DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

NIKSIC!!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 02 May 2004 12:59    Post subject: Reply with quote

oko petnaest sati puta do niksica, odroni i saobracajne nesrece su ucinile ovaj put dosta duzim nego sto je to vozac naseg busa zeleo i duzim nego sto smo mi putnici ocekivali (bus koji je isao preko podgorice).

prvo majstor koji nekoliko puta obilazi muriju i bukvalno im bezi, zasto-ne znam, uglavnom nekoliko puta smo dobijali pratnju i gubili je.nismo stali nigde da iskuliramo dok nismo stigli do brodareva.

onda blokada puta kolasin-podgorica, prvo zbog odrona, pa posle da sklone neka kola.bleja po kolasinu, koji ima jednu ulicu.neki momci ubijaju vreme tako sto su uzeli regulisanje saobracaja u svoje ruke, tek da se nesto radi.
od kolasina krecemo putem koji nas vodi kroz mesta za koja mislim da ni crnogorci ne znaju da su u crnoj gori, pogled na provalije iz zanimljivih uglova, zamalo da bude i neponovljiv pogled, iako smo krenuli na vreme upadamo u frku sa vremenom i stizemo u NK pola cuke pre pocetka tekme.

na stadionu sa prvim sudijinim zvizdukom krece pljusak koji nas je veselio veci deo prvog poluvremena, ali Delije Valjevo je vec rekao kakvo je navijanje bilo...
navijanje je moglo biti i bolje da se vecina domaceg stanovnistva koje je bilo na nasoj tribini nije prvi put susrela sa navijanjem, ali sve u svemu uklopili su se nekako, uz prilagodjen repertoar pesama i sticaj okolnosti ipak jos jedna u nizu odlicnih izdanja navijaca novog sampiona scg.

posle tekme krecemo odmah kuci, sta se dalje desavalo ne znam jer sam prekuntao sve do valjeva, ali ono najvaznije je receno.
ostali busevi su isli drugim putem pri odlasku, sta je sa njima bilo i kako su putovali ne znam.

takodje hvala i pozdrav svima koji su juce doprineli zvezdinoj pobedi
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 02 May 2004 13:19    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
oko petnaest sati puta do niksica, odroni i saobracajne nesrece su ucinile ovaj put dosta duzim nego sto je to vozac naseg busa zeleo i duzim nego sto smo mi putnici ocekivali (bus koji je isao preko podgorice).

prvo majstor koji nekoliko puta obilazi muriju i bukvalno im bezi, zasto-ne znam, uglavnom nekoliko puta smo dobijali pratnju i gubili je.nismo stali nigde da iskuliramo dok nismo stigli do brodareva.

onda blokada puta kolasin-podgorica, prvo zbog odrona, pa posle da sklone neka kola.bleja po kolasinu, koji ima jednu ulicu.neki momci ubijaju vreme tako sto su uzeli regulisanje saobracaja u svoje ruke, tek da se nesto radi.
od kolasina krecemo putem koji nas vodi kroz mesta za koja mislim da ni crnogorci ne znaju da su u crnoj gori, pogled na provalije iz zanimljivih uglova, zamalo da bude i neponovljiv pogled, iako smo krenuli na vreme upadamo u frku sa vremenom i stizemo u NK pola cuke pre pocetka tekme.

na stadionu sa prvim sudijinim zvizdukom krece pljusak koji nas je veselio veci deo prvog poluvremena, ali Delije Valjevo je vec rekao kakvo je navijanje bilo...
navijanje je moglo biti i bolje da se vecina domaceg stanovnistva koje je bilo na nasoj tribini nije prvi put susrela sa navijanjem, ali sve u svemu uklopili su se nekako, uz prilagodjen repertoar pesama i sticaj okolnosti ipak jos jedna u nizu odlicnih izdanja navijaca novog sampiona scg.

posle tekme krecemo odmah kuci, sta se dalje desavalo ne znam jer sam prekuntao sve do valjeva, ali ono najvaznije je receno.
ostali busevi su isli drugim putem pri odlasku, sta je sa njima bilo i kako su putovali ne znam.

takodje hvala i pozdrav svima koji su juce doprineli zvezdinoj pobedi


ovo mi lici kao da si bio u ukletom busu sa Vladom Mauzerom!!
jedini bus koji se izdvojio iz pratnje i isao svojim putem!
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 02 May 2004 13:28    Post subject: Reply with quote

Ja bi hteo da kazem da ko nije bio mnogo se zajebao!! Isli smo kroz takve krajeve gde je bog rekao laku noc!! Znaci put od Zabljaka do Savnika(!!) sirok jedva da jedan bus moze da prodje, a o mimoilazenju nema ni govora. Da nas nisu pratili zandari i ne bi nikad stigli jos bi lutali po gudurama crne gore!!!
A u povrotku su autobusi licili susaonice!! Da nije neka baka u zabljaku u 11 otvorilia prodavnicu promenimo carape... doduse neki su uzeli i hulahopke Sad
P.s. bio je i jedan kombi iz zvecana!! svak cast!
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 02 May 2004 14:10    Post subject: Reply with quote

njega vole sve zene devojke...
to je taj bus, sa ubedljivo najjacim vozacem, koji je u pg rekao momci, ajde da nestajemo sad da pravimo pauzu ceka nas jos jedan sat LUDE voznje, da stignemo u NK, pa onda domarajte itd.
lik je kralj, kazem vam ostavljao je muriju za dve duzine
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 02 May 2004 14:12    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
domarajte
, pardon odmarajte
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 03 May 2004 04:47    Post subject: Reply with quote

ljudi hoceli biti koja fotka iz inostranstva?????
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Пижон
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jun 2003
Posts: 269
Location: Колумбија

PostPosted: 03 May 2004 09:56    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
nisam siguran da je neko nosio aparat, bar ne digitalni, mozda jedino, ako su slikali kamerama sa telefona, ali mozda je nisam nista dobro video -ko zna?
znam samo da vlada mauzer ima kriminalne fotke sa nekim cvikama, koje imaju staklo kao tegla, neko ih je poneo iz fore, pa je vlada pozirao pred kamerama Cool .


te cvike sam primetio na derbiju na JNA

mogu da zamislim Vladu u njima Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 04 May 2004 07:44    Post subject: Reply with quote

Slike Shocked Shocked Shocked
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 04 May 2004 12:33    Post subject: Reply with quote

radomir wrote:
kolko ja znam niko nije imao digitalnu kameru, mozda je biokoji fotoaparat. Za C&C: niste li mogli nekome dati neki digitalac koje isao u NK?


pa nemamo ga vise, uzesmo kameru.

a slike su na "tekuca sezona"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
CURVA SUD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Nov 2002
Posts: 44
Location: BgD

PostPosted: 04 May 2004 12:57    Post subject: Reply with quote

NS_ganCi wrote:
kako idu reci od ove nove pesme:aleeee,zvezda je,nepobediva...?

aleee zvezda je
danas pobedila
nek peva marakana
nasa je titula
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: 04 May 2004 20:12    Post subject: Reply with quote

fala,fala
Back to top
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 06 May 2004 10:07    Post subject: Reply with quote

evo slika iz niksica...
nije bilo lose navijanje, za nas sa strane koji nemamo cesto priliku da bodrimo zvezdu u toku godine,chak i odlicno...



Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 07 May 2004 12:16    Post subject: Reply with quote

jel ovo sudija slikao Question
Back to top
View user's profile Send private message
Леннокс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Feb 2004
Posts: 594
Location: Подгорица

PostPosted: 07 May 2004 17:03    Post subject: Reply with quote

aha Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
Delije Valjevo
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Dec 2002
Posts: 142
Location: Valjevo,Ravna Gora

PostPosted: 07 May 2004 21:28    Post subject: Reply with quote

Седим у чамцима, севају флешови, алеее, алееее, алеее, алеее Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Valjevsko pivo - NEMA BOLJEG!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop