DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Kada ce nas sever ovako da peva????
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 26 May 2004 10:34    Post subject: Reply with quote

Lunatics8 ne radi ova adresa brate,bar meni,nezam za ostale
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 26 May 2004 11:10    Post subject: Reply with quote

Za Bokija:
Odnos Liverpula i Evertona je otprilike isti kao i Zvezde i OFK Beograda.
Naravno da na Karaburmi ima ljudi koji navijaju za OFK.
Liverpul su osnovali koti koji nisu zaboravili svoje keltsko poreklo.
Zbog toga Irci iz Liverpula navijaju za Liverpul - kod njih je keltska tradicija jae izraena.
Nije mi jasno zbog ega navija za Renders.
Renders je klub koji je osnovala lokalna masonerija u Glazgovu i zbog toga je lojalistiki tj. probritanski.
Seltik je, kao i Liverpul klub za kojeg navijaju ljudi koji se ponose onim to jesu - Kelti i hriani koje bar nije sramota da se krste. Protestanti i masoni se ne krste; ovi prvi zato to to doivljavaju kao provokaciju (?) a drugi zato to zbog svoje ideologije ne mogu biti nazvani hrianima.
Ja u slaviti dan kada na Marakani budu svi pevali kao na bilo kojoj utakmici Seltika ili Liverpula.
Stadion im je pun i protiv npr. Dandija ili Aston Vile kao i protiv Reala, Milana i slinih klubova, a svi na stadionu pevaju.
Ali, oni ne igraju protiv Napretka, Zete ili Banatskog Dvora kao mi, jer je kod njih klub preduzee ije deonice kupuju i navijai, ive u normalnoj dravi uz pristojan standard...
Back to top
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 26 May 2004 11:34    Post subject: Reply with quote

dobro ovo je hit ali ne mozete da kazete da je nas sever manje bucan.

drugo ovo je bilo ono pevanje za nastradale u Madridu sto mozete cuti na samom snimku.

trece...pojma nemam mozda manje piva gudre i svega i bice i pesme...ili mozda vise Confused
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 26 May 2004 11:46    Post subject: Reply with quote

Ljudi samo zamislite citava Marakana peva jednu stvar.ako pogledate na snimku tu peva i staro i mlado.


pa je.ote na severu ljudi neki ne znaju neke pesme a da ne spominjem himnu Boze pravde.

onda samo zamislite kakva je situacija na drugim tribinama.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Moke
Guest





PostPosted: 26 May 2004 15:02    Post subject: Reply with quote

Ma, ajte, šta vam je, sjetite se kako zvuči "Dobro znaj" ili "Pune tribine..." ili bilo koja druga pjesma koju svi na Marakani znaju. Zvuče isto ovako - glasno.
Svaka im čast za glasnost, ali bih volio da ih čujem kad pjevaju nešto drugo, neke manje poznate pjesme. Pa, ovu "You'll Never Walk Alone" znam i ja, opštepoznata je i pjeva se već nekoliko decenija na raznim stadionima.
Back to top
6.Zvezdina Zvezda
Guest





PostPosted: 26 May 2004 17:52    Post subject: Reply with quote

Boki wrote:
Everton je osnovan 1878,kolko se sećam,a za L'pool Sad nemam info...nije ni bitno


Liverpul je osnovan 1892.

Hteo sam nesto da kazem sto se tice Liverpula i Evertona. Mnogo Liverpulovih (ex-)igraca su vatreni navijaci Evertona, Oven, McManaman, Fowler,...
To je katastrofa i bruka. Zamislite da (ne daj boze) napr. jedan vatreni zvezdas kao Vidic igra za pakistan ili (ne daj boze) Kezman u Zvezdi.
Back to top
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 26 May 2004 20:25    Post subject: Reply with quote

6.Zvezdina Zvezda wrote:
Mnogo Liverpulovih (ex-)igraca su vatreni navijaci Evertona, Oven, McManaman, Fowler,...


Pa gde si ti to cuo majke ti?! Narocito za Fowlera. Pa to im je jedini igrac koji je od petlica prosao kroz sve pogone Liverpoola, par puta nije hteo da ode, Ulije hteo da ga sutne prvi put pa bio bojkot navijaca i opet nije hteo da ode za bolju lovu, da bi ga uprava nagovorila jer se Ulije zalio da mu kvari planove.

Ono za Ovena ne znam 100%, ali mi zvuci totalno debilno. Ostali su profesionalci i boli ih kita gde igraju, mada i ovim igracima-"navijacima" lova ne smeta, ma ko god da je dao.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
robbie slater
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 67

PostPosted: 26 May 2004 23:23    Post subject: Reply with quote

6.Zvezdina Zvezda wrote:
Boki wrote:
Everton je osnovan 1878,kolko se sećam,a za L'pool Sad nemam info...nije ni bitno


Liverpul je osnovan 1892.

Hteo sam nesto da kazem sto se tice Liverpula i Evertona. Mnogo Liverpulovih (ex-)igraca su vatreni navijaci Evertona, Oven, McManaman, Fowler,...
To je katastrofa i bruka. Zamislite da (ne daj boze) napr. jedan vatreni zvezdas kao Vidic igra za pakistan ili (ne daj boze) Kezman u Zvezdi.


darko kovacevic, zvonko milojevic ...
_________________
Tiocfaidh ar la

we are the left side
you are the convicts
Back to top
View user's profile Send private message
6.Zvezdina Zvezda
Guest





PostPosted: 27 May 2004 09:49    Post subject: Reply with quote

dragance wrote:
6.Zvezdina Zvezda wrote:
Mnogo Liverpulovih (ex-)igraca su vatreni navijaci Evertona, Oven, McManaman, Fowler,...


Pa gde si ti to cuo majke ti?! Narocito za Fowlera. Pa to im je jedini igrac koji je od petlica prosao kroz sve pogone Liverpoola, par puta nije hteo da ode, Ulije hteo da ga sutne prvi put pa bio bojkot navijaca i opet nije hteo da ode za bolju lovu, da bi ga uprava nagovorila jer se Ulije zalio da mu kvari planove.

Ono za Ovena ne znam 100%, ali mi zvuci totalno debilno. Ostali su profesionalci i boli ih kita gde igraju, mada i ovim igracima-"navijacima" lova ne smeta, ma ko god da je dao.


Javno su izjavili.
Back to top
Anonymous
Guest





PostPosted: 27 May 2004 11:13    Post subject: Reply with quote

Po informaciji koja mi je odavno poznata, Oven je u nekom intervjuu izjavio da navija za Seltik, poto mu je majka kotskog / irskog porekla. Njegov otac zaista navija za Everton (mislim i da je trenirao fudbal u Evertonu, ali ne znam da li je igrao za Everton).
Mislim da je kod svih sportista profesionalizam bitan, ali ne shvatam ljude koji oduvek navijaju za Zvezdu a igraju za groblje i obrnuto. Bolje je zahvaliti se na saradnji i rei im da odu, jer ako su pravi navijai nikada na derbiju nee dati svoj maksimum. Svi ostali klubovi u Srbiji su druga pria i ne smetaju mi, ali talibanii su jedini preostali jugosloveni ovde i to e uvek i ostati.
Back to top
1950
Guest





PostPosted: 27 May 2004 18:42    Post subject: Reply with quote

evo van jedan link da nebi bilo nesporazuma...Video je sa proslave prvaka hajduk-varteks Exclamation Cool Wink
http://www.dreadlocks-split.com/video/varteks/002_dalmatinac.mpg
Back to top
Prki
Guest





PostPosted: 27 May 2004 19:37    Post subject: Reply with quote

1950 wrote:
evo van jedan link da nebi bilo nesporazuma...Video je sa proslave prvaka hajduk-varteks Exclamation Cool Wink
http://www.dreadlocks-split.com/video/varteks/002_dalmatinac.mpg


poslednjih 20 sekundi traje bez pomoci stadionskog zvucnika i dobro se cuje... meni su 'rvati bolje i jace zvucali od iraca... ceo stadion... svaka cast na pevanju
Back to top
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 28 May 2004 01:19    Post subject: Reply with quote

Quote:
Javno su izjavili


Bas me zanima gde si to cuo/procitao - kod Fowlera narocito - covece, on ima zmaja istetoviranog na sebi!
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Dzontra Volta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jul 2003
Posts: 53
Location: Zemun

PostPosted: 28 May 2004 04:11    Post subject: Reply with quote

Niko od njih ne navija za Everton, to je najveca glupost koju si mogao da izjavis, Robi i Steva su samo poceli svoju karijeru u pionirima Evertona, i to je sve.
Back to top
View user's profile Send private message
voodoo fox
Guest





PostPosted: 28 May 2004 09:37    Post subject: Reply with quote

Ljudi, meni nece da radi streaming na onom prvom linku, gde su Irci. WMplayer mi prijavi da ne podrzava taj file. Kako ste ga gledali?
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop