DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2020-2021
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 02 Jul 2021 20:30    Post subject: Reply with quote

Као прво Делије нису политичка странка и гледа своја посла...А као друго тешко с обзиром да је наш господин на челу КК-а често забадао нож у леђа Северу. Ми нисмо они да кукамо и плачемо, то ти је прво и основно што би требало да знаш, шта треба то се каже, напише, искандира и то је то.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 02 Jul 2021 20:58    Post subject: Reply with quote

Za nas - za Zvezdu wrote:
Знам да није тема и да је дебели офтопик али онако чисто зарад ширих народних маса, јел се планира неко скандирање пичкоустом зарад сипања државних пара у прекопуташе ? За то време наш КК се мучи да задржи и оно што има..

Или ћемо да ћутимо као и до сада док су се они преко пута изборили за себе свакодневним скандирањем, ми смо "гледали своја посла"..

Прво размишљаш као пичкица нека да кукамо што је држава дала паре партизану? А шта ми ништа нисмо добили? Како те није срамота да пишеш ово? Нека им је дошао ЖОЦ, сад да видимо како ће сви стручњаци да гледају на утакмице када крену да пуне халу јер су гладни успеха и овакви какви су, симпатизери макар...мени би драго било да уђу у евро лигу, ја немам тај комплекс да они не постоје, јер онда људи кукају како је досадно, ево сад неће бити досадно па да видимо наше сераторе којима су пуна уста досаде па им није ни Реал ни Барса ни зелени, ни Макаби ни не знам ко занимљив...да видимо дал ће сад да се удостоје да довуку своје дупе на догађај какав може да се десу, а то је дерби вечитих у евро лиги! А то што они скандирају како би рекао њихова сада већ маскота "то је ствар неких других ствари који нису баш повезани са навијањем"....према томе, заобиђи ово место и те бедне покушаје да хушкаш Север на такве ствари под причом спорта а у ствари политички мрзиш некога. То Север не интересује, да је среће да и Војводина и Раднички КГ и НИШ и још градова добију помоћ...ко се плаши противника када су му обе руке одвезане не треба ни да улази у ринг.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
валејелоу
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Jan 2018
Posts: 57

PostPosted: 02 Jul 2021 21:18    Post subject: Reply with quote

Za nas - za Zvezdu wrote:
Знам да није тема и да је дебели офтопик али онако чисто зарад ширих народних маса, јел се планира неко скандирање пичкоустом зарад сипања државних пара у прекопуташе ? За то време наш КК се мучи да задржи и оно што има..

Или ћемо да ћутимо као и до сада док су се они преко пута изборили за себе свакодневним скандирањем, ми смо "гледали своја посла"..


Пре него што ти неко конкретно одговори, у шта врло сумњам јер је питање навлакуша чиста, волео бих да те питам због чега неко мисли да било која група Звездаша треба да се јавља/скандира/пева вучићу због њиховог прелазног рока? Је л' то треба да радимо јер смо љубоморни на њиховог тренера и буџет или зато што играма на терену нису заслужили све ово? Мисли ли се стварно да се однос снага на терену и ван њега мења тако што се пева вучићу? Је л' због тога што сада није више тако извесно да ћемо да будемо први у кошарци треба да се повампиримо и скачемо на свако јачање конкуренције, колико год оно природно и заслужено било? Је л' сада зато што ће имати те паре наредних година ми треба да каљамо свој образ и постанемо као женетине неке које кукају на сав глас и да тражимо дупло већи буџет?

Не знам, мени би ово био знак за никад јачи став "биће борба непрестана" а не за кукњаву какву видимо претходних дана. Уместо да вам слатко буде јер су по хиљадити пут доказали да су говна лицемерна којима су ОД СВЕГА ПАРЕ ПРЕЧЕ и који да негују трунку доследности у својим ставовима би сад пљунули на сва та појачања а не што изводе оне менталне гимнастике да оправдају све ово, срећем кукњаву и прорицање црне судбине. Не знам, много неких симпатизера са чудним ставовима и са све мање оног истинског делијског у себи.
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 02 Jul 2021 21:50    Post subject: Reply with quote

Показали су још једном да су највеће курветине. Сетите се само оне песме за Б92, па њихове пароле где су им информације управо са Б92, е исто тако и са овим скандирањем. Скандирали су искључиво због својих ЛИЧНИХ ИНТЕРЕСА, сада када су добили оно што су желели, ћутаће као курветине, као оно што заиста јесу

Зато што су вам од свега паре прече...
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 02 Jul 2021 22:42    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Za nas - za Zvezdu wrote:
Знам да није тема и да је дебели офтопик али онако чисто зарад ширих народних маса, јел се планира неко скандирање пичкоустом зарад сипања државних пара у прекопуташе ? За то време наш КК се мучи да задржи и оно што има..

Или ћемо да ћутимо као и до сада док су се они преко пута изборили за себе свакодневним скандирањем, ми смо "гледали своја посла"..

Прво размишљаш као пичкица нека да кукамо што је држава дала паре партизану? А шта ми ништа нисмо добили? Како те није срамота да пишеш ово? Нека им је дошао ЖОЦ, сад да видимо како ће сви стручњаци да гледају на утакмице када крену да пуне халу јер су гладни успеха и овакви какви су, симпатизери макар...мени би драго било да уђу у евро лигу, ја немам тај комплекс да они не постоје, јер онда људи кукају како је досадно, ево сад неће бити досадно па да видимо наше сераторе којима су пуна уста досаде па им није ни Реал ни Барса ни зелени, ни Макаби ни не знам ко занимљив...да видимо дал ће сад да се удостоје да довуку своје дупе на догађај какав може да се десу, а то је дерби вечитих у евро лиги! А то што они скандирају како би рекао њихова сада већ маскота "то је ствар неких других ствари који нису баш повезани са навијањем"....према томе, заобиђи ово место и те бедне покушаје да хушкаш Север на такве ствари под причом спорта а у ствари политички мрзиш некога. То Север не интересује, да је среће да и Војводина и Раднички КГ и НИШ и још градова добију помоћ...ко се плаши противника када су му обе руке одвезане не треба ни да улази у ринг.


Све је на месту, само околности под којима су они одједном добили оволику помоћ нису мотивисане спортски већ политички и то је јасно. Овакав инфлукс новца у европској кошарци је као када неки Арапин преузме тим у фудбалу... Нас нико није враћао у живот када смо се последње коло борили за опстанак, али што каже брат нека борба буде непрестана, још је занимљивије освајати трофеје и побеђивати овакву конкуренцију.
Back to top
View user's profile Send private message
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 03 Jul 2021 05:49    Post subject: Reply with quote

Ко им јебе матер, и овима на власти и овима што добијају лову. Кад ће пропуснице за фудбал, првенство је иза ћошка?
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Jul 2021 07:45    Post subject: Reply with quote

Jezic1989 wrote:
Генералштаб wrote:
Za nas - za Zvezdu wrote:
Знам да није тема и да је дебели офтопик али онако чисто зарад ширих народних маса, јел се планира неко скандирање пичкоустом зарад сипања државних пара у прекопуташе ? За то време наш КК се мучи да задржи и оно што има..

Или ћемо да ћутимо као и до сада док су се они преко пута изборили за себе свакодневним скандирањем, ми смо "гледали своја посла"..

Прво размишљаш као пичкица нека да кукамо што је држава дала паре партизану? А шта ми ништа нисмо добили? Како те није срамота да пишеш ово? Нека им је дошао ЖОЦ, сад да видимо како ће сви стручњаци да гледају на утакмице када крену да пуне халу јер су гладни успеха и овакви какви су, симпатизери макар...мени би драго било да уђу у евро лигу, ја немам тај комплекс да они не постоје, јер онда људи кукају како је досадно, ево сад неће бити досадно па да видимо наше сераторе којима су пуна уста досаде па им није ни Реал ни Барса ни зелени, ни Макаби ни не знам ко занимљив...да видимо дал ће сад да се удостоје да довуку своје дупе на догађај какав може да се десу, а то је дерби вечитих у евро лиги! А то што они скандирају како би рекао њихова сада већ маскота "то је ствар неких других ствари који нису баш повезани са навијањем"....према томе, заобиђи ово место и те бедне покушаје да хушкаш Север на такве ствари под причом спорта а у ствари политички мрзиш некога. То Север не интересује, да је среће да и Војводина и Раднички КГ и НИШ и још градова добију помоћ...ко се плаши противника када су му обе руке одвезане не треба ни да улази у ринг.


Све је на месту, само околности под којима су они одједном добили оволику помоћ нису мотивисане спортски већ политички и то је јасно. Овакав инфлукс новца у европској кошарци је као када неки Арапин преузме тим у фудбалу... Нас нико није враћао у живот када смо се последње коло борили за опстанак, али што каже брат нека борба буде непрестана, још је занимљивије освајати трофеје и побеђивати овакву конкуренцију.

А јел знамо ми тачно колико смо ми добили? Колико промашаја направили са појачањима? Јел неко пита нешто за нас? Сви би одма гавлу у политику, да нас увлаче у говна и муљ у коме је 90% земље, од беса прво што треба ајде зато што су ови други добили паре!? Ма немој, а ми нисмо добијали паре? Јел смо викали Тадићу што је сипао у партизан или даћићу или било коме? НЕ!!! Само када без разлога крену ђоном на нас и када издају интересе земље!!! Тако је било тако ће и бити.
А ко не уме да сабере два и два и зашто се нешто ради...тај расте не у саксији него у конзерви.
А да...сад ће људи да се разочарају у председника државе па зато неће долазити...јебем те народе у шта си се претворио....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Jul 2021 08:05    Post subject: Reply with quote

Годину и два месеца нико није крочио ногом на Север Маракане. О томе нема речи да се напише, али су сви спремни да пишу о политици и да разглабају јел "Ђиласовац" или "Вучићевац"...а успеси клуба од прошле године? Либерец, Гент, Хофенхајм, Милан...порушени сви рекорди? А да се захвалимо људима на првој утакмици тако што ће нас доћи 40000??? То никоме не пада на памет да напише овде је ли? А знате са неких фантомских никова да питате кад ћемо ми пичкоустом да скандирамо!? Е па, не иде то тако код Севера, мало је ово већа прича од овога...а тек ће сигурно бити притисака да смо домаћи издајници ако не певамо...ево сад смо дошли дотле да треба да скандирамо председнику државе што је индиректно или директно дозволио да се паре угурају у другу стану? А што се нисте бунили када су се нама паре појављивале и појачања ниоткуда? То је оно...ако је неко говвно дај и ми такви да будемо да би добили нешто...? А уопште нисам сигуран да се овај јавио јер му то смета.
Ај да причамо опет о Ливерпулу и победи коју ретко ко има у својој навијачкој каријери, да толико слаб тим победи милијаредере. Добијали смо ми и Реал овде и многе клубове у прошлости али никада овај однос није био. И после те утакмице шта се дешава? Дуг нам је тада био 18 милиона, играли смо лигу шампиона, добили Ливерпул, били први на табели....и на следећој утакмици 2300 људи!!! Зашто?? Тада још није ни било толико испада из клуба и увлачења у буљу, зашто нас је било толико?
Зашто на Звезда-Лудогорец почне утакмица са 50000 људи и "пукни зоро" где су опевани наши јунаци, а на крају утакмице остаде 25000 људи на стадиону кад су видели да немамо шансе за пролаз! Па замислите те јунаке који за које смо сви певали на почетку утакмице да се најежиш...да су бежали ко пичке на пола или када виде да је изгубљена битка!?
Срам треба да нас буде у шта смо се претворили, навијачима Олимпијакоса је карта сезонска за ову годину 230 еура, а плате им не прелазе 600-700 еура сигурно, ако је и толико. И то за трибину где је Гејт 7! И продали су већ 5000 пропусница! А је су они јачи клуб од нас? Нису. Је су са већом традицијом? Ни то нису. Али људи вле свој клуб и знају да ће сваког јула-августа одвојити трећину своје плате и дати за пропусницу. Замислите код нас да неко да 150 еура за Север пропусницу? Ја не могу да замислим...јер смо такав народ постали, лоши људи...неки и препаметни и острашћени неком мржњом дал од целокупног лошег живота њиховог или шта је већ...у главном ми клуб не волимо! Волимо да га искористимо да дођемо на веће догађаје, да бирамо...срамота ме са чиме би поредио клуб како га многи данас гледају. Шатро лига слаба...што каже Деки Станковић..."па ми смо је направили слабом"! Уместо да сваке суботе људи уживају у победама у потезима које смо заборавили да су се некада на Маракани изводили...ми овде једемо говна и политичаримо и све увлачимо само у једну ствар. Е па, да одма прекратимо, док се црвене линије не пређу...Северу ће једино бити како а врати публику на стадион, како да у овим утакмицама када мирује ова зла пошаст што боље бодримо клуб, ставимо му до знања да знамо да ценимо успехе, кога треба да прекоримо....али хоћемо да будемо навијачи да уживамо у томе! Нико никада неће направити притисак на Север и џаба вам да умотавате у било шта и тражите заобилазнице како би то могло!
Ко разуме ово што је написано тај ће већ од данас да крене да се спрема за Војводину, леп дерби, сигурно добра утакмица и спектакл у најави. Гледаће ако да довуче још некога ко разуме, не требају нам ови што по цео дан гледају Ивановића, Кесића, Бећковићку или Сарапу ,Вучућевића, Марића, "хит твит" и нашибане Лукаса и чеду, како бране своје и нападају оне друге, и деле народ па и нас несвесно....него,само навијачки, само ултра! А зна Север кад шта треба да ради, увек је знао па тако и сад.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 03 Jul 2021 09:41    Post subject: Reply with quote

За све си у праву што се тиче симпатизера, навијача, сезонских, друштвених мрежа, љубитеља фудбала, успеха, и народа уопште. Постали смо поприлично мизеран народ. Као симпатизери и навијачи не умемо да волимо клуб и то је сваком реалном човеку јасно. То што неко урла као дебил кад дамо гол ливерпулу или јебе мртву матер неком гардисти...то није права љубав према клубу. Љубав је комбинаторика како скупити и одвојити паре за горе поменуте чланске карте, сезонске улазнице или неко гостовање. И треба се бавити тиме како да вратимо људе на стадион и како да волимо клуб што боље. Не верујем ни да имамо снаге, а ни воље да нешто мењамо на политичком плану. Нити је то наш задатак, нисмо политичка партија, нити нас политика занима. Да се правдамо неким овде исфрустрираним блиц коментаторима или неким квази опозиционарима то је тек апсурд.
Али већ ко зна који пут пишеш како "ћемо ми НЕШТО првом приликом кад се издају интереси земље, кад се пређу црвене линије" итд. Земља је издата, окупирана, продата, црвене линије су одавно пређене на свим нивоима. И најмање зашто бисмо требали да скандирамо највећем издјнику у новијој историји је то што финансира ривала и сл.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Jul 2021 11:07    Post subject: Reply with quote

Farhazdinac wrote:
"ћемо ми НЕШТО првом приликом кад се издају интереси земље, кад се пређу црвене линије" итд. Земља је издата, окупирана, продата, црвене линије су одавно пређене на свим нивоима. И најмање зашто бисмо требали да скандирамо највећем издјнику у новијој историји је то што финансира ривала и сл.

То кад се ти будеш питао игде ишта онда пиши то. Овде, да Делије сматрају да је то тако како си ти написао одавно би била друга плоча. Да не идемо у детаље много је заморно, опет ћеш нас увести у политику где издајник издаје нешто а ево већ 10 година има и сваке године је та година баш кад ће да се потпише и баш смо ми испали "Вучићевци" јер нисмо са наше прославе титуле отишли на неки измишљен скуп на коме се навелико већ причало да је то тај датум да нема даље...па ево и даље ништа! Немој да ширимо тему јер није за оне са јефтиним картама а има свашта да се каже. Црвене линије су отцепљење Косова од Србије, наше признање на папиру...све остало је како ко хоће да види и упакује, све остало је политика за коју не можеш да знаш како се води јер једноставно то нису ствари које су тако једноставне како их обичан човек види. Тако да не трошимо време на то, нити ми пада на памет да глумим нечијег адвоката овде, али сигурно ти нећу оставити да напишеш да је издато, продато...а Делије као група не мисле тако, јер да мисле не би ћутали! Дакле, свој лични став негде са друигарима, ако има неко место које је више слободарско од Севера...изволи брате ево их ничу ко печурке ови што јуре мигранте да легитимишу итд. Имаш и Нућија и Баку Прасета...има још занимација по Београду, не мораш на издајнички Север да долазиш онда. А видећемо...за 5-10 година ко је био у праву....За све смо реаговали како треба...неко изађе и каже немамо ни метар земље доле, ми урадимо 10908, следеће каже па подела је можда опција...изађе следећа европска са кореографијом НЕМА ПОДЕЛЕ итд. Ми не можемо да знамо шта је у глави људи који одлучују, дал тактизирају, купују време, али можемо да дамо свој импулс таквим изјавама да се зна ако оде у том смеру где идемо ми. Далеко је то сложеније од те сада већ добро устаљене реченице "највећи издајник у скоријој историји". Одакле том издајнику орден Светог Саве? Кажем, да не улазимо у политику има њима 100 других ствари да се каже и замери, али вређа да неко напише ово а да немаш одговор одмах. Боље овде да станемо јер треба некада имати поверењеа у људе. Дал је супер? Наравно није! Дал су ствари пренадуване? Наравно да јесу! Према томе...имај или немај поверења у трибину, мисли својом главом па размисли и ти и сви који причају ову причу...И немој случајно да се ова тема претворила у политичку и да сада оде на 5 страна јер ћемо избрисати цео форум да више не постоји ако од свих пар хиљада регистрованих нико се није јавио за ништа навијачко а сад ћете да водите овде политику и предизборне кампање. То на другим местима, порталима, коментарима итд. овде не!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
непокорив
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 May 2021
Posts: 3

PostPosted: 03 Jul 2021 15:29    Post subject: Reply with quote

Као прво за дотичног се покреће тема по не знам који пут, први нисам за њега и нисам сигуран у његову политику, али исто тако не могу тако сигурно да тврдим шта ради и шта потписује на основу прича које сте чули по кафанама и разним протестима од још покваренијих људи... 10 пута се дају примери кад се реаговало и људи и даље не престају са идентичним коментарима и блаћењем као да нису упућени које је пароле, песме и кореографије Север имао, а то све зато што је комшијама гурнута лова.
Ако би због нечега требало да се скандира, то не би било ово сигурно...Следећи пут пре него што почнете да дајете идеје, питајте неког или бар прођите кроз форум и наћи ћете како се и за шта реаговало у историји Севера и из којих се грешака учило и које се неће понављати.
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 03 Jul 2021 18:16    Post subject: Reply with quote

Морам да ти одговорим (иако си надркано запретио и налепио етикете бака прасета и осталих) јер си ме цитирао и написао есеј о неким стварима које нити мислим, нити желим да пишем о њима икада, а поготово овде.
Ја итекако имам поверења у трибину. О тим конкретним датумима и неком потписивању, одласцима на било који скуп, и да ли ћемо да скандирамо НАЈВЕЋЕМ ИЗДАЈНИКУ у новијој историји или нећемо ме заболе курац. Помирио сам се са тим да нећемо, има доста добрих разлога зашто то не бисмо требали да радимо, наведени су пар пута и то је све ок. Сваки дегенерик зна да смо ми, деценијама, окупирана земља и да не постоји државник који ради шта хоће, већ како су му наредили надређени. Тако да те приче о Тадићу, Јоцићу, Ђиласу, Вулину или Вучићу ме уопште не занимају. Орден који спомињеш је једна од већих срамота.
Само сам се осврнуо на то да ликове као што је овај горе (или ја по теби) можеш да одјебеш на 1001 начин, а не да пишеш о црвеним линијама и како ћемо одреаговати кад се издају интереси наше земље, јер боли кад се тако нешто прочита. Интереси наше земље се свакодневно издају, на свим могућим нивоима, а не само по питању Косова.
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 03 Jul 2021 19:10    Post subject: Reply with quote

Farhazdinac wrote:
Морам да ти одговорим (иако си надркано запретио и налепио етикете бака прасета и осталих) јер си ме цитирао и написао есеј о неким стварима које нити мислим, нити желим да пишем о њима икада, а поготово овде.
Ја итекако имам поверења у трибину. О тим конкретним датумима и неком потписивању, одласцима на било који скуп, и да ли ћемо да скандирамо НАЈВЕЋЕМ ИЗДАЈНИКУ у новијој историји или нећемо ме заболе курац. Помирио сам се са тим да нећемо, има доста добрих разлога зашто то не бисмо требали да радимо, наведени су пар пута и то је све ок. Сваки дегенерик зна да смо ми, деценијама, окупирана земља и да не постоји државник који ради шта хоће, већ како су му наредили надређени. Тако да те приче о Тадићу, Јоцићу, Ђиласу, Вулину или Вучићу ме уопште не занимају. Орден који спомињеш је једна од већих срамота.
Само сам се осврнуо на то да ликове као што је овај горе (или ја по теби) можеш да одјебеш на 1001 начин, а не да пишеш о црвеним линијама и како ћемо одреаговати кад се издају интереси наше земље, јер боли кад се тако нешто прочита. Интереси наше земље се свакодневно издају, на свим могућим нивоима, а не само по питању Косова.


Не бих да ускачем и коментаришем на навијачким причама пост о политици, али једна реченица се односи на СПЦ и орден Светог Саве. Одакле теби друже право да говориш шта је срамота и као што ти је изнад речено, одакле ти знаш који је прави разлог зашто је некоме СПЦ као скупина најумнијих и најисправнијих људи у овој земљи, дала орден? Не мора баш све на изволте. Ако си икад учествовао на неким преговорима испред неких људи, можда и знаш да то што се напољу говори, а иза затворених врата ради, може да се разликује дебело.

17. јула креће сезона, боље да трошимо енергију да позивамо другаре који су заборавили где је стадион и довлачимо нове клинце из својих крајева и градова него што се бавимо нагађањем шта је неко неформално урадио или још горе да ми паметујемо нашим људима из СПЦ. Видимо се на стадиону!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13167

PostPosted: 03 Jul 2021 21:39    Post subject: Reply with quote

Farhazdinac wrote:
Морам да ти одговорим (иако си надркано запретио и налепио етикете бака прасета и осталих) јер си ме цитирао и написао есеј о неким стварима које нити мислим, нити желим да пишем о њима икада, а поготово овде.
Ја итекако имам поверења у трибину. О тим конкретним датумима и неком потписивању, одласцима на било који скуп, и да ли ћемо да скандирамо НАЈВЕЋЕМ ИЗДАЈНИКУ у новијој историји или нећемо ме заболе курац. Помирио сам се са тим да нећемо, има доста добрих разлога зашто то не бисмо требали да радимо, наведени су пар пута и то је све ок. Сваки дегенерик зна да смо ми, деценијама, окупирана земља и да не постоји државник који ради шта хоће, већ како су му наредили надређени. Тако да те приче о Тадићу, Јоцићу, Ђиласу, Вулину или Вучићу ме уопште не занимају. Орден који спомињеш је једна од већих срамота.
Само сам се осврнуо на то да ликове као што је овај горе (или ја по теби) можеш да одјебеш на 1001 начин, а не да пишеш о црвеним линијама и како ћемо одреаговати кад се издају интереси наше земље, јер боли кад се тако нешто прочита. Интереси наше земље се свакодневно издају, на свим могућим нивоима, а не само по питању Косова.

Ја да сам хтео да те одјебем другачије би изгледало, овако мораш мало да се доведеш на своје место сходно ономе што си дао трибини и сходно ономе са киме се препуцаваш и надмудрујеш. Лепо ти човек рече...ко си ти да причаш шта је срамота када СПЦ додели орден некоме? Тако како то олако пишеш тако пишеш и све остало и зато ово је последњи пост везан за политику и уопште причу која је везана на било који начин са политиком. Као ти си измислио топлу воду са тим што си написао...дакле, још једном...немој да изговараш речи овде које трибина не дели као став. Да је неко издајник ми би били против њега први! А ако настављаш да пишеш то онда пишаш по својој групи јер...по тој логици или смо страначки обојени или смо издајници кад на издају ћутимо! Зато нема даље дискусије на ову тему, можеш ако те то уопште интересује, да наставиш да пишеш о навијању, о позиву за 16. на ову тему даље ниси компетентан да пишеш на форуму Делија! Ни ти ни било ко други да не долази овде да се прави паметан и да нам индиректно подвлачи да смо оно што нисмо! Као све се ти слажеш али се ништа не слажеш...мани ме те приче и уштеди ово мало живаца што је остало, јер овако ћемо отићи у три лепе пичке материне ако крене свако своје да износи!
Дакле, нема на ову тему даље да наставља било ко било шта...само навијачке приче могу даље ако икога то више интересује....а када отворимо неку политичку трибину нека каже ко шта има...дотле...прекидамо било какву комуникацију на ту тему!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Za nas - za Zvezdu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Aug 2013
Posts: 39

PostPosted: 04 Jul 2021 07:10    Post subject: Reply with quote

Отварамо сезону у петак 16.7 у 20Ч са Војводином.

До тад се надам да ће да напокон пусте сезонске у продају. Мислим, хоће сигурно али све ово до сада метиљаво од стране сервиса за чланство. Онлине не може ништа још увек. Јуче сам се чуо са ликом који ради тамо, за сезонске ми рекао "Молим те стрпи се још дан два, све ће се знати до понедељка, углавном требало би бити доста јефтиније него претходне сезоне". Тако да ценим да су цене ове зезоне за 50% јефтиније (била је анкета нека па зато мислим). Више ме занима да што пре то реше, од цене, ионако је јефтина и по старим ценама.

Што се тиче утакмице, термин идеалан (осим за оне који раде у суботу а путују), мислим да нема навијача који се није ужелео "Рајка", плус је у питању и један од дербија па тако да би за мене све испод 20 хиљада било разочаравајуће ал да се не фрљам цифрама сад.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

View previous topic :: View next topic
Page 14 of 14

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop