DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Najgore pesme sa Severa!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Anonymous
Guest





PostPosted: 15 May 2004 00:20    Post subject: Reply with quote

Samo jedna digresija u vezi ove zurbe dok se neke pesme pevaju. To je definitivno problem i to se moze a i mora ispraviti. Ali sto se tice neusaglasenosti cele tribine....

Pa ljudi shvatite da kada je sever krcat prosto je nemoguce da svi pevaju kao jedan. Tribina je velika i ima nas mnogo. U tim situacijama ni vodje ne mogu da pomognu nista jer su i oni prilicno neusaglaseni zato sto se ponekad od galame ni oni necuju izmedju sebe....
Back to top
Пижон
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 269
Location: Колумбија

PostPosted: 15 May 2004 08:48    Post subject: Reply with quote

U ovom drugom delu sezone, kada smo odlicno napredovali (brojnost, koreografije, bakljade, barjaci,nove pesme,...) neverovatno puno nam je falilo ozvucenje sa atletske staze! Zamislite kakvo bi to bilo ludilo da smo ga imali u prolecnom delu sezone (ona cetiri zvucnika na sipkama na vecini tekmi nisu radila).
Je*em ti novi zakon Evil or Very Mad

a evo najgore pesme koju sam cuo (u vozu od nekog matorca posle finala kupa)

partizan je najbolji
kada pase travu,
niko nema tako,
tako dobru kravu!

Very Happy Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
DELIJA 28
Guest





PostPosted: 15 May 2004 10:47    Post subject: Reply with quote

Zola wrote:
Bila je jedna smape, mislim sezone 2001/02 (Mukijeva druga titula), koju nikako nisam mogao da svarim:
Zvezda mi je sve, nananananananana
i tako po ceo poluvreme na gomili manjih tekmi. Fala Bogu da nije zazivela, jer je bila zesca smaracina. I melodija, a boga mi i mastovitost i raskos teksta. I nikad bas nesto preterano nism voleo onu Sivi dom - fazon, ima nekih stvari koje se ponavljaju (Veselo mi s tobom nekad bese / kad si Zvezdo bila prvak sveta / pevala je tad cela planeta / da je nasa Zvezda prvak sveta. Da zakljucimo, pesma govori o tome da smo bili prvaci sveta... Rolling Eyes Samo se malo ponavlja...
I jos jedna stvar: ovo koliko ja znam nije nikakva navijacka pesma, ali pre nekoliko sezona na basket tekmama, pustala se neka odvratna kaseta sa nekim satro-navijackim pesmama koje peva neki matori lik, ima glas otprilike ko onaj bivsi spiker u Pioniru, sve neke gluposti, i onda "Jer Delije je hu-li-gan!" Ko je cuo zna koliko je to idiotski zvucalo...


Zola,mislim da gresis Cool

Prvo ta kaseta je "Pune tribine ludih navijaca" koja je nastala negde '95.Po meni ona je odlicna jer sadrzi solidne pesme a i jedan megamiks koji traje 15 minuta i u kojem se pevaju navijacke pesme.Verovatno je nisi slusao lepo curious

i za kraj:

Svaki pravi Srbin to je Delija,
i za svoju Zvezdu do smrti navija,
on je uvek voljan da zapeva,da popije,da razbije
jer delija je huligan!
Back to top
Серђо Орси
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Apr 2004
Posts: 198

PostPosted: 16 May 2004 19:53    Post subject: Reply with quote

Pesmu za koju smatram da je najgora nisam nikada ni čuo da se peva na severu, već sam je pročitao ovde na sajtu među Pesmama delija.

to je obrada cecine pesme, pevalo se:

Kad te nema pored mene bolje da se nisam ni probudila
nema mesta na jastuku koje nisam ljubila
Zvezdo moja, Zvezmo moooojaaaaaaaaaaaaaaa

narodnjački, najstrašnije.

ne mogu da verujewm da je sever to nekada pevao!
Back to top
View user's profile Send private message
scum79
Guest





PostPosted: 17 May 2004 00:58    Post subject: Reply with quote

DELIJA 28 wrote:
[
Svaki pravi Srbin to je Delija,
i za svoju Zvezdu do smrti navija,
on je uvek voljan da zapeva,da popije,da razbije
jer delija je huligan!

i to na melodiju lili marlen Very Happy
Back to top
KOHAH
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 304
Location: Београд

PostPosted: 18 May 2004 02:16    Post subject: Reply with quote

Sergio Orsi wrote:
Pesmu za koju smatram da je najgora nisam nikada ni čuo da se peva na severu, već sam je pročitao ovde na sajtu među Pesmama delija.

to je obrada cecine pesme, pevalo se:

Kad te nema pored mene bolje da se nisam ni probudila
nema mesta na jastuku koje nisam ljubila
Zvezdo moja, Zvezmo moooojaaaaaaaaaaaaaaa

narodnjački, najstrašnije.

ne mogu da verujewm da je sever to nekada pevao!

Pevao, pevao ...Sve je grmelo.
A nije ni Ceca nego je Nada Topcagic(Jutro je), cesto se i sada na nekim "zurezama" kad dodje "onaj" momenat skace uz stihove te pesme (naravno u obradi Smile ).
Quote:
Zola Poslao: Sub Maj 15, 2004 1:52 am Naslov:

--------------------------------------------------------------------------------

Bila je jedna smape, mislim sezone 2001/02 (Mukijeva druga titula), koju nikako nisam mogao da svarim:
Zvezda mi je sve, nananananananana
i tako po ceo poluvreme na gomili manjih tekmi. Fala Bogu da nije zazivela ...

e bas sam i ja na tu mislio.Zola oci si mi otvorio, i sve si rekao nemam sta da dodam.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop