DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

O S U D A!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  

Da li smatrate da trebe nesto da se preduzme povodom nasilja na nasim utakmicama?
Da
78%
 78%  [ 44 ]
Ma i ovako nije lose
21%
 21%  [ 12 ]
Total Votes : 56

Author Message
delijaRS-BN
Guest





PostPosted: 09 May 2004 19:15    Post subject: Reply with quote

Naravno da su i redari krivi, ali mislim da svi mi sa sjevera zajedno sa vodjama treba da se suprostavimo tome. Jer ako budemo cekali redare i muriju, onda od nas nema nista.

PUKLI SMO!!!!!!!!
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 09 May 2004 19:57    Post subject: Reply with quote

D13 wrote:
glupo bi bili da OVDE kazem KO

Ne bih rekao da su reci "ovde" i "ko" slucajno naglashene....
Ovaj dogadjaj nece da utice na to da prestanem da idem na sever.kao sto rece momak iznad.Licno nikad nisam imao frke na severu...Ni pre 10ak godina kada su oni klinci vitlali po tribini,skidali salove i cimali ljude zbog raznih gluposti pa sve do sada...Iz prostog razloga zato sto sam uvek gledao svoja posla...Isao sam i pijan i naduvan ali sam uvek pazio da ne zgazim nekog u prolazu Smile,da ne vitlam bakljom kao ludak,nisam se kurcio itd...
I nismo se srozali...Ne sme ovaj dogadjaj da utice negativno na tribinu.Mora da utice samo u smislu da se ovako nesto ne ponovi...Ni ovo ni obicne tuce...Ok,masa je velika,uvek ima i bice debila koji naprave sranje i pobiju se ali zato treba okruzenje da sprecava da dolazi do sranja....Mi...Ne trebaju nam redari,ni murja....Zna se sta se desi kada dodje murja da resava stvari...Samo ispadne josh vece sranje i najebe dosta nevinih ljudi.
Ako taj neko ko je to uradio cita ovo,nek zna da je PICKA najveca...
Taj neko ne voli Zvezdu....Boli ga kurac...Vezao shal oko vrata i samo hoce da pravi sranje...Ja da sam u tom fazonu lepo bi ishao kod npr forsa i vitlao sa njima po ceo dan....Batali nashu tribinu...Ima nas koji dolazimo na tekme da bi smo bodrili Zvezdu,da pevamo,da skacemo,da se zezamo i pishemo domace zadatke za mnoge sa ovih prostora a i shire.....i boli nas bash kurac da pravimo sranja.....
Zato cigani....Idemo dalje....Josh jace i josh bolje.....Jer
MI SMO CIGANI NAJJACI SMO NAJJACI!!!!!!
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 09 May 2004 20:00    Post subject: Reply with quote

dobro znas da se takve stvari ovde ne iznose... Exclamation
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 09 May 2004 20:03    Post subject: Reply with quote

Milance wrote:
Quote:
Evo ovako. Izvestaj iz prve ruke – verujte mojim ocima.
Incident o kom govorimo desio se negde malo pre kraja prvog poluvremena. A izazvali su ga: jedna podgrupa jedne od nasih vidjenijih grupa I par ljudi sa strane koji nisu ni u jednoj grupi (bar ni u jednoj poznatoj). A sve je pocelo, necete verovati, oko toga gde ce ko da stane tj. prodje. Tu pocinje makljaza. Jednog od “vidjenijih” su par njih propisno naklepali, I tada jedan od njegovih pali baklju, rasterujuci ih, cime pravi onaj veliki krug oko sebe. Tuca se nastavlje navise, gde su “vidjeniji momci” dohvatili jednog od onih pridoslica koji se nesretnik zaglavio medju stolicama (a svi znamo sta to znaci) gde ga je, glupo bi bili da OVDE kazem KO, izbusio nozem. Tada je sve I stalo, od navijanja pa nadalje… Decko, cije je ime neko vec spomenuo, ostao je da lezi medju stolicama. Kad su ga podigli bio je jezivo krvav. Posle toga, sve krece (kao) normalno, opusteno…
Laicki gledano-tuca k’o tuca. Pobili se I poj’o vuk magarca. Napominjem da je jos dosta ljudi osim mene videlo sta je bilo sa glavnim akterom incidenta I nozem kojim je ovaj izboden…
No, medjutim…
Predpostavljam da su mnogi od vas posle slavlja na Marakani, produzili u Pionir na Slaninu II deo. Tamo – nesvakidasnja scena. Navijanje ide, ali ga niko ne vodi. Par vodja se mota po hodniku, vode se neki razgovori I nedugo posle toga, “nestaju”… (neki vec pocetkom drugog poluvremena na Marakani).
Negde pred kraj utakmice u Pioniru, silazi neki indijanac iz raspevane mase, zainteresovan zasto niko ne stoji na sipci, zaboga, pa je on imao nameru da prihvati tu, jel’te, nezahvalnu duznost. Tu ga ljudi oko sipke obavestavaju da je decko koji je izboden danas na stadionu umro.

Ne uzimajte ovo zdravo za gotovo, jer to je ono sto se pricalo oko sipke. Molim se Bogu da je sve samo prica, ali ni najcrnje nije iskljuceno…

Ukoliko se narednih dana ispostavi da tako jeste… neka nam to sluzi na cast, braco Delije…
Ako je tacno da znas ko je bio vlasnik noza,sta je sa njim uradio,i njegovo ime...NAPISI GA OVDE!!! Admini bi mogli ovaj put da progledaju kroz prste,zbog Zvezde,zbog buducnosti Severa.A ukoliko bih se saznalo ime doticnog u javnosti,on se vise na stadionu nebih pojavljivao,verujte mi...


dobro znas da se takve stvari ovde ne iznose... Exclamation
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 09 May 2004 20:27    Post subject: Reply with quote

Milance wrote:
Ako je tacno da znas ko je bio vlasnik noza,sta je sa njim uradio,i njegovo ime...NAPISI GA OVDE!!! Admini bi mogli ovaj put da progledaju kroz prste,zbog Zvezde,zbog buducnosti Severa.A ukoliko bih se saznalo ime doticnog u javnosti,on se vise na stadionu nebih pojavljivao,verujte mi...


Када би се објавило име (у шта чисто сумњам јер правила су правила и постоје да НЕ би била кршена) лик би врло брзо био ухапшен и наравно да се више не би појављивао на северу јер казна за покушај убиства није мала. Увек може да се пронађе алтернативни начин и мислим да би било врло глупо да то иде преко форума из више разлога...питање је ко ће то да постави (аутоматски је друкара), затим безбедност наших админа...њих зна већина па освета може да се усмери на њих јер су дозволили објављивање...затим то доводи у питање и кредибилитет целе навијачке групе јер се друкамо међусобно...да не спомињем неки хипотетички судски процес где би неко морао и да сведочи... није то нимало једноставно и зато не треба ни разматрати идеју да се на форуму то објави.
Back to top
View user's profile Send private message
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 09 May 2004 21:45    Post subject: Reply with quote

Quote:
Када би се објавило име (у шта чисто сумњам јер правила су правила и постоје да НЕ би била кршена) лик би врло брзо био ухапшен и наравно да се више не би појављивао на северу јер казна за покушај убиства није мала. Увек може да се пронађе алтернативни начин и мислим да би било врло глупо да то иде преко форума из више разлога...питање је ко ће то да постави (аутоматски је друкара), затим безбедност наших админа...њих зна већина па освета може да се усмери на њих јер су дозволили објављивање...затим то доводи у питање и кредибилитет целе навијачке групе јер се друкамо међусобно...да не спомињем неки хипотетички судски процес где би неко морао и да сведочи... није то нимало једноставно и зато не треба ни разматрати идеју да се на форуму то објави.


sta vise reci... Idea
_________________
www.northforces.official.ws
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Zemunac
Guest





PostPosted: 09 May 2004 22:11    Post subject: Reply with quote

Mislim da bi pocinioca trebalo strpati u tvorza i da bi svi vazniji likovi na severu trebali da ga odjebu.Ako se predje preko ovoga i taj lik ostane na severu ono sto je bio onda ce se na severu napredovati po principu "sto vise ljudi pobijes-to si veca faca"
Back to top
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 09 May 2004 23:53    Post subject: Reply with quote

Quote:
Када би се објавило име (у шта чисто сумњам јер правила су правила и постоје да НЕ би била кршена) лик би врло брзо био ухапшен и наравно да се више не би појављивао на северу јер казна за покушај убиства није мала. Увек може да се пронађе алтернативни начин и мислим да би било врло глупо да то иде преко форума из више разлога...питање је ко ће то да постави (аутоматски је друкара), затим безбедност наших админа...њих зна већина па освета може да се усмери на њих јер су дозволили објављивање...затим то доводи у питање и кредибилитет целе навијачке групе јер се друкамо међусобно...да не спомињем неки хипотетички судски процес где би неко морао и да сведочи... није то нимало једноставно и зато не треба ни разматрати идеју да се на форуму то објави.
sve to stoji,ali stoji i da bih tu zivotinju(makar to bio i vodja) trebalo strpati u tvorza.U pravu ste da forum nije prikladno mesto za to,priznajem svoju gresku.Ali,pokazivanje njegovog imena u javnosti bi bilo dobro resenje.Na primer sada,na finalu kupa.Sto se nebi napravio veliki transparent''(ime) je ubica'' ili nesto u tom fazonu.To bi ga isteralo doveka sa tribine(citaj poslalo u 29-ti),a sluzilo bi i za primer sledecim mangupima kojima bih nesto tako palo napamet.Ovo je samo na primer...
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
nikolaBG
Guest





PostPosted: 10 May 2004 01:42    Post subject: Reply with quote

Ja sam par dana bio totalno smoren i nista nisam ni mogao ni hteo da napisem ovde. Ali opet necu reci ni zbogom Severu ni zbogom Delije, jer sam odrastao uz Sever i Delije. Ako je jedan maloumnik tako nesto uradio, ne treba kriviti celu tribinu iako na njoj ima jos mnogo ljudi koji su u stanju da urade istu stvar...
Ako ima ljudi koji znaju ko je cakijas, saznace i murija vrlo brzo i nikakvi transi sa imenima nisu potrebni(uostalom ne izvodljivo je)
Potrebno je da se posle njegovog hapsenja Delije a i grupa u kojoj je decko bio javno ograde od njega, da se takve stvari ne bi desavale ponovo. Taj koji je to uradio ide i da kenja sa nozem i takvog mozete sresti i u bioskopu pa da vas izbode, zato je neophodno da se objavi da je on oteran.
Kako zbog njega tako i zbog njemu slicnih koji bi se mozda dokazivali na slican nacin.
PS Sto se tice frke sa firmom: pun mi je qrac tih "tuca" u kojima se zna da nece biti kontakta. Zaleteli se na firmu a izmedju red zandara, prazan prostor, ograda, prazan prostor, drugi red zandara. Pa se kao gadjaju stolicama, smesno je - a na sajtu pohvala za akciju. Trce ka firmi a pola njih zna da nece doci do njih jer je tu murija, nego su ludi pa preskacu ogradu....
Mi smo stvarno najjaci i to je svima jasno i zato ne bi trebalo da bude mesta pohvalama ovim wannabe hool akcijama... Kladim se da nije bilo murije i da je moglo da pridje firmi da bi totalno drugi ljudi krenuli...
Back to top
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 10 May 2004 05:28    Post subject: Reply with quote

Koliko sam ja cuo decko NIJE UMRO oporavlja se!
Dogadjaj je za svaku osudu.
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 10 May 2004 06:40    Post subject: Reply with quote

X brate ja kapiram da si se smorio zbog celog dogadjaja i ja sam, ali nije to razlog da se severu i zvezdi okrecu ledja, jer si tim cinom poistovetio sve nas na tribni sa tim likom, a ni to nije resenje, mozda bi resejne bila akcija sire razmere, kojom bi se apelovalo na sve da se jedni prema drugima sto tolerantnije ponasaju i da se ovakve stvari najsramnijim zigom oznace, stampali smo letke i informatore i ranije i za manje bitne stavri, mozda o takvoj akciji, stampanja letaka ili informatora u cilju sprecavanja medjusobnih tuca itd. treba razmisliti i to dobro, najjaci smo kad smo ujedinjeni, kad nema tuca i podela to treba da je svima jasno ko dan.
pozdrav
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
NYC
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2002
Posts: 208
Location: NYC, USA

PostPosted: 10 May 2004 12:27    Post subject: Reply with quote

[quote="cabron"]X brate ja kapiram da si se smorio zbog celog dogadjaja i ja sam, ali nije to razlog da se severu i zvezdi okrecu ledja, jer si tim cinom poistovetio sve nas na tribni sa tim likom,

Na ovo imam samo jedan komentar: prema nekim ovde vec postavljenim postovima izgleda da VELIKA VECINA Delija ZNA KO je potegao cakiju i umalo UBIO tog klinca "iz Zaklopace". Ali, ne lezi vraze, svi se kao pridrzavaju nekog visokomoralnog nacela (koje li ironije: vaznija su moralna pravila na netu nego u zivotu!) i niko nece da kaze ko je ta ZIVOTINJA! E, pa kako onda da vas covek ne poistoveti sa tim likom??? Zbog cega, zarad kojih principa ga stitite? Nije li to saucestvovanje u ovom vec bljutavom cinu???
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 10 May 2004 12:39    Post subject: Reply with quote

izvini molim te na osnovu cega si ta zakljucio da ja znam ko je to uradio, na osnovu mojih postova to sigurno nisi mogao, pa te molim da mi objasnis na osnovu cega si zakljucio to sto si zakljucio, ako nisi primetio najiskrenije me pogodilo to sto se medju nama desilo i to sam i samo o tome pisao i sa kojim prvom ti nastupas kako nastupas i dajes komentar koji si dao.
stvarno ti los nastup, na stranu sto ja stavrno ne znam ko je to uradio.
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 10 May 2004 12:56    Post subject: Reply with quote

nikolaBG wrote:
PS Sto se tice frke sa firmom: pun mi je qrac tih "tuca" u kojima se zna da nece biti kontakta. Zaleteli se na firmu a izmedju red zandara, prazan prostor, ograda, prazan prostor, drugi red zandara. Pa se kao gadjaju stolicama, smesno je - a na sajtu pohvala za akciju. Trce ka firmi a pola njih zna da nece doci do njih jer je tu murija, nego su ludi pa preskacu ogradu....
Mi smo stvarno najjaci i to je svima jasno i zato ne bi trebalo da bude mesta pohvalama ovim wannabe hool akcijama... Kladim se da nije bilo murije i da je moglo da pridje firmi da bi totalno drugi ljudi krenuli...

bravo Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 10 May 2004 16:38    Post subject: Reply with quote

Dokle ce klinci u grupama od 10,15 da se izivljavaju, mrste se, i onda kad ih neko nalema zovu "vodjusvojegrupe", nekog retarda, da kazni kao nekog indijanca koji im je dao sto su trazili. Pun kurac puta sam ovde pljuvao po debilnim akcijama i stvarima koje se desavaju na nasem severu. Ali ovo u subotu je najgore do sada. Pa, mene cale pita skim sam to na severu, kako tvoj da te izbode? Jebote hiljade nas pravih cigana moramo da crvenimo zbog nekog bolesnika, da se nerviramo zbog nekog trulog narkomana. Nadam se da ce odrobijati pokusaj ubistva. A, oni sto skacu po izbodenom coveku... OVO MORA DA NAM BUDE OPOMENA
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop