DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Младост-Црвено бели Север
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Београђанин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jul 2013
Posts: 93

PostPosted: 25 Jul 2021 14:08    Post subject: Reply with quote

Годинама убеђујемо сами себе како су у летњим месецима људи на одморима, да је тешко изгурати добар број људи на стадиону итд.
Сачекао сам другу утакмицу као потврду љубави између ње и нас и да дефинитивно други не могу да разумеју како ствари овде настају. Недостајао нам је фудбал и трибине, не знам како људи могу да седе код куће и гледају.

Ово је Звезда, сви ови људи који су ту. Ова бројка ће да расте ја сам сигуран само морамо наћи начин да се негативна енергија прелије у онај наш инат свима добро познат. Много хушкају (не)људи, можда се неко плаши добро попуњеног стадиона али нас то не занима.
Занимају нас они доле на трави који су као и сваке сезоне ушли мало слабије у сезону и треба им наша подршка. Наш глас и присуство. Свако ко мисли другачије нека се врати уназад сезону по сезону и видеће да смо се мучили у летњем периоду.

Ако сваки други од нас поведе бар по још једног другара ови хушкачи ће морати бар мало да олабаве, зато следећа утакмица да се тресе црвено бели стадион.

Пре тога Суботица и гостовање после јако дугог периода, да видимо и колико су се Звездаши из северног дела наше земље ужелели фудбала и трибине.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 25 Jul 2021 20:43    Post subject: Reply with quote

Навијачки извештај. 20 минута

https://youtu.be/ER8uFTIMOu8
Back to top
View user's profile Send private message
Звездаш до кр
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Nov 2013
Posts: 126

PostPosted: 25 Jul 2021 23:16    Post subject: Reply with quote

Много добро изгледа ова једноставност ограде на почетку сезоне. Поготово ово са два једина битна барјака, уз недостатак трећег - Србије.


Свака част свакоме ко је испоштовао договор за боје мајица и као што је речено, требало би да се ужива у сваком тренутку јер како ствари стоје могли би опет да једу говна са затварањем, а некако се још увек нисмо
опустили и дали максимум као што умемо.
_________________
Запад је десно !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 26 Jul 2021 12:11    Post subject: Reply with quote

Који год видео да погледаш не може да буде лош...овде је пиротехника сувишна малтене, не игра никакву улогу када видиш онај призор уживо. Треба се трудити да што више трибина учествује у свему на неки сличан начин, да не дођеш и само подигнеш картон или виориш барјак који ти је неко дао. Ово је јасан показатељ да можемо много и да треба да пустимо машти на вољу...а идеја има сигурно на претек. Одличне две утакмице за Север, упркос целој машинереији око нас која покушава да нас сломи на један, други, трећи...начин. Навијач је ту и када му тим побеђује(не води се причом досадно је сви остали су слаби), ту је и када губи и када не иде(не води се причом "е сам вам рекао да ће доћи овај тренутак), једноставно његово је да дође и да са њим и свима нама трибина буде пуна. Тако и победа и пораз имају више смисла, већу радост и мању тугу...успели смо да нам свима просечна-лоша игра и после треће утакмице, падне у други план јер знамо да смо на неки начин осветлали образ Црвеној Звезди на овај начин и да и да смо изгубили опет би прешло на ову другу страну да смо велики клуб и то захваљујући нама! Зато треба искључиво тако да се водимо том логиком...а ове стручњаке из кафана и кладионица, ботове што "наше" што туђе...једноставно игнорисати јер много смо ми већи од њих, много је Црвена Звезда и напа трибина нама битнија од онога "што се прича".
https://www.youtube.com/watch?v=4GI-0RQzlfc
https://www.youtube.com/watch?v=7Iz3zVAD6Qs
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop