DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

2020-2021
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 18 May 2021 09:48    Post subject: Reply with quote

Quote:
Како би се разликовала од свих претходних ова генерација ће освајање четвртог пехара у низу прославити на реци и на посебном броду који ће пловити Савом. Биће то својеврстан бал на води, а поред првотимаца прослави ће присустовати и омладинци нашег клуба који су такође обезбедили титулу првака државе. Прослава је организована тако да се водило рачуна и о најситнијим детаљима, а црвено бели ће запловити Савом од 19 часова и 30 минута праћени визуелним спектаклом. Клуб и играчи су се одлучили на овакав вид прославе због тренутне епидемиолошке ситуације.

Сви који се у том тренутку нађу крај реке имаће прилику да уживају, а слика која том приликом буде формирана на реци биће прави одраз величине клуба какав је Црвена звезда.
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 18 May 2021 14:07    Post subject: Reply with quote

Колико је прошло од оне слике у канцеларији ЗТ? Пошто је сад донео нову, још већу.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 May 2021 17:39    Post subject: Reply with quote

За почетак није Север на слици, ако ништа друго. Верујем да ће и ова слика имати исти рок као и прошла. Него сад је неко друго време...треба славити, а после ће се сређивати шта треба.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 18 May 2021 17:48    Post subject: Reply with quote

Није север али је поставио као икону.. С тим што би икона била и мања, по димензијама. Ја искрено не знам колико још шамара могу да поднесем а ово више није ни шамарање него као кад боксера ривал угура у угао па крене да га набада онако беспомоћног. Боли јебига.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 18 May 2021 22:05    Post subject: Reply with quote

Многима је одлазак на трибину у почетку представљао проналажење себе и бег од дневне политике и свакодневнице, здрав дух, безусловна љубав према клубу... Сада нам неко опасно каља углед и то директно трља по очима... И то нису теме којима се Север одувек бавио, пароле, национална питања и тако те ствари, већ суво странчарење, полтронство, улизивање, лажи и преваре. Против модерног фудбала смо? Са овом сликом и са оном утакмицом против рада смо постали прави пример модерног фудбала, онога чега се свако на Северу гнуша и против чега се бори!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 19 May 2021 07:12    Post subject: Reply with quote

Ма је ли? Значи почео си да сумњаш у оне људе који су пре само пар година изнели паролу и побунили се против свог клуба када је требало? Почео си да сумњаш у север да ће оставити овако ствари како јесу? Да ће дозволити да "будемо нечији" и као клуби и као трибина? Ја разумем, нема утакмица слушате којекакве будалаштине, али дал сумњати у нешто што је бар 20 година грађено? Мислите да људе са трибине и из група одушевљава ова слика, да није скинута прва??? Мислите да ће ово овако остати? Онда супер, останите кућама, немој да верујете, али када се ствари буду извеле на чистац немојте ни онда да се појављујете више нити да нешто причате! Ја вам лепо кажем, није сада време за "слику", оставите то по страни, момци на терену су ову сезону на челу са Декијем направили такву да је не заборавиш! Зато би ваљда према њима прво тебали да покажемо захвалност и да прославимо титулу, а онда полако, све ће доћи на своје. Север није изгубио свој ДНК, па да му неко овде отвара очи, већ има здраву логику која каже да у овом тренутку неће да коље вола за кило меса, а природа ће све сама урадити!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 19 May 2021 07:24    Post subject: Reply with quote

Као клуб већ јесмо нечији, то су нам потврдили обојица са оне прве слике. Друго, јебеш ти то ако човек не може поштено да се порадује титули или лиги шампиона а да ти не искочи дебил дебилски да ти се посере на све то. Па испадне да је онај са слике заслужнији за успех и од тренера и од играча. Ако ми дозволиш, то је одавно престало да буде кило меса.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 19 May 2021 08:12    Post subject: Reply with quote

То си ти можда у глави нечији! Ал то задржи за себе! Тако је било и јебеш победу над Олимпијакосом кад су карте скупе!!! Јебеш нерешено са Наполијем кад нисмо "дркнули гробље" 3 дана иза те утакмице! Кења ми се од ове болесне и нездраве атмосфере која се надвила над клубом још од Лудогореца! људи нису нормални то је дефинитивно. 3 за 3 са Олимпијакосом, намерно човек погодио пречку итд. МИ НИСМО НИЧИЈИ НИТИ ЈЕ КЛУБ НЕЧИЈИ СЕМ ОНИХ КОЈИ ГА ПОДРЖАВАЈУ И У ТОМ ТРЕНУТКУ ГА ВОДЕ! САМО ЊИХОВ И НИКАДА НИЧИЈИ!
90 их ти је у Цвелетовој канвеларији стајала слика слобе...шта ли би онда писао да си имао интернет и уопште могућност да уђеш у просторије клуба! Данас, нема ко није дигао глас против овога и опет дођеш овде да кењаш нешто. Крај било какве дискусије око ове теме, када се заврши сезона онда ћемо видети шта је и како, дотле, ова тема више не постоји!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 19 May 2021 14:40    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ма је ли? Значи почео си да сумњаш у оне људе који су пре само пар година изнели паролу и побунили се против свог клуба када је требало? Почео си да сумњаш у север да ће оставити овако ствари како јесу? Да ће дозволити да "будемо нечији" и као клуби и као трибина? Ја разумем, нема утакмица слушате којекакве будалаштине, али дал сумњати у нешто што је бар 20 година грађено? Мислите да људе са трибине и из група одушевљава ова слика, да није скинута прва??? Мислите да ће ово овако остати? Онда супер, останите кућама, немој да верујете, али када се ствари буду извеле на чистац немојте ни онда да се појављујете више нити да нешто причате! Ја вам лепо кажем, није сада време за "слику", оставите то по страни, момци на терену су ову сезону на челу са Декијем направили такву да је не заборавиш! Зато би ваљда према њима прво тебали да покажемо захвалност и да прославимо титулу, а онда полако, све ће доћи на своје. Север није изгубио свој ДНК, па да му неко овде отвара очи, већ има здраву логику која каже да у овом тренутку неће да коље вола за кило меса, а природа ће све сама урадити!


То никако... Не сумњам у нешто што се гради од половине прошлог века... Само остављају те ствари добру дозу горчине...
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 26 May 2021 08:51    Post subject: Reply with quote

Титула без пораза, преко 100 голова, преко 100 бодова, постављен светски рекорд, сјајна Лига Европе која је кулминирала замало елиминацијом великог Милана, добијен дерби и на крају освојен куп после 9 година, односно дупла круна после 14 година. Хвала за све Деки, све испите си положио и извини за сваку тежу реч прошлог лета након дербија у полуфиналу купа. ГРАНДЕ ДЕКИ!
Back to top
View user's profile Send private message
Saki1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Feb 2021
Posts: 43
Location: Север

PostPosted: 26 May 2021 08:58    Post subject: Reply with quote

И СВЕ ЈЕ КАО ПРЕ...
_________________
http://www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 26 May 2021 18:39    Post subject: Reply with quote

Подршка за брата Гобељу кога разапињу са свих страна. Циганин до коске брат наш
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 26 May 2021 21:17    Post subject: Reply with quote

Ко га разапиње? Друштвене мреже? Новине? Ови што пишу и једу говна већ 5 дана измишљају ствари? Да је публике на стадиону видео би дал неко неког разапиње, овако, на жалост, интернет кроји ко кога разапиње иако то са реалношћу нема никакве везе. Тако да, немаш потребе да дајеш подршку некоме коме би цео стадион сем једне трибине аплаудирао за његов гест.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Za nas - za Zvezdu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Aug 2013
Posts: 39

PostPosted: 27 May 2021 16:36    Post subject: Reply with quote

А види, ако ми дате за право. Тог Гобељића је великој већини пун куфер, да не кажем шта друго из поштовања према овом месту и свима који читају. Не бих ја био сигуран да би га поздравиле све трибине осим једне. Једноставно су људи свесни да је Звезда прерасла оно што Гобељић има да јој понуди, на неки начин је добро што нема публике јер би после Милана на "Рајку" било свакаквих сцена, до тога да му једна трибина скандира а друге две да му звижде. Више нисмо у неким прошлим временима када смо били сами против свих, Телета, Тадића, власти, када смо бодрили Гуму Богдановића, Савиа, Туторића, Бригела, сада смо 4 пута заредом шампиони, 4 пута играмо Европу, обарамо разне рекорде, и један Гобељић играчки је достигао своје лимите у оваквој Звезди и већина ће да слави дан када ће тај да оде из клуба.

И кренућу од себе. Пре свега, НИСАМ Делија, не сматрам се Делијом, кад бих рекао да сам Делија пљунуо бих на све вас који сте на трибини где год се игра, који се цимате око сваке кореографије, организације, који постављате своја леђа,да не набрајам све. Али већ дуже поседујем чланску и сезонску за Север, дођем кад год могу, бирам мале или велике утакмице јер не идем на утакмице Звезде да гледам њене ривале већ Звезду. И тог Гобељића ми је преко главе, искрено једва чекам дан када ће да саопште да он више није играч Звезде. Њему свака част на залагању и емоцијама према клубу, али то је све што он има да му понуди на терену, било је и већих Звездаша од њега који су више дали клубу. А то што је он већ 4 године у клубу доста говори и о његовим не/квалитетима, пре ћемо добити понуду за Столета економа него за њега.

И сад схватам да сви имамо неке своје критеријуме, некима је довољно то што он "воли и осећа клуб", знам да мој упис има најмање везе с овом темом која је покренута, али мени се искрено није свидело ни то његово понашање. Звездин играч треба да учи од тренера како треба да се понаша на терену, а не од своје девојке. Како било, знам како ствари функционису кад се наиђе на неистомишљеника овде, велики сам хвала Богу па сам свестан свега, коме ће бити лакше да ме напушава и тера одавде, нема проблема, настављам и даље да читам а ми се видимо надам се ускоро на најлепшем месту на свету.

Свако добро.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 27 May 2021 18:34    Post subject: Reply with quote

Ај што си га извређап као играча, већ си кренуо и као човека, па си полако прешао и на његову девојку. Ако ниси Делија, ако дођеш када можеш...твоје мишљење уоште није за разматрање нити да се даље иде од овога што је написано. Да не буде ето брише се а културно сам написао...дефинитивно треба да читаш више а мање да се јављаш, поготову после освојене дупле круне и оборених свих живих могућих рекорда! Ово нису коментари испод вести курира или нека друга места. Ово је форум Делија где ипак још увек ум царује, а не оно где и сви ту и мали мујо. Тако да...настави ти да читаш само пусти твоје процене дал би му и ко звиждао.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic :: View next topic
Page 12 of 14

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop