DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pobegao pacijent iz Laze Lazarevic!
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Uros VARVARINAC
Guest





PostPosted: 23 Feb 2004 18:15    Post subject: Reply with quote

Posto pisete o prenosima(snimku) dali neko zna da li ce biti prenos iz Kule
Back to top
Пијанац
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2003
Posts: 456
Location: Сењак, Београд

PostPosted: 24 Feb 2004 01:27    Post subject: Reply with quote

Слоба Новаковић није спортски коментатор, већ је неки фактор у управи талибана. Ове преносе ради више из хобија, а и зато што не могу да нађу коментатора који би на тај начин преносио утакмице. Гледао сам прошле године снимак четвртфинала купа између Партизана и Железника (1:4) који се приказивао читава два дана после утакмице. Тада је Слоба дао најлегендарнији коментар, који је гласио овако: ''Све што смо желели, све што смо хтели, то су нам данас ускратили црно-бели''. Laughing Будала се ладно истриповала да је то њихова песма. Embarassed
_________________
Зора свиће, ја испијам пиће... icon_beer

Ћале ти у ђубретарима...
Back to top
View user's profile Send private message
Sima strahota
Guest





PostPosted: 24 Feb 2004 10:55    Post subject: Reply with quote

Ja ne znam ko je faca jer ne gledam Stankom, jer i nemam prijem ali iz ovoga se vidi da je covek puko ko zvecka. Nema razloga pricati o njemu ili bilo kom talibanu, svi su jebani u mozak
Back to top
plasticman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Jan 2003
Posts: 408
Location: Blizu Marakane

PostPosted: 27 Feb 2004 12:10    Post subject: Reply with quote

Kad god naidjete na grobarske tekme na stankomu obavezno slusajte tog loodaka...Ja sam se valjao od smeha kad je prenosio groblje-borac...SmileSmileSmile
_________________
Делије Ваљево :
Јебем ти Yugo и ко га је направио мајку му јебем када га је направио поквареног
Back to top
View user's profile Send private message
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 29 Feb 2004 20:44    Post subject: Reply with quote

Sledi moj tekst sa istog ovog foruma koji je napisan neposredno posle utakmice u kojoj je Partizan u prvoj tekmi sa Mateusovim Rapidom pobedio sa 1:0. Svi znamo sta je posle bilo u Austriji, nova petica jelte..


----

Majko moja, kad se sad nisam shlogirao, necu nikada. Gledajuci vashu prichu na Forumu kako je chuveni pisac, pesnik, filmski kritichar, povremeni fudbalski sudija i portparol FK Partizan, Slobodan Novakovic prenosio tekmu Partizana i Rapida na grobarskoj televizji - sav srecan ostadoh pokraj mog TV-a kada videh da je u toku 60 i neki minut danasnje reprize prenosa.
Inache, uzimajuci u obzir cinjenicu da je za manje od 25 minuta gos'n Novakovic vishe od 30 puta rekao "Uh uh uh!", svechano mu dodeljujem novi nadimak, te se on od sada zove Slobodan "Uh!" Novakovic, te otuda i ovakvo ime topica.
Da ne duzim, evo samo nekih od fazona koje je on mrtav ladan rekao u prenosu jedne jedine tekme:


- Nashe vrapche se valja po prashini! Kljucaju nashe vrapche, kljucaju!
(Sasha Ilic je oboren. Siroto malo vrapche.. )

- Prechko, prechko, gde si se sada isprechila bash!
(Slobodnjak Chakara je bio u pitanju. Inache, Slobi Novakovicu izgleda nisu rekli da prechka tu stoji od kad postoje i golovi na fudbalskim terenima..)

- Igraju nashi navijachi svim srcem
(igraju, kako da ne..)

- I evo sada prodora austrijanaca! Pa da. Sa ovim chovekom koji je doshao sa Kipra - poigrao se nash Cirkovic!
(Cirkovic je inache chovek koji nije doshao sa Kipra, ako niste znali..)

- Uh, uh, uh! Fudbal strave i uzasa!
(ma, ono je bila komedija..)

- Promashuju Srbi! Promashuju Austrijanci!
(a komentator lupa..)

- Ako pobedimo, pevacemo "Mi volimo pivo!". U slavu Vajferta, u slavu nove hiljadarke!
(Nova novcanica od 1000 dinara sadrzi lik prvog guvernera srpske banke, Djordja Vajferta, chuvenog vishe po pivari nego po bankarstvu)

- To je pravi navijach Partizana. Znam ga, znam ga!
(govorio o reditelju filma "Munje". Inache 3 minuta je nabrajao filmske reditelje i glumce koji navijaju za Partizan. Ok je to, ali shto je bitno ono "ZNAM GA! ZNAM GA!" ?)

- Ovaj prenos radi mladi snimatelj kome ne drhte ruke iako je danas platio rachun za struju od 8000 dinara!
(jako bitna i vrlo potresna informacija..)

- Pokupio je Duljaj tu loptu kao da je pokupio austrijsku princes-krofnu!
(Ovaj.. jel zna neko odakle potichu shampite?)

- Austrijanci vrshe razmene..
(A jedino se u zastareloj i nichim izazvanoj Zvezdi josh vrshe izmene.. )

- Nadam se da ce i ova generacija crno-belih da nastavi tradiciju i priredi nam svima dochek na balkonu skupshtine grada po osvajanju Kupa UEFA
(Da, da.. slavna tradicija grobara. Josh pamtim one silne docheke partizanovih timova.. Ajde, sezono, zavrsi se - pa da vidimo i taj pehar Kupa UEFA u nashem gradu..)

- Ovih dana navijachi Partizana prave prave stvari na zelenom terenu
(Lapsus ili ne, tek - i Delije su umele da rade prave stvari na zelenom terenu..)

- Ochekujemo taj gol kao ozebli - mesechinu!
("Shta bi s' suncem, shta bi s' suncem?")

- Lepo im je sudija rekao posle ovog faula: 'Udaljite se od Sashe.. za vashe dobro!'
(Ko se poslednji udalji - za kaznu ce Ilicu oduzeti loptu..)

- Evo faula nad Bechanovicem. On je i ushao da ga rushe!
(Igrach sa posebnim zadatkom na terenu, dakle. Musline, chitash li ovu vaznu informaciju o grobarima?)

- Trobok razmislja koga ce.. koga ce.. koga, koga.. koga ce. Ovo kao "arjachkinje-barjachkinje". Koga ce?
(A sta je sa onom decjom pesmom/igrom "Ide mish po polici.. " ?)

- Divno Bechanovic dribla! Makazice, makazice.. eh, shteta!
(Leo Lerinc to zove "biciklom". Mozda zato sto zna kako se taj dribling zove - zna i kako da ga izvede..)

- Blizi se kraj!!! Veliko je 1:0 u Kupu UEFA!!! Veliko - kao Avalski Toranj!!!
(koga,inache, nema josh od vremena bombardovanja.. )


Itd. itd. itd..


Eto..
toliko od mene, komentatora komentatora za ovaj put. U pitanju je bila samo povrshna analiza poslednjih 25 minuta njihovog prenosa. Ostalo nisam video ni chuo, a ne bih ni imao snage za toliku kolichinu lupetanja.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Bane Buldog
Guest





PostPosted: 29 Feb 2004 21:16    Post subject: Reply with quote

Celo vece sam nesto neraspolozen i nervozan, ali ovo me je definitivno oraspolozilo. Legendarno. Ovog coveka treba u muzej. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Nacionalno blago - svetski unikat!
Back to top
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 08 Mar 2004 09:22    Post subject: Reply with quote

Hit subote:

udaljava se od mikrofona i sapuce nekome: "Upisacu se!". Nastaje tajm-aut od minut-dva. Vraca se Sloba: "Imali smo malih tehni;kih probelma".

Zvezdu iz usta nije vadio....
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Interceptor
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Aug 2003
Posts: 48
Location: Sto sa najvise pica

PostPosted: 25 Mar 2004 06:46    Post subject: Reply with quote

Mislim da se popularna "tarzanka" nije odrzala cak ni kod kik-boksera. Ali zato se grobari i dalje sisaju kod autolimara...
_________________
Crveno-bela dusa
Back to top
View user's profile Send private message
gogydelija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Mar 2004
Posts: 1
Location: nis

PostPosted: 26 Mar 2004 09:13    Post subject: Reply with quote

Evo malo Slobinih bisera

http://www.geocities.com/auggie1980/sloba.htm
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 26 Mar 2004 13:45    Post subject: Reply with quote

Naravno da sam primetila prelaz, ali mi se ucinilo da se smejes i imenu Wink .
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
supreme
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Feb 2003
Posts: 18
Location: Аутер спејс

PostPosted: 07 Apr 2004 17:35    Post subject: Reply with quote

Pojavio se jos jedan pacijent. Ivan Golac je kao gost TV B92 nakon prenosa Arsenal-Celzi izjavio da "HENRI nije odigrao utakmicu kako treba, da HENRI vec nekoliko meceva nije na svom nivou, da smo videli samo jedan dobar sut HENRIJA..."

A potom vrhunska mudrost. Na konstataciju voditelja da ce u polufinalu Celzi igrati protiv Monaka, Golac je lakonski odgovorio: "Ocekujem da jedna od ove dve ekipe bude ucesnik finala Lige sampiona"
_________________
Попиће се флајка када оде Џајка
Back to top
View user's profile Send private message
Godra Red United
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 274
Location: Uz Zvezdu do smrti, verni Pancevci

PostPosted: 08 Apr 2004 13:40    Post subject: Reply with quote

Da, pohvatao si sve sto je najbitinije, i za sudiju rasistu, i petlice, pa plemica Zonsu, navijace iz Alkatraza, i nenadjebivo vikanje "Chaki, chaki, chaki..." - tu je bio vrh! Ono stvarno, ali stvarno treba leciti, i uopste mi vise nije toliko smesan, treba mu pomoci.

Ko mi maznuo onoliko postova, stvarno Laughing
_________________
Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...

www.delije-caffe.co.yu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
аца_цоа[ФКЦЗ]
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 650
Location: Куба, Хавана

PostPosted: 08 Apr 2004 13:55    Post subject: Reply with quote

Chaki Chaki Chakiiiiiiii je uradio recalc postova Smile
pa jeste bolestan,
nego ono kad je sudij nazvao rasistom? jel moze neko da ga tuzi zbog toga ili nesto?
pazi ti njega: "ajde bre sudija sto si takav rasista, kad god Boja ima loptu ti sviras faul!", ovo je strasno
Back to top
View user's profile Send private message
Zvezda mi je sve
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 397

PostPosted: 21 Apr 2004 17:27    Post subject: Reply with quote

U koje pare da Slobelix danas nece pustiti snimak utakmice?

Tacno je rekao posle derbija da nije siguran da li ce da puste snimak kupa (ja ko svaki pametan Cigan pomislim ako Groblje pukne nece 100% ako pobede bice) i evo Groblje sisa motku i necemo biti u prilici da cujemo jos jedno izdanje Slobe mentola.


Ali ono na kraju tekme "Grobari zdravo!" smo u prilici da ukapiramo samo mi koji pratimo rad i delo Slobelixa vanserijskog ludaka.

Cigani zdravo!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 21 Apr 2004 21:14    Post subject: Reply with quote

Zvezda mi je sve wrote:
Ali ono na kraju tekme "Grobari zdravo!"


УТЕРАМ ИМ ПРАВО Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop