DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Мачва-среда,куп 18ч

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Nov 2019 14:00    Post subject: Звезда-Мачва-среда,куп 18ч Reply with quote

У среду се игра осмина финала купа Србије. Густ распоред али треба акценат бацити на онима који дођу да то буде навијачки, да не чекамо крај утакмице и да одрађујемо, него да се осети енергија! Хоћемо дуплу круну, није лако, треба се помучити за то, како они на терену тако ми на трибини!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 18 Nov 2019 16:57    Post subject: Reply with quote

Дупла круна се неће освојити сама, нисмо је освојили 12 година а куп 7 година! Мачва је стари дужник, готова је репрезентативна пауза, за викенд иде Ниш па долази Бајерн али све полази од среде и ове куп утакмице! Правим навијачима не треба нарочит позив али остале људе треба звати, цимати, куп није мала и небитна ствар!
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 18 Nov 2019 17:43    Post subject: Reply with quote

АЦАБ wrote:
Дупла круна се неће освојити сама, нисмо је освојили 12 година а куп 7 година! Мачва је стари дужник, готова је репрезентативна пауза, за викенд иде Ниш па долази Бајерн али све полази од среде и ове куп утакмице! Правим навијачима не треба нарочит позив али остале људе треба звати, цимати, куп није мала и небитна ствар!


Не знам да ли ми невероватније звучи 12 година без дупле круне или 7 година без купа у такмичењима где нам је стока једини противник...баш нереално
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 18 Nov 2019 18:07    Post subject: Reply with quote

А мени невероватно звучи да напишеш да су нам они једини противник у такмичењу, као да су нас лично они избацили свих 7 пута...а не 2. Притом је у тих 7 година поред њих куп освајала и Јагодина, Војводина и Чукарички...па опет не схватам како су нам једини противник. Која је уопште поента твог оваквог поста на теми за куп утакмицу са Мачвом, где нам је како кажеш ''стока једини противник''?
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 18 Nov 2019 19:44    Post subject: Reply with quote

Поента поста је била та да једноставно куп нисмо схватали довољно озбиљно, и самим тим испадали од много слабијих екипа. Океј, куп је то, на једну утакмицу, али и ми смо Звезда.
А ако ово да нам је ,,стока једини противник'' схваташ буквално, онда јебига. Једино они су нам по квалитету приближни, стога сам то и рекао. А што ми дозволимо себи да нас избаце Мачва или Борац, то је друго нешто
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 18 Nov 2019 21:54    Post subject: Reply with quote

Ок, онда јебига. Нисам био ма ни близу да протумачим твој пост овако како си га образложио.
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пистолеро
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Dec 2018
Posts: 227
Location: Ломина варош

PostPosted: 19 Nov 2019 15:25    Post subject: Reply with quote

http://www.crvenazvezdafk.com/scc/vest/9266/karta-za-macvu-popust-za-bajern
Ко купи карту за Мачву има 20% попуста за Бајерн. Да ли добар маркетиншки потез, или покушај "прања" себе после очајних посета на Лиги шампиона, свакако ће одређеном броју људи добро доћи
_________________
Напред младићи, куцнуо је час!
Back to top
View user's profile Send private message
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 20 Nov 2019 19:58    Post subject: Reply with quote

Данашња утакмица је нови показатељ да нема лаких мечева и лаких противника. Ниједна утакмица није унапред добијена само зато што смо ми "Звезда." Навијачи то морају да схвате, Звезда не може сама. Радни дан али наше врло добро издање упркос незгодном термину, лошем времену, итд...Једина замерка је мумлање људи током учења старе песме, песма је врло кратка и певљива а као да је срамота људе да пусте глас, не капирам. Све остало сјајно данас.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Nov 2019 20:20    Post subject: Reply with quote

Мислим да не могу да се сетим када сам последњи пут видео 71. човека на истоку а да је такмичарска утакмица Звездина у питању...па мислим да ни за време ратова на овим просторима није било тако. Запад за 50-100 људи можда бољи....ми кад се погледају ове две трибине...ВАСИОНА са бројком која је срамотна за нашу групу! Ја не знам дал више вреди ишта икоме причати...ужасни смо постали...У онаквој атмосфери извући 15-20 минута доброг навијања...је ипак успех!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 20 Nov 2019 20:49    Post subject: Reply with quote

Стиди се Београде! Много смо постали размажени, скандалозна посета.

Ево само да се присетимо копа пре тачно 9 година такође на куп утакмици, такође среда!
https://youtu.be/f213lxIuCv4

Сетимо се тада где смо били као клуб, на шта смо личили..а где смо сада и овако да се опходимо према играчима је срамота.
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Небитан
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Apr 2008
Posts: 104

PostPosted: 20 Nov 2019 21:10    Post subject: Reply with quote

Чини ми се да су и данас бар 90 посто песама биле наше мелодије?

Стара песма одлична и донекле нађен ритам за бубањ. Можда би могла да се проба пола-пола по 2-3 пута свака половина "пееевајмо заједноооооо само једна јеееее звездааааа". Или (са или без пола-пола) да се дода други део да иде по мелодији али без речи само "наааааа нана нананаааааа нана нана нааааааа нанааааааа".

Што се тиче посете...колико је добро било пролеће и надаш се наставиће се и на јесен, макар после европских квалификација, али јок. Видећемо шта ће бити у наредних месец дана, кад би била 2 сектора цела пуна то би била добра инјекција наде за нас али...како и где наћи још хиљаду или две људи који заиста воле клуб и север као нас 2500-3000.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Nov 2019 21:24    Post subject: Reply with quote

http://www.oaza.rs/sport/delije/index.php?lang_id=1&page_id=215&idv=2558&vo=137
Па ми смо на овој утакмици при целоденвној киши успели да дигнемо 4 сектора картона, плус је навијање вођено са мегафона...ово као дапричамо о садашњем времену шта би било идеално да се деси....невероватно. Али, било некад...сад да глдамо да ово што имамо изађе на прави пут, да рашири идеју баш као што је тада неки бунт се раширио или шта је већ...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 20 Nov 2019 21:27    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=rzMgBK-w01w
Наклон и поштовање за господина!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
АЦАБ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Oct 2018
Posts: 431
Location: Стадион Рајко Митић

PostPosted: 20 Nov 2019 22:07    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=rzMgBK-w01w
Наклон и поштовање за господина!


Вртети и форсирати овај видео злата вредан, ово је права љубав коју је исказао овај господин. Дошао човек на утакмицу свог клуба, дошао је у своју другу кућу. Јебе му се што је сам дошао јер пријатељи вероватно нису могли/желели. То је прави начин размишљања, то је менталитет којем стремимо, наук за млађе а и за многе старије који су дигли руке.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 21 Nov 2019 09:53    Post subject: Reply with quote




Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop