DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Војводина 16.7 у 20 часова
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Jul 2021 22:31    Post subject: Reply with quote

















Last edited by Генералштаб on 18 Jul 2021 08:24; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 16 Jul 2021 23:05    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=w2KS8z6aasI
https://www.youtube.com/watch?v=-NiW_LEIP2M
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 16 Jul 2021 23:18    Post subject: Reply with quote

Тек сам вечерас видео колико је све ово фалило свима нама, гледам људе који трче да што пре уђу, паркинг се тражи пола сата...најежен сам био од прилаза команди па до неког 15-ог мин утакмице. Бројка одлична с обзиром на страх код људи, на секташење медија и осталих о мерама, маскама, капацитету и осталим срањима...киша... Следећи викенд верујем још бројније и боље,ако је могуће боље од овог вечерас.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Запад
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jul 2019
Posts: 11

PostPosted: 17 Jul 2021 07:44    Post subject: Reply with quote

то је то! Феноменално вече на Мари. Да је био викенд, не петак, сигурно би било бар још 5000 људи више (због унутрашњости). Имао сам утисак да су синоћ стварно били сви они прави људи, да није било залуталих. И да је то она база правих Звездаша, који су уз клуб без обзира на све. Свака част трибини за онако садржајно вече.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 17 Jul 2021 07:51    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=mwvrLYF9XO8
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 17 Jul 2021 11:15    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=ROCTUvSwdvg
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 17 Jul 2021 14:32    Post subject: Reply with quote

Браво Делије, браво Север! Озбиљно издање трибине, види се да је фалило ово људима. Штета за резултат, висио је гол у ваздуху али нас није хтело. Добра и посета са обзиром на околности у којима и даље живимо, борићемо се са тим још ко зна колико. Следеће недеље још већи спектакл, ако нас и време послужи, грмеће Маракана!
Back to top
View user's profile Send private message
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 17 Jul 2021 18:04    Post subject: Reply with quote

Атмосфера слабија од очекиване. 
Тек три момента вредна пажње, дозивање са истоком и западом спонтано певање Павкову још као мали ја пошао сам одма...кад се јурио резултат при крају то су били моменти кад се осети да проструји неко наелектрисање и неки наговештаји френетичности
требало би трагати за тим моментима више бежати од мртве роботизованости .. то је оно због чега се долази на север и задржава на њему
Ја сам године..добија своју пуну снагу кад се пева унедоглед...тој песми треба више од три понављања да би достигла критични степен кључања....успорени снимци на семафору суноврат цивилизације, колико мораш бити луд да би то гледао
Back to top
View user's profile Send private message
ВојникСевера
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2018
Posts: 50

PostPosted: 17 Jul 2021 18:37    Post subject: Reply with quote

plum brandy wrote:
Атмосфера слабија од очекиване. 
Тек три момента вредна пажње, дозивање са истоком и западом спонтано певање Павкову још као мали ја пошао сам одма...кад се јурио резултат при крају то су били моменти кад се осети да проструји неко наелектрисање и неки наговештаји френетичности
требало би трагати за тим моментима више бежати од мртве роботизованости .. то је оно због чега се долази на север и задржава на њему
Ја сам године..добија своју пуну снагу кад се пева унедоглед...тој песми треба више од три понављања да би достигла критични степен кључања....успорени снимци на семафору суноврат цивилизације, колико мораш бити луд да би то гледао


Колико га омрачи брате. Биће све то како ваља, само да људи стекну навику доласка на стадион. Научиће маса да пева из срца , а не по шаблону. По мени је јако добро што се са шипке скреће пажња да се слушају речи песме , мора сваки човек то да осети док пева!
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 17 Jul 2021 18:39    Post subject: Reply with quote

plum brandy wrote:
Атмосфера слабија од очекиване. 
Тек три момента вредна пажње, дозивање са истоком и западом спонтано певање Павкову још као мали ја пошао сам одма...кад се јурио резултат при крају то су били моменти кад се осети да проструји неко наелектрисање и неки наговештаји френетичности
требало би трагати за тим моментима више бежати од мртве роботизованости .. то је оно због чега се долази на север и задржава на њему
Ја сам године..добија своју пуну снагу кад се пева унедоглед...тој песми треба више од три понављања да би достигла критични степен кључања....успорени снимци на семафору суноврат цивилизације, колико мораш бити луд да би то гледао

Ја не знам да ли сам био на истој утакмици кап и ти... За почетак се ушло у утакмицу са доста енергије и уз одличну кореографију, добро се и отпевало “Публика је твоја”... Онда помињеш као најбоље моменте дозивање и првање павкову, која су бар из мог угла били маргинална појава уз целу слику. Још к’о малог мене сви су питали, по зими киши... Само неке од песме које су грмеле итекако. Онда, ону атмосферу, призивање гола и малтене лудницу последњих 15 минута си окарактерисао као “наговештај”?
Кореографија, пиротехника, барјаци, опипљива енергија малтене 90 минута, су више него добри показатељи како је било, зато се још једном запитам да ли сам био на истој утакмици као и ти...
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 17 Jul 2021 19:08    Post subject: Reply with quote

Цео навијачки извештај. 20 минута

https://youtu.be/JH0e1UQmCiM
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 17 Jul 2021 20:48    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=9CUDA71Ygms&list=RDCMUCNp-uGbPueAHxMPDBE1g9Qw&start_radio=1
А јес' оно мало шкрипело навијање...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 17 Jul 2021 21:21    Post subject: Reply with quote

Толико сам се ужелео утакмица да бих био пресрећан и са пар хиљада људи на утакмици . Ово синоћ је било оно што нас чини срећним данима после и што душу лечи.
Кад се сагледа све ово што се дешава годину и више дана у назад,може се рећи да смо напунили стадион,да је био пун.
Прелепо вече,фалио је само тај гол,а доћи ће и то.
Идемо даље...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 18 Jul 2021 09:25    Post subject: Reply with quote








Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 18 Jul 2021 10:24    Post subject: Reply with quote

Idemo delije wrote:
Тек сам вечерас видео колико је све ово фалило свима нама, гледам људе који трче да што пре уђу, паркинг се тражи пола сата...најежен сам био од прилаза команди па до неког 15-ог мин утакмице. Бројка одлична с обзиром на страх код људи, на секташење медија и осталих о мерама, маскама, капацитету и осталим срањима...киша... Следећи викенд верујем још бројније и боље,ако је могуће боље од овог вечерас.


Слажем се са тобом у свему осим у подвученом. Убеђен сам да ће навијање од сада ићи само узлазном путањом! Како да не буде грча после свега овога што си набројао. Идемо даље!
_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop