DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Спартак-субота 15:30ч
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zemun
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Nov 2019
Posts: 3

PostPosted: 07 Dec 2019 18:31    Post subject: Reply with quote

По мени добро навијање. Требало би чешће да се изнесу оне мале заставе , север тада изгледа одлично.Само да је мало боља бројка и то је то.
Back to top
View user's profile Send private message
ЗвездаКрајин
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2016
Posts: 149

PostPosted: 07 Dec 2019 18:43    Post subject: Reply with quote

Не знам зашто се људи изнова и изнова ишчуђавају бројци, кад је овако већ сад 3 године, централна 2 сектора не могу до краја да се напуне у утакмицама где се нешто не слави, то је постало стандард. Најбитније је да више није монотоно, претходне 2 утакмице су одличан пример тога, а бројка ће сигурно доћи ако се настави овако. Погледајте само слике од почетка сезоне и са претходне 2 утакмице, помак је очигледан.
_________________
Због Крајине и спаљених села некоме ће метак у сред чела!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 07 Dec 2019 18:59    Post subject: Reply with quote

Одлична журка у другом полувремену, ја задовољан отишао са стадиона! Испратили смо играче како доликује, навијачки богата утакмица, све је спремно за спектакл у Пиреју!

Што се тиче посете, не вреди ни коментарисати бахатост, безобразлук и размаженост навијача. Генерал је све рекао у упису на претходној страни оно што сам хтео написати па да не понављам већ речено.
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 07 Dec 2019 19:01    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=lhVXLQcXHJ8
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Dec 2019 19:04    Post subject: Reply with quote











Ево тих 1000 људи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Dec 2019 19:14    Post subject: Reply with quote


Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 07 Dec 2019 19:19    Post subject: Reply with quote

Буквално фали 300-400 људи да се попуне ове рупе у горњим секторима да би то изгледало одлично.... Што је најгоре ти људи су на северу са стране неће да приђу...кад би још тих 300-400 људи дошли по мени би то било то ...коп од 4-5 хиљада људи сасвим добро... Изгледа лако али далеко од тога...тако близу а тако далеко
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Маузер
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2018
Posts: 202
Location: Негде у СвеСрбији

PostPosted: 07 Dec 2019 19:57    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=PGzUga7n7Rc&feature=emb_title

Свашта човек нађе на овом интернету..
_________________
Далмација, Кордун, Лика, Банија, Барања, Славонија
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Dec 2019 20:04    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=lhVXLQcXHJ8
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 07 Dec 2019 20:04    Post subject: Reply with quote

Лепо навијачко издање. Она линија живота креће узлазном путањом поново, рекао бих. Осећа се ултрас дух на Северу. Идемо Делије!
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 07 Dec 2019 22:08    Post subject: Reply with quote

И стварно је невероватно да на почетку другог полувремена имамо осетно више људи него чак у 20 ом минуту...људи улазе цело прво полувреме малтене. Разумем ја да неко ради и све...али треба да се навикавамо да немамо ове осцилације баш.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
млађи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2018
Posts: 45

PostPosted: 07 Dec 2019 23:51    Post subject: Reply with quote

Толико пута је Север извлачио нове методе да људима који нису толико заинтересовани за Звезду у домаћем првенству објасни зашто је битно подржати клуб у "малим" утакмицама, јер свака утакмица Звезде велика је онолико колико осећаш клуб и дишеш за њега, али изгледа да је то борба са ветрењачама, бар тако изгледа тренутна ситуација. Усресредити се на ове главе које пуне коп константно и са њима радити на квалитету, а квантитет отом-потом, ништа преко ноћи не може... Свако да пође од себе и запита се у ком сегменту навијања је танак, исправи то и онда размишља о људима који не долазе. Само они који су ту могу нешто да промене и побољшају и својом подршком натерају успаване да им се придруже, да се не понови да брат са шипке мора да објашњава смисао песме коју певамо. Све је на нама уколико желимо да квалитет и квантитет буду обједињени у будућности.
_________________
дању, ноћу, сваки дан црвено-бело осећам!
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 08 Dec 2019 09:38    Post subject: Reply with quote

Да се надовежем на ове постове. Стварно треба да прекопчамо сви у главама...већ више од 2-3 године, пре сваке утакмице пишемо овде неке бајке и басне, ложимо једни друге, онда се разочарамо, па падамо у очај...значи тренутно ништа неће подићи бројку. То нам је то. Тих 4000 људи. И капирам ја да ником и даље није јасно како и зашто се ово догодило, али је то тако. Разумљиво ми је да кад ти се преполови бројност преко ноћи, да се људи ту сморе, да све има мање смисла кад се екипе од 10+ људи сведу сад на 3-4 човека...
Јако битна ствар је да, као што написаше горе, да тих 4000 навијача који су ту, да када уђеш на трибину, да трибина има неку енергију(некад је боље и негативна да је присутна, само да није равна линија), да се осећа навијаштво, слога, воља за навијањем, за зајебанцијом.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 08 Dec 2019 13:23    Post subject: Reply with quote

Тешко је у овој навијачкој жабокречени у Србији да објасниш некоме да је ово што има код нас ЈЕДИНСТВЕНО и да не постоји на жалост нигде више ни на једној трибини у Србији! Међутим, прво медијима одговара да смо "сви исти", јер то аутоматски значи да смо као и сви остали...другим групама одговара да смо "сви исти" јер јеби га где ће њих да буде 60...200...300 у копу а нас 3500-4000...онда им је лепше да ћуте и држе то што знају о нама у себи и да фурају причу да смо исти само ми то ето вешто кријемо. Све ово треба да препознају прави навијачи, да млађи који долазе буду научени како треба...мислим да у размери колико је све отишло у курац код нас на сцени...ове две утакмице су прави мелем за сваког правог Ултраса!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Konsiliere
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2006
Posts: 169

PostPosted: 08 Dec 2019 13:29    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
И стварно је невероватно да на почетку другог полувремена имамо осетно више људи него чак у 20 ом минуту...људи улазе цело прво полувреме малтене. Разумем ја да неко ради и све...али треба да се навикавамо да немамо ове осцилације баш.

дођу људи у 30-ом минуту а одлазе у 83... а онда хоће у ЛШ. Још добро игра тим, како су људи постали незаинтересовани. Ту највише мислим на млађу популацију. Слабо ту има оних који промукну..
_________________
немој да све наше ратове сломе упропасте као да не значе ништа, зар не пожелиш да се окренеш, и нађеш снаге да нас покренеш!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop