DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ПРОСЛАВА РОЂЕНДАНА И ТИТУЛЕ!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 21 Jun 2020 10:53    Post subject: Reply with quote

Мене само интересује шта су постигли људи који су синоћ седели код куће?
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 21 Jun 2020 10:58    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=MTKvEYqroYY
Ваљда су могли лепо да гледају ово...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 21 Jun 2020 11:08    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=kGGoqDVyu2M
https://www.youtube.com/watch?v=32IF7h5O6oo
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 21 Jun 2020 11:23    Post subject: Reply with quote

Лепо је речено синоћ, ајде да сву негативну и позитивну енергију избацимо из себе. Сигурно су и људи који су синоћ били, љути због дербија и промашених појачања, али шта је требало да ураде, да седе код куће? Север је јуче изгледао фантастично, сјајно навијање до 75. минута што неко рече, а од 75. минута тотална лудница. Навијање у малом џепу је постао синоним за славља и прославе и нека тако остане, неће се бунити нико. Laughing
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 21 Jun 2020 12:04    Post subject: Reply with quote

Уместо да баш због тог изгубљеног дербија буде што више људи, да опет проради тај "Звездашки инат" да покажемо колико волимо свој клуб и кад је тешко...фотељаши стручњаци опет оправдавају своје име остају код куће и у фазону су "не треба нам оваква титула" е па јебите се сви колективно који сте остали код куће и који тако размишљате...срам вас било !!!
Свака част свима који су били још једном и наравно сигурно се нису покајали,север је опет показао "уметност"...идемо даље нек' нас се Европа поново плаши...И НЕ МОГУ ДА РАЗУМЕЈУ КАКО СТВАРИ ОВДЕ НАСТАЈУ !!!
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 21 Jun 2020 13:05    Post subject: Reply with quote

Ми смо славили титулу, а остале ко јебе! Само таквим ставом приступати интернет писањима и многим стручњацима који пишу по којекаквим мрежама. Занемарити све! И писања за број гледалаца, и за то где смо на улици, и за све друго!

Прво полувреме фино одрађено. Две кореографије. Одлична шеталица и још бољи ефекат који је постигнут сребрним најлонима. Бакљада у другом полувреме невероватна. Био сам скептичан кад сам чуо да клуб планира прославу на свој начин ал кад сам видео расвету, ди џеја, север који светли и гори нон стоп, па потпуно другачији осећај. И ова прослава је као и свака до сад - за уџбеник!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 21 Jun 2020 13:13    Post subject: Reply with quote

Део Севера wrote:
И ова прослава је као и свака до сад - за уџбеник!

Дефинитивно, и овако и онако. И да они који су застранили мало се врате на колосек јер после толико загрижених мамаца и то празних чак ни хлеб није на њима био...сада смо загризли највећи празан...и то треба да нам је за уџбенике исто! Те Милоје зихераш, те скупе карте победисмо 3-1 у лиги шампиона, те како то нисмо згазили говна 3 дана после Наполија, те играчи су отаљавали на 5-0 са Војводином нису довољно трчали, те дугови из добро поузданих извора, те намештено са Олимпијакосом, те намерно је погодио пречку са пенала...много и превише лудости је унешено међу људе...ваљда им је ова прослава мало отворила очи ако икако може то.
А са друге стране да, у овим околностима овако изнети прославу...јесте за уџбенике и за понос трибине!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 21 Jun 2020 14:06    Post subject: Reply with quote

Нема коме дерби није оставио укус говнета у устима. Мука нам је свима више од дана мрмота на оном стадиону. Редовно уђемо као пичкице у утакмицу, пребију нас, краду време, врше измену голмана 8минута, не шутнеш на гол поштено....и све то прејадној екипи каква је партизан.
Али овде се славила титула. Момци задњих пар титула освојили најубедљивије икад. Ко зна колико бодова залихе смо имали, сањали смо деценијама о европи, играли са најјачим тимовима на маракани...џаба.
Јер људи се пале на виртуелно и то им је постао начин живота. Да уђу по 20 пута дневно на те сајтове, да гутају текстове и коментаре. Једноставно све више људи се одлучује да нема своје мишљење него да усваја коментаре од имагинарних ликова, на плаћеним чланцима, на проливу од сајтова. Ту се трују са плаћеном титулом, снсом, терзићем, промашеним странцима, статистиком, милојевићем...на све то додаш и текстове о корони коју ко год да је добио у задње време, добио ју је на дербију...и онда ти на прославу никад заслуженије титуле дође 18000 људи.
И као што неко написа изнад кога више заболе курац за те људе? Они се хране нашим кукањем овде и сигурно огромну већину није срамота кад види да је оставио клуб да слави на полупразном стадиону, већ ликују јер верују да су сад урадили праву ствар, чим имају толико истомишљеника.
Са обзиром на све горе поменуто...садржајно, одлично навијање, и супер прослава титуле.
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 21 Jun 2020 16:31    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=fPyFcuS6mlE

Након целе ове сезоне, након свега чудног што се десило у овој години, након целогодишње хистерије и хајке, што на нас, што на наш клуб, након сви прича уочи ове прославе, људи остају 45мин након завршетка свега на стадиону. Пева се, скаче се, пале се бакље и врти застава и креће изведба нове песме коју нисмо стигли да отпевамо током утакмице. Људи по инерцији прилазе и креће навијање. Након свега што нам се дешавало, након свих битки што на улици, што против медија и издајника ово је нешто где је прорадио тај навијачки менталитет. Људи који су ту 5-10-30 година. Овим је затворена ова сезона.

Људи су заслужили одмор а онда полако да се крене са обновом чланства и сезонских. Па идемо опет.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 21 Jun 2020 20:29    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=U52Iu5QtkL4
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 21 Jun 2020 23:27    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ма нема шта да се прича, пали смо као Звездаши на испиту, ово је само срећа па су дошли сви који желе стварно да су ту
Има ту и до тога да се људи боје овог вируса

Није ово баш уобичајна ситуација па да мислимо да смо пали неки испит... једноставно ово са овим вирусом је утицало сигурно и то веома на бројност.
Па ја сам први био на утакмици јер ето, фанатизам шта ли већ... али кад погледаш објективно, колико је паметно у време пандемије набијати се у масу од 20 хиљада људи, поготово знајући да неких мера против вируса има само на папиру и да смо малтене једини у европи који играју пред публиком...
Не знам, али ја лично мислим да је било одлично с обзиром на целу ситуацију.. поготово рецепт за север, грмело је као ретко шта...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 22 Jun 2020 08:54    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=LTTTSKzsAxA
Штета што нема још једно бар 10 минута ове песме иза бакљаде...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 24 Jun 2020 13:41    Post subject: Reply with quote

Нема на неком снимку део кад смо певали за браћу из ЦГ?
_________________
Јебеш паре ми смо фудбал!
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 24 Jun 2020 15:04    Post subject: Reply with quote

шумски_коњ wrote:
Нема на неком снимку део кад смо певали за браћу из ЦГ?


https://youtu.be/7WcTgTdTQOI
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 25 Jun 2020 07:52    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=LTTTSKzsAxA
Штета што нема још једно бар 10 минута ове песме иза бакљаде...


https://youtu.be/2BSZ1AWnwVQ
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop