DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ROTIRAJUCE REKLAME

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Prki
Guest





PostPosted: 21 Apr 2004 15:34    Post subject: Reply with quote

NS_ganCi wrote:
a ako ne od tada,bile su na protiv leverkuzena 1000%,znam da je teren izgledao do jaja,bas je upadalo u oci


zato shto je bila jedna te ista reklama (mislim da je bilo neshto kao CHANAL SOMETHING; neka TV kompanija)... crvena reklama, ali taj sisem mislim da su doneli upravo nemci sa sobom, pa su sa sobom i odneli u NJemacku.

Inace Zvezda nije imala '91 nikakve rotirajuce reklame, i teshko da su ih imali u zapadnoj evropi, ne zato shto je tesho izmishlite takvu glupost nego zato shto jednostavno niko nije korsitio tako neshto

Mada takve reklame smo (a mozda ih i dalje koristimo , nisam upucen) korisitli i u pioniru
Back to top
dragance
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 575
Location: доле испод

PostPosted: 26 Apr 2004 02:53    Post subject: Reply with quote

Rotirajuce reklame su koristene na Marakani od...1986. Odnosno dok je bilo sponzora. Sluzile su uglavnom u evro-tekmama. Ja sam ih prvi put video u mecu protiv Panatinaikosa. Bile su jos dosta puta, a zadnji put sam ih primetio u tekmi protiv Milana. Posle mi nisu upadale u oci.

Ta prva reklama je bila placena od jedne svajcarske kompanije za casovnike, ali ne mogu da se setim koja beshe. Znam da mi i cale ima taj casovnik odavno, ali da me ubijesh ne mogu da se setim (nije Citize, Omega, Longines i sl.). Posle su ih koristili Cassucci (jeans), Beko i ostali.

Naravno, nisu bile elektronske - kao danas - nego mehanicke izmene reklama
_________________
пензос са калиша
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 26 Apr 2004 16:40    Post subject: Reply with quote

Mislim da su rotirajuce reklame bile i sad na derbiju u sredu!!!
Bas sam primetio iza gola kod juzne tribine!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop