DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Спартак-субота 15:30ч
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Неми посматра
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 40

PostPosted: 04 Dec 2019 08:13    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
КО НЕ ВОЛИ ЗВЕЗДУ И КАДА ГУБИ, И НИЈЕ ЗВЕЗДАШ!!! Рече данас један велики Звзедаш!


Најсмешнији податак је да Звезда данас малтене и не губи утакмице, или врло ретко. А безобразнима и глупима ''звездашима'' сад смета што не играмо лепршаво ове полусезоне. Па где су били претходне 3 године?!

Ми смо добри, има нас, још 500-1000 више и не знам у европи јел постоји већи коп од тога. Мислим да не постоји.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 04 Dec 2019 08:20    Post subject: Reply with quote

Само да не смламају људе који су се коначно појавили, много треба живаца, рада, објашењења да би ти људи могли да се задрже и у ствари знају праву истину! Зато је наш посао да пишемо и причамо! Добра констатација јер је овај човек у тренуцима када је Звезда била у највећем амбису слично изговорио..."идем да гледам Звезду и када није добро"...само сада су успели и њега толико да испровоцирају да је губитак од бајерна представљен као у оно време нерешено против Металца! Треба бити паметан и тек сад показати реакцију!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Неми посматра
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2012
Posts: 40

PostPosted: 04 Dec 2019 09:16    Post subject: Reply with quote

Сећам се тога, и треба Пижона гурати у први план, да што више људи то прочита, да види да га чују.

А не овог излапелог милојка на пример, који јуче избацује видео под називом: од ''небо се отворило'' до ''земљо отвори се'', и за 1 дан 20.000 људи га је погледало већ.
Против таквих се треба борити, и паролама и песмама, као онда за гојка андријашевића, за сос канал, и да не набрајам редом... и чиме год се може. не само писањем овде, а наравно и да овде мора и треба да се пише о томе.
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 04 Dec 2019 09:30    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80 - Ово је Пижон рекао на Звездин 70.рођендан. У тој сезони су нам у јесењем делу на утакмици са Доњим Сремом искључили струју пред сам старт утакмице, дугови и проблеми на све стране, нова управа, слаба игра и слаби резултати,...Али посета је била свакако већа него данас. Није могуће да људе више привлачи да гледају свој клуб кад је у расулу него кад је у скоро одличном стању. И ДА НЕ ВАЉА, ЈА ИДЕМ ДА ГЛЕДАМ СВОЈ КЛУБ!
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 04 Dec 2019 11:31    Post subject: Reply with quote

Оринџ wrote:
1945 wrote:
Ajde da se proba ajde svi mi koji sebe smatramo svesnim navijacima da probamo da uradimo jednu stvar. Da svako od nas ko bude dolazio na ovu utakmicu povede makar jos jednu osobu sa sobom. Ali da to bude ili neko dete ili neko ko je isao ranije na utakmice a iz ko zna kojih razloga ne dolazi. Ajde da probamo da imamo u glavi i sprovedemo da do Spartaka svako ubedi jednog takvog da krene sa njim na utakmicu. Ajmo da kreneno od sebe samih. Veliki broj zvezdasa razmislja,klub isto radi,po raznim forumima se pise i niko nema pravo resenje niko ne zna tacan razlog ovakve brojke usled ovakvih rezultata. Svako od nas nek krene od sebe i nek da svoj dolrinos popravljanju ove situacije. Plakati vise ne pale,grafiti ne pale mnogo sto je ranije palilo vise ne pali e pa kad je tako ajde da uzmemo svi mi st ari u svoje ruke. Ajde da svako od nas ko ovo procita da sebi zadatak da dovede jednog(jednu) koji nije jmao u olanu dolazak na ovu utakmicu. Tek kad znamo da smo sve probali kad znamo da vise nema resenja onda mozemo da se pomirimo a do tad ima nade za bolje dane.


Није све у квантитету, битан је и квалитет људи који дођу на утакмицу.


Наравно да је битан квалитет, али морамо да покушавамо да доводимо људе, издвојиће се они прави вреном. Али не можеш знати да ли клинац из краја има то нешто ако ни не пробаш да га исцимаш и доведеш на стадион. Временом, ако већ није, ће се и он заљубити у навијање и наследиће све нас.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 04 Dec 2019 19:11    Post subject: Reply with quote



Настављамо даље...ШАЛ У РУКЕ И МАРАКАНА!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 05 Dec 2019 12:10    Post subject: Reply with quote

1945 wrote:
Ajde da se proba ajde svi mi koji sebe smatramo svesnim navijacima da probamo da uradimo jednu stvar. Da svako od nas ko bude dolazio na ovu utakmicu povede makar jos jednu osobu sa sobom. Ali da to bude ili neko dete ili neko ko je isao ranije na utakmice a iz ko zna kojih razloga ne dolazi. Ajde da probamo da imamo u glavi i sprovedemo da do Spartaka svako ubedi jednog takvog da krene sa njim na utakmicu. Ajmo da kreneno od sebe samih. Veliki broj zvezdasa razmislja,klub isto radi,po raznim forumima se pise i niko nema pravo resenje niko ne zna tacan razlog ovakve brojke usled ovakvih rezultata. Svako od nas nek krene od sebe i nek da svoj dolrinos popravljanju ove situacije. Plakati vise ne pale,grafiti ne pale mnogo sto je ranije palilo vise ne pali e pa kad je tako ajde da uzmemo svi mi st ari u svoje ruke. Ajde da svako od nas ko ovo procita da sebi zadatak da dovede jednog(jednu) koji nije jmao u olanu dolazak na ovu utakmicu. Tek kad znamo da smo sve probali kad znamo da vise nema resenja onda mozemo da se pomirimo a do tad ima nade za bolje dane.
мислим д ово треба пробати,није тешко , али је битно да буквално свако ко прочита одради то ,не да каже ма шта ће допринети један мој друг...довољно је да уради то свако овде са форума и да схвати озбиљно ово и сигуран сам да ће донети резултате...
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 05 Dec 2019 23:24    Post subject: Reply with quote

Ко окасни мало кад уђе да види да кува Север, да се барјаци виоре...шалови...да се осети бубњева звук, да види по неким дим, бакљу да горе и диме... да види насмејана лица људи око себе који навијају из свег гласа....да се осети да је то место где вреди проводити време викендом!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 06 Dec 2019 14:10    Post subject: Reply with quote

На измаку смо године у којој је група славила 30 година постојања. Потребни су сви сутра, и они са дужим стажом, и најмлађи, и они најзаслужнији, и они колебљиви, и највернији и они што су одустали...сви као један
Back to top
View user's profile Send private message
Небитан
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Apr 2008
Posts: 104

PostPosted: 06 Dec 2019 15:15    Post subject: Reply with quote

а овако беше на спартаку пре 10 година...







https://vimeo.com/8145338

https://vimeo.com/8149906

https://vimeo.com/8141595

бар упола овако кад би сутра било...
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 06 Dec 2019 21:25    Post subject: Reply with quote

Превише људи тражи карту за Пиреј, а не долази на Спартак. Срам вас било!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 06 Dec 2019 23:58    Post subject: Reply with quote

Ја сам мислио да ће их бити превише, али се испоставило да их нема толико баш. У главном, ко жели да иде пут Грчке вероватно може сутра да чује корисне информације у вези пута...карата...ко зна...свакако један од много мотива да се сутра баш добро попуни Север!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 07 Dec 2019 16:58    Post subject: Reply with quote

Ово је страшно.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 07 Dec 2019 17:02    Post subject: Reply with quote

Добра журкица у другом полувремену. А што се бројке тиче, таман се мало понадаш да иде на боље кад оно схватиш да си се зајебао... Следеће недеље све је на нама. Север мора да буде пун, то је дужност свих нас.
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 07 Dec 2019 18:00    Post subject: Reply with quote

Мени лично није ништа лоше било. Не може ништа преко ноћи, слабија бројка него прошлу утакмицу, али опет смо се мрднули негде. Престао сам да укључујем спортске факторе уопште у причу...јер то Звездину публику очигледно не интересује више. Њих у глобалу интересује лига шампиона и то под условом да добијамо, и дерби од целог првенства. До тог нивоа педерлука смо дошли као Звездашка популација!Тако да ову данашњу утакмицу не гледам ни као испраћај за Пиреј, ни као подстрек за даљу борбу за титулу...то су мотиви нас који смо дошли...једни од...и када тако сагледам ствари, мени је данас било добро издање. Садржајно пре свега, осећа се да није монотоно више и да смо се мрднули са бројком....не више од прошлог пута али свакако да јесмо. Чекам баш слике, мислим да је данас колорит на трибини био прави навијачки, да можеш иза утакмице да седнеш и погледаш слике и да уживаш или снимке...без обзира што нисмо напредовали даље са бројком.
Code:
https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3371547/kurir-na-marakani-sablasni-derbi-zvezdasi-se-oglusili-o-apele-pogledajte-atmosferu-na-mecu-crveno-belih-sa-spartakom

Опет царују текстови овакве садржине, добро па нису снимали 20 минута пред почетак колико има људи...Бољка нам постаје свакако то што се улази до 20 ог минута, и о томе треба повести рачуна.
https://www.youtube.com/watch?v=1RDD-dSqP08
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop