DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ХОЋЕМО ТИТУЛУ! ЗВЕЗДА-ЧУКАРИЧКИ
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1429

PostPosted: 03 Feb 2022 21:44    Post subject: ХОЋЕМО ТИТУЛУ! ЗВЕЗДА-ЧУКАРИЧКИ Reply with quote

ДОШЛО ЈЕ ВРЕМЕ ДА СЕ БУДИМО ПОЛАКО, ДА СЕ БРОЈЕ ДАНИ ДО ПРВЕ УТАКМИЦЕ, ДО ПРВОГ ОД МНОГО ФИНАЛА КОЈЕ ТРЕБАМО ДА ДОБИЈЕМО ДО КОНАЧНОГ ЦИЉА! ИГРАЧИ СУ СЕ ВРАТИЛИ СА ПРИПРЕМА А ДЕЛИЈЕ ПОЧИЊУ СВОЈЕ ПРИПРЕМЕ ВЕЋ ЗА НАРЕДНЕ УТАКМИЦЕ КОЈЕ СЛЕДЕ! КРЕЋЕМО, ХОЋЕМО ПУН СЕВЕР 12.2. АЈМО ДА ВИДИМО КОЛИКО ЖЕЛИМО ТРОФЕЈЕ, КОЛИКО ЗНАМО ДА ПРЕПОЗНАМО МОМЕНАТ! СВЕ ИСПОД ДОБРО ПУНОГ СЕВЕРА ОД САД ДО КРАЈА СЕЗОНЕ СМАТРАЈТЕ НЕУСПЕХОМ ЗВЕЗДАШТВА!
https://www.youtube.com/watch?v=fzF3Kzm6BvY
https://www.youtube.com/watch?v=a0J06h4GyQo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 04 Feb 2022 13:48    Post subject: Reply with quote

Не сећам се када сам имао овакав осећај пред почетак полу сезоне. Преокретали смо ми и са -6...али ова сезона има неко дубље значење и драж. Како год било на крају, мислим да је наша мисија за сваког ко себе сматра икаквим навијачем Црвене Звезде, а тек делом Делија, да ове сезоне нема прескакања утакмица, нема прљавих столица, шупљег крова, скупих карата, лошег фудбала! Много су нас извртели и спрдали се са нама по јавности. Време је да свако добије свој одговор, а нема бољег одговора за све душмане где год били и како год се звали...од титуле са пуним севером! Ако успете да препознате ово, уживаћете наредних пар месеци па таман и не узели титулу, да им се усеремо у све теорије, лажи, сплетке, а оно што и сами знамо да не ваља да мењамо и будемо бољи..кад си крив ти ћутиш и бежиш...али кад ниси...једва чекаш да крене да покажеш како јесте! Има времена до прве утакмице, али ја лично одбројавам већ сада сате не дане...

Last edited by Генералштаб on 04 Feb 2022 21:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1429

PostPosted: 04 Feb 2022 16:52    Post subject: Reply with quote






Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 525
Location: kosutnjak

PostPosted: 05 Feb 2022 10:58    Post subject: Reply with quote

Браћо, јасно је к'о дан...шта нам је чинити!
Пун север, пуна плућа и гази, ломи Звездо! Не наседати на злонамерне приче и коментаре. Не расипати енергију на глупости. Ми боље знамо од свих "добронамерних" и оних других звездаша где шкрипи у клубу. Не обазирати се него само право гледати и пружити безрезервну подршку моцима на терену и поред терена.


"Нападај храбро па како буде...!!!" Cool
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 06 Feb 2022 16:23    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 07 Feb 2022 10:30    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/8Wf-x7TOtAY
Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 07 Feb 2022 15:41    Post subject: Reply with quote



Прво помислих реко ови терају и ово мало људи са дизањем цена карата, ал онда видим о чему се ради. Свака част на идеји, надам се да ће људи укапирати какву услугу им чини Клуб буквално добијају карту за дерби за џабе што је нечувено било где у свету.
Будите се, сви на благајне, сви на стадион, сви по титулу!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 07 Feb 2022 16:12    Post subject: Reply with quote

Најбоље да ће клуб да ради тако нешто. Ово су уступци које ако не препознамо и не треба нам титула онда. Не заслужујемо је! А ја сам убеђен да ћемо итекако да је заслужимо почевши од суботе!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 07 Feb 2022 17:46    Post subject: Reply with quote

Свака част за акције овог типа, сигурно велика повластица и подстицај за долазак. Међутим, запарало ми је очи упис одозго. У време када клуб мора да преживи од прихода с трибина, нама је пуно 300 динара. Па и да је тих 400 без дербија, стварно не видим проблем јер смо видели да је на бесплатан улаз долазило 5000 људи. Значи малтене исти људи долазе независно од тога јел бесплатан улаз или је цена 300 динара, или 500. Могу одговорно да тврдим да тих 300 динара може да издвоји апсолутно свако ко то желиЈош једном треба похвалити рад маркетинга клуба на повећању броја људи, међутим то видим само као козметичку промену док се свест код људи заиста не промени, и кад не мора да се чека прва утакмица на пролеће, дерби или Европа да бисмо видели људе на стадиону. Ово је моје одокативно виђење, али генерално број људи опада углавном у сличним периодима сезоне. Пред крај једесени и пролећа (међутим до сада смо у то време увелико освајали титулу или било у предности). Код накарадних Енглеза, поред клинички мртвог навијачког покрета, видимо опет страст и љубав према асполутно сваком клубу апсолутно сваког ранга где је ретко испод 80% посећености стадиона, од Лиге 2 до Премијер лиге. Ми такву Звездашку базу немамо. Ми имамо базу од 5000 редовних људи на 3 трибине, и десетине хиљада који ће изаћи из кафића или кладионице кад је дерби или Европа.
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 07 Feb 2022 17:54    Post subject: Reply with quote

Нема те приче ове године! Ако тако буде, треба сами да однесемо пехар 200 метара даље. Можда га они не заслужују али тек га ми не би заслужили тим понашањем! Зато нема места тим причама, ако нас у суботу не буде, не знам кад ће? Али најприродније и без ових попуста, почетак полу сезоне какав нисмо виђали дуго. Ем смо у заостатку, ем ти прво коло долази Чука коју води Саша Илић, ем имаш Ниш код куће пре гостовања у Пролетеру у Новом Саду...и онда даље...нема шта да се прича. Ако ће сад да зврји стадион празан...не треба титула онда. Али кажем, није фраза нека него ја осећам да ће бити људи у суботу. Ово се не виђа често и не дешава често. Цео распоред тај, цела атмосфера...осећаш да мораш да се бориш да би дошао до циља. Лако је било ових година, кад већ на полу сезони гледаш кога ћемо да извучемо у квалификацијама за лигу шампиона...сад је већ другачије мало за промену.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
avatar14
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Nov 2021
Posts: 9

PostPosted: 07 Feb 2022 22:53    Post subject: Reply with quote

Нисам ја ту да причам, али мислим да се превише дува људима у дупе да дођу на стадион, ти ако си навијач неког тима не би требало да ти буде потребан ни позив да дођеш на утакмицу, а камоли да мора да буде џабе или нешто ненормално јефтино да би евентуално дошао ако немаш тад ништа важније
Било како било свакоме је место у суботу на Маракани
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 08 Feb 2022 15:11    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/12693/Zvezdasi-dodite-na-uvod-u-Zvezdino-prolece
Свакако се ово односи на људе из Београда. Мало пред сезону да се видимо што више нас на северу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1429

PostPosted: 09 Feb 2022 14:21    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Припадник
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Dec 2021
Posts: 20

PostPosted: 09 Feb 2022 20:35    Post subject: Reply with quote

Делије, Звездаши - Буђење!
https://www.youtube.com/watch?v=4cng-PHDvdc
Back to top
View user's profile Send private message
Гром
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Jun 2015
Posts: 118
Location: Из ведра неба

PostPosted: 10 Feb 2022 17:57    Post subject: Reply with quote

Сееевер цели сада се весели црвено-бели ајмо у напад заједно!










_________________
Све може бити сем да се нећемо ћерати.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop