DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvezda - Vojvodina
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 09 May 2004 05:30    Post subject: Reply with quote




















Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 09 May 2004 07:22    Post subject: Reply with quote

da da caki vidjen si na stazi, jel ima nesto sa istoka?
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 09 May 2004 09:36    Post subject: Reply with quote

Ај стварно, ако је неко сликао гађање на истоку нека постави
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 09 May 2004 10:13    Post subject: Reply with quote

Pih, koliko fotki ovde i na caffe-u, a nije posteno uslikana najveselija zastava na dve motke Laughing .
Stvarno je bedak sto je onaj decko izboden, valjda ce sve biti u redu.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
NYC
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 208
Location: NYC, USA

PostPosted: 09 May 2004 16:19    Post subject: Reply with quote

Taj sto je vitlao cakijom i sutirao tog tipa (ma kako on bio debilan) - ODMAH U IRACKI ZATVOR!!! Na prevaspitavanje - naravno uz elektro-sokove, mas-guzenje, kais oko vrata i ostale specijalitete koji dolaze iz "Najvece Demokratije na Zemlji"...

MA, KRETENU, bre, kretenski!!!

I nemojte, molim vas lepo, samo da neko ovde opet krene da jodluje kako mi ostali ne znamo "sta je incidentu prethodilo", kako se, je li momak "sirio" i ostale gluposti. Postoji prekrsaj - ali onda mora da postoji i PRIMERENA KAZNA a ne skakanje po lobanji! Pa, jesu li oni normalni?
U stvari, za koji moj pa ja ovde postavljam to glupo pitanje!? Naravno da nisu; naravno da neko ko dolazi na Sever sa cakijom u dzepu - i to na PROSLAVU/OVERU TITULE protiv neke VOSE - e, taj, stvarno zasluzuje psihijatrijski pregled i, kao sto vec rekoh, godisnji u irackom zatvoru, sa sve fotkama.

Svim ostalim Delijama, koji navijanje pre svega shvataju kao PODRSKU voljenom timu, kao ucestvovanje u KOLEKTIVNOM, organizovanom VESELJU i koji ne dolaze na tekme da bi lecili svoje maloumne komplekse i potisnute mrznje protiv "tate/pijanice ili majke u vecitoj depresiji" - e svima njima od srca cestitam na fantasticnom navijanju, i na cinjenici da mi se cesto cinilo da su oni, navijaci, ostavljali mnogo veci deo svog srca na tribini, nego njihovi "idoli" dole na terenu!

Kako bilo, Zvezda je opet potvrdila ko je i sta je: sampion Srbije, najbolji klub koji je grad Beograd ikada iznedrio. Kako je lepo navijati za crveno-bele boje!

Na kraju fantasticne sezone, posebne cestitke upucujem administratorima, ljudima koji ne stede ni vremena, ni novca (a ni zivaca, ponekad!) da bi nas ostale sto pre informisali o tekucim dogadjajima. Bili ste uvek na visini zadatka, dok su Che-ovi opisi tekmi i navijanja vec postali - legendarni. Glupo mi je da se ponavljam, ali jos ranije sam predlozio Che-u da sakupi sve svoje tekstove i objavi "sabrana dela"; mislim da bi to bio pravi potez kome bi se radovale sve Delije!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 09 May 2004 17:35    Post subject: Reply with quote

ime topika je zvezda-vojvodina, sve ovde napisano bi pre svega trebalo da se odnosi na nase novo navijacko dostignuce prilikom proslave 23. titule, umesto toga sve ucinjeno na tribini u smislu podrske timu ostalo je u senci izbadanja nozem, dan posle kad se sve malo ohladilo opet ponavljam-ne mogu da verujem, moramo o tome ozbiljno da porazmislimo, da ne bi postali kao mrske nam komsije koje simuliraju raspad sfrj i cepaju se na sve manje frakcije, ovakvo ponasanje vodi ka tome.mislio sam da otvorim topik sa apelom, ali jos nisam smislio sta bi sve napisao, jer zelim da pokrenem sto siru raspravu na temu da se uradi sve sto je moguce da se ovakve sramotne akcije vise ne ponove-bruka je za tribinu takvo ponasanje.
imao sam i ja mentola pijanog koji me smarao sto mu nisam dao baklju, a pri tom je oko mene bilo bar 20 ortaka, ali ga niko nije pipnuo, jer nisam dao da kreten kvari slavlje, kad je vec bio blizu da predje granicu pojavio se jedan momak iz UB koji ga je negde odveo da iskulira i vise ga nisam video, nit je on imao razloga da me smara, niti sam ja imao razloga da ga tolerisem, ali je to bilo bolje nego da se cela tribine koncentrise na 15 ljudi umesto na nove sampione.to sto ja nisam preko reagovao ne znaci da nekad neko i ne zasluzi vaspitnu, ali kao sto vidimo stvari odu, vrlo lako, predaleko, da li nas to vodi na pravi put?
-ne bih rekao!!!
nije problem pokrenuti siru akciju u tom smeru, ali necu o tome sad, nego ako otvorim novi topik.
-onaj rad slaninara..., mislim da to nije tako slucajno, momci su imali iznenadjujucu kolicinu kamenja, a reakcija policije neverovatno spora, to kamenje je slobodno letelo po istoku do vec vidjene reakcije delija, mozda sam paranoican, a mozda je ovo i vec vidjeni scenario, vredi razmisliti za svaki slucaj.
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
GHOT
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 47
Location: na tlu Sirmiuma, majka Srbija

PostPosted: 09 May 2004 19:38    Post subject: Reply with quote

[quote="cabronumesto toga sve ucinjeno na tribini u smislu podrske timu ostalo je u senci izbadanja nozem, dan posle kad se sve malo ohladilo opet ponavljam-ne mogu da verujem, moramo o tome ozbiljno da porazmislimo[/quote]
Ma ni meni se u glavi ne vrte sjajno navijanje, bakljade, zastave I zastavice, nego samo incident. U ushima mi je muk, koji vlada, dok krvnici odlaze, a taj chovek lezi prikljeshten izmedju stolica. I josh gore kad ga nekolicina onako okrvavljenog pridizu i odnose prema gore. Je*em ti zivot kada cu se od svetkovine najvishe secati incidenta.
Btw. Uopshte nije istina da je izbodeni vrteo bakljom ukrug. To su bila dva choveka. Ne smem na internetu da opishem objicu, ali cu reci da je izbodeni imao plavu majicu, a onaj sa bakljom sivi duks ili jaknu. I josh neshto blizu mesta dogadjaja sam primetio povracku, da nije sve pochelo zbog toga?
Imam I ja jednu prichu slichnu prichu kao i Carbon. Na tekmi sa obililicem, stojim ja (a na tekmu sam doshao potpuno sam) I navijam I sluchajno pogledam u ochi jednog lika sa shalom jedne od podgrupa BBRS, na shta me on grabi za jaknu i spushta sa sedishta. I sve neshto u fazonu, odakle ti pravo da me gledash u ochi? I ja sam, da bih izbegao incident, moraj “frajeru” josh da se izvinjavam.
_________________
BOMBE NA ZELEZNICU
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 09 May 2004 20:10    Post subject: Reply with quote

Нисам хтео први да помињем догађаје на истоку, али ево cabron је начео тему па ћу и ја да кажем неку реч.

На истоку сам био сво време утакмице. Нисам био на северу Crying or Very sad јер су самном били клинац и жена. Углавном...ситнији инциденти су почели чим су сланине ушле у кавез. Ка истоку су летели упаљачи. ситан новац, комади столица... Жандармерија то толерише... Огради кавеза прилази дечко са шалом преко лица, али га пандури терају. Они слепци као нешто покушавају да направее неко навијање, али... Laughing ...нема ништа од тога мој бато, немају они појма о животу. Као појачање кажјуалима Cool појављују се П. са заставом Рођен Лош и још пар момака из Р.Л. и Хероеса ( да их сад не именујем, јелте ) и константно подсећају стоку из кавеза на порекло Twisted Evil . Север сво време грми, тако да оне слепце нисам ни чуо иако сам био на 20 метара од њих. "Кореографија" има је, онако благо речено, била смешна. Подигли су некакве картоне на којима је било одштампано ФКВ и то је било све. У другом полувремену гађање истока је постало интезивније, а кулминирало је када смо дали други гол. Тада су почеле да лете крупније каменице и бакље, а жандармерија и даље не реагује, али растерује људе који одговарају стоци из новог сада. Тада се већ скупио поприличан број момака који су прескочили са севера, жандари потискују стоку до самог југа, а приметио сам жандара који је, у самом подножју трибине где су биле њихове вође, својим штитом чувао сланинаре Shocked . Углавном, најјачи моменат је био када су два момка претрчала цео југ... Први је бацио на њих некакву металну конструкцију, (није ми јасно одакле му Shocked)а други.... Laughing Laughing Laughing... онакав headshot нисам видео одавно...дечко има пиво од мене за онакву прецизну руку... И претпостављам да је погодио неког од њихових вођа јер је баш ту било пар ликова који су се смењивали у "вођењу навијања" Wink . После тога је жандармерија истерала стоку напоље, и то је било све. Посебно бих истакао дивљачко понашање стоке која себе назова навијачима војводине...Исток је био пун мале деце које су родитељи довели да виде утакмицу, ово-оно, али то мајмуне није спречило да исток заспу камењем и бакљама. На метар од мене клиња који није имао више од 5-6 година је попио бакљу у леђа па сходно томе ова догађања не треба да заборавимо ни под тачком разно. Следеће гостовање у н.с.-у треба да буде.... Evil or Very Mad Twisted Evil Twisted Evil .

И још једно запажање. Када је почело оно гађање столицама пар момака је кренуло да ломи столице на истоку, али су моментално заустављени од неколико Very Happy симпатичних дечкића Twisted Evil .

О догађањима на северу сам чуо јутрос...СТРАШНО!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
DjoleReject
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Apr 2004
Posts: 212

PostPosted: 09 May 2004 20:28    Post subject: Reply with quote

SMRT SLANINI
_________________
include<mozak.h>
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 09 May 2004 20:31    Post subject: Reply with quote

Quote:
И претпостављам да је погодио неког од њихових вођа


to je bio neki lik sa burberry kacketom, u donjem delu tribine, skoro skroz dole.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 09 May 2004 20:43    Post subject: Reply with quote

Ja sam cuo 2 ili 3 razlicite price tako da necu da komentarisem...
U svakom slucaju je prava sramota!!!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 09 May 2004 20:44    Post subject: Reply with quote

Caki wrote:
to je bio neki lik sa burberry kacketom, u donjem delu tribine, skoro skroz dole.


Из мог угла је изгледало да стоји уз саму ограду...углавном, може да буде веома срећан што није имао теже последице с обзирон на великоћу камена који му је слетео на ружну главуџу... Twisted Evil

Заборавио сам да напоменем још једну ствар...мало ћу сад да приватизујем топик, ал` ето... Laughing После утакмице ми је мали Васили рекао да ће сада да вежба бацање камења па да следеће године може да погоди неког у кавезу... Twisted Evil Био је јако љут што није могао да добаци до њих Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
radikal
Guest





PostPosted: 09 May 2004 21:13    Post subject: samo vas gledam... Reply with quote

Samo gledam kako se podrugujete sa navijacima autenticnog Srpskog kluba FK Vojvodine...Klub koji je ,da podsetim neznalice, nastao davne 1914. godine,za razliku od kasnije nastalih,drzavno-cinovnicko-komunistickih klubova tipa CZ i Partizan. Nazivi sve govore.E bas te 1945. po vasem nastanku stadion Vojvodine se ne zove "Karadjordje" ,sada se taj naziv vraca ,Bogu hvala u upotrebu. Na Ilindan ce se proslaviti 90 godina kluba. Imate vi jos mnogo do te tradicije. Cinjenica je da ste vi ,komunisticki klubovi uvek dobro prolazili.Osvajali titule,pehare...Cim ste se formirali dobili ste od drzave gotove stadione... igrace preuzeli od BSK-a...cccc. Sve ste dobili na gotovo,pa nije toliko tesko to odrzati.A sto se tice incidenta,a to vas najvise zanima Very Happy nije se desilo nista narocito. Zao mi je tog momka sto je izboden. Ali kao sto je jedan od mojih prethodnika rekao to je odlika vas cigana. I da, jedno pitanje za kraj... Zasto sebe nazivate ciganima,odnosno pripadnicima nacionalne manjine,zar se ne deklarisete kao Srbi? Very Happy
Back to top
radikal
Guest





PostPosted: 09 May 2004 21:48    Post subject: slike ... Reply with quote

Neko se interesovao za slike sa istoka... Momci iz navijacke grupe Red Firm imaju redovno azurirane informacije i fotke na
http://www.red-firm.ns.co.yu/foto_galerija/galerija_fudbal_zvezda_vosa.htm
Back to top
Boba
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 299
Location: ..цирка испред драгстора..

PostPosted: 09 May 2004 22:01    Post subject: Reply with quote

Radikal, zasto tako smaras? Proseravas se sa milon puta ponovljenom pricom o istoriju, komunizmu, povlascenosti..Da te naucim nesto:
"autenticno srpski klub Vojvodina" je igralo utakmice za vreme Drugog svestskog rata za zanimaciju Hortijevske fasisticke vlasti.Taj isti klub bio ja miljenik autonomaskog establismenta od 74 do dolaska slobe.
"Autenticno srpski kosakrkaski klub Vojvodina" se danas finansira od strane AC Kravica i Pomoriskog, autenticnih srpskih politicara.

Uz sve to treba da znas da ja nisam jedan od onih koji vice 'madjarske picke'. Zato zajebi pricu o istoriji i Srpstvu.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop