DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Hajduk - proslava titule
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
st forever
Guest





PostPosted: 08 Jun 2004 13:17    Post subject: Reply with quote

skalice seres kvake oni bolji, jaci ,organiziraniji kad se jednog dana opet sretnemo onda cemo vidit ko je bolji a ja sa svoje 33 godine ih pamtin kao navijace kojih nikad nije bilo vise od 500 u splitu , i molin te nemoj mi samo rec da su sada jaci nego onda.a ovo da smo imali privilegije kod policije je vic stoljeca jer svi znamo cija je policija bila!!!
Back to top
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 08 Jun 2004 13:34    Post subject: Reply with quote

st forever wrote:
skalice seres kvake oni bolji, jaci ,organiziraniji kad se jednog dana opet sretnemo onda cemo vidit ko je bolji a ja sa svoje 33 godine ih pamtin kao navijace kojih nikad nije bilo vise od 500 u splitu , i molin te nemoj mi samo rec da su sada jaci nego onda.a ovo da smo imali privilegije kod policije je vic stoljeca jer svi znamo cija je policija bila!!!


St forever da ja tebi kazem nesto kao covek coveku, ti sa svojih 33 godine bi morao znati da su u svemu moguce promene pa neces verovati i u svetu navijaca. Ne bih ja sada kao Delija, ili ako ti je draze, a meni jeste, kao Cigan da tebi solim pamet i da pricam "Mi Cigani najjaci, mi ovo mi ono". Slike i snimci govore sami za sebe. Jos bolje pa da uzivo mozes sam da se uveris u to. Vidis i Grobari su nekad bili jako jebeni i 80-ih su upadali na Sever i maltretirali tadasnje vodje. Danas, cika forever nije vise tako. Em sto su Grobari otisli u qrac, em sto su Cigani ojacali ali bas ojacali.

A ti Damire "sine" (nemoj misliti da si mi stvarno sin molim te), nacitani navijacu i forumasu da ti kazem jednu stvar. Kad sam rekao braco Hrvati jedino u cemu sam pogresio je sto nisam stavio "braco" Hrvati. Naravno navodnike sam izostavio u nadi da ne postoji toliko glup covek na ovom svetu da stvarno pomisli "Sta nas ovaj Srbin zove bracom". Naravno u tvom slucaju sam pogresio. Vidis kod nas je obicaj da i Nemce zovemo "braca" Nemci, Turke "braca" Turci... Tako da sam raspravu sa tobom zavrsio necu da se nepotrebno umaram.

Samo se nadajte da niste Balkanci i da cete uci pre nas u EU.
Back to top
View user's profile Send private message
ultra-vires
Guest





PostPosted: 08 Jun 2004 18:20    Post subject: Reply with quote

st forever wrote:
skalice seres kvake oni bolji, jaci ,organiziraniji kad se jednog dana opet sretnemo onda cemo vidit ko je bolji


Jesi li vidio Sever na delu, kako to funkcionise?

Garant nisi, jer da jesi, ne bi napisao takve nebuloze!
I to sto si rekao- bolji, jaci, organiziraniji -DA, to su Delije Cool lepo receno u tri reci.

st forever wrote:
a ja sa svoje 33 godine ih pamtin kao navijace kojih nikad nije bilo vise od 500 u splitu , i molin te nemoj mi samo rec da su sada jaci nego onda.a ovo da smo imali privilegije kod policije je vic stoljeca jer svi znamo cija je policija bila!!!


Sta je bilo je!
I ja sam nekad ucio pisati Laughing

Dodi na Marakanu, lepo smesti guzu na Zapad, i upijaj lekciju po lekciju od Severa.

To se ne moze opisati, to moras doziveti!
Back to top
Prki
Guest





PostPosted: 08 Jun 2004 18:30    Post subject: Reply with quote

st forever wrote:
skalice seres kvake oni bolji, jaci ,organiziraniji kad se jednog dana opet sretnemo onda cemo vidit ko je bolji a ja sa svoje 33 godine ih pamtin kao navijace kojih nikad nije bilo vise od 500 u splitu , i molin te nemoj mi samo rec da su sada jaci nego onda.a ovo da smo imali privilegije kod policije je vic stoljeca jer svi znamo cija je policija bila!!!


zvezda je u odnosu sve navijace grupe u srbiji danas jaca nego pre. zashto to nebi bio slucaj i sa drugima
Back to top
Zeljo_South
Guest





PostPosted: 08 Jun 2004 19:51    Post subject: Reply with quote

Vozdra svima

Ja milsim da se svi slazemo bez obzira na tim kojem pripadamo, da je vrijeme da se napravi liga Juzno-Istocne Evrope sa po 4 najbolja tima iz svake zemlje. Prvo, nikome ne bih trebala viza i Liga bi bila mnogo jaca, jer putovanja po nekim vuko-jebatinama nemaju nikakav znacaj u stvaranju kvalitetnijeg fudbala na prostorima bivse Juge. Kao drugo, gledajuci sa navijacke strane gledista, to bi svim navijackim grupama dalo pravo sliku njihovog organizovaljna kod kuce i na strani. Ovo opet cisto govorim sa navijacke strane, ali posto smo mi svi sa Balkana, politika i ne tako davna zbivanja na nasim prostorima bi imala vecu ulogu nego mozda futbal. Svi koji prate i koji su pratili futbal prije ratnih sranja znaju kako je bilo po nasim stadionima. Uvijek su se isticale Delije, Grobari, BBB, Torcida, Armada, Maniacs, Horde Zla, Komiti....itd.,(Slovence i ne racunam jer i nisu bili nasi lol) ali to je sve bilo davno i ja mislim da se mnogo toga promjenilo sto na bolje i na gore ma gdje god zivili na Balkanu. Nadam se da necete zamjeriti sam malo zastranio sa ovim postom, ali bi volio da cujem sta Delije misle na ovo. Usput cestitam Delijama na uspjesnoj sezoni i puno srece na evropskoj sceni.

Pozdrav svima!!!

Kada dodje tuga,
i kad ti lose krene,
okreni se prema jugu,
ugledaces tamo mene.

Zeljo je jedan, grijeha je vrijedan.
Laughing
Back to top
generacija`71
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Oct 2003
Posts: 124
Location: Location:Location

PostPosted: 08 Jun 2004 20:09    Post subject: Reply with quote

Damir wrote:
Nemojmo zaboravit da vas ima priko 8 milijuna, a nas je jedva četiri


Nas i Rusa 25 miliona dots

http://www.delije-caffe.co.yu/audio/jebovampas.wav

muci tovare jedan , kakva torcida, sto je neko ranije reko od stare slave se ne zivi , ako ste 60` & `70 bili nesto , sad ste slama tovarova.
_________________
fat casual
Back to top
View user's profile Send private message
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 08 Jun 2004 23:30    Post subject: Reply with quote

Све у свему колико сам ја успео да испратим догађања у Цро стварно сте били добри ове године. Без обзира на моје ставове према тамо, морам признати да пун стадион и добра атмосфера на прослави титуле у Сплиту заслужују само похвале.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
st forever
Guest





PostPosted: 08 Jun 2004 23:56    Post subject: Reply with quote

a jesi ti bija sad na proslavi u splitu i vidija ono ludilo ? ja nisan reka da ste losi ali ste sigurno precjenjeni,recimo da je nasa prva ekipa onako dosla u ljubljanu budi siguran da nebi izasli van iz dvorane samo zato sta bi nas stimac zamolija pogotovo kad bi srbi bili na drugoj strani i glupo je sudit neku grupu prema internet promidzbi(tu ste bez premca) triba to vidit uzivo!!!! pozdrav
Back to top
st forever
Guest





PostPosted: 08 Jun 2004 23:59    Post subject: Reply with quote

ovo gore je bilo za ultra vires
Back to top
Hajduk Split
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Jan 2003
Posts: 49

PostPosted: 09 Jun 2004 06:21    Post subject: Reply with quote

He-he, samo sam čekao da se javi jedan Bosanac sa pričom o zajednickoj ligi. I to Bosanac iz New Yorka koji će rijeshit balkanski problem. Bravo, ba!!!!
_________________
.....i nikad ti necemo.....okrenut ledja mi......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Spartakus
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 35
Location: NBG-NBG

PostPosted: 09 Jun 2004 07:41    Post subject: Reply with quote

icon_zid Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
uuuuuuuaaaaaaaaahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
_________________
NAJLEPSI DEBELI COVEK U GRADU
Back to top
View user's profile Send private message
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 09 Jun 2004 07:55    Post subject: Reply with quote

Samo iste price serete. Kako vam ne dosadi. Te mi najbolji, te "ne, mi smo najbolji", "bila je vasa policija" (paz' da nije)...

Pola, ma sta pola - 90% vas nije bilo ni rodjeno ili ste bili u obdanistu za vreme bivse yu, tako da nemate sta ni komentarisati.

Prvo za zapadne susede: bilo nas je 2 puta vise od 500, jednom cak i tri puta ta cifra, jeste jednom bio dzumbus, drugi put ste dobili po pichci, no to je bilo na turniru, izvan lige. Nije mnogo, ali imajuci u vidu distancu i naccin prevoza do Splita koji je iz Bg bio vise nego ocajan, bolje se nije ni moglo. Sa vasim "ljubimcima" iz Zg je vec bilo drugacije, a verujem da se oni toga jos secaju.

Mojne vise da vas cujem kako ste bili ugnjetavani i kako je policija bila "nasa", jer to su obicne gluposti. Bila je "nasa" kod vas, koliko i "vasa" kod nas i to je uvek namerno od tileta bilo pripremljeno. Sve ostalo su price koje se uvecavaju iz godine u godinu, sa dolaskom mladjih generacija, tako da se stvori neki mit o vasoj "NOB-i", tj. 'domovinskom' ratu (a istim se partizanskim terminima sluzite, sto me i ne cudi s obzirom da je Njofra bio veliki partizan - ne mislim na sport mada je i tu bio).

Za ove moje: tovari su mozda jedini koji su napravili zapazeno gostovanje u Bg i na tome nema sta da se zameri - respect. Ali sva neka poredjenja do nekog bliskog susreta u buducnosti, kada svi budemo u mogucnosti da se nadjemo fifti-fifti, nemaju smisla.

Tovari zive od proslosti, kol'ko i nas FK na proslim uspesima. Jedna stvar je jasna, daleko bolje smo organizovani u Srbiji i u dijaspori, narocito zahvaljujuci Ultra Klanu i OB.

Laku Noc, deco!
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ultra-vires
Guest





PostPosted: 09 Jun 2004 09:52    Post subject: Reply with quote

st forever wrote:
ovo gore je bilo za ultra vires


Kazem ti- nismo precenjeni!
A isto tako sto si rekao,da smo dobro medijski (internet prvenstveno) zastupljeni je istina.
Al to ovisi o samim pripadnicima grupe. Odnosno stvar je u tome sto smo organiziraniji.

Torcidu vodi jezgra ljudi (vidio sam nekolicinu u Osijeku), nema vodje, ali ustvari postoji vodja (jel tako?). I Torca je drukciji mentalitet.
Velika razlika je i u pesmama, mogu slobodno reci da su one jedan od najvaznijih faktora kvalitete grupe, a Delije imaju odlicne pesme!
za razliku od Torce koja ima mahom laganice, a pesma koju sad najvise pevate je 'Torca ee, Torca oo, Torca voli Hajduk Spalato!
Ponavljam, vidio sam vas na delu i znam.

U vezi Ljubljane, bio sam tamo.
Od pocetka s O.Boysima, i bili smo jebeno bolji u navijanju od Tornada, a neznam da ne bi bili bolji i od vas u svakom segmentu( tamo nismo pevali samo 'desnicarske' pesme, jer se jos najvise pevalo Zvezdi, za razliku od Tornada!
A da bi nas Torca 'pojela'..,ne bih rekao.
A kad je dosla BG ekipa (prava ekipa) onda su Tornadu oci izgledale ovako- Shocked , mogu slobodno reci u sali da sam na onih 50tak metara vidio koje boje su im sarenice (ukakili se totalno).

Ponavljam, dodi na Marakanu i onda sudi o nama.
Back to top
1950
Guest





PostPosted: 09 Jun 2004 13:50    Post subject: Reply with quote

ima torcida dosta pjesma al ih pola ljudi nezna...radilo se dosta na tome u zadnje vrime sa strane st ekipe koja je u proteklih dana snimila cd sa priko 50 pjesama...nadajmo se da ce bit to ok i da ce u velikoj mjeri popravi navijanje na sjeveru...
Back to top
st forever
Guest





PostPosted: 09 Jun 2004 20:06    Post subject: Reply with quote

@ultra vires :neosporavam opce da ste bili bolji od tornada zalosno bi bilo da niste .ali ja ti kazem da mi je ispalo u kurcu sta ste izali bez ispaljenog metka! sta se tice nas imamo nekih problema ali stvari lagano dolaze na svoje misto ,isto tako nemojte zaboravit da je split grad s nekih 250000 stanovnika i to s uzom okolicom, a mi bez problema napunimo stadion na varteksa .cini mi se da ni vas nije bilo vise protiv vojvodine i uz sve to vi imate daleko jacu konkurenciju od nas,nama je jedina prava utakmica protiv dinama drugo u navijackom smislu mos zaboravit
Back to top
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop