DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Дерби
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 01 Mar 2020 20:07    Post subject: Reply with quote

Спектакуларно отварање дербија! Грмљавина у уводним минутима, ватромет, пиро, пола - пола трибина и надглашавање, прозивање стоке, прозивање мустафе, непрестани димови, све у свему једно фантастично издање Севера вечерас по мом мишљењу! Све се тресло када смо имали најбољу прилику у 30. и неком минуту, људи су тада били једни другима на главама од узбуђења и скакања. Штета што је резултат изостао, били смо мало бољи али недовољно за победу. Ово је већ трећи дерби заредом без гола и без победе...
Идемо даље, имамо 11 бодова више, браво за вечерас Делије!
Back to top
View user's profile Send private message
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 01 Mar 2020 21:07    Post subject: Reply with quote

Парола ових прекопута (не могу их назвати навијачима) је победила. Ееееј онииии некоме пишу "квази навијачи" па ја не могу да поверујем, као да им је неко подметнуо ону паролу да им се смеје цео свет. Добро је док "постоје" па макар овакви. Very Happy
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 01 Mar 2020 21:12    Post subject: Reply with quote

Бар те лепо насмеју кад год их погледаш. Лепо вече за нас, неки просек.

''Новинари телеграфа'' ако се тако могу назвати, заслужују један црвено бели курац Very Happy
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Земо
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Sep 2012
Posts: 94

PostPosted: 01 Mar 2020 21:57    Post subject: Reply with quote

Лепо вече на нашој Мари, бар што се нас и наше трибине тиче... Што се тиче фудбала, благо речено: катастрофа! Боје се и једни други да дају гол, да победе, односно да не изгубе, и то се већ годинама уназад дешава и губи се та нека спортска, такмичарска драж. Јебеш ми матер осећам се као да смо изгубили, а иде нам на руку резултат... Ал добро, да не мрачим више са тог спорског аспекта, сви смо свесни где живимо и какав је квалитет фудбала. А ову скупину на 2,3,4 трибине на колико су се распоредили, што се међусобно рокају, нећу ни да коментаришем, иако бих најискреније волео да имамо коме да одговарамо на пароле и да се надјачавамо у навијању, али ово већ годинама уназад губи сваки смисао...
Опет, с друге стране, Север пун, исток и запад лепо попуњени, солидно, на моменте, одлично навијање, брдо пиротехике, ватромети у пар наврата, бакљаде, корео са оном висећом паролом и балонима, све је то
лепо изгледало.
Остаје та жал што то није више то, ни у навијачком, ни у спортском смислу...
До неких бољих времена и до правих "вечитих дербија"!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 01 Mar 2020 22:44    Post subject: Reply with quote

Може још да се убоде драж дербија ако имаш довољно воље и довољно желиш. Почетак утакмице, почетак другог...па и цело прво полувреме то доказују. Сви смо ми дошли знајући да нас преко пута чека имитација навијачке трибине, али смо сами себи успели да нађемо занимацију и да се кроз нашу креативност, иновативност...ми издигнемо изнад ситуације и направимо дерби занимљивијим. Иначе сигурно не би ваљало да људи отворе душу и кажу шта имају о оваквом дербију. Ипак, читам новине видим и нека дешавања...свака част и једина и другима ко год да је био...оно се не виђа често, барем не код нас. Ипак кад се сабере ми одлични и активни, иновативни...са неком енергијом која држи већ неко време и мислим да се тек захуктава. Што се тиче игре на терену, људи су једноставно дошли да виде победу и ништа их друго није интересовало. А они као да су играли на икс, иако имају добру бодовну разлику...знају да нас и нерешено нервира па скоро као пораз. Морамо из те замке да се извучемо и да наставимо даље. До прославе рођендана имамо гостовања...а онда следећу на Маракани поново спектакл! Када избришеш оне преко пута буде много лакше и лепше...занимаш се подршком своме клубу, изгледу и навијању своје трибине. Има Београд и даље навијачког духа...Север први, али и делови друге трибине.
Наше издање изнад просека када се све сабере...спортски резултат је то што нас све нервира већ дуже време...али не може све да буде идеално. Да смо још победили ко зна како би тек све изгледало и звучало...у сваком случају браво Север!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 02 Mar 2020 08:37    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=URwfHwH2RI8 - Корео

https://www.youtube.com/watch?v=5cI4MQO5yiE - Мустафа
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 02 Mar 2020 08:44    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 02 Mar 2020 09:05    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/0xQLmCxCSGg - након утакмице
https://youtu.be/rIkKzHdU8kI - димњада и ватромет
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Mar 2020 11:27    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=GKzx0WeqX-A
https://www.youtube.com/watch?v=6z-3lDgeRjM
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Mar 2020 13:14    Post subject: Reply with quote







Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 02 Mar 2020 13:27    Post subject: Reply with quote

Саджајни смо били по мом мишљењу,заиста смо се потрудили,а поводом оне друге теме навијацка свест видело се синоћ када је мурија кренула на гробаре кад је цовек са шипке морао да објањава,инаце један предлог,са оним фазоном подизања кореографије прво прославе Хероја па и сада,можемо нову димензију кореографија да унесемо уз мало маште,зато дајте предлоге на приватне поруке људима који треба да размотре идеје,још једном штета посебно у првом што им нисмо звекнули два комада имали смо сансе,делије оцена 9 само због оног поцетка другог где цовек морао да нас моли да певамо,све остало врхунски,преко пута нећу да коментаришем,они још нису провалили да они за нас не постоје
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Mar 2020 13:38    Post subject: Reply with quote

Code:
https://www.telegraf.rs/sport/navijaci/3160239-delije-navijaci-crvene-zvezde-162-veciti-derbi

Опет ови сплачинари једу говна. Дал је реално да избаце овакву вест. Тотално банална али дал је реално да напишу да се певала песма "душмани хоће да нас униште"...као да није било 4000 људи на стадиону, од тога...13000 на Северу који знају шта су певали у то време. Е на овом нивоу су им све вести везане за навијање и навијачки свет. Озбиљни кретени раде изгледа у том уредништву или је нешто друго у питању. Могли су да дају неком на југу камеру да сними кореографију нашу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 02 Mar 2020 14:09    Post subject: Reply with quote

Пронађите Борјанову капитенску траку на интернету да видите како је изгледала,није тема знам али је са синоћне утакмице. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 02 Mar 2020 14:22    Post subject: Reply with quote



Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 02 Mar 2020 18:24    Post subject: Reply with quote

Шта се све пише у новинама од јуче... па ово је криминално!
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop