DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Grupa "momci sa vracara"
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jeasus
Guest





PostPosted: 21 Apr 2004 18:37    Post subject: Grupa "momci sa vracara" Reply with quote

jel zna neko kako mogu da ih kontaktiram???
Back to top
NightMare
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Feb 2003
Posts: 130
Location: Београд

PostPosted: 21 Apr 2004 22:36    Post subject: Reply with quote

Probaj negde na Vracaru.
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 22 Apr 2004 05:45    Post subject: Reply with quote

Okupljanju se na istom mestu gde i grobari sa Vracara, pokusaj preko njih Wink .
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 22 Apr 2004 13:04    Post subject: Reply with quote

Koje su godiste ti momci?(nesto mi je poznato to ime)
Back to top
View user's profile Send private message
jeasus
Guest





PostPosted: 22 Apr 2004 22:51    Post subject: Reply with quote

Nesha_cb wrote:
Koje su godiste ti momci?(nesto mi je poznato to ime)



Kada sam se vracao sa tekme snimio sam dvojicu momaka koji su otprilike 77-78 god koji su imali na majicama natpis "Momci sa Vracara" RED STAR BELGRADE...posto sam ija iz tog kraja hteo sam da im pridjem i raspitam se da li je to neka grupa ili su par ortaka uradili te majice iz licnog zadovoljstva,na moju nesrecu likovima prilaze neke devojke tj. njihove ortakinje i krecu spiku o nalazenju u gradu...nisam hteo da se ubacujem u razgovor i da im smetam...pomislih da ih ima ovde na forumu pa da mi objasne njihove planove i ambicije za dalja desavanja.

Ako neko nesto cuje neka me obavesti!!!

Kiki,da li si sigurna da se okupljaju bas na istom mestu gde i glodari jer svako okupljanje bi znacilo i veliku makljazu?!
Back to top
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 23 Apr 2004 05:01    Post subject: Reply with quote

Cigani sa Vracara se okupljaju na istom mestu na kom i grobari, ali nema tuce posto su ortaci iz kraja. Ponekad se cak i posle derbija sastanu pa padne prozivanje (vise zezanje), ali bez tuce. Da li su to ovi "momci sa Vracara ili neka druga ekipa, ne znam.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 23 Apr 2004 19:52    Post subject: Reply with quote

Kiki pametnice jedna ...
Ne moras ti bas u svakoj corbi da budes mirodjija i ne neskupljaju se na istom mestu nego idu zajedno na tekme da ih neko nebi napadao ....
nebudali.

Sto se tice tih momaka koje si ti pomenuo sa majcama zaista ne znam ali ti mogu reci da ne verujem da su redovni jer znam likove sa vracara koji idu na tekme a niko nikada nije imao takvu ili neku slicnu majcu ...
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 26 Apr 2004 05:09    Post subject: Reply with quote

Ja samo prenosim ono sto su meni rekli ljudi koji na Vracaru zive, a idu na tekme (ne sa tim momcima, mada neke i poznaju). Uglavnom, nije toliko ni bitno.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: 26 Apr 2004 10:16    Post subject: MALA GRUPA ALI ODABRANA Reply with quote

Za sad nas je samo destorica ortaka iz kraja imamo tendecije da se prosirimo. Skuplja mo se pred svaku utakmicu u Siptarcu (parkic pored Kalenic pijace) obicno sat pred pocetak tekme. Mozes da vidis nase slike na www.stanojevic.org , a ako oces da ostanemo u kontaktu pisi na honda@finnet.co.yu. Pozdrav svim delijama

BELGRADE BOYS
Back to top
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 29 Apr 2004 16:57    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Ja samo prenosim ono sto su meni rekli ljudi koji na Vracaru zive, a idu na tekme (ne sa tim momcima, mada neke i poznaju). Uglavnom, nije toliko ni bitno.


Nisam znao da se pre tekme nalazim sa grobarima, hvala kiki na informaciji...
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: 29 Apr 2004 20:34    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
kiki wrote:
Ja samo prenosim ono sto su meni rekli ljudi koji na Vracaru zive, a idu na tekme (ne sa tim momcima, mada neke i poznaju). Uglavnom, nije toliko ni bitno.


Nisam znao da se pre tekme nalazim sa grobarima, hvala kiki na informaciji...


Mozda ona zna nesto o tebi, sto ni ti sam ne znas Cool
Back to top
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 30 Apr 2004 04:29    Post subject: Reply with quote

Tufi wrote:
Nisam znao da se pre tekme nalazim sa grobarima, hvala kiki na informaciji...

Laughing Laughing
Nisam rekla u isto vreme, tesko bi bilo izvodljivo, oni gostuju kada smo mi domacini. Uostalom kao sto rekoh, nije ni bitno, ocigledno nije u pitanju ista grupa ljudi. Ova dvojica su se vec dogovorila i to je dovoljno.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Anonymous
Guest





PostPosted: 30 Apr 2004 07:26    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Tufi wrote:
Nisam znao da se pre tekme nalazim sa grobarima, hvala kiki na informaciji...

Laughing Laughing
Nisam rekla u isto vreme, tesko bi bilo izvodljivo, oni gostuju kada smo mi domacini. Uostalom kao sto rekoh, nije ni bitno, ocigledno nije u pitanju ista grupa ljudi. Ova dvojica su se vec dogovorila i to je dovoljno.


sad mi je dosadno, pa da ja malo se ubacim i pametujem.
mislim da tufi nije rekao u tom kontekstu, krivo si shvatila ali nebitno je, bitno je to da su se oni dogovorili, da su svi sretni i da se drugar ne nalazi s grobarima pre tekme.
Back to top
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 30 Apr 2004 09:35    Post subject: Reply with quote

Da se mi ne bismo krivo shvatali potrebno je pominjanje mesta, imena ili nadimaka ljudi, a tome ovde nije mesto. Ni privatne poruke nisu nista sigurnije, tako da ne preostaje nista drugo nego da se ne shvatimo. Wink
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tufi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Aug 2003
Posts: 425

PostPosted: 30 Apr 2004 13:10    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Cigani sa Vracara se okupljaju na istom mestu na kom i grobari, ali nema tuce posto su ortaci iz kraja. Ponekad se cak i posle derbija sastanu pa padne prozivanje (vise zezanje), ali bez tuce. Da li su to ovi "momci sa Vracara ili neka druga ekipa, ne znam.


Evo citiram tebe, posto vidim da ti je pamcenje kratko sama si ovde navela da se skupljamo sa grobarima na istom mestu ali da nema tuce sto zanci da se skupljamo u isto vreme ...
_________________
Tufi a bored twenty something who lives for the weekend, casual sex, watered down lager, heavily cut drugs…. And occasionally kicking the fuck out of someone.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop