DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Напредак, петак 20ч
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Спасилац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Aug 2021
Posts: 3

PostPosted: 09 Aug 2021 15:50    Post subject: Reply with quote

Па како ће људи да дођу на стадион кад читају оне ретардиране таблоиде и лажне вести сваки дан. Ако звезда не да 5 комада лучанима или шерифу, они нас намажу говнима. Исто тако и за прославу титуле између два моста. Ја нисам прочитао ни једну лепу вест о том догађају, али сам зато прочитао сто једну да је била туча. То је проблем код нас, кад се деси нешто лепо права ствар као прослава на пример, спектакл, нема никога да објави да нешто лепо каже. Али зато кад је неки инцидент одма су сви први ту да пљују. Све се преселило на друштвене мреже и телефоне. И биоскопи и позоришта и утакмице. Просто се та култура временом изгубила, вероватно због финансијских ситуација. Можда да пробамо да прошетамо Београдом као 2017 и да поново позовемо звездаше.
СВИ НА СТАДИОН ГДЕ НАМ ИГРА ШАМПИОН!
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 09 Aug 2021 17:36    Post subject: Reply with quote

Спасилац wrote:
Па како ће људи да дођу на стадион кад читају оне ретардиране таблоиде и лажне вести сваки дан. Ако звезда не да 5 комада лучанима или шерифу, они нас намажу говнима. Исто тако и за прославу титуле између два моста. Ја нисам прочитао ни једну лепу вест о том догађају, али сам зато прочитао сто једну да је била туча. То је проблем код нас, кад се деси нешто лепо права ствар као прослава на пример, спектакл, нема никога да објави да нешто лепо каже. Али зато кад је неки инцидент одма су сви први ту да пљују. Све се преселило на друштвене мреже и телефоне. И биоскопи и позоришта и утакмице. Просто се та култура временом изгубила, вероватно због финансијских ситуација. Можда да пробамо да прошетамо Београдом као 2017 и да поново позовемо звездаше.
СВИ НА СТАДИОН ГДЕ НАМ ИГРА ШАМПИОН!


По мом мишљењу од медија су много гори непријатељ пуне маракане "реални Звездаши" који се окупљају на неким местима и пишу којекакве изговоре и себи и другима за недолазак на стадион. Такви дају легитимитет за идентификацију са њима, онима који су лабилни. Зато је по мом мишљењу потребно да трибина настави са борбом на интернету која је у границама нормалног као што је писање на том месту и писање на апликацији Делије коју заиста има озбиљан број људи.

Сећам се да је неко скоро написао да се испрати апликација јер ће бити посано на теми Идеологија, ја мислим да је налог "1945" оставио тај упис овде. То би био одличан наставак, када би се људи који су релевантни на нашој трибини писали о томе шта је Север, како размишља, иза чега стоји и колико је тога већ урадио за Звездашку и српску причу. После оноликог блаћења трибине преко медија (као и сигурно неких грешака које је север имао, јер ко ради тај и греши), било би одлично представити нашу трибину да виде они "обични" да су и наши људи обични навијачи, да не припадају неким канцерогеним местима и групацијама за ово друштво. Север не чине интересне групе, већ људи из много различитих сфера живота који су ту јако дуго и то треба показати тим широким масама, јер човек када има чиме да се поноси, треба тиме да привлачи људе себи.
Back to top
View user's profile Send private message
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 09 Aug 2021 21:54    Post subject: Reply with quote

С обзиром на чињеницу да је ово хибридни рат против Црвене Звезде који се води преко спонзорисања портала и страница које креирају назови јавно мњење, а по блебетању по коментарима, могу се неки наши симпатизери, нажалост, упоредити са другосрбијанцима, којима је неко утувио у главу све најгоре о Србима и Србији. Исто као и нашег кад питаш-нижу се успеси шта не ваља, увек се на крају сведе на терзе неке. А да су видели и чули поздрав са краја утакмица изнад свега Звезда, можда би им се разјаснило (за кога навијају за почетак).
Много добар барјак за новинаре имамо, треба све редом да их напушавамо на сваком кораку, почевши од клошарског нам спонзора моцарта па надаље, да не спомињем даље припада ми мука. Све су то манипулатори који би завадили два ока у глави. Волео бих да у неким новинама спортским или било каквим прочитам интервју фудбалера, нашег или било чијег, да се чује чисто мало мишљење о милион тема, спорне ситуације ово оно, а не да ми портал саопштава да ли је ОВО не знам каква ситуација или је ОНО још експлозивнија ситуација. Па коо ће да попасе ту причу, знамо ко неће.
_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 10 Aug 2021 10:58    Post subject: Reply with quote


_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 10 Aug 2021 19:32    Post subject: Reply with quote

Ко год има шта да замери играчима, тренеру или управи, нека прво дође на стадион, а за остало ћемо да се договоримо. До следеће утакмице, не треба претерано јести говна, сигурно да су сви свесни да је лоше одиграна утакмица.
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 10 Aug 2021 19:50    Post subject: Reply with quote

Искључиво може да се замери овим последњима које си навео - управи. И није поента само у спортском резултату, већ у томе што су и даље устаљене неке гадне навике из прошлости. Сам пораз није толико болан, и ми смо избацивали милијардере из Краснодара, то је фудбал. Болно је то што су, нпр, наши таленти којима су страни скаути пројектовали добре каријере угушени и стагнирају иако нам клуб игра Европу 4 године, док комшијама таленти одиграју коју сезону и оду за више милиона играјући само Линг Лонг... Има ту још свашта да се дода али ружно је прљати овај форум тим стварима, ја се надам да неко ко треба зна да сагледа ово још боље и да реагује како треба.
Back to top
View user's profile Send private message
ВојникСевера
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2018
Posts: 50

PostPosted: 10 Aug 2021 20:56    Post subject: Reply with quote

Ја верујем да је сваки прави Звездаш огорчен после вечерашњег пораза. Да ли је на нама да тражимо кривца? Ми смо ту да им дамо ветар у леђа када не иде ! Није на нама да мењамо играче и тренере. Највише ме изнервира када видим да се преко друштвених мрежа покреће хајка, а руку могу дати да већина тих људи не посећује стадион. Замислите колику борбу воде људи који су живот посветили трибини против таквог зла, јер не може се ћутати против нечега што директно одвлачи људе са стадиона. Нико није савршен у свом послу, свако има свој лош дан. Нека се ти исти пљувачи ставе у кожу тих играча који су толико пута показали колики су Цигани!!! Сад је играчима потребна највећа подршка, јер видели смо да и они нађу времена да прочитају шта им фотељаши пишу. Имамо још једну шансу за улазак у Лигу Европе . Треба их тргнути да им прокључа Звездашка крв! СВИ НА СТАДИОН ! И нека га пуше фотељаши и интернет ратници!
Back to top
View user's profile Send private message
Za nas - za Zvezdu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Aug 2013
Posts: 39

PostPosted: 11 Aug 2021 06:45    Post subject: Reply with quote

Уз велико дужно поштовање, али, шта причаш ти колега, брате, пријатељу? Није на нама да терамо никога? Па добро, врати се Добривоје, врати се Бајевићу, Достана остани и тако, извините сви у прошлости што смо вас терали.

Терали смо једног Драгана Џајића а да нећемо Терзића и Мркелу.

А треба отерати говњавом мотком, колико дотични требају да добију фамозних "жутих картона" пре него што добију ногољуб? Није доста слика "лебдећег" поред иконе, није доста Весић са шампањцем у клубу...

Јесте јбг, сви су они ту јер воле Звезду а ми сви остали смо убачени елементи који дестабилизују клуб.

А само ћу да кажем да није синоћњи пораз толико трагичан, дешава се јебига, трагично је на шта нам клуб изгледа након 4 узастопна европска такмичења, мучимо се од како је Милојевић отишао јер са њим 2 године нисмо испали из квалификација, а заборавља народ да смо једва прошли шиптаре прошле године, да смо испали од Омоније, да смо садда испали. Стагнирамо уместо да напредујемо, имамо коефицијент као никад до сада, и не можемо да се пласирамо у ПО против два клуба који нам нити у једном погледу нису дорасли. Али нас изгледа спортски прерастоше.

Они 4 године не могу да доведу крштене бекове, уз сво поштовање, није ли вам смешно кад помислите да они у ЛШ хоће са Гајићем, Родићем, Панковим, Срнићем, Крстовићем, Гобељићем с овим Дионијем који не би могао ни у Графичару да игра.

Најсмешније што су одложили утакмицу за викенд јер су полетели и помислили да ће Шериф сам себи да д гол ( ми им га не би дали до сутра да се играло). Толико о њима.

А да, и Деки брате те своје Мистер флокуле и "Немам шта замерити играчима, борили су се" (То је Саво Мајмун понављао као папагај само што је он имао по 15-20 бодова мањка) сачувај за Италију кад одеш једног дана, месец дана исто понављаш а тај месец дана играмо ко неке бабе на вашару. Играчи се труде, можеш мислити, за те паре које играчи примају у Звезди треба да пасу траву 24 сата дневно. Ако је довољно да се играч Звезде труди онда дај да нам играју клинци какви год да су.

За крај није толика поента у испадању синоћ, поента је у лошем раду у клубу. Можда боље што смо и испали јер се бојим да би против усташа прошли као комшије против Кроације, признали ви или не, клуб тренутно не личи ни на шта, много ствари не ваља и не штима.

Немој молим вас да неко прозива да дођем на Север па да их терамо и слично,или да "причамо", из РС сам, с неком врстом хендикепа, незпослен сам, сваки ми је долазак у БГ као вама гостовање у Ниш, Сурдулицу, члан сам клуба, имам сезонску за Север, долазим колико могу у складу са свиме написаним. Није проблем, долазим ја више него што поједини и могу да замисле, ја смаа последњи којег ико треба да позивам, ту сам био и за време Лукића, Добривоја, Терзића, бићу и после њега.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Aug 2021 08:13    Post subject: Reply with quote

Za nas - za Zvezdu wrote:
Уз велико дужно поштовање, али, шта причаш ти колега, брате, пријатељу? Није на нама да терамо никога? Па добро, врати се Добривоје, врати се Бајевићу, Достана остани и тако, извините сви у прошлости што смо вас терали.

Терали смо једног Драгана Џајића а да нећемо Терзића и Мркелу.

А треба отерати говњавом мотком, колико дотични требају да добију фамозних "жутих картона" пре него што добију ногољуб? Није доста слика "лебдећег" поред иконе, није доста Весић са шампањцем у клубу...

Јесте јбг, сви су они ту јер воле Звезду а ми сви остали смо убачени елементи који дестабилизују клуб.

А само ћу да кажем да није синоћњи пораз толико трагичан, дешава се јебига, трагично је на шта нам клуб изгледа након 4 узастопна европска такмичења, мучимо се од како је Милојевић отишао јер са њим 2 године нисмо испали из квалификација, а заборавља народ да смо једва прошли шиптаре прошле године, да смо испали од Омоније, да смо садда испали. Стагнирамо уместо да напредујемо, имамо коефицијент као никад до сада, и не можемо да се пласирамо у ПО против два клуба који нам нити у једном погледу нису дорасли. Али нас изгледа спортски прерастоше.

Они 4 године не могу да доведу крштене бекове, уз сво поштовање, није ли вам смешно кад помислите да они у ЛШ хоће са Гајићем, Родићем, Панковим, Срнићем, Крстовићем, Гобељићем с овим Дионијем који не би могао ни у Графичару да игра.

Најсмешније што су одложили утакмицу за викенд јер су полетели и помислили да ће Шериф сам себи да д гол ( ми им га не би дали до сутра да се играло). Толико о њима.

А да, и Деки брате те своје Мистер флокуле и "Немам шта замерити играчима, борили су се" (То је Саво Мајмун понављао као папагај само што је он имао по 15-20 бодова мањка) сачувај за Италију кад одеш једног дана, месец дана исто понављаш а тај месец дана играмо ко неке бабе на вашару. Играчи се труде, можеш мислити, за те паре које играчи примају у Звезди треба да пасу траву 24 сата дневно. Ако је довољно да се играч Звезде труди онда дај да нам играју клинци какви год да су.

За крај није толика поента у испадању синоћ, поента је у лошем раду у клубу. Можда боље што смо и испали јер се бојим да би против усташа прошли као комшије против Кроације, признали ви или не, клуб тренутно не личи ни на шта, много ствари не ваља и не штима.

Немој молим вас да неко прозива да дођем на Север па да их терамо и слично,или да "причамо", из РС сам, с неком врстом хендикепа, незпослен сам, сваки ми је долазак у БГ као вама гостовање у Ниш, Сурдулицу, члан сам клуба, имам сезонску за Север, долазим колико могу у складу са свиме написаним. Није проблем, долазим ја више него што поједини и могу да замисле, ја смаа последњи којег ико треба да позивам, ту сам био и за време Лукића, Добривоја, Терзића, бићу и после њега.

То си ти терао Џајића мозгу један испрани а не Делије, Делије су то вече када си га ТИ И ТЕБИ СЛИЧНИ ОБЕСНИЦИ ТЕРАЛИ, делили летке да се НЕ ТЕРА НЕГО ДА СЕ ЧЕКА ДЕЦЕМБАР!!! Толико о целом твом даљем тексу. Чим напишеш ово...то значи да си провокатор један острашћени. Ти ћеш нама да причаш о слици некој и духу који лебди!???
https://direktno.rs/sport/fudbal/364901/aleksandar-vucic-zvezda-slika-slavlje.html
https://www.youtube.com/watch?v=5ehJHZ_v71I
Шта мислиш зашто нема више слике??? Је ли безобразниче један!??? Шта мислиш одакле на конференцији "дух"!???

Ево како испливавају говна полако која ово раде и то наменски.
https://direktno.rs/sport/fudbal/366656/stankovic-zvezda-liga-sampiona.html
https://direktno.rs/sport/fudbal/366658/dejan-stankovic-izjava-crvena-zvezda-serif-poraz-.html
Ниије џабе на нашој апликацији се појавио текст који је управо говорио о ономе шта ће се дешавати ако само нешто крене како не треба! Ово не пишем теби, затуцаном, него нашим људима овде који знају да читају новине како треба! Ти, будеш ли се још једном јавио таман написао "Звдезда шампион" има да летиш одавде као птица!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Спасилац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Aug 2021
Posts: 3

PostPosted: 11 Aug 2021 08:22    Post subject: Reply with quote

Мене само занима какви би текстови и коментари били да смо победили синоћ и да смо ушли у највеће такмичење.
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 11 Aug 2021 08:38    Post subject: Reply with quote

Какве везе има шта би писале.. не требају мени новине и њихови текстови да бих видео својим очима да ли је игра добра или лоша. Јуче је била лоша и нема шта да се хватамо за новине сад. Идемо даље, треба ући и у ту лигу европе.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Aug 2021 10:42    Post subject: Reply with quote

Спасилац wrote:
Мене само занима какви би текстови и коментари били да смо победили синоћ и да смо ушли у највеће такмичење.

Минимализовали би ти победу и навукли притисак за динамо да би летеле главе у колико их случајно не би победили. Много је станица на којима чекају, не можеш то да избегнеш. Само да људи који користе 50% свог мозга упале и ону другу половину и видеће лако шта се ваља иза брда.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 11 Aug 2021 12:04    Post subject: Reply with quote

Шта је ово људи моји као да је смак света. Просто не могу да верујем каква реакција људи после синоћне утакмице. Као да смо барселона па је стало све после синоћног пораза. Дал треба набројати све утакмице предходних 5 година , какву су нам срећу донели.. Људи су много безобразни,незадовољни својим животима, лењи,исфрустрирани и онда колико толико на тај начин пљувањем туђих живота покушавају да лече своје фрустрације. То ће их привремено задовољити, па кад прође тај осећај онда ће чекати нову ситуацију да опет нађу неки разлог да задовоље свој его и тако у круг. Не треба се свађати са њима ноти полушавати да се њима било шта објашњава јер то је отишло предалеко. Морају људи сами себи да помогну али мислим да је то немогуће у данашњем времену, самлевени су и заробљени. Зато се треба борити да останеш свој, прави , искрен, моралан, јединствен и сигурно да играчима више значи 100таквих него 100 хиљада лажних ботова , фотељаша лехињ "звездаша"!
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 524
Location: kosutnjak

PostPosted: 11 Aug 2021 18:25    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Спасилац wrote:
Мене само занима какви би текстови и коментари били да смо победили синоћ и да смо ушли у највеће такмичење.

Минимализовали би ти победу и навукли притисак за динамо да би летеле главе у колико их случајно не би победили. Много је станица на којима чекају, не можеш то да избегнеш. Само да људи који користе 50% свог мозга упале и ону другу половину и видеће лако шта се ваља иза брда.

Ваистину!
А што се тиче батице који се увредио желео бих да му кажем да није можда било примерено да му се тако обраћам али покушао сам да будем пристојан јер ми је пун курац Very Happy више таквих забринутих и потресених звездаша. И увек је иста прича, исти аргументи, исти људи на тапету. Они сви виде како се наш клуб уништава а ми плаћеници, сендвичари(то су данашњи коментари на дочек), терзини војници то не видимо. На једном примеру сам видео да је ђаво однео шалу и да мора да крене жестока борба. Завршена текма против Воше. Ми на стадиону после сто година. Јеби га одиграли нерешено мало се сморио али срећан као мало дете излазим са трибине. Натрчавам на познаника, поздрављамо се, питамо за здравље а он одмах дрвље и камење. Он је углавном редован али испран у глави. Одлепио сам. Само сам продужио даље. Приметио сам исто да ти наши забринути користе скоро исте "аргументе" у причи као и нарикаче у црном. То је још једна ствар на коју се мора обратити пажња. Малопре ми је неко послао клип на ком Деки и Катаи неком Данилу честитају рођендан и захваљују му што их је бодрио на утакмици(вероватно Каират). Шта мислите у ком правцу је отишла прича и да ли је кренула пљувачина? Браћо нека буде борба непрестана...
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 11 Aug 2021 19:04    Post subject: Reply with quote

Чиме се "људи" служе...ал не капирају да то нама само даје снагу додатну јер се види колико то подло и зликовачки раде. Невероватно шта су спремни људи данас све да прогутају, само да је онако како су они мислили да јесте. Па ето тај клип можда се треба и распитати лепо да се види тачно о ком детету се ради. Да их буде срамота колико нису нормални.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop