DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗА СРПСКИ НАРОД,СВЕТИЊЕ, ЗВЕЗДУ!
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делије Север
Ветеран


Joined: 31 Jan 2006
Posts: 1427

PostPosted: 30 Dec 2019 22:30    Post subject: ЗА СРПСКИ НАРОД,СВЕТИЊЕ, ЗВЕЗДУ! Reply with quote

У ЧЕТВРТАК НАШ КОШАРКАШКИ КЛУБ ИГРА БИТНУ УТАКМИЦУ ПРОТИВ БАЈЕРНА у АРЕНИ! ОВО ЈЕ ПРИЛИКА ДА ПОДРЖИМО НАШЕ ИГАЧЕ, АЛИ УЈЕДНО И ПОЗИВ ГРУПЕ ДА СЕ СВЕ ДЕЛИЈЕ, СВИ ЗВЕЗДАШИ, СВИ ОНИ КОЈИ НИСУ ПЛАНИРАЛИ ДА ДОЂУ НА ОВУ УТАКМИЦУ...ПОЈАВЕ, И ДА ПОКАЖЕМО НАШОЈ БРАЋИ У ЦРНОЈ ГОРИ КОЈИ ВОДЕ ВЕЛИКЕ БИТКЕ ЗА ОЧУВАЊЕ НАШЕ ВЕРЕ И ИДЕНТИТЕТА...ДА НИСУ САМИ! НАКОН УТАКМИЦЕ ОКУПИЋЕМО СЕ СВИ КОД ЛОПТЕ НА СЕВЕРНОЈ СТРАНИ АРЕНЕ, ОДАКЛЕ ЋЕМО КРЕНУТИ У ШЕТЊУ ДО ЦРНОГОРСКЕ АМБАСАДЕ У КНЕЗ МИХАЈЛОВОЈ! АКО НАШОЈ БРАЋИ У ЦРНОЈ ГОРИ НИЈЕ ХЛАДНО И МРСКО ДА У СНЕГУ ДО КОЛЕНА НА НЕКИМ МЕСТИМА БРАНЕ ОНО ЧЕГА СМО И МИ ДЕО, ОНДА НИ НАМА НЕ БИ СМЕЛО ДА БУДЕ ТЕШКО ДА СЕ У НИКАД ВЕЋЕМ БРОЈУ ПРОШЕТАМО ДО ГРАДА И ЗА ПОЧЕТАК, НА ОВАЈ НАЧИН СТАВИМО ДО ЗНАЊА НАШОЈ БРАЋИ ДА НИСУ САМИ, ДА СМО ТУ ДА МОГУ ДА РАЧУНАЈУ НА НАС! ЗАТО ВЕЋ САДА ОДЛАЖИТЕ СВЕ ЗА ТАЈ ДАН, ОВА ПОРУКА МОЖЕ ДА УСПЕ САМО У КОЛИКО ВЕЛИКИ БРОЈ ЉУДИ СЕ ОДАЗОВЕ ОВОЈ ШЕТЊИ!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pukovnik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2009
Posts: 50
Location: Srbija,Beograd

PostPosted: 31 Dec 2019 08:01    Post subject: Re: ЗА СРПСКИ НАРОД,СВЕТИЊЕ, ЗВЕЗД Reply with quote

Svaka čast braćo!!! Za ovako nesto ne treba poziv!!! Treba da im pokažemo da smo uz njih i ne damo naše svetinje!!! BIĆE OPET SRPSKA CRNA GORA
Back to top
View user's profile Send private message
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 31 Dec 2019 08:37    Post subject: Reply with quote

ДОБРО ЈЕ ОВО ОДЛИЧНО ...
Back to top
View user's profile Send private message
tcz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Nov 2016
Posts: 76

PostPosted: 31 Dec 2019 08:54    Post subject: Reply with quote

Delije vidimo se u cetvrtak,nivo 400 sever,istok,zapad,jug KOP! Posle do ambasade da podrzimo nas narod koji se bori protiv ogromnog zla.
VIDIMO SE DELIJE!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 31 Dec 2019 11:39    Post subject: Reply with quote

Ајмо Делије, да на прави начин отворимо нову календарску годину. Сви у Арену, сви испред амбасаде!
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 31 Dec 2019 12:48    Post subject: Reply with quote

Још једна мала напомена. По угледу на акцију када се масовно носила застава нема предаје, било би одлично да у четветак свако ко има заставу Српске Црне Горе понесе по једну, а ко нема, правац Бункер у Булверу Деспота Стефана. Треба имати у виду да и зарада од тог прозивода иде организацији Срби за Србе ако се не вара, па ето прилике да се споје угодно и корисно.
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
Caki
Site Admin


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1483

PostPosted: 31 Dec 2019 14:49    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 01 Jan 2020 12:39    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 02 Jan 2020 11:48    Post subject: Reply with quote

мислим да је ово највећи догађај у послењих 10 година ван терена, где би све делије требало да учествују и имају свестан осећај колико је ово битно.
Back to top
View user's profile Send private message
Jezic1989
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Oct 2017
Posts: 115

PostPosted: 02 Jan 2020 13:28    Post subject: Reply with quote

сеси wrote:
мислим да је ово највећи догађај у послењих 10 година ван терена, где би све делије требало да учествују и имају свестан осећај колико је ово битно.


Реално би требало и друге патриоте и родољоби да учествују.
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 02 Jan 2020 20:59    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=XHhiT-2n5yM
Back to top
View user's profile Send private message
Џони БГ
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Jul 2013
Posts: 244

PostPosted: 03 Jan 2020 07:27    Post subject: Reply with quote

Читам шта пишу људи на разним местима по интернету и схватам да ови што мисле да су паметни и што мисле да су се изузели из света лажи новинара, верују политичарима који пуштају разне глупости да се причају о Северу. Не ваља им кад Север не жели да помаже било ком политичару на неким страначким протестима, али им не ваља ни кад се изађе на улицу самоиницијативно. Не ваља им што Информер лаже, али им ваља Данас и Н1 који напишу неколико стотина навијача, а оно неколико хиљада може једино да се напише.

Свака част за синоћ браћо!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 03 Jan 2020 08:15    Post subject: Reply with quote

То што читаш су ти ботови из ове земље из Црне Горе...том н1 је дужност да напише пар стотина, док је опет неким другима у интересу да кажу преко 5000...а опет, да се не лажемо, можда је било 3000-4000 људи, можда је још било људи испред што су нас дочекали...што уопште није мало свакако. Не знам сем опозиције у овој земљи ко може да изведе оволико људи, али јако је велика разлика. Овде је свако дао паре да дође на утакмицу(људи из других градова за себе), свако је платио карту за утакмицу, свако је дошао на позив групе из идеала, без обећања да ако оду ови постаћеш неко и нешто негде, нико није одрешио кесу да се појави овај број људи на улици...чист бунт групације овог народа која и даље брани националне интересе и даје подршку нашем народу на овај или онај начин...како може у датом тренутку.
Наравно да ће сада свако овај скуп гледати својим очима. Ја сам је погледао на Бранковом мосту када смо се пењали ка Зелењаку...непрегледна колона у свим тракама моста...знао сам одмах да је успело оно што је група хтела и да ће то бити оно што смо и хтели...порука Браћи да нису сами! Верујем да Браћа одоздо ово тумаче баш како је и изгледало, а ове ратове по новинама сада остављамо разним странама да пишу шта им се пише ми ту ништа не можемо. НИје наивно данас извести тај број људи, сигурно да ће многи то да ти оспоравају. Зато ми можемо само да 17. поновимо све ово и још више да нас буде, па полако...ћераћемо се још!
Иначе свака част Звездашима и свима који то нису а појавили су се на наш скуп! Можда чак и има наде неке...БРАВО!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 03 Jan 2020 08:59    Post subject: Reply with quote

Пун погодак шетња синоћ након утакмице! Многе смо изненадили, новине и друштвене мреже и даље брује и износи се 1000 теорија завере. Од Н1 нисам очекивао лажи да нас је било само неколико стотина, реално је било између 4000 и 5000 људи отприлике. Они бар важе за телевизију која је најреалнија и најобјективнија у Србији али очито да и они раде по нечијем диктату кад примењују тактику спина и лажи од стране владајуће странке. Да не дужим даље са овим јер сам већ мало скренуо са теме. Свака част свима што су били, послата је јасна и директна порука свима који се дрзну да дирају светиње! Видимо се поново 17.01!

П.С. Утакмица одлична, најубедљивија наша победа досад у Евролиги. Лепо дочекан Деја уз одличну атмосферу која се после прелила на улице.
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 03 Jan 2020 09:40    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Пун погодак шетња синоћ након утакмице! Многе смо изненадили, новине и друштвене мреже и даље брује и износи се 1000 теорија завере. Од Н1 нисам очекивао лажи да нас је било само неколико стотина, реално је било између 4000 и 5000 људи отприлике. Они бар важе за телевизију која је најреалнија и најобјективнија у Србији али очито да и они раде по нечијем диктату кад примењују тактику спина и лажи од стране владајуће странке. Да не дужим даље са овим јер сам већ мало скренуо са теме. Свака част свима што су били, послата је јасна и директна порука свима који се дрзну да дирају светиње! Видимо се поново 17.01!

П.С. Утакмица одлична, најубедљивија наша победа досад у Евролиги. Лепо дочекан Деја уз одличну атмосферу која се после прелила на улице.


Ја не знам како неко може да ради у н1 и гледа сваки дан како му се сервирају лази против сопствених суграђана против родбине пријатеља... колико умоболан мораш бити да радиш пропаганду на властитом уништењу зарад нечијих интереса. па и твија деца ће живети овде ближа или даља родбина. Ово треба коначно све да се истера на чистац.. дирнули су тамо где не треба у порекло у семе у срж ове нације. надам се да ће се сви срби широм света и региона дозвати памети и прокључити овој борби за опстанак идентитета.. ово је исувише озбиљно да бисмо се делили
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop