DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

O S U D A!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  

Da li smatrate da trebe nesto da se preduzme povodom nasilja na nasim utakmicama?
Da
78%
 78%  [ 44 ]
Ma i ovako nije lose
21%
 21%  [ 12 ]
Total Votes : 56

Author Message
MiloshKg
Guest





PostPosted: 08 May 2004 21:03    Post subject: Reply with quote

Stoka. Bacili su senku na titulu. Je l' uhapsen taj?


Sad su javili u vestima da je decko operisan i da je VAN zivotne opasnosti, sto je naravno, najvaznije. Inace, preziva se Dimitrijevic.
Back to top
chivitli
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Nov 2002
Posts: 10

PostPosted: 08 May 2004 22:19    Post subject: Reply with quote

Aaaah Mad
Evo sta sam ja video danas. U onom stampedu je vise od 5 ljudi sutalo jednoga na zemlji i to bas dobro. A onda je jedan idiot ispod upalio baklju, vrteo sa njom okolo, a onda istu zavrljacio na tribinu medju ljude koji su bili ka istoku! Zasto??? Neko u sektoru dva je bacio baklju kad je paljena neka zastava i pogodio Bogavca u glavu!! Zasto??? Jedna je poletela sa vrha tribine iznad sektora 3 (mislim) ka ljudima u sredini. Zasto??? Decko je izboden nozem! Eeeeej bre Mad! Sta kod uradio taj sto je izboden (ako je nesto uradio), zar to treba da opravda da ga neko raspori??? Ne mogu vise da pisem o losim stvarima, besan sam
Sa druge strane moram da pohvalim neke vodje! Momcima skidam kapu, svaka im cast! Tako se voli Zvezda, to su ljudi, a ne kao oni idioti...

Pozdrav svima, odoh da oladim glavu...
Back to top
View user's profile Send private message
D13
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Apr 2004
Posts: 47
Location: downtown

PostPosted: 09 May 2004 00:45    Post subject: Reply with quote

Evo ovako. Izvestaj iz prve ruke – verujte mojim ocima.
Incident o kom govorimo desio se negde malo pre kraja prvog poluvremena. A izazvali su ga: jedna podgrupa jedne od nasih vidjenijih grupa I par ljudi sa strane koji nisu ni u jednoj grupi (bar ni u jednoj poznatoj). A sve je pocelo, necete verovati, oko toga gde ce ko da stane tj. prodje. Tu pocinje makljaza. Jednog od “vidjenijih” su par njih propisno naklepali, I tada jedan od njegovih pali baklju, rasterujuci ih, cime pravi onaj veliki krug oko sebe. Tuca se nastavlje navise, gde su “vidjeniji momci” dohvatili jednog od onih pridoslica koji se nesretnik zaglavio medju stolicama (a svi znamo sta to znaci) gde ga je, glupo bi bili da OVDE kazem KO, izbusio nozem. Shocked Tada je sve I stalo, od navijanja pa nadalje… Decko, cije je ime neko vec spomenuo, ostao je da lezi medju stolicama. Kad su ga podigli bio je jezivo krvav. Posle toga, sve krece (kao) normalno, opusteno…
Laicki gledano-tuca k’o tuca. Pobili se I poj’o vuk magarca. Napominjem da je jos dosta ljudi osim mene videlo sta je bilo sa glavnim akterom incidenta I nozem kojim je ovaj izboden…
Exclamation No, medjutim…
Predpostavljam da su mnogi od vas posle slavlja na Marakani, produzili u Pionir na Slaninu II deo. Tamo – nesvakidasnja scena. Navijanje ide, ali ga niko ne vodi. Par vodja se mota po hodniku, vode se neki razgovori I nedugo posle toga, “nestaju”… (neki vec pocetkom drugog poluvremena na Marakani). Rolling Eyes
Negde pred kraj utakmice u Pioniru, silazi neki indijanac iz raspevane mase, zainteresovan zasto niko ne stoji na sipci, zaboga, pa je on imao nameru da prihvati tu, jel’te, nezahvalnu duznost. Tu ga ljudi oko sipke obavestavaju da je decko koji je izboden danas na stadionu umro.

Ne uzimajte ovo zdravo za gotovo, jer to je ono sto se pricalo oko sipke. Molim se Bogu da je sve samo prica, ali ni najcrnje nije iskljuceno…

Ukoliko se narednih dana ispostavi da tako jeste… neka nam to sluzi na cast, braco Delije… Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dacha od Bosne
Guest





PostPosted: 09 May 2004 04:28    Post subject: Reply with quote

Tek sada ce se vidjeti zasto su (ne samo u Srbiji) donoseni toliko rigorozni zakoni o navijacima.
Ovo je stvarno sramota a posebno ako su ove price tacne da su neki vodeci tj. vidjeniji ljudi ukljuceni u sve to.
Ovo ni ulazak u LS nece oprati ljagu sa nas.
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
poz
Dacha
Back to top
Delija-Graz
Guest





PostPosted: 09 May 2004 05:38    Post subject: Reply with quote

И после се као чудимо што је све мање људи на трибинама, ко је луд да погине за џабе бре?
Back to top
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 09 May 2004 07:15    Post subject: Reply with quote

citam i ne znam sta da kazem,starsno sto je decko tako prosao.
neki red mora da se zna, jebi ga, dokle tuce oko ponasanja da izbijaju i ovako da se zavrsavaju, ko sa ustasama da je bila tuca,a ne medjusobom.
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 09 May 2004 08:01    Post subject: Reply with quote

Ja razumem da se ljudi pobiju zato sto je neko pijan pa balavi i qrci se po tribini ili sta ja znam ( ali za tim stvarima nema potrebe)...
Ali ne razumem da neko zbog gluposti izbode nekog nozem...
Pljuvali smo neke za nozeve,satare i ostla sranja a gledaj sada ovo?
Kao grobari smo...Uzas...
Ko god da je to uradio,taj je ratardiran i treba ga proterati sa tribine ma ko god to bio....
Jbte,tamam smo se zaleteli,pocela je opet masa da dolazi,navijanje iz tekme u tekmu sve bolje,svaka tekma predstava za sebe,svaki put super provod,prestale medjusobne tuce i vidi sad ovo....
Ne znam....Svaka cast ljudima i svima koji dolaze na tekme,koji cine da nam tribina bude sve bolja i bolja.ali ovako nesto je za svaku osudu.Bacilo je veliku senku na tribinu...To nam nije trebalo..Sad
Inace,nocas sam na tv gledao vesti,te lik je operisan i ok je,van zivotne opasnosti je....
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
delijaRS-BN
Guest





PostPosted: 09 May 2004 13:55    Post subject: Reply with quote

Mislim da je za sada najboljerjesenje da vodje navijaca cim bude neka tuca izbace sve one koji su pravili sranja. Jer niko nije vrijedan ovakvih scena. Pa onaj koji bude izbacen nekoliko puta sa stadiona, nadam se da mu nece pasti na pamet da ponovi tako nesto. Pa dajte ljudi da se bar po necemu pametnom razlikujemo od groblja. Nemojte da dozvolimo da oni u bilo cemu budu bolji od nas. Pa ima nas vise, bolje navijamo, jaci smo, imamo bolje koreografije, .... Pa jel mora ovo da nas pokopa. Pa ako su oni stoka, mi nismo.

AJDE DA SE RAZLIKUJEMO OD GROBARA. DOKAZIMO DA SMO BOLJI I DA ZNAMO KAKO SE NAVIJA ZA VOLJENI KLUB!!!
Back to top
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 09 May 2004 15:09    Post subject: Reply with quote

ne trebaju vodje da izbacuju nego te maloumnike treba prepoznat i zabranit ulazak na stadion. tako je svuda u evropi osim kod nas divljaka
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Sudija Smrad
Guest





PostPosted: 09 May 2004 15:41    Post subject: Reply with quote

Koji qrac imamo redare na ulazu?

Kakvi su mogo bi tenk da prosvercujem.

Svejedno ovo direktno utice na Zvezdinu nemogucnost da odrzi jedan isti tim 3 sezone.Ljudi se misle "Volim Zvezdu,ali bas me boli qrac da se cimam do Marakane samo da bi dobio batine od neke naduvane stoke".

Ehhh,oce li se ostvariti moj davnasnji san da po svakoj tekmi 70% Marakane bude popunjeno. Sad
Back to top
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 09 May 2004 17:35    Post subject: Reply with quote

...nista nije u redu,sve sami PIJANI i NADUVANI debili dolaze na utakmice a i ovi bre zar moraju da svoj autoritet dokazuju nozevima i slicno...
umesto da gledaju da poboljsaju navijanje tako sto ce se momci rasporediti po severu blize istoku i zapadu i podizati navijanje oni samo gledaju da se biju i da prave frku...i da naravno,sada su opet panduri krivi i tako....ma sve je to pijano i nadrogirano i svi kao vole zvezdu...e pa hvala,tako ne moras da volis zvezdu...nije neophodno....samo se ceka frka....sramota e....place mi se....pa ko ce normalan da dodje sad na sever-niko....samo ostaju narkomani,e ja bih uveo alko test bre(naravno nemoguce) i zabranio sluzenje alkohola nekoliko km od Marakane...
isto tako neki konji dolju i pocnu oni da vode navijanje,ne slusaju kop...i tako....
i pored svega...opet ce biti frke i sutra iopet preksutra i sve tako dok ne pogine nekoliko stotina ljudi pa kad nas na severu bude ko grobara na jugu....jer svako ko je iole normalan ce naravno da ode na zapad ili istok i da bar bude miran da ga neko ne ubije(ne daj boze)...sto,da oni ne vole nesto manje zvezdu od nas na severu,ne nego je sve vise starijih na zapadu i istoku koji vole zvezdu vise od mnogih debila na severu,samo sto to oni znaju da iskazu to na bolji nacin..
ostavi sad koreografije,bakljade,transparente,barjake,zastave,dimove,navijanje... sve to pada u vodu kad se mi medjusobno ubijamo!!!!ej UBIJAMO ma bruka BRE!!!
Umesto da budemo jedan tim,jedna zajednica,koju odlikuje sjedinjenost i ono sto bi trebalo da nas odlikuje,a toga je mnogo....
PA ZAR DA SE UBIJAMO!!!!!!!!!!!!!!!?????????UMESTO DA POMAZEMO JEDAN DRUGOM I 12000 LJUDI PEVA ZAGRLJENO I ZAJEDNO,a ne...tu su dezurni narkomani i bolesni umovi koji vise "vole" zvezdu od ostalih,i tako...
Sve ovo je bacilo jednu veliku senku na sever i na Delije...ali nema veze...toga ce biti i nadalje jer niko naravno ne planira da slucajno dodje trezan i normalan na utakmicu,cast izuzecima...
i znaci...ako je vodja....ili je "vidjeniji" na severu treba da kolje ostale...ja kazem...krivice i tog izbodenog i ostalih koji ne pevaju glupiraju se narkomani su pijani su....ali neka ti vidjeniji momci budu PRIMER ostalima,a ne ih predvode u frkama....
i...na ovaj nacin oterano je jedno 30,40% ljudi sa severa,koji ce se zapitati i kada budu evropske tekme,da li da dodje na sever,da li je bezbedno,,,eeeeeejjjjjj bre evropska utakmica....i opet frka....60,70 hiljada ljudi ima istu zelju cilj...ali opet su tu dezurni bolesnici...strasno...
e pa DOVIDJENJA SEVERU,ja sam se i previse razocarao u "najludju tribini na balkanu i sire",pa vise i ne planiram da dolazim na SEVER u koji sam se(i sve ljude na severu) do skoro kleo,i voleo ih vise od zivota...ali...izgleda da ne vredi,sada je narkomanija i pijancenje zavladalo severom i umesto da napredujemo mi sve vise i vise tonemo u propast....ali nema veze....i tada ce konacno biti jos i jos narkomana i budala....da vode zvezdu u konacnu propast....ali opet VODJAMA SVAKA CAST,pogotovo ******, dokazao je da je najbolji....kao i drugi...oni su jedina svetla strana severa u zadnje vreme,naravno cast izuzecima...
i jos nesto...u pravu su kad kazu da "ostali" provincijalci,verovatno,jednim delom,kvare navijanje,i oni i dolaze pijani i naduvani i tako...ali razmislite malo....pre nego ga izbodete pomislite da on treba da predje 200,300 km da dodje da gleda zvezdu,vi mislite da on ne bi voleo da je svaki dan na Mari,pa ja bih prvi voleo da spavam i zivim na Marakani,ali treba izdvojiti vremena i jos vise para,sto za put sto za kartu sto za(mozda) hranu pice i tako....treba mnogo truda i volje,e sad,ne kazem ja da oni treba da pevaju suprotno i razlicito,ali treba imati malo tolerancije i za njih pa da nije "provincijalaca" na evropskoj tekmi,derbiju,i tako bitnijim utakmicama,na severu bi bilo najvise 5,6 hiljada,i izgledalo bi jadnije nego DERBI 121,derbi kup,Odenze,Rozenborg...itd...mozda bi bilo bolje navijanje...onda,nema problema...naka probaju tako....neka bude ljudi ko na Komu Zelezniku itd...zar se treba samo oslanjati na BG...pa valjda cela Srbija voli zvezdu,na svakom mestu na povrsini srbije se nalazi"neko" ko voli Zvezdu...mislite o tome...
i jos za kraj...

ZBOGOM SEVERE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
Delija Leskovac
Guest





PostPosted: 09 May 2004 18:02    Post subject: Reply with quote

Najezih se, jebo te, svaka cast na postu bash bangin

Ojha
Delija_B
Back to top
Delija-BL
Guest





PostPosted: 09 May 2004 18:46    Post subject: Reply with quote

Pa kako bre neka ostane ovako !!
Hvala Bogu da treba
Back to top
Пижон
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 269
Location: Колумбија

PostPosted: 09 May 2004 18:51    Post subject: Reply with quote

X wrote:

ZBOGOM SEVERE!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Rolling Eyes Shocked Confused Question Idea
Back to top
View user's profile Send private message
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 09 May 2004 19:13    Post subject: Reply with quote

Quote:
Evo ovako. Izvestaj iz prve ruke – verujte mojim ocima.
Incident o kom govorimo desio se negde malo pre kraja prvog poluvremena. A izazvali su ga: jedna podgrupa jedne od nasih vidjenijih grupa I par ljudi sa strane koji nisu ni u jednoj grupi (bar ni u jednoj poznatoj). A sve je pocelo, necete verovati, oko toga gde ce ko da stane tj. prodje. Tu pocinje makljaza. Jednog od “vidjenijih” su par njih propisno naklepali, I tada jedan od njegovih pali baklju, rasterujuci ih, cime pravi onaj veliki krug oko sebe. Tuca se nastavlje navise, gde su “vidjeniji momci” dohvatili jednog od onih pridoslica koji se nesretnik zaglavio medju stolicama (a svi znamo sta to znaci) gde ga je, glupo bi bili da OVDE kazem KO, izbusio nozem. Tada je sve I stalo, od navijanja pa nadalje… Decko, cije je ime neko vec spomenuo, ostao je da lezi medju stolicama. Kad su ga podigli bio je jezivo krvav. Posle toga, sve krece (kao) normalno, opusteno…
Laicki gledano-tuca k’o tuca. Pobili se I poj’o vuk magarca. Napominjem da je jos dosta ljudi osim mene videlo sta je bilo sa glavnim akterom incidenta I nozem kojim je ovaj izboden…
No, medjutim…
Predpostavljam da su mnogi od vas posle slavlja na Marakani, produzili u Pionir na Slaninu II deo. Tamo – nesvakidasnja scena. Navijanje ide, ali ga niko ne vodi. Par vodja se mota po hodniku, vode se neki razgovori I nedugo posle toga, “nestaju”… (neki vec pocetkom drugog poluvremena na Marakani).
Negde pred kraj utakmice u Pioniru, silazi neki indijanac iz raspevane mase, zainteresovan zasto niko ne stoji na sipci, zaboga, pa je on imao nameru da prihvati tu, jel’te, nezahvalnu duznost. Tu ga ljudi oko sipke obavestavaju da je decko koji je izboden danas na stadionu umro.

Ne uzimajte ovo zdravo za gotovo, jer to je ono sto se pricalo oko sipke. Molim se Bogu da je sve samo prica, ali ni najcrnje nije iskljuceno…

Ukoliko se narednih dana ispostavi da tako jeste… neka nam to sluzi na cast, braco Delije…
Ako je tacno da znas ko je bio vlasnik noza,sta je sa njim uradio,i njegovo ime...NAPISI GA OVDE!!! Admini bi mogli ovaj put da progledaju kroz prste,zbog Zvezde,zbog buducnosti Severa.A ukoliko bih se saznalo ime doticnog u javnosti,on se vise na stadionu nebih pojavljivao,verujte mi...
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop