DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Gospodo (ako ste uopste gospoda) NOVINARI!
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Veciti DELIJA
Guest





PostPosted: 21 Apr 2004 19:36    Post subject: Reply with quote

Ne znam da li je istina ali cuo sam da je ubica Ace Radovica u zatvoru i da se navodno KAJE zbog toga sto je uradio!A novinari kao novinari!Obicna govna!Pa ako se neko seca kada je izboden decko u Cacku u novostima je u je pisalo sve o incidentima na putu,a na sredini slika Delija kako se medjusobno biju na Severu!Samo mo recite kakve veze mi imamo sa tadasnjim naslovom koji je bio usmeren ka utakmici Borac-Partizan?
Back to top
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 21 Apr 2004 20:33    Post subject: Reply with quote

Ne znam da li se secate, ali je sve pocelo posle jednog topika ovde kojem je naslov bio "Da li su novinari kurve". Tada smo o njima pricali kao ljudima koji su deo namestanja tekmi i sl. Topik je postavila Kiki, a svi smo tu postavili po koju, i ja mislim da je to jedna od najboljih tema koju smo ikada imali na ovom forumu (Steta sto baza podataka nema kapacitet da arhivira malo bolje i duze, verujem da je lova u pitanju).

E bas od tada je onda pocelo, prvo na SOS-u pa na ostalim "poznatim mestima". Mislim da je potrebno naci neki kompromis sa njima, inace mozemo ovako beskrajno. Znaju oni dobro ko pravi sranja, a znaju dobro sta bude i kada neciju drugu sliku postave.

Da napravimo neku vrstu primirja? Kada mozemo sa nasom upravom, moze valjda i sa njima. Mi njima trebamo koliko i oni nama. Vidite primer dobre saradnje sa SC.
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Prki
Guest





PostPosted: 21 Apr 2004 20:48    Post subject: Reply with quote

necu da postavljam sliku jer verujem da ce mnogo nakon toga skrenuti sa teme, ali evo vam adresa http://www.b92.net/galerija/pics/2004/04/11401377894086bda6d7b0e375780885.jpg

Mozda ga (medij) ne volite ali meni je ovo prvu put u zivotu da vidim sliku na nekom Mediju da je policija (5 pandura) prikazana da bije jednog bespomocnog navijaca.
Nije u tome shto je njihovo ime B92, ali verujem da su oni jedini medij koji bi stao na stranu navijaca jer se uvek pitaju za obe strane

PS *ebote, ima da osnujem svoje sopstvene novine!
Back to top
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 22 Apr 2004 08:52    Post subject: Reply with quote

Znaci neverovatno koliki pritisak je poceo da se vrsi sa svih strana a mi juce budemo jos bolji, naravno u navijackom smislu!!!?
Drago mi je da smo se pronasli, i da vecina ovde ima slicnu pricu i kod kuce i u okolini, nego brate Branko, sad mi i devojka predlaze da ide sa mnom na utakmice, ali da predjemo na zapad!!!? Covece pa to je gori pritisak od svih novinara, roditelja i ostalih dusebriznika... Jos se potrefi da pola sata pred tekmu budem sa njom, a drugari koji sa kojima idem stalno su popadali, udjem na stadion, pola ekipe nije tu, i sad ono eto jesam ti ja rekla, da nije bilo mene sad bi i ti bio u zatvoru, mislim strashno Shocked
Ali ne, ne moze ni mene ni vas niko da ubedi da se promenimo, jednostavno to je nash nacin zivota i mogu da nas vole ili ne samo takve kakvi smo, necemo se menjati ni zbog koga... I opet nek me pitaju sto ides na utakmice, opet ce dobiti isti odgovor!!!
Naravno da ne bi bio pogresno shvacen, nisam ja ovde rekao da mi zelimo da se bijemo da pravimo nerede i slicno, prvi ja nisam iz te price, jer novinari tvrde da mi samo zbog toga idemo na utakmice, nikad nisam prvi poceo i nikad nikog nisam napao, ali naravno da sam se branio kad sam bio napadnut isto kao sto bi taj novinar uradio... ili fotograf ili kamerman braneci svoje osnovno sredstvo za rad! Sad ce neko da kaze pa jel vama to rad kad idete na tekmu, a ja cu mu reci, ne ali to mi je hobi jer ne idem na pecanje (prim. Branko Parac), na splavarenje ili bandzi dzamp.. i ne dam da me neko maltretira dok sam na hobiju Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 22 Apr 2004 21:13    Post subject: Reply with quote

idemo dalje...(sutrasnji "Blic")
Nož pod grlo igraču Partizana

Sedamnaestogodišnji Vladimir Lukić, stipendista Fudbalskog kluba Partizan, dugo će po zlu pamtiti 122. večiti derbi koji je održan prošle subote na stadionu u Humskoj. Po povratku sa utakmice, mladića rodom iz Trstenika, na Autokomandi je presrela grupa navijača Crvene zvezde. Prvo su počeli da ga psihički maltretiraju, terajući ga da peva pesme „delija“, zatim su ga udarali pesnicama, da bi ga na kraju odveli ispod podvožnjaka, prislonili mu nož na grlo i pretili da će ga ubiti.

Vladimir Lukić, još uvek vidno uzbuđen, prepričao je šta se u subotu dešavalo.
- Sa stadiona sam izašao ranije da bih izbegao gužvu koja se uvek posle derbija stvori na Autokomandi, ali čim sam stigao do nje, presrela me je grupa od deset navijača koji su imali obeležja Crvene zvezde. Opkolili su me i zapitkivali za koga navijam, a po naglasku bih rekao da nisu bili iz Beograda. Na sebi nisam imao ništa što bi ukazivalo da igram u Partizanu. Exclamation Zatim su me odveli ispod podvožnjaka, stavili mi nož pod grlo i ponovo me terali da pevam Zvezdine pesme. Pošto to nisam hteo, dvojica su me uhvatila pod ruke, a ostali su me udarali. Tako nešto u životu nisam doživeo. Vređali su me najstrašnije, maltretirali su e, i u jednom trenutku mi je bilo svega dosta. Udario sam jednog od njih, a onda su me bacili na zemlji i bukvalno gazili - priseća se Lukić.

Kako si se uspeo da se spaseš?
- Verujte mi da ne mogu svega da se setim, jer imam utisak da sam jedno vreme bio i u nesvesti. Uspeo sam nekako da im se otrgnem, pretrčao sam autoput i tu mi se zaustavio jedan auto. Ni sam ne znam kako sam uskočio u njega i uspeo da objasnim čoveku, kojem sada zahvaljujem, gde tačno živim.

Da li si obavestio roditelje i klub?
- Nisam u prvom trenutku, jer sam sve hteo da poštedim nerviranja. Znate kakvi su roditelji, koliko god da ublažite stvar, za njih je to smak sveta, a mislio sam da ljudi iz kluba imaju previše problema da bi ih i ja opterećivao. Međutim, brzo se sve pročulo. Question (posle nedelju dana? Rolling Eyes ) Imam samo 17 godina, doživeo sam pravi pakao, dve noći nisam mogao da spavam... Svašta mi je prolazilo kroz glavu i sad sam tek shvatio šta je sve moglo da mi se dogodi.

_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Prki
Guest





PostPosted: 22 Apr 2004 22:12    Post subject: Reply with quote

ana wrote:
idemo dalje...(sutrasnji "Blic")
Nož pod grlo igraču Partizana

Sedamnaestogodišnji Vladimir Lukić, stipendista Fudbalskog kluba Partizan, dugo će po zlu pamtiti 122. večiti derbi koji je održan prošle subote na stadionu u Humskoj. Po povratku sa utakmice, mladića rodom iz Trstenika, na Autokomandi je presrela grupa navijača Crvene zvezde. Prvo su počeli da ga psihički maltretiraju, terajući ga da peva pesme „delija“, zatim su ga udarali pesnicama, da bi ga na kraju odveli ispod podvožnjaka, prislonili mu nož na grlo i pretili da će ga ubiti.

Vladimir Lukić, još uvek vidno uzbuđen, prepričao je šta se u subotu dešavalo.
- Sa stadiona sam izašao ranije da bih izbegao gužvu koja se uvek posle derbija stvori na Autokomandi, ali čim sam stigao do nje, presrela me je grupa od deset navijača koji su imali obeležja Crvene zvezde. Opkolili su me i zapitkivali za koga navijam, a po naglasku bih rekao da nisu bili iz Beograda. Na sebi nisam imao ništa što bi ukazivalo da igram u Partizanu. Exclamation Zatim su me odveli ispod podvožnjaka, stavili mi nož pod grlo i ponovo me terali da pevam Zvezdine pesme. Pošto to nisam hteo, dvojica su me uhvatila pod ruke, a ostali su me udarali. Tako nešto u životu nisam doživeo. Vređali su me najstrašnije, maltretirali su e, i u jednom trenutku mi je bilo svega dosta. Udario sam jednog od njih, a onda su me bacili na zemlji i bukvalno gazili - priseća se Lukić.

Kako si se uspeo da se spaseš?
- Verujte mi da ne mogu svega da se setim, jer imam utisak da sam jedno vreme bio i u nesvesti. Uspeo sam nekako da im se otrgnem, pretrčao sam autoput i tu mi se zaustavio jedan auto. Ni sam ne znam kako sam uskočio u njega i uspeo da objasnim čoveku, kojem sada zahvaljujem, gde tačno živim.

Da li si obavestio roditelje i klub?
- Nisam u prvom trenutku, jer sam sve hteo da poštedim nerviranja. Znate kakvi su roditelji, koliko god da ublažite stvar, za njih je to smak sveta, a mislio sam da ljudi iz kluba imaju previše problema da bi ih i ja opterećivao. Međutim, brzo se sve pročulo. Question (posle nedelju dana? Rolling Eyes ) Imam samo 17 godina, doživeo sam pravi pakao, dve noći nisam mogao da spavam... Svašta mi je prolazilo kroz glavu i sad sam tek shvatio šta je sve moglo da mi se dogodi.


ova prica me podseti na YOUNG KNIFE BOYS. obe strane imaju ovakve pizde ali shta je tu je.

PESNICA
Back to top
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 23 Apr 2004 05:37    Post subject: Reply with quote

Prki wrote:
obe strane imaju ovakve pizde ali shta je tu je.

koje "obe strane"?
i koju stranu glumis ti?
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 23 Apr 2004 05:43    Post subject: Reply with quote

eto vidite ovakve price mogu da izazovu pravi rat

sta radi igrac Partizana na autokomandi?
pa tamo je bilo milion pandura i zna se da su nas potiskivali iskljucivo prema Senjaku i Banjici.

Po meni taj momak nije mogao tu da se nadje on mozda i jeste ali Zvezdini navijaci nikako!

SVE JE OVO ZEKINO DELO JER JE PUKO NA OBA FRONTA

PA BJEKA IZJAVLJUJE :"SIROTINI (aludirajuci na sudjenje a mi smo verovatno sirotinja) TREBA POMAGATI ALI NE OVOLIKO!"
[/b]
Back to top
View user's profile Send private message
Neko
Guest





PostPosted: 23 Apr 2004 07:01    Post subject: Reply with quote

A ti Branko znas da ovog decaka niko nije dirao i da je sve izmislio?
Back to top
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 23 Apr 2004 07:41    Post subject: Reply with quote

Neko wrote:
A ti Branko znas da ovog decaka niko nije dirao i da je sve izmislio?


A jel tebi malo cudno da se za sva sranja koja se dogadjaju okrivljuju Cigani? Sve Cigani, ubili premijera, postavili bombu u Madridu,... Napusite se svi Ciganima!
Back to top
View user's profile Send private message
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 23 Apr 2004 07:54    Post subject: Reply with quote

E brate zaboravio si da kazes da smo i Kenedija ubili... I jos neke akcije, ubistva po BG i tome slicno... Alo bre osvestite se ljudi, po ko zna koji put ovde, dosadan sam sam sebi, protiv nas se vodi medijski rat... Placeni, smrdljivi, lazljivi novinari pisu sve i svasta samo da nas ocrne, i to im lagano ali sigurno uspeva... Videcete sledece ce se pojaviti da su cigani napali nekog novinra i odvalili ga zbog tekstova i onda tek predstoji pljuvanje po nama...
Ovo sto se desava u poslednje vreme definitivno zasluzuje neki demanti, saopstenje, da se ogradimo od svega i da upozorimo ljude kakve nam se sve neistinite budalastine pripisuju i pripisivace nam se i dalje...
Back to top
View user's profile Send private message
Branko Parac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Jan 2003
Posts: 662

PostPosted: 23 Apr 2004 08:45    Post subject: Reply with quote

Neko wrote:
A ti Branko znas da ovog decaka niko nije dirao i da je sve izmislio?


Pa evo da ti kazem sledece!
Kada se utakmica igra na jna nama je zabranjem pristup tj kordon stoji i ne dozvoljava da idemo dole ka juznoj tribini jer je tamo autokomanda.
Postoje putevi kojima se do tamo moze doci ali ko bi i zasto rizikovao sigurno hapsenje.
Uostalom nama je smer izlaska i odlaska sa stadiona ZACRTAN i usmeren od strane policije a to je ka Senjaku i gradu.Grobarima ka autokomandi i Trosarini.Svako ko ide na utakmice odavno je to ukapirao i zna kako i kojim putem da ide na odredjenu lokaciju.

Druga nelogicnost.
Nekoliko minuta pre zavrsetka utakmice je izasao napolje da izbegne guzvu.
A znas koliko murije ima tada?I to bas na toj autokomandi!

I trece nisi ovde pa da vidis kako i koliko grobari kukaju sto su izduvali a najvise ih boli sto su bolji trenutno u igri al jebi ga ko da se seti da iz auta nema ofsajda Laughing .

E to ti je to!

Ne bih voleo da se to ikome desi ili desilo ali nekako mi sve to smrdi...sto bre jednom ne kazu lepo pukli smo i zrdavo.
Pa oni nas osmu godinu za redom nisu pobedili na nasem stadionu a pre toga citavih 18 godina a prosle sezone kad su bili u top formi pobedili smo ih pa ove godine liga sampiona a ono 3:0 ni manje ni vise...

grobari su to kvarna posla...

ustvari sada svi pricaju o tome kako su oni pravili incidente pa je verovatno Bjeka poucen CNN i BBC varijantom napravio ovu srceparajucu pricu koju niko nije cuo do trenutka kad treba da je cuje...
cista propaganda i sad svi citaju to a niko se vise ne pita zasto su se potukli izmedju sebe i to jedno 15 minuta zasto su lomili stolice i sve ostalo.
Back to top
View user's profile Send private message
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 23 Apr 2004 17:14    Post subject: Reply with quote

Eno malog su prikazali na TV-u, nema ni jednu jedinu masnicu, a kamoli neke druge povrede! A kaze da su ga gazili, sutirali, padao u nesvest. Mali bi u bolnici zaglavio, bio bi pocepan, pogotovo sto je kao, jednog udario. Sta sve govna pustaju na televiziju, strasno... Twisted Evil
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 23 Apr 2004 19:59    Post subject: Reply with quote

Да се вратим мало на почетак теме. Потписани на оној историјској слици су: - И.Михајловић
- Т.Јовановић
- М.Метлаш

Ето....ако неког случајно то занима

А ово лажљиво гробарско копиле...Море мамицу му јебем.... Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Prki
Guest





PostPosted: 23 Apr 2004 20:12    Post subject: Reply with quote

ana wrote:
Prki wrote:
obe strane imaju ovakve pizde ali shta je tu je.

koje "obe strane"?
i koju stranu glumis ti?


ne glumim nikakvu stranu
Kada kazem obe strane, mislio sam na dve najvece navijacke frakcije u drzavi: Mi i Glodari.
A ono "Pi*dE" se odnosilo na likove sa nozevima i shtanglama. DObro, dobro, mozda ce me neko videti kao nekog navijackog konzervativca zbog ove moje price protiv noza i shtangli(ca) ali niakda nisam nosio niti shtanglu niti noz niti sam ikom pretio istim. Ni kada imam sranja na zeleznickoj stanici, nisam se nikada uhvatio za kamenje sa pruge. Zato uvek kazem: SHAKOM U GAVU.

kao shto sam vec napomenuo u proshloj poruci:

Pesnica
Back to top
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop