subject: Reply with quote

Ma, navijači monaka su obični ljudi, koji su familijarno došli da potroše 5000 evra u Nemačkoj, i da gledaju dobru tekmu, pa ''nek pobedi bolji''. nisu oni fanatici i huligani ko mi, njima ne bi u životu palo na pamet da se zalete na portugalce. na kraju, svi se smeju, svima lepo... Jebote, meni nije dobro dva dana kad igramo nerešeno sa nekim, a ovi... najobičniji navijači. i onda smo mi huligani ''stoka koja ne voli svoj klub''.

Portugalci me nisu impresionirali uopšte, jadna koreografija i sasvim prosečno navijanje, ni blizu izdanja vrednog finala lige šampiona.

btw, jel skonto neko na ogradi makedonsku, slovenačku i zastave Stouk Sitija i LIverpula? to je kao ono u Atini 94 kad su igrali Milan i Barsa, a na tribini bilo par naših zastava.
Back to top
View user's profile Send private message
NYC
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 208
Location: NYC, USA

PostPosted: 29 May 2004 02:57    Post subject: Reply with quote

Sergio Orsi wrote:

btw, jel skonto neko na ogradi makedonsku, slovenačku i zastave Stouk Sitija i LIverpula? to je kao ono u Atini 94 kad su igrali Milan i Barsa, a na tribini bilo par naših zastava.


Mala ispravka (kao da je to uopste bitno!): zastava nije bila slovenacka nego slovacka! Razlika je minimalna - u grbu!
Back to top
View user's profile Send private message
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 30 May 2004 06:20    Post subject: Reply with quote

duff beer wrote:
RioT wrote:
.Za navijace Porta nema sta da se kaze oni su bili na nivou,ali Monakovi Shocked Shocked


NAVIJACI MONAKA?!?!


Što reče neki naš (inače priglupi) komentator - "U finalu lige šampiona našao se klub koji ima navijača koliko i, recimo, naš obilić."
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 30 May 2004 20:39    Post subject: Reply with quote

Upravo tako, mozda i manje nego Obilic. Ali zato imaju veci budzet nego cela Republika Srbija.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop