DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

BLEF I/ILI SRAMOTA
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NS Crew
Guest





PostPosted: 12 May 2004 16:01    Post subject: BLEF I/ILI SRAMOTA Reply with quote

Iako postoji topic vezan za utakmicu CZ-VOJVODINA, u kojoj je vecina paznje uperena na citavu tekmu i na desavanje na tribini. Ovaj topic sam otvorio samo zbog jednog jedinog detalja na citavoj utakmici, da se rasvetli.
Za sve navijace Crvene Zvezde, koji su bili na Marakani, kao i za one koji su sliku paljenja (sumljive zastave) FIRMA, mogli videti na www.tribina.co.yu , taj detalj je proshao potpuno neopazeno i sasvim regularno.
S druge strane medju navijacima Vojvodine je otvorio veliku polemiku: "Zna li iko za tu zastavu" Mozda medju mladjim ekipama i treba da bude polemike, ali recimo moje prisustvo na 70% susreta Vojvodine od 1989-te pa sve na ovamo, kao i poznavanje gotovo svih zastava u posedu grupa FIRMA I RED FIRM koje su krasile tribine stadiona "Karadjordje", me uverava da tu zastavu nikada ugledao nisam
E sad posto se vash glas mnogo dalje cuje od nasheg, verovatno ce samo ostati upamceno to, da ste nam uzeli neku zastavu i zapalili, a kako i manje je vazno.

Unapred da napomenem, ovaj topic nisam otvorio kako bi se prepucavali na relaciji MADJARSKE PICKE-TURSKI CIGANI, vec da bih cuo misljenja nekih koji znaju nesto vishe o tome.

Ukoliko niko od vas ne zna odakle ta zastava na Severu, bila bi to gora podvala od one do sada neprikosnovene (Grobarske- kupovina zastave od UF-A). Prevedeno u pandurski jezik "Napravi pa zapali"
Samim tim i najsramotniji potez u istoriji tifo scene na ovim prostorima
Back to top
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 12 May 2004 16:54    Post subject: Reply with quote

A reci ti meni sto bi to bila sramota za sve Delije? Ja sam jedva na Severu primetio da neko nesto pali (na desnoj strani severa) i niko nije pevao ovo je vase ili sta ti ja znam. To su doneli neki klinci, a prva ekipa ja sam uveren, nema veze sa ovim. A to kad su grobari kupili od UF-a to je drugo, oni su kao cela grupa Grobari kupili setalicu (znaci njihova prva ekipa). Nadam se da ce se ovo ispitati i da ce oni klinci, ako su krivi, biti kaznjeni.

P.S. Jer nisi slucajno pomislio da su neki vasi mladji likovi ili sta vec sasili ovu zastavu i popusili je odmah na prvoj utakmici, jel to nije moguce?
Back to top
View user's profile Send private message
NS Crew
Guest





PostPosted: 12 May 2004 17:14    Post subject: Reply with quote

Opcija koju si poslednju pomenuo je teoretski moguca, znaci 1:1000000. To bi znacilo da su je neki klinci sashili pred samu tekmu i bas tad da padne. Znaci domen teorije. Jer pogotovo klinci ne bi smeli praviti zastavu sa imenom citave grupe jer postoje samo dve takve.

Nesto kao, kad bi se na nashoj tribini pojavila zastava "Delije Beograd" koju su neki klinci uneli kao trofej, a pre toga je niko od vas nigde nije video. cak bih i ja znao da je prevara

Pogotovo je sumlja jos veca ako su je, kako ti kazes neki klinci doneli
Ne kazem da je svaki cigan sada kriv, ali definitivno takav potez pojedinaca rushi ugled citave navijacke armije. Znam ja da velika vecina na severu i nije videla tu zastavu ( pogotovo jer je crvena-ne odudara)
Ali jeste svako ko nije bio na severu i ko nije bio na tekmi (tv ili internet), znaci veliki broj ljudi.
Medjutim to je vec vashe interno pitanje ko sme i sta da shiri po severu, jer kad nesto osvane na vashoj tribini svi stojite iza te zastave, bez obzira sta ko mislio.
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 12 May 2004 19:26    Post subject: Reply with quote

Ma daj,nemoj smarati sa glupostima....
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Anonymous
Guest





PostPosted: 12 May 2004 21:26    Post subject: Reply with quote

cisto da razresim dilemu ko je doneo zastavu:ti momci su iz novog sada,i nisu bas klinci('84 god uglavnom,ima i mladjih i starijih|).idu prilicno cesto na tekme,kako kod kuce tako i na strani,tako da se ne moze reci da su indijanci.stajao sam samo par metara od njih,tako da sam sve video iz bliza.znam jednog od njih,pa cu pitati o cemu se radi,mada mi glupo deluje prica da su je sasili
Back to top
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 12 May 2004 22:13    Post subject: Reply with quote

Ns crew kazes da ides od 89 godine, kako ti kazes pa onda nemoj molim te da lupoetas kako to nije vidjeno sa sivenjem zastava desavalo se nekim drugim grupama i ranije slicno, al to bi trebalo da znas.Al to i nije toliko bitno za ovu pricu.

Sto se tice te zastave koju ti pominjes, ja licno ne znam ni kada je ni kako pala i nikada i nisam cuo da se tako nesto dogodilo doduse to ne znaci da se to niej dogodilo.Dalje po onim fotografijama koje sam video ako se obrati paznja videce se da je zastava nova, novcijata, tako da zaista je moguca ta prica o tome da su je ti momci sasili, ali isto tako je moguce i da su je neki klinci vasi popusili pre nego sto je i okacena.Sobzirom da ovaj momag iz NS kaze da su to momci iz NS uzeli veliak je mogucnost da su to pokupili nekim klincima (vrsnjacima) iz kraja koji su mozda kada su je napravili izasli u kraj da se slikaju. Mislim da bi trebalo sacekati da se momci koji su uzeli zastavu izjasne o svemu i videti sta je istina.

Inace to i ne smatram mnogo bitnom temom, pa da bi se sada o tome trebalo nesto raspravljati...
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 13 May 2004 10:47    Post subject: Reply with quote

Quote:
one koji su sliku paljenja (sumljive zastave) FIRMA


Quote:
Pogotovo je sumlja jos veca


inace se pise i izgovara "sumNja"... Wink Razz
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NS Crew
Guest





PostPosted: 13 May 2004 16:30    Post subject: Reply with quote

Tufi, ako sam prvu utakmicu Vojvodina-Osjek 2:1 odgledao na prolece 1989-te godine, kad je neces verovati Sinisha Mihajlovic postigao gol- i to glavom, kako ces me ubediti da nemam 14godina stadiona? Svejedno to nije tema
Tacno- pishe se SUMNJA -izvinjavam se, moja greska.

Da se vratim na temu:
Ako su tu fantom zastavu na sever doneli neki klinci (84god) i to josh iz Novog Sada, u pitanju je prevara 1/1 i to mnogo naivna.

Postoje samo dve zastave "FIRMA" jedna manja i starija, a druga velika i nova. Trece nema i tu je kraj. Jer nismo grupa poput vas i grobara sa gomilom transparenata. Zna se tacno svaka zastava i cija je
Cak ni prica da je ta zastava regularno pala ( kao neki indijanci su je sashili i istog dana izgubili) ne pije vodu, jer niko nije lud da shije zastavu koju nece smeti da okaci na ogradu.

Logicno pitanje: sme li bilo ko od vas prisutnih da napravi zastavu "Delije" i okaci je narednog derbija na sever? Pre ce biti da su je neki vashi indijanci napravili zeljni laznog dokazivanja, nego da je nama pala centralna zastava, koju prvi put vidimo
U svakom slucaju na tribini imate 10hiljada ljudi, normalno je da medju njima imate i neke indijance i bolide poput tih klinaca. Zato nemojte mi tu prosipati neke glupe argumente, vec se pozabavite s tim da vam vishe indijanci ne nastupaju u ime cele tribine. Jer je to paljenje izazvalo opsti smeh medju nama. Ocekivao sam da ce grobari pre vas posluziti tako niskim i prljavim potezom.

Vidite i sami da o poreklu zastave niko nista ne zna. Uostalom ako meni ne veruete, pitajte bilo kog navijaca Vojvodine starijeg od 20god, da li je u prethodnoj deceniji ikada video zastavu koju ste zapalili kao trofej
Back to top
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 13 May 2004 18:04    Post subject: Reply with quote

ns crew ja uopste ne ulazim u to koliko ti ides na tekme nego ti samo kazem da ako zaista ides toliko nepises onakve gluposti jel bi samim tim znao neke stvari koje ocigledno ne znas i to je sva mudrost oko toga koliko ides na tekme. A sto se tice padanja vase zastave ja sam rekao da ne znam i dao sam milion predpostavka medju kojima sam naveo i to da je mozda i sasivena al ocigledno nisi dovoljno pismen da procitas moj post do kraja.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NS Crew
Guest





PostPosted: 13 May 2004 19:48    Post subject: Reply with quote

Svejedno, iskljucujes mogucnost koja je najrealnija. Svaka tribina ima svoje indijance, koji brukaju citavu grupu, a ako tvrdis da je to paljenje lazne zastave navijacki podvig, onda se ne razlikujes od njih.
Ako kazes da sramota je i ako to osusjujes, onda pripadas boljoj strani vashe navijacke grupe, definitivno. Poput lika s nickom Zvezda mi je sve
SMRT INDIJANCIMA!
Back to top
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 13 May 2004 20:54    Post subject: Reply with quote

Vidim ja sta ti pokusavas. Hoces da napravis "veliki" skandal, kao eto: "vidi ih kako su lazljivi i prevaranti, a nesto se kurce kao najbolji".

Da ti ponovim sto ti je od drugih vec receno: NIKO nije ovde objavio, niti bilo gde drugo da vam je transparent pao. Niko nije postavio fotke, niko nije pricao price, ni na forumu, niti bilo gde. Nije bilo organizovano paljenje, to sto je neki indijanac to uslikao i postavio na sajt tribine, to se njega tice.

E sad, pazi 'vamo: to ne znaci da vam transparent vaistinu nije pao, kao sto ne znaci da se nisu nasli neki nasi indijanci koji su od toga napravili neku zajebanciju.

Seres tu o "sramoti" Cigana, ko da se davis pa nasao da se vatas za slamku. Da bi bila sramota, trebalo bi da se neko nakurchi nekim "uspehom" (koji to nije) pa da bude sramota, ko sto redovno rade grobari, juzderic i slicni njemu. Jel' si cuo nekog kako je rekao "ja sam to uzeo u borbi 1-1, 1-10, 1-100..."? Nisi. Odjebi!
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 13 May 2004 20:57    Post subject: Reply with quote

Zaboravio sam da napomenem, ove godine su cigani stvarno bili uspesni - a narocito UK i OB da bi ladno mogli da lade muda 2 godine i dzabalebare, dok vi i mishevi zajedno (a poznato je kol'ko se volite) uradite pola od onog sto su oni uspeli - a ni toliko nebi mogli.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 14 May 2004 00:50    Post subject: Reply with quote

NS Crew samo dokazuje svojim postovima koliki si debil i nista vise.
Ovde je kraj bilo kakve diskusije.
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NS Crew
Guest





PostPosted: 14 May 2004 00:59    Post subject: Reply with quote

A da se kojim slucajem na nashem severu zapali, za vas do tad poptuno neznana zastava "delije", Dragance da te pitam, koliku biste buku digli oko toga? Mozes li da zamislis>? Wink
Mozda se ubrzo i nadjete u obrnutoj situaciji, jer grobari... sta da vam kazem znate i sami. Ali uz njih ste sada jedina grupa koja je "isfolirala" pad zastave, s tim kako neki ovde tvrde kod crnih su u pitanju vodje, a ovde indijanci. Naravno tu postoji razlika, ali kad gledas sa preke strane stadiona ona se ne vidi .
Znam za pad zastave "Skinheads Novi SAd", josh ako se ne varam na gostovanju kod vas 96-te. Pala je za vreme fajta i to je sasvim uredu, kao sto vidis nisam kao sto tvrdis pa priznajem, al ovo... ovo je Embarassed
Ako ste najbolji, nema potrebe za takvom vrstom zajebancije Embarassed
Back to top
NS Crew
Guest





PostPosted: 14 May 2004 01:01    Post subject: Reply with quote

Pozdrav za Tufija, velikog poznavaoca navijackog nacina zivota Laughing
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop