DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Сви по дуплу круну!
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 10 Jun 2020 23:54    Post subject: Reply with quote

Не знам да л је за нијансу или доста боље, мени се чини доста боље навијање него претходних дербија на јна, да је имао ко са терена да испрати нашу жељу, наше хтење, нашу вољу тек онда би их усрали у навијању. Из дербија у дерби се исто питам, како без муда, без жеље... Да л они имају толики комплекс од нас, па толико запну, толико се напале, не знам, ал да боли боли.
Што се дегена тиче, не знам шта бих рекао, оне пароле, оно потрошено платно, фарбе, греота...али инстаграм звезде су добиле лајкове што им је најбитније.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 11 Jun 2020 06:05    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:


4 победе у 19 дербија од 2015е на овамо...а освајају се титуле, игра се европа. Могао бих свашта да напишем везано за терен, али ево овај податак је довољан. ДОСТА ДЕМАГОГИЈЕ, ХОЋЕМО РЕЗУЛТАТЕ, ХОЋЕМО ПОБЕДЕ!


А шта би могао да кажеш брате? Немој ми да попушимо ту демагогију њихових новинара што прикривају њихове неуспехе. Па Милоје није изгубио 5-6 дербија првих. И то смо одједном сви заборавили. Није Милоје био у Звезди пре 10 година.
Три године за редом играмо европу, а ти напишеш хоћемо резултате? Које резултате? Да добијемо сваки трећи дерби и узмемо куп?
Боли овај пораз свакако, као и сваки, али треба реално, хладне главе сагледати ствари... По мени смо били бољи до гола, играли мушки имали шансе, после тога канал. Навијање исто. Првих сат времена, дуго нисмо боље навијали на јна (јесте да нисмо имали с ким да се такмичимо Ал добро...),после гола грмљавина 5 минута, и онда пад, највише због коментара да ништа не знамо... Али добро због тих првих сат времена сам сигуран да ћемо следећи пут бити још бољи...
Back to top
View user's profile Send private message
ЂорђеКНН
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Sep 2013
Posts: 271

PostPosted: 11 Jun 2020 06:54    Post subject: Reply with quote

Није проблем у поразу,већ у игри и томе да 4 дербија нисмо дали гол. Оваквом Партизану мислим да је мало екипа које нису дале гол у 4 утакмице.
Навијање до 70. минута добро,на моменте је баш грмело,осетила се позитивна атмосфера,али терен чини своје,што је нормално скроз,нисмо роботи.
Играмо дербије очајно,ту нема шта да се ко љути и да правда играче,навијање и не може много боље кад је на терену овако.
Идемо даље...
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 11 Jun 2020 07:12    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=dzJROh6B-PI


Поента је у игри, приступу, жељи, вољном моменту. Наши немају муда кад кроче на терен пашњака. Навијали смо добро, доста боље него пре(сад гледам снимке хладније главе па се слажем са вама да је навијање ипак доста боље него досад на јна) али примљен гол нас је успорио, а игра наших након примљеног гола нас је докусурила. Труде се људи да певају и скачу, али кад видиш да су наши тотално инфериорни на терену,...Сви су срећни због треће узастопне титуле, али није то то када нема победе над вечитим ривалом у сезони. Боли ово јако али идемо даље.

За 4 дана гостујемо ТСЦ-у, прилика за пуну трибину и реакцију екипе. Потребна им је максимална подршка!
Back to top
View user's profile Send private message
здравкохерби
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Nov 2013
Posts: 348

PostPosted: 11 Jun 2020 07:44    Post subject: Reply with quote

Невероватно,синоћ бих песничио зид сат времена од муке,данас ок..скапираш да је то још један дерби а биће их још 100. Пораза ће бити још,као и победа...али сваки дерби се мора играти на крв,у месо. А не да њихови играчи на које у лиги пиша ко стигне,поред наших изгледају као бразилци. Зато следећи дерби посетити их тренинг пре текме,као некад. По мени навијање добро,каква смо издања тамо имали чак и одлично. Оне будалетине преко пута не бих да коментаришем,ни онај "лајк" нису требали добити. Таквима је празно платно најбољи одговор.
_________________
Косово је душа Србинова!
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 11 Jun 2020 08:20    Post subject: Reply with quote

Ваљда је то спорт јебем ли га.
Навијање доста боље, за озвучење немам коментар. Мислим да би онај гол на крају првог полувремена доста утицао на наставак али није. Била је добра атмосфера поготово у првом полувремену. Жандари у свом фазону, а добили су и више него добар одговор. Унфолов Very Happy

Не знам више кога да кривим за ове поразе у дербијима, да л управу, играче, приступ цео, цео колектив...
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 11 Jun 2020 08:47    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Ортодоксија wrote:


4 победе у 19 дербија од 2015е на овамо...а освајају се титуле, игра се европа. Могао бих свашта да напишем везано за терен, али ево овај податак је довољан. ДОСТА ДЕМАГОГИЈЕ, ХОЋЕМО РЕЗУЛТАТЕ, ХОЋЕМО ПОБЕДЕ!


А шта би могао да кажеш брате? Немој ми да попушимо ту демагогију њихових новинара што прикривају њихове неуспехе. Па Милоје није изгубио 5-6 дербија првих. И то смо одједном сви заборавили. Није Милоје био у Звезди пре 10 година.
Три године за редом играмо европу, а ти напишеш хоћемо резултате? Које резултате? Да добијемо сваки трећи дерби и узмемо куп?
Боли овај пораз свакако, као и сваки, али треба реално, хладне главе сагледати ствари... По мени смо били бољи до гола, играли мушки имали шансе, после тога канал.



Немамо ми шта попушимо од новинара, само једноставно боли, боли ме титула без победе у дербију. Боли то што уђу у дерби у страху, без муда, без жеље... Сви ми живимо и идемо на тај стадион да би између осталих успеха и победа јебали партизана и радовали се тим победама, а не да доживимо да разни имбецили попут Жељка Пантића, Здјелара, пичке циганске резервног голмана или дебелог педера/педофила сад ликују и причају како су још једном показали да су најбољи!
Где смо брате били бољи до гола? Од кога смо били бољи, које шансе? Играли мушки? Дај немој зајебавати...

Све је то лепо, све је то огроман успех, Европа, титуле, али хоћемо муда у дербију, хоћемо жељу, хоћемо труд, тога нема, има везаних ногу и страха и има недостатка жеље.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Pendula
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Dec 2007
Posts: 62
Location: Колонија

PostPosted: 11 Jun 2020 09:00    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Ортодоксија wrote:


4 победе у 19 дербија од 2015е на овамо...а освајају се титуле, игра се европа. Могао бих свашта да напишем везано за терен, али ево овај податак је довољан. ДОСТА ДЕМАГОГИЈЕ, ХОЋЕМО РЕЗУЛТАТЕ, ХОЋЕМО ПОБЕДЕ!


А шта би могао да кажеш брате? Немој ми да попушимо ту демагогију њихових новинара што прикривају њихове неуспехе. Па Милоје није изгубио 5-6 дербија првих. И то смо одједном сви заборавили. Није Милоје био у Звезди пре 10 година.
Три године за редом играмо европу, а ти напишеш хоћемо резултате? Које резултате? Да добијемо сваки трећи дерби и узмемо куп?
Боли овај пораз свакако, као и сваки, али треба реално, хладне главе сагледати ствари... По мени смо били бољи до гола, играли мушки имали шансе, после тога канал. Навијање исто. Првих сат времена, дуго нисмо боље навијали на јна (јесте да нисмо имали с ким да се такмичимо Ал добро...),после гола грмљавина 5 минута, и онда пад, највише због коментара да ништа не знамо... Али добро због тих првих сат времена сам сигуран да ћемо следећи пут бити још бољи...



То није никаква демагогија него чињенично стање. Сигурно се сећаш кад су они узимали силне титуле за време толета, а у дербију нису могли да нам присмрде...Па шта сад, и ми треба да будемо као они? Искрено, испишам ти се на титулу ако сваког у лиги ниси барем једном добио, а поготово јединог ривала за ту титулу...Шта сад, јел због европе треба да се правимо блесави што 4 дербија гол нисмо дали, а при томе, 90% истих играча је играло све те дербије... Да смо на тих 4 дербија створили 4-5 шанси. И још их наградиш песмом на крају сваког тог дербија... И сад као не може да се каже да као пичке играмо дерби и да је срамота да не можемо ни гол да им дамо, а камоли да победимо... И да не споменемо да је на почетку сезоне као главни циљ постављено освајање дупле круне. Јесте мање више спортски коментар, и ако му овде није место бришите га, али ово је чињеница на коју не треба да жмуримо и налазимо оправдања за њу.
Back to top
View user's profile Send private message
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 11 Jun 2020 09:52    Post subject: Reply with quote

Мустафа јуче прети нашем играчу маше му прстом, нико да му приђе да каже ало рођаче коме машеш бре.. прошли дерби тамо онај пигмеј даје гол и трчи испод Севера, Борјан му прилази и напада га хорда секташа, нико од наших да притрчи другару у помоћ. Чега се они плаше кад играју са њима мени уопште није јасно. Никаква жеља за игром, никаква жеља да се одбрани грб клуба, никаква жеља да другара свог одбране ако ништа. Није срамота ни да се неки звиждук да после оваквих партија континуираних. Север добар, Свуда грми около на нивоу, лајкови, срца, добро познати термини онима тамо, да им не падне тешко 90 минута без друштвених мрежа.
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Лука30
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Apr 2012
Posts: 337

PostPosted: 11 Jun 2020 09:56    Post subject: Reply with quote

Трибина. Јако добро издање имајући у виду све што је пратило на терену.
Бакљада одлична, навијање добро 70% времена. Боље него што је генерално тамо.

Терен. Мучно је гледати наш "европски" тим који створи 1-2 шансе по дербију и тако већ дуже време. Мучно је гледати да наша капитална појачања немају везе са животом ако су уопште на терену, док њихов берач памука залутао на фудбалски терен се поиграва са нашима. Не видим да ико из клуба реч говори, а камоли да преузима одговорност.

Идемо даље.
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 11 Jun 2020 09:59    Post subject: Reply with quote

Јесте брате демагогија, а сад ћу да ти кажем и зашто. Они дођу на дерби где им треба победа за титулу, играју бункер, не пређу пола, Мустафа од 30. минута креће да одуговлачи, а боре се за титулу тад. Ми после 0:0 излазимо са стадиона као посрани, што их нисмо згазили, а они на сва уста причају како им ми нисмо дали гол. И они ту испадају бољи од нас, зато што и сваки нерешен резултат приписују себи као херојску победу.

Што се тиче Толета и дербија ту доста грешиш. Имали су они за време Толета периоде где су везивали по 3-4-5 победа у дербијима. Мрзи ме сад да тражим колико тачно, али то лако може да се провери... Разлика је у томе што они од тих својих “поштених” титула нису видели европу. А ми овде долазимо у ситуацију да коментаришемо наше титуле, а ниједна није била без европе. И то јаке европе.
Од кад је Милоје тренер (можда и мало пре тога) ми смо изгубили само 1 првенствени дерби. И тад су велики стручњаци неки нашли да пљују човека који нам је донео све то што нам је донео. 1 првенствени дерби за три сезоне! И тај смо изгубили после поништеног чистог гола. И сад тражимо потврду титуле у дербију?
Новинари трују, праве притисак, дижу ту “црну серију” на не зна ни ја колико утакмица... а реалност и није баш таква. Ипак ми овде расправљамо о томе...
Е зато јесмо попушили ту њихову причу и зато треба да се пресаберемо и да газимо још јаче него до сад, па ће доћи и победе у дербију.
Back to top
View user's profile Send private message
jzma
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Mar 2010
Posts: 158

PostPosted: 11 Jun 2020 10:04    Post subject: Reply with quote

Pendula wrote:
Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Ортодоксија wrote:


4 победе у 19 дербија од 2015е на овамо...а освајају се титуле, игра се европа. Могао бих свашта да напишем везано за терен, али ево овај податак је довољан. ДОСТА ДЕМАГОГИЈЕ, ХОЋЕМО РЕЗУЛТАТЕ, ХОЋЕМО ПОБЕДЕ!


А шта би могао да кажеш брате? Немој ми да попушимо ту демагогију њихових новинара што прикривају њихове неуспехе. Па Милоје није изгубио 5-6 дербија првих. И то смо одједном сви заборавили. Није Милоје био у Звезди пре 10 година.
Три године за редом играмо европу, а ти напишеш хоћемо резултате? Које резултате? Да добијемо сваки трећи дерби и узмемо куп?
Боли овај пораз свакако, као и сваки, али треба реално, хладне главе сагледати ствари... По мени смо били бољи до гола, играли мушки имали шансе, после тога канал. Навијање исто. Првих сат времена, дуго нисмо боље навијали на јна (јесте да нисмо имали с ким да се такмичимо Ал добро...),после гола грмљавина 5 минута, и онда пад, највише због коментара да ништа не знамо... Али добро због тих првих сат времена сам сигуран да ћемо следећи пут бити још бољи...



То није никаква демагогија него чињенично стање. Сигурно се сећаш кад су они узимали силне титуле за време толета, а у дербију нису могли да нам присмрде...Па шта сад, и ми треба да будемо као они? Искрено, испишам ти се на титулу ако сваког у лиги ниси барем једном добио, а поготово јединог ривала за ту титулу...Шта сад, јел због европе треба да се правимо блесави што 4 дербија гол нисмо дали, а при томе, 90% истих играча је играло све те дербије... Да смо на тих 4 дербија створили 4-5 шанси. И још их наградиш песмом на крају сваког тог дербија... И сад као не може да се каже да као пичке играмо дерби и да је срамота да не можемо ни гол да им дамо, а камоли да победимо... И да не споменемо да је на почетку сезоне као главни циљ постављено освајање дупле круне. Јесте мање више спортски коментар, и ако му овде није место бришите га, али ово је чињеница на коју не треба да жмуримо и налазимо оправдања за њу.


Е баш тако,можемо да причамо полако,али сви смо бесни,ево ја сам преспавао,устао јутрос и и даље сам љут.Искрено до јаја би било да узмемо куп,али сви знамо шта смо чекали,то је овај меч.200ти дерби.Шта да причамо која подршка реално?Нећу да испадне да сам хушкач и ти фазони,као што ће сад да се накачи 20 ликова и да буде у том фазону,ал ајде исркено јел има неког кога није заболело оно од синоћ?Јел има неког ко је у фазону јеби га Лига Шампиона,3 титуле,до јаја то и јесте најважније и то ће се славити,али нам се укења свака титула и кад се слави има горак укус јер се стално брукаш по дербијима,или не знам као иживљавамо се против рада,радника, а не могу овима да дају гол 4 утакмице.И претходне 3 ме је болело па се аплаудира нека јеби га не можеш увек да добијеш.Шта сад више који курац,нек иду нек изгубе 5 у првенству и аплаудираћу ја први за све што су урадили,али зна се шта је дерби.Испада сад као да дерби није дерби ако нема гробара и то што је у навијачком смислу жив курац поста,дерби је дерби и ако се бламираш оволико колико се наши играчи бламирају у задња 4 треба да пуше курац сви заједно.С тиме што синоћ су још и добро играли какве партије пружају тамо.Лепо је Гобељић реко колико год да боли што постоји тај снимак,барем је искрен и тачан.Причамо реално,до скоро смо бар гајби играли клај клај а тамо га пушимо редовно на терену.Милоје није изгубио 5,6 дербија првих кажеш,али имаш тим који је 77 пута бољи и одиграш 0:0 то је равно поразу,опет реално причамо.А кад су они имали бољи тим тамо од 2007 рецимо 2:0 лаганица за њих сваки пут.То је реална прича и зато је људима пун курац и свима које ја познајем,а верујем и сваком правом навијачу који не иде из гаса и заправо зна да наброји 11 играча.
Шта је поента мог уписа иако јесте спортски,али сад је уско повезан са свим остлаим,синоћ је требало звиждати,само због свега наведеног горе и неки и јесу и ја сам први нема шта,први пут не лажем и не фолирам се.Само зато што ми је првом пун курац репризе на терену на њиховом стадиону из године у годину.И реално не комплексирају се њихови играчи на нас него очигледно наши на њих,чим они могу тако да гину,док наши трче доле ко да имају курац у буљи.

Навијање све је речено горе,стварно је и било добро,поготово у односу на претходних пар на оном стадиону,да се не понављам безвезе.
Back to top
View user's profile Send private message
Pendula
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Dec 2007
Posts: 62
Location: Колонија

PostPosted: 11 Jun 2020 11:16    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Јесте брате демагогија, а сад ћу да ти кажем и зашто. Они дођу на дерби где им треба победа за титулу, играју бункер, не пређу пола, Мустафа од 30. минута креће да одуговлачи, а боре се за титулу тад. Ми после 0:0 излазимо са стадиона као посрани, што их нисмо згазили, а они на сва уста причају како им ми нисмо дали гол. И они ту испадају бољи од нас, зато што и сваки нерешен резултат приписују себи као херојску победу.

Што се тиче Толета и дербија ту доста грешиш. Имали су они за време Толета периоде где су везивали по 3-4-5 победа у дербијима. Мрзи ме сад да тражим колико тачно, али то лако може да се провери... Разлика је у томе што они од тих својих “поштених” титула нису видели европу. А ми овде долазимо у ситуацију да коментаришемо наше титуле, а ниједна није била без европе. И то јаке европе.
Од кад је Милоје тренер (можда и мало пре тога) ми смо изгубили само 1 првенствени дерби. И тад су велики стручњаци неки нашли да пљују човека који нам је донео све то што нам је донео. 1 првенствени дерби за три сезоне! И тај смо изгубили после поништеног чистог гола. И сад тражимо потврду титуле у дербију?
Новинари трују, праве притисак, дижу ту “црну серију” на не зна ни ја колико утакмица... а реалност и није баш таква. Ипак ми овде расправљамо о томе...
Е зато јесмо попушили ту њихову причу и зато треба да се пресаберемо и да газимо још јаче него до сад, па ће доћи и победе у дербију.


А Кажи ми брате јел демагогија да сваки дерби задњих пар година ко курац играмо? Ево ти ми кажи, којим дербијем у последњих пар година си ти задовољан како смо одиграли? Ја нисам ни једним...

Јел говно новинарско криво што ми гол нисмо дали у послењих 4 дербија? Стално нам је неко други крив, чувамо играче под стакленим звоном, уместо да им се јасно стави до знања да не смеју говна да имају више жеље и енергије од нас у дербију. Да сваки дерби као пичке играју... Што каже брат, мустафа прети милуновићу, наши као пичке ћуте...Па жртвуј неког економа или резервног голмана нек утрчи унутра и прст му тај поломи семе му јебем мртво...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 11 Jun 2020 11:46    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 11 Jun 2020 11:49    Post subject: Reply with quote

jzma wrote:
Pendula wrote:
Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Ортодоксија wrote:


4 победе у 19 дербија од 2015е на овамо...а освајају се титуле, игра се европа. Могао бих свашта да напишем везано за терен, али ево овај податак је довољан. ДОСТА ДЕМАГОГИЈЕ, ХОЋЕМО РЕЗУЛТАТЕ, ХОЋЕМО ПОБЕДЕ!


А шта би могао да кажеш брате? Немој ми да попушимо ту демагогију њихових новинара што прикривају њихове неуспехе. Па Милоје није изгубио 5-6 дербија првих. И то смо одједном сви заборавили. Није Милоје био у Звезди пре 10 година.
Три године за редом играмо европу, а ти напишеш хоћемо резултате? Које резултате? Да добијемо сваки трећи дерби и узмемо куп?
Боли овај пораз свакако, као и сваки, али треба реално, хладне главе сагледати ствари... По мени смо били бољи до гола, играли мушки имали шансе, после тога канал. Навијање исто. Првих сат времена, дуго нисмо боље навијали на јна (јесте да нисмо имали с ким да се такмичимо Ал добро...),после гола грмљавина 5 минута, и онда пад, највише због коментара да ништа не знамо... Али добро због тих првих сат времена сам сигуран да ћемо следећи пут бити још бољи...



То није никаква демагогија него чињенично стање. Сигурно се сећаш кад су они узимали силне титуле за време толета, а у дербију нису могли да нам присмрде...Па шта сад, и ми треба да будемо као они? Искрено, испишам ти се на титулу ако сваког у лиги ниси барем једном добио, а поготово јединог ривала за ту титулу...Шта сад, јел због европе треба да се правимо блесави што 4 дербија гол нисмо дали, а при томе, 90% истих играча је играло све те дербије... Да смо на тих 4 дербија створили 4-5 шанси. И још их наградиш песмом на крају сваког тог дербија... И сад као не може да се каже да као пичке играмо дерби и да је срамота да не можемо ни гол да им дамо, а камоли да победимо... И да не споменемо да је на почетку сезоне као главни циљ постављено освајање дупле круне. Јесте мање више спортски коментар, и ако му овде није место бришите га, али ово је чињеница на коју не треба да жмуримо и налазимо оправдања за њу.


Е баш тако,можемо да причамо полако,али сви смо бесни,ево ја сам преспавао,устао јутрос и и даље сам љут.Искрено до јаја би било да узмемо куп,али сви знамо шта смо чекали,то је овај меч.200ти дерби.Шта да причамо која подршка реално?Нећу да испадне да сам хушкач и ти фазони,као што ће сад да се накачи 20 ликова и да буде у том фазону,ал ајде исркено јел има неког кога није заболело оно од синоћ?Јел има неког ко је у фазону јеби га Лига Шампиона,3 титуле,до јаја то и јесте најважније и то ће се славити,али нам се укења свака титула и кад се слави има горак укус јер се стално брукаш по дербијима,или не знам као иживљавамо се против рада,радника, а не могу овима да дају гол 4 утакмице.И претходне 3 ме је болело па се аплаудира нека јеби га не можеш увек да добијеш.Шта сад више који курац,нек иду нек изгубе 5 у првенству и аплаудираћу ја први за све што су урадили,али зна се шта је дерби.Испада сад као да дерби није дерби ако нема гробара и то што је у навијачком смислу жив курац поста,дерби је дерби и ако се бламираш оволико колико се наши играчи бламирају у задња 4 треба да пуше курац сви заједно.С тиме што синоћ су још и добро играли какве партије пружају тамо.Лепо је Гобељић реко колико год да боли што постоји тај снимак,барем је искрен и тачан.Причамо реално,до скоро смо бар гајби играли клај клај а тамо га пушимо редовно на терену.Милоје није изгубио 5,6 дербија првих кажеш,али имаш тим који је 77 пута бољи и одиграш 0:0 то је равно поразу,опет реално причамо.А кад су они имали бољи тим тамо од 2007 рецимо 2:0 лаганица за њих сваки пут.То је реална прича и зато је људима пун курац и свима које ја познајем,а верујем и сваком правом навијачу који не иде из гаса и заправо зна да наброји 11 играча.
Шта је поента мог уписа иако јесте спортски,али сад је уско повезан са свим остлаим,синоћ је требало звиждати,само због свега наведеног горе и неки и јесу и ја сам први нема шта,први пут не лажем и не фолирам се.Само зато што ми је првом пун курац репризе на терену на њиховом стадиону из године у годину.И реално не комплексирају се њихови играчи на нас него очигледно наши на њих,чим они могу тако да гину,док наши трче доле ко да имају курац у буљи.

Навијање све је речено горе,стварно је и било добро,поготово у односу на претходних пар на оном стадиону,да се не понављам безвезе.


То је суштина. Они док су имали бољи тим - лагано нас добијали. Ми сада имамо бољи тим већ пар сезона уназад - једва их добијемо. Како је то могуће?! Иначе, имали смо период од 2, а можда чак и 3 године када нисмо могли да их добијемо у време њихове "доминације", чисто да се зна. Тај црни низ је пресекао Роби победом у полуфиналу купа 2011. када смо их добили 1:0.

4/8/7 нам је учинак у дербијима(рачунајући лигу и куп) од сезоне 2014/2015. То је последњих 19 дербија. Гол разлика је 17:17 у тих последњих 18 дербија. Гол им нисмо дали на последње 4 утакмице...


Отишли смо доста у спортски део, али свакако мислим да и о томе треба полемисати ако треба, а сада јесте дошао тај тренутак. Нешто дефинитивно мора да се мења, овако више не иде. Што је најгоре, одговорности без и овог пута, мађија ће опет да просипа неке бајке како би се опрао и то је то.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop