DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Војводина 16.7 у 20 часова
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 10 Jul 2021 15:02    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Па добро, није ово сад ништа ново ја мислим. Од кад је интернета и од кад може да се чује свачији глас, ја слушам како су се вође продале, како Север није више оно што је био...
Ми смо цигани, свакој власти одани... што би рекли неки што су пре били навијачи...
Јебем ли га, можда ја погрешно гледам на ствари, али тај на кога ће да утичу коментари на Јутубу, је подједнаки дебил као и ти који пишу то. Такве људе ће тешко било ко да убеди у супротно јер они све знају.
А и мислим да су то људи који нису видели стадион у животу, тако да ћемо тешко и да их довучемо на исти...

Слажем се са овим у потпуности..али ако се одлучи да се бори са овим на начин који би одговарао менталитету млађе генерације,онда је једини прави пут да се ,на жалост,отвори нпр званичан инстаграм налог где ће се писати званично у име групе,како би и они који се колебају и питају могли да чују праве информације из нашег угла,јер том ко се колеба није исто да ли прочитао на званичном налогу,или мој коментар негде ,колико год уверљив био...Ја сам пре да останемо то што јесмо и да се одговори на питања добијају искључиво на трибини,али ту морамо бити свесни да ће скупљање нове млађарије ићи много спорије,јер једноставно канал који је њима "оченаш" им пружа само једну страну приче,наше ту нема,осим у појединачним коментарима оних који имају жеље да се боре са ветрењачама
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 10 Jul 2021 15:13    Post subject: Reply with quote

Ма тога има па има. Увек ће га и бити. На тим локацијама ментарима друштвеним мрежама итд. Не можеш свима бити по вољи. Мене лично то ни мало не тангира. Ок, капирам да с твоје позиције то изгледа другачије, водиш рачуна о свачем, али тек с твоје позиције би ми шиштеле мошнице за таквима
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 12 Jul 2021 06:53    Post subject: Reply with quote

Ако људи планирају некоме да терају инат, или нису планирали а то их покреће, ево је киша јебена која ће по свему судећи петак да пада цео дан па у инат томе што нам је падала толико пута када смо требали да покажемо шта знамо, многе ствари нам одложила, ајде сад да све буде како је замишљено!!! Просто невероватно као да смо уклети, мислим да смо једно 20 пута до сад попили кишу у сред лета када дан пре и после буде време по 35 степени.
Немој да ово буде разлог за једног јединог човека који је планирао да дође, не да одустане, него да се подвуче под кров када дође! Нико није од шећера неће се нико истопити, немој да морају људи да се ваде испод крова и да нам стоји она одвратна линија на пола копа где доле стоје навијачи, а паметни горе се нагурају под кров. Имате времена да се спремите и да се обучете како хоћете...никог неће затећи време...према томе...не сме да буде изговор да коп не буде пуна трибина коју не може тек тако да поремети једна киша!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 12 Jul 2021 08:29    Post subject: Reply with quote


Ево у склопу рекламе и двођења људи на стадион, очигледно деце судећи по тексту, ево и једна слика неког сплачинара из политике који бар треба да попије тужбу од клуба за овакву ствар! Док ми овде не можемо да се саставимо око свега свачега...други не губе време! Овакве ствари треба да нам исто дају снагу и да показујемо ко смо и шта смо а не да од нас већ константно неко време праве нешто што нисмо!
УЛТРАСИ, време је да се пробудимо!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 12 Jul 2021 08:40    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

Ево у склопу рекламе и двођења људи на стадион, очигледно деце судећи по тексту, ево и једна слика неког сплачинара из политике који бар треба да попије тужбу од клуба за овакву ствар! Док ми овде не можемо да се саставимо око свега свачега...други не губе време! Овакве ствари треба да нам исто дају снагу и да показујемо ко смо и шта смо а не да од нас већ константно неко време праве нешто што нисмо!
УЛТРАСИ, време је да се пробудимо!

Не разумем наслов? Шта, новинар политике испитивао децу у школи, и тако дође ученик и каже “Брате ја се дрогирам”, а следећи каже “Е брате ја се не дрогирам ја само ваљам”. Јеси ли они ретардирани? На овакве ствари се увек мора реаговати
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 12 Jul 2021 08:50    Post subject: Reply with quote

Шта год да је испитивао какве везе Маракана има са тим???
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 12 Jul 2021 10:51    Post subject: Reply with quote

Ово дефинитивно од нас заслужује једно врхунско напушавање,и дефинитивно тужбу од стране клуба,или бар било какву реакцију
Back to top
View user's profile Send private message
ВојникСевера
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2018
Posts: 51

PostPosted: 12 Jul 2021 18:00    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

Ево у склопу рекламе и двођења људи на стадион, очигледно деце судећи по тексту, ево и једна слика неког сплачинара из политике који бар треба да попије тужбу од клуба за овакву ствар! Док ми овде не можемо да се саставимо око свега свачега...други не губе време! Овакве ствари треба да нам исто дају снагу и да показујемо ко смо и шта смо а не да од нас већ константно неко време праве нешто што нисмо!
УЛТРАСИ, време је да се пробудимо!


Стоји лепо име и презиме човека који стоји иза овог чланка. Ово је толико безобразно да превазилази сваку границу. Овако нешто објавити са сликом Севера пред прву утакмицу у сезони...у време када су се људи ужелели стадиона...када се очекује највише навијача у сезони још од мобилизације 2011-те.
Али то није све.. http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/115699/zajednica-super-lige-dozvoljena-polovina-kapaciteta-stadiona-gledaoci-moraju-da-nose-maske-i-drze-distancu ?!?!
Егзит, концерти , људи једни другима на главама стоје, ретко да се на било којим скуповима поштују "мере". И сад одједном ово? Некоме очигледно смета навала навијача и то треба да се запитамо због чега је то тако. Срозали су бројке навијача у целом региону са демонизовањем преко медија. Мора се стати на крај овоме!
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 13 Jul 2021 11:20    Post subject: Reply with quote

Па није ово ништа ново... Мере су донете и за Егзит и за Гучу и за концерте. Свима су капацитети смањени.
Дај ми да се концентришем да напунимо тих 50% капацитета, лако ћемо се снаћи ако пробијемо ту цифру...
Back to top
View user's profile Send private message
Crvena Zvezda
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 109

PostPosted: 13 Jul 2021 17:36    Post subject: Reply with quote

Каква гамад и тај новинар и тај уредник који дао палац горе да се пласира ово. Ужас.. време је да на блицову мотку ставимо ове душмане или да им посветимо бар паролу.. не знам шта може овај потез да објасни.. можда тешко искомлексирани гробар или неко помрачење ума симпатизера нашег клуба..нисам паметан.

Што се кише тиче, видех на РХМЗ-у, што му дође као нешто званично, послеподневни пљускови.. то може бити у 4, 6 ал и у 8 кад си игра. Било како било ко баш има изричиту жељу да се не покваси молим лепо понеси од куће кабаницу.. друга ствар за кишу је да ако су пљускови у питању, њихова карактеристика је да су увек краткотрајни и потом следи разведравање.

Клуб је избацио цене карата и продаја почиње од сутра, ко чека сезонску ил је још није извадио немојте да чекате петак, колико већ сутра нек се људи обезбеде да не буде кркљанац на благајни и да се улази до 15ог, 20ог минута. Сви би требали да буду на својим местима већ у 7 и да дочекамо спремни више тај први звиждук.

Спремајте се за утакмицу. Цимајте и нове и старе људе. Цимајте и редовне и нередовне. Цимајте и младе и старе. Само цимајте.
Back to top
View user's profile Send private message
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 13 Jul 2021 20:54    Post subject: Reply with quote

Чланска - спремна.
Сезонска - спремна.
Кабаница.. chinese

Јуче и данас на послу тотална конфузија, не знам који је дан, па сутра је ваљда четвртак убеђујем људе... Ближи се тај 16. и верујем да свако ко чита ово преживљава ову радну недељу, нестрпљив је да крене пут Маракане. Која ће се прва песма певати, како ће изгледати Север, сусрет са другарима, као да се поново рађам. Искрено верујем да ћемо у петак надмашити сами себе по свим параметрима релевантним за прво коло на првенственој утакмици идемооо на друго коло евро-квалификација!

,,Ми сваког викенда толико емотивно доживљавамо победе и поразе свог клуба да сваки викенд можемо да добијемо и изгубимо.. и то је у принципу оно што чини живот."



ПС
Браћо вилиџери - петак, аутокоманда, потенцијална киша значи хаос. Дођи на време на стадион, заузми своје место и НАВИЈАЈ!
_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13173

PostPosted: 13 Jul 2021 21:38    Post subject: Reply with quote

Може и да нас прескочи једном киша, не би био проблем никакав, али свакако како се време ближи мислим да свако постаје свестан полако где ће се наћи у петак па таман говна падала! И то је тај осећај који траје данима и који не може да се опише човеку који не живи овај живот! Срећом па нас има доста који живимо овај живот и једва чекамо да се вратимо на своје парче бетона које нам припада на том Северу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 14 Jul 2021 00:18    Post subject: Reply with quote

ПТЛН cool2 1989
https://youtu.be/dsZ3d20sC_U
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 14 Jul 2021 15:20    Post subject: Reply with quote

Сад се присећам како је ово место изгледало пре 7-8 година пред сваку утакмицу. Исписивале се странице и странице навијачких постова, еуфорија се осећала као да играмо сваку утакмицу с Барселоном. Када смо узели титулу и кад је опадао број људи и на стадиону и овде, правдали смо то фразама да нам треба да "научимо" да се носимо са успесима поново јер је катастрофа у клубу трајала предуго. Сада то више није случај и очигледно да је инстаграм генерација почела да прави ретарде од клинаца. Пре ће да уђу на инстаграм јер ту има два реда текста неких дебила који никад ни у којем виду рада трибине нису учествовали и да виде неку дебилну слику или снимак и кажу себи да је то навијачко размишљање. Не дај Боже да кад виде неку "стару причу" на тим страницама да је провере код старијих или случајно да уђу на форум овде и пређу две теме о историји трибине од самог почетка до 2005. године малтене на којима имају све што им је битно што треба да знају о северу.

Превише има текста, ништа није инстант, није тикток од 15 секунди јебига. Мене брине где ће се сутра ту наћи довољан број клинаца да попуни трибину, да сутра и као одрасли човек буде ту, јер њих не држи пажња 2 минута на нечему.

Шаљите поруке људима који су престали да долазе на неко време, терајте клинце из краја да се образују навијачки, кад већ имају ту срећу да им трибина има континуитет деценијама, па плус и место на ком је то све записано како треба, на којем нема одузимања и додавања ствари, искривљене слике реалности. Дефинитивно да више ниједна трибина међу "већима" овде то нема.
Back to top
View user's profile Send private message
мануелац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Apr 2021
Posts: 4

PostPosted: 15 Jul 2021 06:14    Post subject: Reply with quote

Сремска Митровица


Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop