DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2003/2004

 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  

Da li nedostatak prave konkurencije lose utice na Sever?
Da
47%
 47%  [ 35 ]
Ne
24%
 24%  [ 18 ]
Nema uticaja
27%
 27%  [ 20 ]
Total Votes : 73

Author Message
6. Zvezdina zvezda
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 87
Location: Београд

PostPosted: 18 May 2004 00:43    Post subject: 2003/2004 Reply with quote

Pre nego sto se ovaj deo foruma primiri na par meseci ... mala rekapitulacija ...

Koje gostovanje je bilo najjace, koja domaca utakmica, sta je bilo dobro, a sta nije valjalo Question
_________________
Ћићми, Ћићми, Ћићми ...
Back to top
View user's profile Send private message
6. Zvezdina zvezda
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 87
Location: Београд

PostPosted: 18 May 2004 00:46    Post subject: Reply with quote

U poll-u, pod NE podrazumevam da to Sever cini jos jacim, izvinjavam se na nejasnoci.
_________________
Ћићми, Ћићми, Ћићми ...
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdas
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Jul 2003
Posts: 35
Location: Srbija

PostPosted: 18 May 2004 09:09    Post subject: Re: 2003/2004 Reply with quote

Koje gostovanje je bilo najjace, koja domaca utakmica, sta je bilo dobro, a sta nije valjalo Question [/quote]

Sto se tice malih tekmi na mari,dosta je bilo dobrih tekmi ove sezone,ali meni je nekako bilo bolje u prvom delu sezone na mari,jeste da je bio manji kop,ali ljudi su bili nekako raspolozeniji za pevanje,ali izdvojio bih
1.Radnicki obrenovac((((na svoju zemlju...i zadnjih 15 minuta prozivanje sos-a)))
2.Sartid((poslednje kolo u prvom delu sezone__zadnjih 10-15min marseljeza.......)))
3.Obilic((dosta dobro navijanje --ljudi su bili napaljeni pred derbi))

a sto se tice gostovanja,malo sam ih isao ove sezone,ustvari samo one po vojvodini ,a nisu bila nesto sjajna sto se tice pevanja((ne znam kako je bilo u putu kada je dolazila bgd ekipa))mozda bih se mogla izdvojiti kula ,u drugom poluvremenu,a sto se tice dvora i novog sada nista narocito,posebno je bilo smor u ns-u,ona dugacka tribina,rano je tekma pocela,ljudi smoreni............
Ali sve u svemu kako je neko rekao,pa za jedno 10svetlosnih godina smo ispred ostalih

pozdrav
_________________
"Na celom svetu samo ZVEZDA"
__________________________________

"Ja imam bolest koja nema leka,i koja plasi normalnog coveka,jer bog je meni podario mozak,al" njega mi je Zvezda uzela"
Back to top
View user's profile Send private message
Cass Pennant
Guest





PostPosted: 18 May 2004 16:02    Post subject: Reply with quote

Po meni najjaca domaca tekma Sartid, a sto se tice gostovanja Smederevo bez premca. Pogotovo je bio originalan nacin na koji je dosla prva ekipa, pa onda one carke na pocetku, bakljade, dimnjade i kao slag na tortu celo drugo poluvreme jedna pesma:

Mi tebi pevamo,
Titulu slavimo,
Sad bije srce u nama jer ti si sampion.
Nek' pesma ori se,
nek' grmi stadion,
ti neces ostati nikad' sama jer zivot si moj.
Back to top
DELIJA 28
Guest





PostPosted: 18 May 2004 17:11    Post subject: Reply with quote

Slozio bih se sa tim da je smederevo najjace gostovanje,ali verovali vi meni ili ne najjaca tekma na mari u ovoj sezoni je bila kup utakmica sa Car Konstantinom! Ceta mala ali odabrana je pevala od prvog do poslednjeg minuta one stare pesme,ali novu nema tog zakona...

Dosta toga je bilo dobro ove sezone,neke sitnice su malo kvarile utisak(bodenje nozem prvenstveno) ali i to je reseno...
...spremni smo za evropu sto se mene tice
Back to top
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 18 May 2004 20:16    Post subject: Reply with quote

Ove godine nisam bio na više od 10 Zvezdinih tekmi, ali ne svojom krivicom (jebiga, ne mogu baš svaki vikend da prevalim 250 km do Beograda), pa tako da je po meni najjače:

GOSTOVANJE- Basket derbi u četvrtfinalu kupa Koraća u Novom Sadu. Jedva sam ušao u Spens, a pre i posle tekmi šorke, trka po gradu, kamenovanje... ludnica. na kraju, nas 100 cigana uspeva da nadglasa 500 glodara (baš iznenađujuće Wink Laughing , ali svejedno), i da ih isproziva najstrašnije.

DOMAĆA TEKMA- Derbi u jesenjem delu sezone. Navijanje fenomenalno, koreografija za pamćenje. grmilo je, orilo se, haos!

DOBRO JE BILO navijanje na većini tekmi, barem na mahove, ali svuda se navijalo. Dobra je i ideja da ''nema velike Zvezde bez velikog Severa''. fenomenalno je što su i ''male'' tekme na marakani odrađene vrhunski (koreografije, zastave). što se tiče koreografija, italijani da nam pozavide, i cela Evropa.

NIJE BILO DOBRO navijanje protiv Rozenborga. Prepun stadion, Sever prvenstveno, a pola ljudi ni ne zna sve pesme, ili kvari atmosferu svojim pokušajima da navija. Lično nsam zadovoljan ni navijanjem protiv Zadra i Splita u Pioniru, moglo je mnogo bolje (npr. kao prošle godine, ili kao protiv Cibone).

Ipak, 1 000 000 godina smo ispred svih u Srbiji, to smo dokazali, i na derbijima (koji su već postali revijalne utakmice, jer ih deremo i na terenu i na tribinama, kao i obično Wink ), a i na tekmama protiv ostalih.

DELIJE- SVETSKO, A NAŠE!
Back to top
View user's profile Send private message
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 19 May 2004 12:40    Post subject: Reply with quote

Ево и ја да напишем како сам видео целу фудбалску сезону из навијачког угла. Само да додам да се слажем са свима који су рекли да је боље навијање било када је коп био мањи, тј. пре него што су људи масовније почели да долазе, увидевши да нам се смеши титула.

HOME (Јесен): По мени је једна од бољих утакмица била против Борца када је током свих 90 минута грмела песма. Слично је било и против Обреновца, Двора (додуше, отишао сам на полувремену на баскет) и Сутјеске. Од већих утакмица дефинитивно се издвојио 121. дерби. Розенборг је било једно очајно издање.

AWAY (Јесен): По мени смо најбоље навијали у Железнику, мада није било лоше ни у Земуну, ни на Врачару. Карабурма је била једно слабо издање.

HOME (Пролеће): Мени је најлепше било против ОФК-е. Мала група, али одабрана Laughing је сво време грмела, а цело друго полувреме смо учили сјајну песму ''Звезда је шампион, све је готово...'' Вероватно је и гол у 95. минуту допринео да доживљај буде потпун.

AWAY (Пролеће): Најјача авантура ми је била у Чачку, где сам први пут ишао ван организације клуба. Кренуо сам у суботу у 9, а вратио се са Хероесима и 100 му громова у недељу у 5 ујутру. Био сам уморан к'о пас, али је вредело. Смедерево је такође био леп доживљај, иако нисам успео да се умувам на бродић, већ сам морао да јурим до Маракане не би ли стигао на бус. У Кули и Двору је било стандардно, а у Обреновцу опет није било баш најбоље.

Иако је фудбалска сезона готова, наша навијачка није. Улазимо у завршницу шампионата у кошарци и ред би био да се искупимо за лошу посећеност у досадашњем делу сезоне.
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
DELIJA 28
Guest





PostPosted: 19 May 2004 18:48    Post subject: Reply with quote

Pijanac wrote:

Иако је фудбалска сезона готова, наша навијачка није. Улазимо у завршницу шампионата у кошарци и ред би био да се искупимо за лошу посећеност у досадашњем делу сезоне.


Tome je doprinelo previse utakmica pa je sket malo smorio...
Back to top
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 19 May 2004 19:23    Post subject: Reply with quote

Jedna stvar koju ovde niko nije izrekao jeste priznjanje vodjama za ANIMACIJU SEVERA u jednoj ligi kao sto je nasa, bez prave konkurencije, protiv seoskih klubova koji igraju po livadama i bez navijaca, stvarno svaka cast.
Sto se tekmi tice, bar od onih na kojima sam bio, izdvajam one u BG protiv Koma i Zete, Derbi (poslednji).
Od gostovanja svakako Cacak a posebno Niksic i ludo drugo poluvreme po provali oblaka, kao i put do tamo. Mozda jos i Smederevo ( murija nas parkirala u selu pored SD a odatle peske do stadiona.
Sve u svemu sjajna sezona za Delije, ali i jedna stvar na kojoj se mora mnogo vise raditi i naci nacin da se resi, a to je TEKSTOVI PESAMA I MELODIJE koje se pevaju na severu. Situacija iz NK kada na "Napred Zvezda samo napred Zvezda" svako tapse nesto svoje, ponavljala se na svakoj vecoj tekmi. To je, pomeni, ostalo da se resi, i onda ce SEVER biti TIP TOP.
Pozdrav svim DELIJAMA, a poseban pozdrav za HEROES i naravno DELIJE VALJEVO - section YUGO 55
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Cigan sa Kosmeta
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Dec 2003
Posts: 87
Location: Космет-СРБИЈА

PostPosted: 20 May 2004 10:39    Post subject: Reply with quote

Bravo za Delije Valjevo i Red Star Forever, konacno neko nesto lepo i pametno da kaze za nase vodje jer od dana kada smo pobedili Vosu i osvojili titulu svi nesto vodje im krive saradjuju tesno sa Djajom pa ovo, pa ono. Momci postovi su vam na mestu pogotovu Delije Valjevo koji je u pravu da su nase vodje zasluzne za Sever koji izgleda predivno na svakoj tekmi. Sada ce neko reci a sta kada mi ne bih dolazili ne bi izgledao kao sto izgleda naravno i mi smo sastavni deo te tribine ali zna se koje zapoceo akciju "NEMA TITULE BEZ VELIKOG SEVERA"
_________________
"Kosovo cest' le Serbie" "Косово је срце Србије"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 20 May 2004 22:47    Post subject: Reply with quote

Meni ja najjaca tekma bila derbi kod nas....
Stajao sam tik iza shipke,malo levo...Par puta sam se okrenuo u odredjenim momentima....Jeza mi je prolazila kroz kicmu,umalo nisam isto toliko puta i zaplakao od odusevljenja....Najduze drzan koreo ( doduse zbog kishe,al jbga Wink ) najbolja koordinacija mase,cela tribina je bila tacna u sekund,ako isprogramirana kada su pocinjale a pogotovu kada su se zavrshavale pesme.Ruke---i dalje imam osecaj da je bukvalno svaka jedinka tapsala..Kada je bilo dovikivanje sa zapadom i istokom ( njihovo najbolje izdanje u proteklih par godina) a kasnije i na samom severu,sve je bilo u sekund tacno,kad istok,zapad,polovina severa odgovara,muvu si mogao da cujesh....Da ne detaljishem mnogo,sve u svemu S A V R S E N O !!!!...Bolje nije moglo da bude!
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop