DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zajebano, mnogo zajebano bre !
Goto page 1, 2  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  

Jeste li zabrinuti?
Normalno bre! Mora se nesto menjati!Ja cu pomoci!
80%
 80%  [ 28 ]
Ne bas. Sta mogu ja tu?
20%
 20%  [ 7 ]
Total Votes : 35

Author Message
Lav
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 313
Location: SRBIJA !

PostPosted: 27 Sep 2003 17:31    Post subject: Zajebano, mnogo zajebano bre ! Reply with quote

Evo citam ovo Sad :

Na Balkanu neće više biti Srba Evil or Very Mad

PODGORICA (Srna) - Prema podacima popisa u Srbiji 2001. godine, prosečni bračni par ima 0,95 deteta, dok albanski bračni par ima 6,9 dece. Prema procenama, za 25 godina Srbi će postati nacionalna manjina u Srbiji, a za sto godina Srba neće biti na Balkanu, ako ostane isti odnos broja rođenih i umrlih Srba i drugih naroda koji žive u Srbiji.

Broj stanovnika u Crnoj Gori u protekloj godini uvećan je za samo 2.970 ljudi, što je manje od 0,5 odsto od ukupnog broja stanovnika. U prošloj godini rođene su 8.494 bebe, dok je umrlo 5.524 osoba. Prema statističkim podacima, u prošloj godini u Cetinju, Andrijevici, Žabljaku, Plužinama i Šavniku više je ljudi umrlo nego što je rođeno, a još sedam crnogorskih gradova je na granici opstanka. Jedino u Rožajama "život ubedljivo vodi protiv smrti". Crnogorci čekaju popis stanovništva, planiran za novembar, da bi izračunali koliko dece ima prosečan crnogorski bračni par, kao i da bi saznali druge podatke o natalitetu.


Arrow Izgleda moramo mi Delije neku akciju da pokrenemo Exclamation

Wink

Ima li neku ideju?
_________________
***********************************
Crno se Srbima piše radi bele kuge.
***********************************
www.pogledi.co.yu
***********************************
www.premierliga.co.yu
***********************************
Recimo ne gumenoj ligi!
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 27 Sep 2003 17:33    Post subject: Reply with quote

ja sam se pobrinuo i cucese za par dana Wink
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
XY
Guest





PostPosted: 27 Sep 2003 19:52    Post subject: Reply with quote

u jebote moracemo da stedimo glodare!!! Cool Laughing Laughing
Back to top
[Moke]
Guest





PostPosted: 27 Sep 2003 21:55    Post subject: Reply with quote

cazzo_FCRS_forever wrote:
ja sam se pobrinuo i cucese za par dana Wink

Ja zamalo da se pobrinem... srecom, desio se "Sunday, bloody Sunday"
Back to top
Metak
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Dec 2002
Posts: 194
Location: Skandinavija

PostPosted: 28 Sep 2003 07:54    Post subject: Reply with quote

Cazzo sve najbolje! Cool
Back to top
View user's profile Send private message
LovacNaJelene
Guest





PostPosted: 28 Sep 2003 15:30    Post subject: Reply with quote

Braco, mozda ja zvucim kao pesimista ali mislim da mi tu ne mozemo nista da uradimo. Po meni jedina nada je da udjemo u EU pa da se popravi standard i ljudi ponovo krenu da prave po 2-3 dece. S druge strane kako statistike pokazuju, u razvijenijim zemljama natalitet je jos nizi. Uh, bas zajebano Sad .
Back to top
Lav
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 313
Location: SRBIJA !

PostPosted: 28 Sep 2003 15:40    Post subject: Reply with quote

Kako ne mozes? Kada se zenio stavis minimum 4 dece i eto! Wink

A koje je glasao protiv? Twisted Evil


Cool
_________________
***********************************
Crno se Srbima piše radi bele kuge.
***********************************
www.pogledi.co.yu
***********************************
www.premierliga.co.yu
***********************************
Recimo ne gumenoj ligi!
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 28 Sep 2003 17:01    Post subject: Reply with quote

Cetvoro, je li? A jel' se mi tu nesto pitamo. Gospodo, prvo naucite da zaradjujete, a potom razmisljajte o deci.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LovacNaJelene
Guest





PostPosted: 28 Sep 2003 19:53    Post subject: Reply with quote

kiki wrote:
Cetvoro, je li? A jel' se mi tu nesto pitamo. Gospodo, prvo naucite da zaradjujete, a potom razmisljajte o deci.


Kako to mislis "naucite" da zaradjujete? Ogromna vecina mojih ortaka (ukljucjuci i mene naravno) koji nisu klinci (preko 18 god) radi - e sad koliko se zaradi to je druga prica.

Problem je sto smo svi postali mnogo komformisti - ranije su porodice odgajale po 5-6 dece po raznim vukoje*inama a danas svi traze neke specijalne uslove. Ne kazem da nije tesko odgajati decu u Srbiji, ali kako na Kosovu imaju po 100 dece u 3 puta gorim uslovima?

Ovo, i nije tema za crazy north - definitivno nije zajebancija i ne znam gde bi trebalo da ide.
Back to top
KizaLion
Guest





PostPosted: 29 Sep 2003 08:09    Post subject: Reply with quote

Srbi su pre 80 godina bili puno siromasniji nego sada. Ali ipak nije se mnogo gledalo koliko para imas. Tada je bio normalan prosek da zena rodi 4,5 do 10-toro dece.

Samo abortusom za proteklih 10 godina ubijeno je par miliona Srba, ili ti dve i po cele Srbije. Abortus treba iskoreniti, a gumica nek se vise koristi. Pa i ako ti riba zapadne trudna sta je tu je. Ovako ubijes rodjeno dete. Ubijes rodjeno dete abortusom dok je ono u majcinoj utrobi staro mesec dana. Pa i do dete ima srce.

U ovom trenutku mnogo se gleda na materijalni standard (ajde prvo dobar posao, pa veliki stan, pa dobra riba, veliki auto, pa tek na kraju deca...), i to je jedan od razloga u kakvom smo kurcu.

Bolje da se ugledamo na Siptare, ali samo u jednom pogledu: Imaj i 10-toro dece jebes pare i sve ostalo.
Back to top
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 29 Sep 2003 09:02    Post subject: Re: Zajebano, mnogo zajebano bre ! Reply with quote

Lav wrote:
U prošloj godini rođene su 8.494 bebe


Zamisli radjaju se bebe? Shocked
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 29 Sep 2003 09:12    Post subject: Reply with quote

Lovac, ja sam to odreagovala na Lavovo pisanje: odradis cetvoro i to je to. Kao da se druga strana nista ne pita. Lako je praviti decu, a ne omoguciti im normalan zivot. Pre osamdeset godina malo ko je isao u skolu, nisu postojali izlasci, troskovi za auto, hranu (vecina ljudi je zivela na selu). Danas gro ljudi ziv u podstanarskim stanovima ili kod roditelja. Gde tu jos dolazi 3-4 malih ljudi. Ja sam ostala jedinica upravo zato.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Lav
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 313
Location: SRBIJA !

PostPosted: 29 Sep 2003 09:39    Post subject: Reply with quote

kiki smesna je ta prica,pa normalno da se obe strane pitaju.I ako ne bi trebale Cool
A ta prica za ekonomiju je smesna!Pogledaj Turke,Arape itd. itd.Sta oni odlicne ekonomske uslove?Vazno je imati ono osnovno!

Quote:
Srbi su pre 80 godina bili puno siromasniji nego sada. Ali ipak nije se mnogo gledalo koliko para imas. Tada je bio normalan prosek da zena rodi 4,5 do 10-toro dece.

Samo abortusom za proteklih 10 godina ubijeno je par miliona Srba, ili ti dve i po cele Srbije. Abortus treba iskoreniti, a gumica nek se vise koristi. Pa i ako ti riba zapadne trudna sta je tu je. Ovako ubijes rodjeno dete. Ubijes rodjeno dete abortusom dok je ono u majcinoj utrobi staro mesec dana. Pa i do dete ima srce.

U ovom trenutku mnogo se gleda na materijalni standard (ajde prvo dobar posao, pa veliki stan, pa dobra riba, veliki auto, pa tek na kraju deca...), i to je jedan od razloga u kakvom smo kurcu.

Bolje da se ugledamo na Siptare, ali samo u jednom pogledu: Imaj i 10-toro dece jebes pare i sve ostalo.


Slazem se!
_________________
***********************************
Crno se Srbima piše radi bele kuge.
***********************************
www.pogledi.co.yu
***********************************
www.premierliga.co.yu
***********************************
Recimo ne gumenoj ligi!
Back to top
View user's profile Send private message
kiki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 836
Location: Beograd

PostPosted: 29 Sep 2003 11:32    Post subject: Reply with quote

Vazno je imati ono osnovno Confused . Jeste li vi svesni cinjenice da zivimo u 21., a ne 19. veku. Da li ste svesni cinjenice da zivimo u Evropi, ne u nekoj Africi, Aziji i slicnoj divljini. Tamo i ne znaju sta je to kondom. Ili da se ponasamo kao Cigani. Nije bitno da li su musavi, gladni, zedni, skolovani...vazno je da ih ima. Ne kazem da ovo nije zalosno, ali tesko je da ce se bilo sta popraviti dok se ekonomska i politicka situacija ne stabilizuje.
_________________
Danas su na Marakani bili oni koji ne vole Crvenu zvezdu. Oni koji Zvezdu vole, sačekaće sledeću evro utakmicu ili derbi kako bi pokazali svoju ljubav i odanost crveno-belom dresu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Älvkungen
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Sep 2003
Posts: 82
Location: Stockholm

PostPosted: 29 Sep 2003 14:31    Post subject: Reply with quote

[i]Postao si tata mlad
skitao bi ali nemas kad...

Kiki, MI se nista ne pitamo...


Gurati na silu (4 kom) i radjati mucenike nije resenje. Pa nismo mi siptari Very Happy . Meni i ovde sa 2 kom. ponekad nije svejedno a zamisli tek dole... O broju Srba se moze mnogo toga reci, a meni je najbliza ona po kojoj "Onaj odozgo" odrzava nas broj takvim kakvim jeste.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop