DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Сви по дуплу круну!
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 05 Jun 2020 22:14    Post subject: Сви по дуплу круну! Reply with quote

У историји Црвене Звезде многе среде су уписане великим словима. Време је за још једну такву! После 13 година имамо шансу за нову дуплу круну. Остале су још две препреке, а прва је већ за 5 дана у 20ч на стадиону ЈНА против комшија. Север, а онда и делови истока и запада, морају бити пуни и активни нашим људима 90 минута. Да играчи осете да је дошао тај тренутак. За сутра је заказано виђање на Маракани после дуго времена и загревање за дерби, а онда надамо се и за разне прославе које нестрпљиво исчекујемо!

ЗВЕЗДА!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Крејзи Норт
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Oct 2012
Posts: 51

PostPosted: 06 Jun 2020 21:03    Post subject: Reply with quote

ЦРНО - БЕЛА ЗАСТАВА, СИМБОЛ ЈЕ ПОЛИЦИЈЕ
Back to top
View user's profile Send private message
Мангупарија 89
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 136
Location: Маракана

PostPosted: 07 Jun 2020 11:20    Post subject: Reply with quote

За ову утакмицу апсолутно не треба никакав позив...сваки прави Делија,Звездаш треба да зна где му је место у среду...даће Бог да славимо тај дан...ДУПЛА КРУНА ОЛЕ !!!
_________________
Ал срце још за тебе лудо удара...
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 08 Jun 2020 07:25    Post subject: Reply with quote

Quote:
Продаја улазница за секторе који су намењени навијачима Црвене звезде почеће у уторак 09. јуна на благајнама стадиона Рајко Митић. Продаја ће се одвијати у уторак и среду, од 10:00 до 18:00 часова.

Напомена је да се улазнице могу купити само уз лични документ са фотографијом (лична карта, пасош), а максимималан број улазница по купцу је 4.

На дан утакмице, у среду 10. јуна, улазнице ће се продавати искључиво на благајнама стадиона фк партизан од 10 часова (у складу са Законом о спречавању насиља и недоличног понашања на спортским приредбама).
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1417

PostPosted: 08 Jun 2020 15:07    Post subject: Reply with quote

90 МИНУТА ДА ГРМИ СЕВР!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 08 Jun 2020 15:43    Post subject: Reply with quote

Ајде коначно и ми да тамо будемо ван оног неког грча као што уме да нам се деси. Право је време да почнемо да их побеђујемо на њиховом (условно речено) стадиону. Да не коментаришем колико су они застранили у овом времену и више него иначе.

Само за тебе, увек уз тебе!
Back to top
View user's profile Send private message
Slavko33
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Jun 2018
Posts: 5

PostPosted: 08 Jun 2020 22:53    Post subject: Reply with quote

Јавна кућа сте најјефтинија...
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 09 Jun 2020 11:36    Post subject: Reply with quote

Џони БГ wrote:
Ајде коначно и ми да тамо будемо ван оног неког грча као што уме да нам се деси. Право је време да почнемо да их побеђујемо на њиховом (условно речено) стадиону. Да не коментаришем колико су они застранили у овом времену и више него иначе.

Само за тебе, увек уз тебе!


У последње време смо скоро стално у неком грчу тамо, не знам зашто. Само је одједном то почело пре неколико година. И играчи изађу на терен са истим тим грчом, и онда не погурамо ни ми њих, ни они нас. Мора то да се прекине коначно, дуго нас то прати кад им гостујемо. Да не кажем да говнима нисмо дали гол годину дана, а то су последња 3 дербија(2 у лиги и један у купу). Време је за храбру игру и лудачку атмосферу на трибини!
Back to top
View user's profile Send private message
1945
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2011
Posts: 292

PostPosted: 09 Jun 2020 14:03    Post subject: Reply with quote

Дерби, шта рећи? Одавно то није дерби, онај стари, добри дерби.
Одавно са друге стране нема правих навијача, правог ривала.
Нема оне дражи где целе недеље а и дуже цупкаш, исшчекујући да се тог дана пробудиш, да осване дан вечитог дербија.
Дођеш и с друге стране видиш шаку полтрона, муријаша, интересних група. Уз њих неке несрећне гробаре који не знају да трибина треба тако да изгледа који не знају да то тамо није навијање. Али нису ни они толико криви кад већ годинама на том југу не станују навијачи. Али партизан је партизан,овакав или онакав он нам је највећи ривал макар на терену. Ово сутра на трибинама биће с једне стране навијача, истинских љубитеља навијања и фудбала па и самог дербија са друге стране оних који су све супротно томе. Сутра треба да покажемо да су залутали, сутра треба да се још више повећа и осети разлика између нас и њих. Сутра морамо да им одржимо лекцију у навијању. Сутра су навијање песма, страст према клубу, кључ успеха и победе у дербију. Већ дуго на ЈНА не навијамо како треба, наш тим последњих дербија баш и нема победе, куп нисмо освојили годинама али сутра, сутра идемо по победу! Па макар ми с трибина својом подршком морали да утерамо лопту у мрежу за гол више. Сутра се показује оно"по зими, киши, сунцу...", сутра се показује оно "У име свих нас у црвено белом...", сутра се показује оно"Када звездо играш ти...", сутра се показује оно"ти си само мали партизан...", ма сутра се показује оно ми смо Цигани најјачи смо најјачи!!!! Сутра сви на ЈНА идемо по победи идемо по куп!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Lule
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Nov 2019
Posts: 25

PostPosted: 09 Jun 2020 18:06    Post subject: Reply with quote

Дерби на пашњаку који највише волим, што због трибине што због игре, мислим да је дошло време да им докажемо да смо најјачи и то на њиховом терену , имам тај неки осећај да ћемо их победити на терену а обрукати их на трибини , зато СВИ на пашњак!!!
_________________
САМО ТЕБЕ ВОЛИМ ЈА!
Back to top
View user's profile Send private message
ВојникСевера
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2018
Posts: 50

PostPosted: 10 Jun 2020 08:19    Post subject: Reply with quote

200-ти дерби , то је нешто што се памти , остане некако посебно записано! Ајмо цигани да изгрмимо данас! Ја бих лично волео да га памтим са 3 комада у њиховој мрежи и директном свршавању у фаци Мустафи! А много ће лакше бити играчима ако се Север буде тресао 90 минута !
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 10 Jun 2020 21:32    Post subject: Reply with quote

Не знам шта да кажем. Исто сваки пут...На трибини за нијансу боље него иначе али и даље је то далеко од доброг и оног што ми стварно можемо. Нешто нам се свима колективно десило, малокрвни смо и ми на трибинама, и они на терену. То се и одражава на резултате у дербију, годину дана без постигнутог гола против стоке...Ове сезоне два пораза и реми. Ништа поново од дупле круне коју чекамо јако дуго.

Одличан одговор на пароле оних преко пута које не бих ни да коментаришем, сви знамо ко су, шта су и како су напунили своју трибину.

Од следеће сезоне нешто мора да се мења у приступу дербију на пашњаку, и код нас, а и код екипе. Ово превише боли.
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 10 Jun 2020 22:00    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=4ZzAQeofHPI
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 10 Jun 2020 22:34    Post subject: Reply with quote

Не знам да л је за нијансу или доста боље, мени се чини доста боље навијање него претходних дербија на јна, да је имао ко са терена да испрати нашу жељу, наше хтење, нашу вољу тек онда би их усрали у навијању. Из дербија у дерби се исто питам, како без муда, без жеље... Да л они имају толики комплекс од нас, па толико запну, толико се напале, не знам, ал да боли боли.
Што се дегена тиче, не знам шта бих рекао, оне пароле, оно потрошено платно, фарбе, греота...али инстаграм звезде су добиле лајкове што им је најбитније.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 10 Jun 2020 23:04    Post subject: Reply with quote

Помак у навијању евидентан, наравно може и мора боље, али добро, иде на боље.
Како сам се исмејао на ,,лајк'' одговор прекопуташима, капа доле Very Happy

Ово је био куп, дакле организатор је ФСС...а нашим људима није било омогућено да купе карте за источну трибину!
Запамтити, па узвратити истом мером, а не допустити им да праве 5 фракција на 3 трибине на нашем стадиону! Сасвим довољан им је југ, па нека смрде тамо.

4 победе у 19 дербија од 2015е на овамо...а освајају се титуле, игра се европа. Могао бих свашта да напишем везано за терен, али ево овај податак је довољан. ДОСТА ДЕМАГОГИЈЕ, ХОЋЕМО РЕЗУЛТАТЕ, ХОЋЕМО ПОБЕДЕ!
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop