DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Војводина 16.7 у 20 часова
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 19 Jul 2021 20:15    Post subject: Reply with quote

Величанствени Север.
Осећај нестваран након оволико месеци. Прави људи на правом месту, права атмосфера, из срца. Искрено нисам знао шта ме очекује на стадиону. Годину ипо дана лудила Короне, болесног(не знам ни праву реч за то)стања на навијачкој “сцени” у коју смо упетљани с мутантима хтели не хтели, медији који покушавају да нас све утрпају у исти кош, прозивке да смо “нечији”… све то у последњих годину ипо, а немаш могућност да покажеш своју страну, јер је најбоље показујеш тамо где јеси - на свом терену - на Северној трибини. Мислим да смо у петак то јасно показали. Ми смо навијачи. Навијачи Црвене Звезде. Нас ложи навијање, ултра фазон, Звезда, Србија.
Следећу утакмицу сви у црвене или беле мајице!
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 19 Jul 2021 23:41    Post subject: Reply with quote

Organizator skupa wrote:
Ми смо навијачи. Навијачи Црвене Звезде. Нас ложи навијање, ултра фазон, Звезда, Србија.

Прво и основно, кратко и јасно, почетак и крај, зашто и зато, добар дан и довиђења, привет и досвидања…
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 617
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 20 Jul 2021 09:24    Post subject: Reply with quote

Mali Boki wrote:
Organizator skupa wrote:
Ми смо навијачи. Навијачи Црвене Звезде. Нас ложи навијање, ултра фазон, Звезда, Србија.

Прво и основно, кратко и јасно, почетак и крај, зашто и зато, добар дан и довиђења, привет и досвидања…

Мотиви тих што желе да нас ставе у исти кош са другима су такви да их ова чињеница и не занима,и неће они престати то да раде..ово кажем само због одговорности коју свако од нас носи,да на сваком месту где се потегне тема каже истину,која тешко долази до изражаја у ова времена..људима је у крви да мраче,пљују,хејтују итд и лако упијају и шире такве информације,и спиновања..зато свако од нас у бој на сваком месту где нам се име помиње у негативном контексту .Такође приказујте рад Фондације Делије,ширите што је више могуће,маса људи не зна за Фондацију,а има доказа за сваки утрошени динар,људи ће се временом прикључивати кад виде каква је ту искреност у раду у питању
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 20 Jul 2021 13:11    Post subject: Reply with quote

Можда није лоше да постови изнад послуже да се оживи тема Навијачка свест. Поготово што је на претходној утакмици било приметно да је доста нових млађих Звездаша и Делија дошло на Север. Треба их и кроз летке упутити на форум, и полако пунити ове теме квалитетним уписима. Наравно да се навијачи примарно образују на трибини и међу старијима, али сигуран сам да ово није било које место и да речи написане овде поготово од стране неких људи имају много велику тежину.

Што каже брат горе морамо свуда и кад год можемо да живом речју бранимо ову нашу причу и оазу навијачког света у Србији и много шире, јер су неки други заслужни што је реч навијач пала на још ниже гране уз додатну помоћ медија. Сви они знају да је север много тешко дискредитовати стварима које се дешавају унутар Делија, па покушавају да генерализују и поставе ствари као да су сви исти.

Хвала Богу, ми знамо ко смо и треба да радимо по том питању, да барем свако од нас допре до још једног човека ван нашег света па је одлично. Сви знамо како то изгледа када ти људи из околине који никад нису били на стадиону соле памет о томе ко шта ради, ко је "плаћеник" итд. а да га ти доведеш на трибину и макар упознао све људе на њој, он би и даље тако причао јер му је лакше да живи у свом ушушканом свету у ком му мишљење креирају којекави болесници по редакцијама таблоида.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop